ZÖNREIZEN ONTDEKKINGS REIZEN VERRE REIZEN AUTOCARREIZEN 55+ REIZEN acquisiteur (m/vr) FAMILIEBERICHTEN Dagblad Trouw IENSDAG 23 FEBRUARI 1977 TROUW/KWARTET 11 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. VERLOOFD Catherine Susan Bobbett met Pieter Salomons Hoorn, 19 februari 1977. Op 25-2-1977 hopen onze lieve ouders L. van den Dool en G. D. van den Dool-van den Berg herdenken dat zij 40 jaar geleden in het huwelijk den. nkbaar voor Gods zegen over hun huwelijk hopen wij t hen deze dag te vieren. De kinderen: Zwijndrecht: Bernard en Ada Eibers Grave: Roel en Riet van den Dool Gouda. Joop en Piëta Dorst Moordrecht: Piet en Trudy van den Dool Psalm 17:8 Oude berijming In Christus ontslapen onze geliefde man, vader, groot- en overgrootvader Willem van Tilburg echtgenoot van G. M. van 't Hoog oud 85 jaar Onderscheiden met de eremedaille in goud ver bonden aan de orde van Oranje Nassau. Rijnsburg: G. M. van Tilburg-van 't Hoog L. van Tilburg J. van Tilburg-v. d. Gugten Biddinghuizen: W. van Tilburg G. A. van Tilburg-Veldhorsd Rijnsburg: Fl. van Tilburg M. J. van Tilburg-v. d. Heuvel A. van Tilburg L. W. van Tilburg-van Muyen Klein- en achterkleinkinderen Rijnsburg, 21 februari 1977 Burg. Hermanstraat 1. De dankdienst zal D.V. gehouden worden op vrijdag 25 februari des namiddags 2.30 uur in de Immanuelkerk aan de Kerkstraat te Rijnsburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats van de Gereformeerde Kerk aan de Sandtlaan te Rijnsburg. Gelegenheid tot condoleren des middags na 4 uur. God nam heden tot Zich onze geliefde broer, zwager en oom Willem van Tilburg op de leeftijd van 85 jaar. L. van Tilburg F. C. van Tilburg A. J. van Tilburg-Timmerman neven en nichten Rijnsburg, 21 februari 1977 Wij zijn diep onder de indruk van het sterven in volle overgave aan zijn Heiland van onze lieve opa Willem van Tilburg Zijn kleinkinderen en achterkleinkinderen Rijnsburg, 21 februari 1977. Het Bestuur. Raad van Toezicht en Directie van de Coöp. Rabobank „Rijnsburg" geven kennis van het overlijden van de heer W. van Tilbury op de leeftijd van 85 jaar. Met dankbaarheid gedenken wij dat hij geduren de 43 jaar deel uitmaakte van de Raad van Toe zicht. Rijnsburg, 21 februari 1977 Het Bestuur. De Heer is mijn Herder Hiermede geven wij u kennis dat in haar Heer en Heiland, voor ons geheel onverwacht, is ontslapen onze lieve Moeder en Oma Engeline Almine Hinrichs Friemann-Becker op de leeftijd van 72 jaar. Krommenie: J. J. C. Friemann V. M. Friemann-de Meijer Co Christa Evelien Wormer: H. J. Friemann J F. Friemann-Wagenaar Martin Lianne Krommenie, 22 februari 1977 Rosariumpark Postadres: Eikenlaan 82 a. Krommenie. De teraardebestelling zal plaatshebben zaterdag morgen 26 februari om 10.00 uur op de algemene begraafplaats „Blok" aan de Eikenlaan te Krom menie. