Vance vandaag terug naar VS Metaaloverleg PvdA/PPR Midden-Oosten reis ten einde Vliegramp in So wj et-Unie 3 Smith wil discriminatie ten dele opheffen Barkeeper gedood door kogel uit eigen revolver Nieuwe voorzitter van hartpatiënten Gorinchem groter FAMILIEBERICHTEN SPOORWEG- ONGEVALLENRAAD MAANDAG 21 FEBRUARI 1977 DAMASCUS (Reuter. UPI. DPA) De Amerikaanse minister van buitenlandse zaken. Cyrus Vance is op zijn rondreis door het Midden Oosten voor overleg met Assad in de Syrische hoofdstad Damascus aangekomen. Vandaar vertrekt hij vandaag weer naar Washington. Minister Vance kwam uit de Saoedi- Arabische hoofdstad Riaad Na het overleg in Riaad verklaarde de mi nuter dat er reden voor optimisme bestaat maar dat er een nog lange en moeilijke weg wacht voordat er vrede »n het Midden-Oosten is. Een van de centrale kwesties in het over leg over een vredeconferentie in Ge neve is de positie van de Palestijnen President Assad van Syriè heeft gis teren tegenover de Franse minister van buitenlandse zaken De Ouinn- gaud verklaard dat naar zijn oordeel 1977 nog niet het jaar van de vrede voor het Midden-Oosten zal worden De Palestijnse leider Jasser Aralat zei gisteren m Koeweit dat hij ver wachtte dat er aan het einde van dit jaar of aan het begin van het volgend jaar een confrontaUe tussen Israel en de Arabische buurlanden zal uitbreken Hij sprak de hoop uit dat de Amerikanen hun best zouden doen om dit te voorkomen, al achtte hij de kans daarop niet groot Arafat maakt een rondreis door het Midden-Oosten ter voorbereiding van een in Cairo te houden topconfe- renüe In Cairo u gisteren bekend gemaakt dat er binnenkort zo n top- conferenUe zal plaats vinden. Daar zal dan gepoogd worden alle Ara bische landen op een lijn te brengen inzake de deelname van de Palestij nen aan het Geneefs overleg Aan de ronferentie zal worden deelgenomen door Syrle. Egypte. Jordanië. Soe dan. Koeweit en de PLO van Jasser Arafat. Volgens een krant in Koeweit heeft Damascus alle Palestijnse guerrilla kampen in Syné gesloten. Ook een militaire opleidingsschool van Al Fa- tach zou zijn gesloten. In een reactie op deze berichten beklaagde Jasser Arafat zich over deze sluiting waar toe zou zijn overgegaan toen presi dent Assad in Roemenie was. Arafat zei hierover contact met Assad te zullen opnemen. TEL AVIV (Reuter) Israël heeft gisteren een busdienst geopend tus sen Haifa en Zuid-Libanon. In de eerste autobus, die tweemaal per maand zal rijden, zaten 31 arabische Israëliërs die familieleden gingen opzoeken aan de andere kant van de grens. MOSKOU (Reuter) Afgelopen dinsdag is een Russisch passa giersvliegtuig dat een dienst onder hield tussen Centraal-Azië en de Kaukasus verongelukt Daarbij is een aantal inzittenden om het leven gekomen, aldus een bericht in een krant die zaterdag Moskou bereikte. De „Prawda Vostoka" uit Oezbekis tan schreef dat het toestel van „Ae- roflot" was neergestort op een vlucht van Tasjkent, hoofdstad van Oezbekistan, naar Mineralniye Wo dy in de Kaukasus. Hoeveel slacht offers er waren werd niet gezegd. Uit het feit dat de autoriteiten van de republiek Oezbekistan de ver wanten hebben gecondoleerd, meent men te mogen opmaken dat er veel slachtoffers waren. Het verongelukte toestel was van de rijksluchtvaartdienst van Oezbekis tan. een van de plaatselijke lijnen. Voorzover men weet zijn sinds begin '76 zes Russische passagiersvliegtui gen verongelukt. Daarbij vielen vol gens onofficiële opgaven 500 doden. Slechts drie ongelukken werden van officiële zijde bevestigd. SALISBURY (Reuter. AP) - De Rhodesische premier Ian Smith heeft gisteravond gezegd