M Aktueel" bij N.E. <£HÏ> NIEUW-ENGELAND 684 gulden! FAMILIEBERICHTEN KONINGIN WILHELMINA SCHOLEN TE APELDOORN RECEPTIE NIET DOOR. Het bestuur De vrouw van Nieuw-Engeland 'n prachtige autocarrels naar Lugano (Zwitserland) 9: wL □DO 'A 3 DONDERDAG 3 MAART 1977 TROUW/KWARTET PS 14/RH 16 kunnen van maandag lot en mei vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 16 00 20 00 uur. Heden werd nog onverwacht uit ons midden weg genomen mijn lieve man. onze lieve vader en opa Tjumme Johannes van Sloten op de leeftijd van 66 jaar. Zie ik heb U in de beide handpalmen gegraveerd. Gij zijl Mijn. Jesaja 49:16 en 43:1. Assen, 1 maart 1977 Speenkruidstraat 75 K. H. van Slóten-Heller Amsterdam: Greet van Sloten Roden: Lineke en Henk Doesburg Stuttgart: Anneke en Walter Fröhlich Assen: Agnes van Sloten Wim Doek kleinkinderen De rouwdienst zal plaatsvinden zaterdag 5 maart om 11 uur in de Adventkerk, Lindenlaan, Assen, waarna de begrafenis zal plaatshebben om 12 uur op de begraafplaats „De Boskamp Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in „De Schulp", Buizerdstraat 10 in Assen. De overledene is op- Se baard in de aula van het Wilhelmina Zieken- uis, Oosterhoutstraat 9. Assen, bezoekuur van 18.30-19.30 uur. Nog volop in de voorbereiding van een aardse reis riep God onverwacht tot Zich mijn zo zorgzame man, onze lieve vader en grootvader Piebe Koelmans op de leeftijd van 74 jaar. „Zijn leven stond in het teken van beschikbaar zijn en zelfopoffering". A. Koelmans-van der Mark Tiny en Piet Coby en Hans en kleinkinderen Utrecht. 1 maart 1977 Tigrisdreef 84 Correspondentie-adres: J. J. Marshalllaan 326, Utrecht C. van Leeuwen, Vader is opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis „Oudenrijn". Van Heuven Goedhart laan. Gelegenheid om afscheid te nemen donder dag van 19.00-20.00 uur. De crematie zal plaatsvin den vrijdag 4 maart om 15.30 uur in aula 2 van het crematorium „Daelwijck", Floridadreef, Over- vecht. Na afloop is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid de familie te condo leren. Het Bestuur van de Vereniging voor Christelijk Buitengewoon Onderwijs te Amsterdam geeft met diep leedwezen kennis van het plotseling overlijden op 25 februari 1977 van de heer H. Nierop Hoofd van de O.G. Heldringachpol te Amsterdam. Wij zullen zijn bijzondere gaven van hoofd en hart node missen. Mr. A. Borst, voorzitter Opgei gelief nomen in Zijn eeuwige heerlijkheid mijn fde vrouw en onze zuster, schoonzuster en Adrian* Elisabeth van der Stelt- van Breagel in de ouderdom van 79 jaar. Jac. van der Stelt en verdere familie Nieuwendijk (N. Br.), I maart 1977 Van der Steltstraat 4 De rouwdienst zal gehouden worden D.V. zater dag 5 maart a.s. des namiddags om 1 uur in de Gereformeerde kerk te Nieuwendijk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 2.30 uur op de begraafplaats „Onderlinge Hulp" te Kille. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kerk. Liever geen bezoek aan huis. Ingegaan in het feest van zijn Heer onze lieve vader, groot- en overgrootvader Dirk Johannes van Cuilenborc sedert 23 april 1957 weduwnaar van Jantje Potjewijd, op de leeftijd van 88 jaar. De Psalm uit zijn hart was: Loof Hem. die u al wat gij hebt misdre ven, hoeveel het zij, genadig wil verge ven, uu; krankheèn kent en liefderijk geneest, die van 't verderf uw leven wil verschonen, met goedheid en barmhar- tigheén u kronen die in den nood uw redder is geweest. Psalm 103—2 Leiderdorp: J. M. van Cuilenburg L. van Cuilenburg-van der Vis Rijswijk (Z.