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula op de begraafplaats. Vertrek van het uitvaartcentrum van „Memento Mori", Schoolpad 22, Wormerveer, om 9.30 uur. Met leedwezen geven wij kennis van het overlij den van mejuffrouw Marijtje Ketting Haar toewijding en trouw zullen wij niet vergeten. Fam. A. den Duik 21 februari 1977. Heden heeft de Heer tot Zich genomen onze lieve zuster en tante Aaltje Knibbe weduwe van Jan Graauw op de leeftijd van 86 jaar. Psalm 73:26 onber. Namens de familie: W. de Carpentier Zaandam, 21 februari 1977 „Spes Viva", Oostzijde 111 Corr. adres: Ringweg 252 De overledene is opgebaard in het uitvaartcen trum van de Associatie, Jan van Scorelstraat 9 te Zaandam (bij Vincent van Goghweg). De teraar debestelling is bepaald op vrijdag 25 februari om 10 uur op de Algemene Begraafplaats te Zaan dam. Vertrek vanaf bovengenoemd uitvaartcen trum 9.30 uur. Na een langdurig geduldig gedragen lijden is 21 februari te Zaandam op 87-jarige leeftijd in volle vrede van ons heengegaan Alida Knibbe weduwe van J. Graauw Bilthoven: H. Deddens-Knibbe Amstelveen: J. Knibbe-Schuringa Haarlem: A. Knibbe nichten en neven Correspondentie-adres: Noord-Houdringelaan 82-63 Bilthoven De begrafenis vindt plaats te Zaandam, vrijdag 25 februari om half 10. Hetzij wij leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren". Rom. 14 8 God nam tot Zich, Zijn kind, onze lieve Pa en Opa Hemmo de Groot, op de leeftijd van 85 jaar. Sedert 25 mei 1970 weduwnaar van Hendrika Oldenziel, eerder van Hadewieg Kassies. Winschoten, 20 februari 1977 „De Renselheerdt", Parklaan 1 Scheemda: Geert Garst Zuidlaren: Manny en Hendrik Kuipers Munneke Glimmen: Tiny en Fré Slagman Winschoten: Roelf en Antje de Groot Almelo: Diet en Henk Sportel Scheemda: Diny en Menzo Appeldorn Zuidlaren: Cor de Groot Winschoten: Harry en Hilly de Groot Veendam: Gé de Groot—Abee Winschoten: Ina en Piet Garst Winschoten: Hommo en Truus de Groot klein- en achterkleinkinderen Correspondentie-adres: Winschoten. Vossenkamp 22, Vader is opgebaard in de rouwkamer van „De Renselheerdt". De begrafenis is bepaald op woensdag 23 februari a.s., op de begraafplaats aan de Acacialaan. Zij, die met ons de rouwdienst wensen bij te wonen, worden om 13.15 uur in gebouw „Irene", achter de Geref. Kerk, Venne, verwacht. Gelegen heid te condoleren op de dag van de begrafenis. Heden nam de Heer na een lange ziekte tot zich mijn Pleegvader, de heer Anne Pais Weduwnaar van D. van Oord eerder gehuwd met F. Rooseboom hij werd 89 jaar. Namens de verdere familie K. R. de Haan-Mathé Haarlem, 22 februari 1977 Corresp. adres: Irenestraat 18, Breda. Geen bezoek aan huis en a.u.b. geen bloemen. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op zaterdag 26 februari a.s. om 12 uur op de algemene be graafplaats aan de Herfstlaan te Heemstede. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. De Kerkeraad van de Geref. kerk van Hoogezand- Sappemeer betuigt zijn hartelijk meeleven met het overlijden van zijn vroegere predikant ds. W. Tom In dankbaarheid gedenken wij de twintigjarige trouwe arbeid die hij in onze gemeente heeft verricht. Namens de Kerkeraad D.S. T. W. Penning, praeses G. Pennink, scriba. Het Bestuur der Vereniging voor Wetenschappe lijk Onderwijs op Gereformeerde Grondslag en het College van Bestuur der Vrije Universiteit geven met leedwezen kennis van het overlijden van de heer Prof. Dr. J. F. Folkerts Emeritus hoogleraar in de Faculteit der Genees kunde op de leeftijd van 66 jaar. Van 1955-1976 was hij aan de Vrije Universiteit verbonden laatstelijk als gewoon hoogleraar in de Neurologie. Met dankbaarheid gedenken wij zijn verdiensten voor onze universiteit Amsterdam, 22 