dat hij het Rhodesische parlement toestem ming zal vragen voor de opheffing van een aantal discriminerende wet ten in zijn land. Wat de voorgeno men maatregelen inhouden wilde de premier nog niet bekend maken De grote vraag is of de opdeling van het land in door blanken en door zwar ten te bewonen delen, opgeheven zal worden. In een interview voor de televisie deed Smith een beroep op de Ver enigde Staten, initiatieven te ont wikkelen voor een oplossing van de strijd tussen blank en zwart in Rho- desië. Smith zei met nadruk dat de belofte van zijn blanke minderheidsrege ring om de macht binnen twee Jaar aan een zwart bewind over te dragen oprecht is een noemde de guerrilla campagne tegen zijn land „een op zettelijke poging van de communis ten en recentelijk van de Russen, om macht in ons land over te nemen.'' In dit verband zei hij dat Joshua Nkomo. die aan het hoofd staat van de guerrillastrijders in Zambia, een Robert Moegabe. die de guerrilla activiteiten in Mozambique leidt, volledig onder Russische invloed staan. Smith herhaalde niets met deze mensen van doen te willen heb ben omdat ze „in Rhodesië van geen enkel belang zijn." Vervolg van pagina 1 Deze CNV-ers besloten niet het ad vies op te volgen van het CNV- bestuur de staking op te schorten zodra de werkgevers bereid zijn tot open overleg zonder voorwaarden vooraf. In de havens blijven de CNV'ers dus doorstaken samen met de FNV-ers. De havenwerkgevers hebben intussen laten weten niet met de Vervoersbond CNV alleen te willen onderhandelen. Wel CAO-onderhandelingen zijn er deze week in de grafische industrie, bij Unilever. Shell en Philips. Daar zijn vorige week stakingen opge schort, of zoals bij Shell uitge steld. Ook de stakers bij ICI. de chemische industrie in Roozenburg. hebben zaterdag besloten vanoch tend weer aan het werk te gaan. nadat de directie had toegezegd te willen onderhandelen zonder voor waarden vooraf, en zonder vooraf te zeggen dat de loonsverhoging per 1 januari maximaal 1 procent zou kunnen worden. FNV-bestuurder Drabbe zei zater dag voor de radio dat een verklaring van werkgeverszijde dat zij bereid zijn tot constructief overleg met de vakbonden zonder voorwaarden vooraf, voldoende is om stakingsac ties opgeschort te krijgen. „Als de werkgevers dat zouden willen ver klaren. zijn alle vakbondsbestuur ders bereid hun leden tot opschor ting te adviseren, daarvan ben ik overtuigd", aldus de heer Drabbe zaterdag voor de radio. HIJ vertelde dat in het nachtelijk beraad van vorig weekeinde al de vakbeweging aan de centrale werkgevers heeft voorgesteld, dat er constructief overleg over het geza menlijke deelakkoord en over de overige eisen van de vakbeweging zou kunnen worden gevoerd, dus zonder verwijzing naar het werkge verstandpunt dat de loonsverhoging op 1 januari maximaal procent zou kunnen worden. Deze verklaringen zouden door werkgevers in be drijfstakken of bedrijven met sta kingen schriftelijk moeten worden afgelegd. Dan zouden de vak bondsleiders hun stakers willen ad viseren tot werkhervatting. Deze formule, aldus de heer Drabbe. werd vorig weekeinde in het nachtelijk beraad echter afgewezen door de werkgevers onder leiding van mr. Van Veen. Vanmiddag vergaderen weer de fe- deratieraad van FNV en de ver- bondsraad van het CNV om de si tuatie te bespreken. Kort geding Het chemisch bedrijf Windmill in Vlaardingen (750 man), waarvoor de stakingsaankondiging met ingang van vandaag is opgeschort, beraadt zich over het al of niet laten door gaan van het kort geding. Windmill had in het kort geding een uitstel van acties voor vier weken willen eisen. „Nu