-H H. H. Planje-van Cuilenburg J. J. Planje Geleen: M. M. Chevallier-van J. P. Chevallier Cuilenburg Leiden: P. A. van Cuilenborg W. van Cuilenborg-Nieuwenhuizen Voorschoten: D. J. van Cuilenborg Jr. P. M. van Cuilenborg-Rietmulder kleinkinderen en achterkleinkin deren Katwijk aan den Rijn, 2 maart 1977 „De Wilbert", Overnjn 7 Correspondentieadres: Leiderdorp, Raaphorst 4. Geen bezoek Geen bloemen Geen toespraken Een dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden op zaterdag 5 maart a s. om 12 uur in de Aula van de begraafplaats „Rosenburgh" te Voor schoten, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. In vertrouwen op haar Heiland is van ons heenge gaan onze lieve zuster en tante Grietje Rlepma-Wleringa op de leeftijd van 92 jaar Grootegast: Fam. J. de Vries-Wieringa Bedum: H. Berghuis-Wieringa J. Berghuis Op 92-jarige leeftijd is tot haar Heer en Heiland gegaan onze lieve tante Grietje Rlepma-Wlerlnga „Haar leven was Christus haar sterven gewin" W, J, Wieringa T. Wieringa-Ritsema Bergen-Binnen: H. Pieters R. T. Pieters-Wieringa Beetsterzwaag: J. W. Wieringa C. P. Wieringa-de Koning Hengelo (O): G. P. Wieringa C. W. Wieringa-Broos Loppersum, 1 maart 1977. Op de dag van de bruiloft van zijn zoon is inge gaan tot de bruiloft van het Lam mijn innig geliefde man, onze lieve vader Andrlea Teenw makelaar o.g. in de leeftijd van 54 jaar. J. Teeuw-ten Brink Andrea Noordegraaf-Teeuw Rick Noordegraaf Nico Teeuw Evelien Teeuw-Nijenhuis Amsterdam, 1 maart 1977. Gerrit van der Veenstraat 95. Liever geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot afscheidnemen vrijdagavond van 7-8 uur in het Uitvaartcentrum Bouwens, Startbaan 7 hoek Van der Hooplaan, Amstelveen- Zuid. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 5 maart te 11 uur op de begraafplaats Zorgvlied aan de Amsteldijk te Amsterdam-Zuid. Tot ons groot verdriet is plotseling van ons heen gegaan onze dierbare broer, zwager en oom Andries Teeuw in de leeftijd van 54 jaar. Amsterdam: B. P. Teeuw J. Teeuw-van Hoecke Oud Beijerland: E. Boomsma-Teeuw J. Boomsma Koos en Ada Eva-Irene Amsterdam, 1 maart 1977. Tot onze droefheid is plotseling van ons heenge gaan mijn lieve schoonzoon, onze zwager en oom Andries Teeuw in de leeftijd van 54 jaar. Uit aller naam: K. ten Brink-Eisema Amsterdam, 1 maart 1977. Met droefheid, maar dankbaar voor al het goede wat hij voor ons betekend heeft, geven wij u kennis, dat na een ernstige ziekte van ons is heengegaan onze zeer lieve en zorgzame man, vader en opa. Adrianus Lccndert van den Tol echtgenoot van Klaasje Cornelia Soldaat op de leeftijd van 61 jaar. K. C. van den Tol-Soldaat E. van Es-van den Tol J. C. van Es Léon en Carta A. van den Tol J. L. van den Tol-Sneep Arjan en Janine H. van den Tol Middelharnis, 2 maart 1977 Lange weg 78 Geen bloemen De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op zaterdag 5 maart des nam. 2 uur op de algemene be graafplaats „Vrederust" te Middelharnis Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het verenigingsgebouw Ring 13. Het bestuur van het waterschap Flakkee heeft met leedwezen kennis genomen van het overlijden van zijn collega en vriend A. L. van den Tol Gedurende vele jaren heeft hij zich in diverse functies verdienstelijk gemaakt ter behartiging van de waterschapsbelangen op Flakkee. laatste lijk als heemraad tevens waarnemend dijkgraaf van het waterschap. Wij zullen hem en zijn inzet node missen. Ons medeleven gaat uit naar zijn nabestaanden. Middelharnis. 