februari 1977 De Boelelaan 1105 Namens het Bestuur der Vereniging D. Schut, voorzitter J. W. Ubbink. secretaris Namens het College van Bestuur K. van Nes, voorzitter H. Hoogenkamp, secretaris. Door een droevig ongeval is van ons heengegaan onze lieve nicht Ria Rots op 24-jarige leeftijd. God trooste haar ouders en Nico. Hoofddorp, 21 februari 1977 Tante Riet en oom Piet Peter en Lia Ria en Willem Luuc Carina Met grote droefheid geef ik kennis van het overlij den op 20 februari 1977 van mijn lieve zoon Hendrik Jan Simons op de leeftijd van 50 jaar. N. Simons-van Gemeren De crematie zal plaatsvinden op 24 februari a.s. tegen 11.45 uur in het crematorium „Westgaarde" te Amsterdam-Osdorp Apeldoorn, 22 februari 1977 Kon. Lodewijklaan 305 Als mijn lichaam zinkt in de aard'. 't is mijn vast geloofsvertrouwen blijft mij een gebouw bewaard, en 't geloven wordt aanschouwen; 'k zal aan 't stof der aard ontvlièn en dan eeuwig Jezus zien. Na een langdurig en geduldig gedragen lijden heeft de HERE tot Zich genomen Zijn kind, mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Alberdina Neuteboom-Brouwer op de leeftijd van 57 jaar. Arend Neuteboom Jaap Neuteboom Gerrie Neuteboom-Visscher Dinette en Arend Hattem, 21 februari 1977 Sparrenlaan 11 Gelegenheid tot condoleren donderdag 24 februa ri a.s. van 19.30-20.30 uur in de Ontmoetingskerk, Van Galenstraat 1. De rouwdienst zal D.V. wor den gehouden vrijdag 25 februari a.s. om 11.45 uur in de Ontmoetingskerk, waarna de teraarde bestelling zal plaatsvinden op de Algemene Be graafplaats te Hattem om ongeveer 12.45 uur. Zij, die de rouwdienst willen bijwonen worden verzocht uiterlijk om 11.40 uur in de Ontmoetings kerk aanwezig te zijn. „De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets." Volkomen verslagen zijn wij door het plotseling heengaan van onze vriend Louis Sederel Milsbeek, 21 februari 1977. Heerjansdam: W. J. van Felius J. C. van Felius-Boer en kinderen Nieuw-Beijerland: J. M. L. van der Does G. L. A. van der Does-de Bruin en kinderen. Enige en algemene kennisgeving Op 21 februari 1977 is toch nog onverwacht over leden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder Helena Heuseveldt-van Schaik op de leeftijd van 83 jaar. Wij geloven dat zij nu de rust en vrede heeft gevonden. Den Helder: J. Heuseveldt Brintbodama (Zweden): J. G. Heuseveldt G. Heuseveldt-Van Heek Den Helder: H. F Heuseveldt R. S. Heuseveldt-Siebner Den Helder, Zuyder Horn, flat 309 Drs. F. Bijlweg 20 De teraardebestelling zal plaatsvinden op za terdag 26 februari om 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Huisduinen. Gelegenheid tot con doleren na afloop van de plechtigheid in de ont vangkamer aldaar. Vertrek vanaf Middenweg 152 om 14.15 uur. Heden nam God tot Zich onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Neeltje Bol-van Drimmelen op de leeftijd van 85 jaar. Wij zijn dankbaar voor wat moeder voor ons is geweest. Barendrecht, A. Bol M. Bol-van Tol Westenschouwen, G W. Plaisier-Bol J. Plaisier Voorschoten, M. C. van Helsdingen-Bol W. H. L. van Helsdingen Delft. W. Visscher-Bol W. Visscher Ridderkerk, A. Bol T. N. Bol-de Jooden H. I. Ambacht, W. Bol E. Bol-van Gemerden klein- en achterkleinkinderen Delft, 21 februari 1977 correspondentie