krijgen we twee weken om in een open gesprek te onder handelen. Vandaag beslissen we of dat genoeg is", aldus een directie- woordvoerder. Shell heeft het aangespannen kort geding (dat vandaag zou dienen) voor onbepaalde tijd aangehouden. Morgen beginnen de CAO- onderhandelingen. Volgens de In dustriebonden FNV zal het CAO- overleg worden gevoerd op basis van het Haags akkoord en op basis van werknemersvoorstellen. De onderhandelingen voor een nieu we landbouw-CAO (20.000 man) zijn vastgelopen op het punt van de reële loonsverbetering. Het aanbod was 0.75 procent, terwijl de bonden twee procent vroegen. Er is geen afspraak gemaakt voor nieuw over leg. Ook vastgelopen zijn de onder handelingen bij het tabaksconcern Niemeyer. GRONINOEN - De 43-jarige Duit ser J. E. Claaszen uit Berumbur (Kreis Norden) is zaterdagmiddag terwijl hij met een bus op weg was naar ijsspeedway-wedstrijden in As sen gestikt bij het eten van een karbonade. Dat gebeurde op rijksweg 42 (Groningen-Nieuwe Schans) ter hoogte van Scheemda. Van een verslaggever RIJSWIJK - De 24-jarige bar keeper Leo K. uit Den Haag is zater dagavond door een kogel uit zijn eigen revolver om het leven geko men. Het slachtoffer had in de keu ken van de bar waar hij werkt het Gouden Pumpke in Rijswijk de revolver aan een kennis gegeven. Deze, de 31-Jarige schoonmaker P. A. de B. uit Den Haag, heeft tegeno ver de politie verklaarde dat tijdens het bekijken het wapen plotseling afging. De man is ingesloten. Tegen twaalven zaterdagavond ging De B. naar het Gouden Pumpke om de eigenaar te spreken. Die was er echter niet. De verdachte vroeg toen aan Leo, die hij al een tijdje vrij goed kende, of hij even mocht bel len. Leo nam De B_mee naar de keuken waar ook een telefoon staat. Daar haalde hij een revolver en een vuurbuks te voorschijn om die door De B. te laten bekijken. Toen de barkeeper de revolver aan De B. wilde geven vroeg deze of het wapen geladen was. Leo ontkende dat er een kogel in de revolver zat, zo heeft de verdachte tegenover de politie verklaard. Even later bleek echter het tegendeel. De Rijswijkse politie heeft nog niet vast kunn?n stellen of sprake ls van een ongeluk of van doodslag. Van een verslaggever ROERMOND Als opvolger van de onlangs 'overleden Henk Fievetis tot voorzitter van de Nederlandse hartpaiièntenvereniging de heer P. J. A. van Overveld uit Roermond benoemd. Hij was al geruime tijd bestuurslid van de vereniging. Ook de heer Van Overveld is zelf hartpa tiënt Volgens de heer Van Overveld wil het dagelijks bestuur, dat verder uit de heren P. van Kleef en P. Beekwil- der, beiden uit Breda, bestaat, de vereniging voortzetten op dezelfde manier als onder Fievet gebeurde. Vervolg van pagina 1 De PvdA is bereid de PPR-eis in willigen het uitgangspunt te verb ten dat de NAVO hoeksteen van hü buitenlands beleid is. De PPR mot in ruil daarvoor dan de eis lat* vallen dat de kernwapens van N» derlandse bodem verwijderd ma ten worden. Ontwikkelingshulp Ten aanzien van de ontwikkeling hulp verschillen de partijen van in ning over de omvang van de hulp fe jaarlijks gegeven moet word®. PvdA houdt vast aan de ook v<* deze kabinetsperiode geldende ai- derhalf procent van het netto nat», naai inkomen per Jaar. de PPR he«| in het eigen verkiezingsprogramn opgenomen dat het drie procent va het bruto nationaal produkt mot bedragen en dat is belangrijk met dan twee keer het bedrag dat PvdA wil uitgeven. PvdA en PPR waren er vrijdag nc van overtuigd dat de besprekinge uiterlijk in het weekend afgeron zouden worden. Dat was ook hoo nodig omdat de PvdA en PPR-afg vaardigden op 5 maart gescheide