2 maart 1977 Dijkgraaf en heemraden J. B. Mijs, dijkgraaf J. B. van Gerdingen secretaris-rentmeester wnd Enige kennisgeving „Rust mijn ziel, uw God is koning" Heden nam de Heere tot Zich, nog onverwacht, onze lieve zuster, schoonzuster en tante Adrlana Petrooella Ooiterveer Familie Oosterveer Familie Dalenberg Scheveningen, 2 maart 1977 Pluvierstraat 5. Correspondentieadres: Wassenaarsestraat 136. Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van 7-8 uur in Bouwcentrum Scheveningen ,,'t Staten- huys", Statenlaan 78. De bijzetting in het familiegraf op de algemene begraafplaats aan de Kerkhoflaan zal plaatsheb ben zaterdag 5 maart te 11.30 uur. Vertrek vanaf Wassenaarsestraat 136 te 11 uur. „Afijn tijden zijn in Uw hand" Zeer onverwacht is van ons heengegaan mijn innig geliefde man, onze vader en grootvader Gerrit Cornells Verkerk op de leeftijd van 71 jaar. Amsterdam: S. Verkerk-Schouw Zwanenburg: G. C. Verkerk G. F. B. Verkerk-Duizer Cees en Céline Rijsenhout: U. G. Verkerk T. S. Verkerk-Kooistra Tamara en Ulke Amsterdam-Nieuwendam, 2 maart 1977 Overveenstraat 1 De overledene is opgebaard in het rouwcentrum van de Coöperatieve Uitvaartvereniging. P. C. Hooftstraat 171, alwaar gelegenheid tot afscheid nemen vrijdagavond van 7-8 uur en zaterdagmid dag van 2-3 uur. De rouwdienst zal worden gehouden maandag 7 maart om 13 uur in de Ned. Herv. Kerk, Kerkepad te Amsterdam-Nieuwendam, waarna de begrafe nis zal plaatshebben om 14 uur op de Noorder begraafplaats aan de Buikslotermeerdijk te Amsterdam-N. Geen bloemen - Geen toespraken. Psalm 139 2 en 3 berijmd God nam uit onze familiekring tot Zich onze lieve Schoondochter, Schoonzuster en Tante Mia Lemmen echtgenote van Meelis Louis te Vlaardingen op de leeftijd van 47 jaar. Namens allen: N. Louis G. H. Louis-v.d. Merwe Schiedam, 2 maart 1977. Schuttersveld 82. Na een dienst van Woord en Gebed om 11 uur in de aula van de begraafplaats zal de begrafenis plaatsvinden op zaterdag 5 maart om 11.30 uur op de algemene begraafplaats „Holy", Olmendreef te Vlaardingen. Voor de vele blijken van medeleven ons betoond na het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Cornells Kalis betoigen wij langs deze weg onze hartelijke dank Namens de familie: A. Kalis Sliedrecht, maart 1977, Julianastraat 12. Dankbetuiging De zeer grote belangstelling en hartelijkheid die wij na het plotseling overlijden van mijn lieve man en voor de kinderen hun zeer zorgzame vader Nicolaas Louis Bresser van zovele kanten mochten ondervinden hebben ons zeer gesterkt en betuigen u langs deze weg onze oprechte dank. Mede namens de kinderen. A. J. Bresser-Cozijnsen Enschede, maart 1977, Spielehorst 26. Het is ons een behoefte dank uit te spreken voor alle hartelijkheid en medeleven, die wij mochten ondervin den, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man en onze zorgzame vader Lubbertus van Olst. Mede namens mijn kinderen: M. van Olst-van Gelder Hattem, maart 1977 Prinses Irenelaan 3 0 Elke zaterdag in Trouw a liet ouderwijs vrauyl vacatures in tic yestniidhcidsiiury linger pcrsuiieel welzijus cu vormingswerk Zorg er voor dal uw advertentiemateriaal donderdag met de eerste post in ons bezit is. Voor alle inlichtingen: Telefoon 020-9134561st 794.783 en 750 Door het verdriet dat wij hebben over het plotseling overlijden van een