adres: A. Bol, Marijkesingel 17, Barendrecht. De begrafenis zal plaatshebben vrijdag 25 fe bruari a.s., 15.00 uur op de nieuwe begraafplaats „Vredehof" te Ridderkerk. Kennisgeving Gedeputeerde staten van Utrecht maken bekend, dat ij op dinsdag 10 maart 1977 te 10 00 uur ten Provinciehuis Achter St Pieter 20 te Utrecht in een openbare vergadering van een commissie uit hun ooi lege zullen behandelen de tegen het bestemmingsplan „Lande lijk gebied, partiele intrekking" van de gemeente Maars<cn in gediende be/u aarschriften Perscombinatie reizen Vraag ons lomerprogramma Kleurrijk Vol afwisseling 111 Tel. 020-914400 Adres: Wibautstraat 131 Amsterdam. Goed nieuws voor mensen met aambeien. Er bestaat een middel dat aambeien doet wegschrompelen PÜn kalmeert. Jeuk stopt. Zwelling verdwijnt. In Jezus ontslapen onze lieve zuster en tante Neeltje Bol-van Drimmelen in de ouderdom van ruim 85 jaar. Delft: W. van Drimmelen L. P. van Drimmelen-Spruijtenburg Ridderkerk: M. G. van der Staaij-van Drimmelen Amsterdam-Oost: K. Somsen-van Drimmelen G. W. Somsen Rotterdam-Zuid. K. van Drimmelen A. van Drimmelen-Somsen neven en nichten 21 februari 1977. „Welzalig hij, die de God van Jakob tot zijn hulpe heeft, wiens verwachting ts op de Here, zijn God" (Ps. 146:5) Dankbaar voor het leven en in vrede met haar Heer, is van ons heengegaan onze lieve moeder en oma Cornelia Diderika van Duijn, sinds 7-12-1971 weduwe van Bruin Feijen, op de leeftijd van 83 jaar. Dankbaar voor alles wat ze voor ons is geweest: Coevorden: K. Feijen A. J. Feijen-Emmens Bruin-Dini, Wilco-Ria, Jaap, Dieke Coevorden: T. Feijen-de Boer Aly, Bruun-Sapie, Jan-Seya, Corrie, Tije, Rudi Delft: G. v. Klaarbergen-Feijen W. v. Klaarbergen Jan-Roehen, Bruun-Will, Wiebe, Dick, Klaas-Marian, Corrie Harderwijk: H. Feijen G. A. Feijen-Bakker Bruun, Corrie, Wridzer, Klaas, Annette Voorthuizen: C. v.d. Born-Feijen Jos-Rina, Wim-Wil, Corrie Assen: J. W. Feijen J. J. Feijen-Ballast Fenneke, Bruun-Martien, Joke Emmen: A. P. Feijen H. Feijen-Komduur Gineke-Ronald, Bruun, Corrie, Berty Voorthuizen: J. W. Visser-Feijen K. Visser Klaas, Cocky, Ineke Dordrecht: J. A. G. v.d. Weij-Feijen J. v.d. Weij Nienke, Corrie. Clara, Akke, Marloes Roden: G. E. Westenbrink-Feijen G. J. Westenbrink Joke, Frans, Tineke Coevorden, 20 februari 1977 Corr.adres: K. Feijen, A. Kramerstraat 24, Coevorden. Onze moeder en oma is opgebaard in de rouwkamer van het Aleida Kramer Ziekenhuis te Coevorden, alwaar geen bezoek. De dankdienst zal worden gehouden D.V. op donderdag 24 februari a.s. om 13.30 uur in de Geref. kerk, van Heutszsingel te Coevorden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden tegen 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Coevorden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het Jeugdgebouw achter de kerk De wetenschap kent tegen woordig een middel dat de bij zondere eigenschap heeft aam beien te doen 'wegdrogen'. De pijn stopt. De zwelling ver dwijnt. Dit middel heet Sperti Preparation H* Met Sperti Preparation H ver schrompelen ook hardnekkige aambeien. Sperti Preparation H is mild en ontsmettend. Voor direkte. snelle, afdoende behandeling van aambeien is er maar een middel: Sperti Preparation 11 zalf en zetpillen. .