bijeen komen om het regeerakkooi te beoordelen. De voorbereidinge voor deze vergaderingen worden n ernstig gehinderd door het ontbr ken van een akkoord op dit m< ment. In PPR-kring wordt er gewezen dat bij uitblijven van d overeenstemming de punten defei sie en ontwikkelingshulp niet in ht regeerakkoord zullen worden opgi nomen. In de verkiezingsstrijd en de kabinetsformatie zal dan gelde wat ieder van de partijen hierover i het eigen verkiezingsprogramni heeft opgenomen. Van een verslaggever DEN HAAG De gemeente G< rinchem wordt uitgebreid met dele van de Zuidhollandse gemeente Arkel, Heukelum, Hoog-Blokland e van de Gelderse gemeente Vurei Dit heeft premier Den Uyl vrijdag! vond meegedeeld. kunnen van maandag tol en met vrijdag telefonisch van 9 00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18 00-20.00 uur. 18 februari 1977 overleed onze geliefde zwager en neef Prof. Dr Jan Frederlk Folkerts Santa Ana, California: N. J Groot L. Grool-Bnnckmann Rotterdam R. B. van der Meer-Groot I A P. van der Meer 's-Gravenhage A. C Eskes-Groot 's-Gravenhage: S. van Andel-Rose J. van Andel Hooghalen G. Duisterwinkel E Duisterwinkel-Holtkamp Enige kennisgeving In vrede onstlapen mijn geliefde man Jan Frederik Folkerts geboren 20 april 1911. Afijn genade is u genoeg 2 Corinthe 12 9 M. P. Folkerts-Groot Amsterdam, 18 februari 1977 Minervalaan 43' De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden woensdag 23 februan op de begraafplaats te Grootegast s 14.30 uur Liever geen bezoek en geen bloemen .„9e Heer ts mijn Herder, mij ontbreekt niets". Op 19 februari 1977 is in Jezus ontslapen, onze geliefde Tante Johanna van den Akker geboren te Maasland op 4 juni 1881. Haar laatste levensjaren werd zij liefdevol ver zorgd in het bejaardencentrum „De Schutsluis" te Maassluis. Tot aan het einde van haar leven heeft zij blij moedig getuigd van haar onwankelbaar geloof. wij vertrouwen dat dit geloof thans is overgegaan in aanschouwen. Namens alle neven en nichten Joh. Korpershoek Maassluis. 19 februari 1977 Correspondentieadres N T Luyendijk. Eemnesserweg 195. Hilversum. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van „De Schutsluis". Richard Hollaan 105 te Maassluis Bezoektijd aldaar dinsdagavond a s. van 7-8 uur De rouwdienst zal worden gehouden woensdag 23 februari a s in de zaal „De Magneet" van de Gereformeerde Kerk. Huis te Velde te Maasland om 11 00 v m waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de Algemene Begraafplaats te Maasland om 12.00 uur. waarna er in de zaal „de Magneet" nog gelegenheid zal zijn tot condoleren .Mijn genade is u genoeg" Op Zijn tijd nam Here tot Zich mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Barteldina Reitzema op de leeftijd van 68 jaar. Meeden. 19 februari 1977 Herenweg 244 J. Diekema Kampen: H E. Bruinsma-Diekema H. Bruinsma Vries: G. Fekkes-Diekema J. Fekkes Nieuw-Buinen: A. Hulzebos-Diekema H. A. Hulzebos Roden A. Diekema C. Diekema-Schipaanboord Zuidhorn: E. G. A. Dijkstra-Diekema Th. Dijkstra Roden J. Diekema A. A. J. Diekema-Hartlief en kleinkinderen De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 23 februari in de Gereformeerde Kerk te Meeden. waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren. Na een geduldig gedragen lijden is in Christus ontslapen onze lieve schoondochter en schoon zuster Gré Doornenbal-Heida op de leeftijd van 44 jaar. Laat wie de Here vrezen, nu zeggen: ..Zijn goedertierenheid is tot in eeuwigheid". Psalm 118 4 Maartensdijk. M. Doornenbal-van Woudenberg Driebergen: G. Doornenbal B. Doornenbal-Boeijenga Amstelveen: W. A. Doornen bal Nieuwegein: A. Doornenbal H. Doornenbal-van der Voort God heeft in Zijn heerlijkheid opgenomen mijn lieve, zorgzame vrouw en onze lieve mamma Gré Doornenbal-Heida op de leeftijd van 44 jaar. Haar woorden: „Ik zal zingen van mijn Heiland van Zijn liefde wondergroot zijn nu op een volmaakter manier in vervulling gegaan. H. Doornenbaai Johan Annemarie Renate Westbroek. 