leerling van de school voor M.E.A.O. gaat de van de Koningin Wilhelmina Scholen a.s. vrijdag 4 maart kent de 'wce'rde van een persoonlijke keuze, stelt prijs op de mode van nu, houdt dus van smaakvol kombineren voor tijlvol comfort. Voelt zich daarom thuis bij Nieuw-Engeland. Een uit vele, deze heerlijke 100$ wollen lightweight voorjaarsmantel. Soepel double-face. O.m. in écru/wit. Ook in uni. 995,- Amsterdam, Koningsplein. Tel. 245721 Eindhoven. Kechtestraat.Tel. 443208 Koningsplein voor Koninklijk winkelen N.V. CENTRALE SUIKER MAATSCHAPPIJ Amsterdam Aandeelhouders worden uitgenodigd voor de jaar lijkse algemene vergadering, welke zal worden ge houden op donderdag 24 maart 1977, des middags om 3.00 uur in het Carlton Hotel. Vijzelstraat 2-18 te Amsterdam. De agenda voor deze vergadering luidt als volgt: 1. Opening. 2.' Verslag van de directie over het boekjaar 1975/76. 3. Bericht van de raad van commissarissen. Goedkeuring van de balans en winst- en verlies rekening met toelichting. 4. Vacatures in het commissariaat 1977 en 1978. 5. Rondvraag. 6. Sluiting. De betreffende stukken liggen ter inzage ten kan tore der vennootschap, Herengracht 493, en zijn voor aandeelhouders gratis verkrijgbaar. Houders van aandelen aan toonder, die stemrecht wensen uit te oefenen, dienen hun aandelen uiter lijk maandag 21 maart 1977 om 16.00 uur te de poneren bij de Algemene Bank Nederland N.V. Ie Amsterdam of de Hollandsche Bank Unie N.V. te Amsterdam, zulks tegen ontvangstbewijs, dat als toegangsbewijs voor de vergadering strekt. Eigenaren van aandelen op naam. die ter ver gadering aanwezig of vertegenwoordigd wensen te zijn, wordt verzocht van hun voornemen daartoe schriftelijk kennis te geven aan de directie. Houders van certificaten van aandelen hebben toe gang tot de vergadering op vertoon van een bewijs dat zij hun stukken uiterlijk maandag 21 maart 1977 bij een van bovengenoemde kantoren hebben ge deponeerd; de voor aandeelhouders verkrijgbaar gestelde stukken zijn op gelijke wijze voor houders van certificaten van aandelen beschikbaar. Amsterdam, 3 maart 1977. De raad van commissarissen. N.V. Nederlands Administratiekantoor van Aandelen Centrale Suiker Maatschappij Amsterdam Houders van certificaten van aandelen worden herinnerd aan hun recht van toegang tot de jaar lijkse algemene vergadering van aandeelhouders van de N.V. Centrale Suiker Maatschappij te Amsterdam op donderdag 24 maart 1977, des middags om 3.00 uur in het Carlton Hotel, Vijzel straat 2 -18 te Amsterdam. Verwezen wordt naar de in dit blad opgenomen advertentie van de N.V. Centrale Suiker Maat schappij. Hel in art. 16 der Voorwaarden van Administratie bedoelde, voor houders van certificaten van aan delen bestemde, rapport is ten kantore der ven nootschap. Herengracht 493, gratis voor houders van certificaten van aandelen verkrijgbaar. Amsterdam. 3 maart 1977. De raad van bestuur. Al v a. Ongeloofli/k goed. Boek snel bij Perscombinatie reizen Wibautstraat 131 Amsterdam Tel. 020-914400 Voor medc/c£gen§chap Christelijk Nationaal Vakverbond Utrrrhi. Rjvellajn I. Postbus 2475 Telefoon 050 941041 I O Noteert I O Graag ee Naam: i mij maar ah lid. rat inlichtingen |S Bedr. Uk:. In open env. zonder postz. aan: m:NV, Antw. Nr. 1096, Utrecht. iedereen leest de krant altjjd en overal. O- C -p iedereen leest de krant altijd en overal. o iedereen leest de krant altijd en overal.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 16