|Umlclsrt„.rk Psalm 50 15 „Roep Afij aan ten dage der be nauwdheid. ik zal u redden en gij zult Mij eren." In haar Here en Heiland is vredig ontslapen onze innig geliefde zuster, schoonzuster en tante Johanna de Boer-Elzinga op de leeftijd van 71 jaar Hoogkerk: W. Elzinga T. Elzinga-Veenhoven Veenendaa) T. van der Krieke-Elzinga neven en nichten Baarn, 22 februari 1977 Wijkamplaan 11 De teraardebestelling zal plaatsvinden vrijdag 25 februari a.s. 13 uur op de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Baarn Na een kortstondige ziekte is op 18 februari over leden onze oud-directeur, de heer P. Mons Van 1945 tot 1960 was de heer Mons als direkteur aan onze uitgeverij verbonden. In het bijzonder heeft hij gestalte gegeven aan de verschijning van Weekblad Hervormd Nederland. Met dankbaarheid gedenken wij zijn bezielende en stuwende kracht in het belang van onze uitge verij. Direktie en personeel BOEKENCENTRUM BV 's-Gravenhage, 21 februari 1977. Doordat er zoveel blijken van medeleven zijn geweest bij het overlijden van mijn man en onze vader Jan Schakel is het ons onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken, vandaar dat wij op deze manier onze hartelijke dank betuigen. Maaike Schakel-Kooyman en kinderen Giessenburg, februari 1977 Peursumseweg 14. Rectificatie In de advertentie van gisteren voor Albertha van Nieuwkoop geboren Van Egmond weduwe van P. van Nieuwkoop moet de psalmvermelding zijn: Psalm 3 2 berijmd. Heden is ingegaan in de vreugde van haar Heer, onze lieve zuster en tante Wiepkje Spijksma op de leeftijd van 91 jaar IJlst: G. Spijksma Sneek F Spijksma Andijk. P Pnns-Spijksma Bergum P. Spijksma E. Spijksma-Schotanus neven en nichten Enkhuizen. 21 februari 1977 Verz.tehuis „Overvest". kamer 212, Lijsterbes- straat 2 Corr.adres: Kon. Juha- nastraat 8. Bergum De rouwdienst zal ge houden worden op vrij dag 25 februari a s om 13.30 uur in de Geref Kerk te IJlst. waarna de teraardebestelling al daar zal plaatsvinden Gelegenheid voor condo leance en rouwbezoek op donderdag 24 februari van 19-20 uur in de aula van „Overvest", ingang Lijsterbesstraat te Enk huizen. Geen bloemen. De afdeling advertentie-exploitatie wenst haar landelijke acqui sitie uit te breiden met een jonge, energieke voor een team dat tot taak heeft advertentieruimte te verkopen aan voornamelijk landelijke adverteerders en reklamebureaus Dit team wordt ondersteund dooi onze afdekng marketing- en mediaresearch met relevant cijfermatenaai Voor deze funktie denken wi| aan iemand met een opleiding op middelbaar niveau met goede kontaktuele eigenschappen en verkoopervaring. Een diploma media-planmng (SRM) zal een aanbeveling zijn. Hij/zij zal in hoofdzaak telefonische contacten onderhouden mef een zeer vanerend klantenbestand, waarbii in een later stadium het accent meer naar de buitendienst zal verschuiven De juiste man of vrouw kan rekenen op een zeer boeiende funktie. die goede toekomstmogelijkheden biedt Belangstellenden kunnen zich schnftelfjk wenden tot de personeelafdeling van Trouw/Kwartet b.v Wibautstraat 131, Amsterdam, t a v E Verwilligen Nadere informatie over de funktie-inhoud wordt u graag verstrekt door de heer H. J. Elffertch, tel. 020-913456 toestel 713.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 11