postgiro en rijkspostspaarbank Peek&Cloppenburg WINKELEN Een nieuwe service van RPS en postgiro: doorlopend krediet en persoonlijke lening. TROUW/KWARTET PS 10/RH 12 GRMEEENTE BUNSCHOTEN publikalle nr. 16 De burgcrmvuliT der gemeente Bunschoten maakt bekend dal mol ingang van dinsdag 6 maart tol on mot maandag 21 maart 1977 ter tckrolanc afd algemono zakon tor inzage ligt i*n aanvraag van do heer J W Wieskc. Eemdijk 134 tc Bunschoten om vergunning voor de bouw van een woning, gelegen aan de Eemdijk 134. kadastraal bekend gemeente Bunschoten, scktie G nr 54. Hel bouwplan is in strijd met het vigerend bestemmingsplan Plan in Hoofdzaak Landelijk Gebied daar de grond bestemd is voor de uitoefening van het agrarisch bedrijf, waarop uitsluitend bebouwing mag worden opgericht ten dienste van dit bedrijf. Burgemeester en wethouders zijn voornemens met toepas sing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 50. 8e lid van de Woningwet de gevraagde ver gunning te verlenen. Gedurende genoemde termijn kan een ieder tegen het verle nen van de bouwvergunning bezwaren inbrengen bij burge meester en wethouders. Bunschoten. 2 maart 1977 De burgemeester voornoemd, J W Bol Bij beschikking van de Arron- dissements-Rechtbank te Utrecht, d.d. 16 februari 1977. is MARIA JOHANNA ANTHON1A KOOP. wonende te Utrecht in de verpleeginrich ting Elckerlyc. Weerdsingel W Z.18a. onder curatele ge steld, met benoeming van Me vrouw E.J.J.M. de GREEF, Gis tel 9 te Helmond, tot curatrice en W. M. J. Bekkers, Maliesin gel 19 te Utrecht, tot toeziend curator. Mr. J P. Wijn. advocaat en procureur. Bij beschikking van de Arron dissementsrechtbank te Zwolle d.d. 16 februari 1977 is Roelof Huzen, geboren te Staphorst op 21 september 1928, wonende te Nieuwleusen, doch verblijven de te Ommen in het Gezinsver vangend Tehuis voor Geeste lijk Gehandicapten aan de Wil- genstraat no. 2, onder curatele gesteld wegens een geestelijke stoornis, zulks met benoeming van Elisabeth Visser-Kuiling, wonende te Ommen aan de WU- genstraat no. 4 en Klaas Bras- sien, wonende te Nieuwleusen aan de Dommelersdijk no. 10 tot curatrice respectievelijk toeziend curator. Procureur Mr. E. H. Wiemans te Zwolle. Bij beschikking van de Arron dissementsrechtbank te Zwolle d.d. 16 februari 1977 is Aaltje Dunnink, weduwe van H. Hu- zen, geboren te Nieuwleusen op 7 februari 1902, wonende te Nieuwleusen, doch verblijven de te Meppel in het Verpleegte huis „Reggersoord" aan de Reggersweg no. 1, onder cura tele gesteld wegens een geeste lijke stoornis, zulks met benoe ming van Klaas Brassien, wo nende te Nieuwleusen aan de Dommelersdijk no. It) en Aaltje Brinkman-Dunnlnk. wonende te Nieuwleusen aan de Burg. Backxlaan 119 tot curactor res pectievelijk toeziend curatrice. Procureur Mr. E. H. Wiemans. begint op deze en de andere advertentiepa gina's ELKE OCHTEND OPNIEUW N V. 8ANK VOOR NEDERLANDSCHE GEMEENTEN gevestigd te 's-Gravenhage emissie B'A'/o 10-jarige obligaties 1977 per 1978/87 in stukken van nominaal 1000, naar keuze in CF- of K-obligaties. koers De koers van uitgifte zal uiterlijk maandag 7 maart 1977 voorbeurs worden bekendgemaakt en in de Officiële Prijscourant van de Vereniging voor de Effectenhandel van die dag worden gepubliceerd. bedrag 150.000.000 Bij overtekening wordt het recht voorbehouden het bedrag van de lening te verhogen lol hel totaal ingeschreven bedrag of minder, evenwel lot geen hoger bedrag dan 200.000.000 Na toewijzing kunnen desgewenst in de plaats van obligaties schuldregister-inschrijvingen groot ten minste nominaal 50.000 worden verkregen. mich,living tol woensdag 9 maart 1977 15 uur inschrijvings kantoren »-Gravenhage. 2 maart 1977 De kantoren In Amsterdam. Rotterdam. 's-Gravenhage. s-Hertogenbosch en Utrecht voor zover daar gevestigd van: Amsterdam-Rotterdam Bank N.V. Algemene Bank Nederland N.V. Bank Mees Hope NV Hollandse Koopmansbank N.V. Plerson, Heldring A Plerson N.V. N.V. Slavenburg Bank Nederlandse Credletbank N.V. Nederlandsche Mlddenstandsbank N.V. F. van Lanschot Coöperatieve Centrale Ralffelsen-Boerenfeenbenl» 8.A. alsmede ten kantore van de vennootechap. Bij deze kantoren zijn het prospectus van deze lening, mschri|vingsbiljetten en in beperkte mate de statuten en het laatste jaarverslag verkrijgbaar. N.V. Bank voor Nederlandsche Gemeenten GELD ND Ja, dat kan gebeuren. U kunt onverwacht voor grote uitgaven komen te staan. Of u wilt een aan koop liever niet uitstellen tot u voldoende gespaard hebt Dan hebt u geld nod; Dat geld kunt u lenen bij de Rijkspostspaarbank. LEEN HET HQDERP doorlopend krediet Eén keer een doorlopend krediet afsluiten en u hebt altijd geld achter de hand. Wat u aflost kunt u later weer opnemen. U betaalt geen rente over niet opgenomen geld. Maximum krediet f 15.000,-. persoonlijke lening Ook tot f 15.000,-, af te lossen in maximaal 60 maanden. Vervroegd aflossen kan, zonder kosten. Lenen bij de RPS is makkelijk Lees aandachtig de folders die u met onderstaande bon kunt krijgen. Vul dan het bijbehorende aanvraagformulier in en stuur dat met een bewijs van uw inkomen naar de RPS. Het geleende bedrag kunt u ontvangen op uw girorekening of opnemen op een postkantoor naar keuze. discreet Uw aanvraag kunt u geheel schriftelijk laten afhandelen. voordelig Geld lenen kost rente. Maar bij de RPS is die rente laag. Vergelijkt u gerust. eerlijk In de folders leest u precies hoeveel met een persoonlijke lening of een doorlopend krediet kunt lenen. En ook precies hoeveel dat kost, zodat u weet waar u aan toe bent. Makkelijk aflossen Helemaal automatisch - via uw postgiro. Hebt u nog geen postgiro dan wordt ook daar meteen voor gezorgd. Bon voor meer informatie. Alle gewenste inlichtingen aanvragen via 0017 (gratis) Stuur mij de folders doorlopend krediet en over een doorlopend of (020) 5 89 3132 En natuur- persoonlijke lening, krediet of een persoonlijke lijk kunt u deze bon lening vindt u in twee folders, die voor u klaar liggen op elk postkantoor. U kunt ze ook telefonisch invullen en in een envelop zonder postzegel sturen naar RPS, afd. Marketing, Amsterdam. Naam: Adres: Plaats: TR-31

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 12