19 februari 1977. Kerkdijk 70. Geen bloemen De begrafenis zal plaatshebben woensdag 23 fe bruari om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Westbroek. Vooraf zal een dienst van Woord en Gebed wor den gehouden in de Gereformeerde Kerk te Westbroek, aanvang 13 00 uur Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 20.00-22.00 uur thuis en na de begrafenisplechtig heid in gebouw „Rehoboth Zaterdagavond 19 februari heeft de Here zijn moegestreden kind. mijn geliefde man. onze zorgzame vader en opa Frederik Groenewoud echtgenoot van J. Groenewoud-CIement van ons weggenomen, in de ouderdom van 75 jaar. Nieuw Vennep: J. Groenewoud-CIement Haarlem. A. van Ekeris-Groenewoud J. van Ekeris Nieuw-Vennep: P Groenewoud M. Groenewoud-Offringa Nieuw-Vennep: T. de Kooker-Groenewoud A. de Kooker Waddinxveen: J. Groenewoud J. Groenewoud-Oskam Amstelveen: J. Koopman-Groenewoud R. J. Koopman en kleinkinderen Nieuw-Vennep. 19 februari 1977 Rijnlanderweg 1292 De rouwdienst zal gehouden worden op donder dag 24 februari a s des namiddags 2 uur in „De Rank". Eugenie Prevmaireweg 14 te Nieuw- Vennep. waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Nieuw-Vennep. Geen bloemen Na een moedig gedragen lijden in Jezus ontslapen onze lieve broer, zwager en oom Jan Middel echtgenoot van G. de Wit op de leeftijd van 67 jaar. Ter A pel: R. Sap Eindhoven: E. Beens-Middel Hillegom. H. van Oel-Middel Hillegom: A. Middel R Middel A. Middel-Horlings Stadskanaal: A. Middel-Groenhof Zaltbommel: L. Middel A. Middel-Kluize Noordwijk, 18 februari 1977 „In Uw hand beveel ik mijn geest; Gij verlost mij. Here, getrouwe God. Psalm 31. Onze lieve Moeder, Schoonmoeder en Groot moeder Hilje Baarschers-Bouwes is heden, 18 februari 1977, op 90-jarige leeftijd overleden in Huize Nimmerdor te Doorn, waar zij de laatste twee jaren zo zorgzaam verpleegd werd. Appingedam: W. H. Baarschers I. J. Baarschers Sarnia, Canada: G. J. Baarschers A. Baarschers-Westra Sacramento. U.S.A.: H. B. Williams-Baarschers V. G. Williams Papakura, N.-Zealand: B. A. Baarschers L. M. Baarschers-Prue Uithoorn: B. Baarschers J. H. Baarschers-Woltman Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentie-adres: Rode Klaver 59, Uithoorn. Moeder is opgebaard in de rouwkamer van Begra fenisonderneming S. Jansen, Amersfoortseweg 56 te Doorn. Bezoek rouwkamer dagelijks van 10-20 De rouwdienst wordt gehouden op woensdag 23 februari a.s. om 13.00 uur in de Gereformeerde Kerk aan de Kampweg te Doorn, waar vanaf 12.00 uur gelegenheid is te condoleren: daarna vindt de begrafenis om 13.45 uur plaats op de Oude Be graafplaats te Doom. Wie de Zoon heeft, heeft het leven; 1 Joh. 5 12 Heden is geheel onverwacht van ons heengegaan onze lieve vrouw en moeder, zuster, schoonzuster en tante Hendrika de la Rie-Beurxe op de leeftijd van 70 jaar. W. C. de la Rie Bram en verdere familie Leiden, 18 februari 1977 Louise de Colignystraat 14 De overledene is opgebaard in het rouwcentrum Van der Luit. Haagweg 31. Leiden. Bezoek aldaar: dinsdagavond van 7—7.30 uur. Thuis geen bezoek De begrafenis is bepaald op woensdag 23 februari a.s om 12.30 uur op de begraafplaats „Rhijnhof te Leiden. Vertrek van Louise de Colignystraat 14 om ca. 12 00 uur De Heer der Kerk heeft tot Zich genomen Zijn dienaar Ds W. Tom emeritus-predikant van onze gemeente Dankbaar denken wij terug aan de arbeid die hij als herder en leraar mocht verrichten. Namens de Gereformeerde Kerk van Alphen aan den Rijn-Noord Ds G. de Ruiter, praeses C. van Wallenburg, scriba Alphen aan den Rijn, 19 februari 1977. Ik heb u bij uw naam geroepen, Gij zijt Mijn. Jesaja 43 1B Opgenomen in Heerlijkheid Gerrigje G ret ha van der MikTijsseling 80 jaar oud. Carmichael (Californiê): S. van der Mik A. H. van der Mik-Woelders Rhenen; G. H. van der Mik G. A. van der Mik-Brethouwer Velp: N. S. Fokkens-van der Mik H. Fokkcns Nieuw-Beierland: B. Steenwinkel-van der Mik C. H. Steenwinkel Hengelo (Gelderland): G. G. van der Boom-van der Mik J. van der Boom en kleinkinderen Renkum, 19 februari 1977. Oranje Nassau's Oord. Correspondentie-adres: Zaalboslaan 53, Velp. Geen bezoek Geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden in de kapel van O.N.O., Korterburg 4, Renkum, waarna de teraardebestelling zal volgen op de begraafplaats „Moscowa", Waterbergseweg te Arnhem, om streeks 12.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de koffiekamer. BEKENDMAKING De Voorzitter van de Spoorwegongevallenraad brengt ingevolge artikel 115, lid 1 van het Alge meen Reglement Dienst hiermede ter kennis, dat de Spoorwegongevallenraad in het openbaar een onderzoek zal instellen omtrent het ernstige spoor wegongeval dat plaats vond op 27 oktober 1976 te 's-Heer Arendskerke op het baanvak Goes- Middelburg. Dit onderzoek zal plaatsvinden op donderdag 17 maart 1977 des ochtends om 10.45 uur in het stadhuis van de Gemeente Goes, dat is gelegen aan de Grote Markt. Een ieder die meent inlichtingen of voorlichting ter zake te kunnen geven, wordt uitgenodigd daarvan, onder opgave van naam en adres, vóór 5 maart 1977, mededeling te doen aan de Secretaris van de Spoorwegongevallenraad. Plesmanweg 1-6, 's- Gravenhage. DE VOORZITTER VAN DE SPOORWEGONGEVALLEN RAAD Mr A. F. Schepel Hedenis in volle vrede ontslapen onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Aafke Wolters sedert 20 juni 1943 weduwe van Reinder Ebel Vink in de gezegende ouderdom van ruim 98 jaar. Bedum, 18 februari 1977. „Huize Alegunda Ilberi". Exloo (Dr.): D. Hekma-Vink E. J. Hekma Klein- en achterkleinkinderen Condoleantie-adres: Westeresweg 47, Exloo (Dr.). De begrafenis zal plaatsvinden vanuit gebouw „Concordia", Prof. Mekelstraat 1 te Bedum op woensdag 23 februan 1977 om 14 00 uur. De rouwdienst vangt aan om 13.30 uur aldaar. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in „Concordia". ,Mijn genade is U genoeg Deze woorden, de belangstelling en waardering vo< mijn lieve man, waarvan u blijk gaf door uw persoonli ke aanwezigheid, door brieven, kaarten en telegrammer hebben in de moeilijkste dagen van mijn leven veel voor*- mij betekend. fa ei Mede namens mijn kinderen betuig ik u hiervoor mij oprechte dank. T. A. den Hertog-Breedij k n, Haarlem, februari 1977. Orionweg 40. SOLI DEO GLORIA Gode dankbaar en blij hopen Sjoerd van der Meulen en Jannie van der Meulen-Moltmaker op maandag 28 februari 1977 de dag te gedenken dat: '8 30 jaar geleden in het huwelijk traden. Wij wilden degenen, die daartoe behoefte gevoelen, o<te( laten delen in onze dankbaarheid en vreugde en hop* tr daarvoor op deze dag van 10.00 tot 22.00 uur OPE HUIS te houden. Dokkum, Liudgerleane 12. De heer en mevrouw Bun- jes-van Blommestein delen met vreugde de ge boorte mede van hun zoon JOZUA MICHIEL (Joost) Muiderberg, 20 februari 1977 N. H. Pastorie Diac. huis Naarden

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 8