119.- 82 'tis Goed 't is Grolsch 79c 35.- 45.- 49.- 27c 69.- 109c 98.- hunkemölleri voor, tijdens ennahet carnaval Peek&Cloppenburg Varen op de Rijn met Rederij Feenstra! Bel voor onze reisgids: 085-452805. provinciaal bestuur van noord-holland +++en toch laag geprijsd+++en toch laag gepr ij sd+++( F toch laag geprijsd+++ DONOEROAG 17 FEBRUARI 1977 PS 10/RH 12 BERICHT VOOR DE AANDEELHOUDERS VAN DE AMSTERDAM HILTON HOTEL MAATSCHAPPIJ NV. Het op 25 januari 1977 uit- Ebrachte bod op de aandc- i in de Amsterdam Hil ton Hotel Maatschappij N.V. van 160% in contan ten. derhalve 1600 per 1000 nominaal wordt ge stand gedaan. Aan die aandeelhouders, die hun aandelen ten ver koop hebben aangeboden, zal de verschuldigde koop som uiterlijk 25 februari 1977 op de door hen opge geven bank- of giroreke ning worden overgemaakt Bij vonnis van de Arrondis sement-Rechtbank te Amsterdam d.d. 25 januari 1977 werd in staat van fail lissement verklaard Cornet B.V.. Bataviastraat 14. Amsterdam, met benoe ming van Mr E. J. van Dijk tot Rechter-Commissans en ondergetekende tot curator De curator: Mr. W. M. J Russell.- Beethovenstraat 169 te Amsterdam. KENNISGEVING Voorbereiding bestemmingsplan- Van Beuningenplein e.o. De burgemeester van Amsterdam. Gelet op het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening; Brengt ter open bare kennis: I. dat de Ge meenteraad in zijn verga dering van 2 februari 1977 het volgende besluit heeft genomen: „De Gemeente raad van Amsterdam. Ge zien de voordracht van Burgemeester en Wethou ders van 14 januari 1977; Gelet op artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening; Besluit: te verkla ren, dat een bestemmings plan wordt voorbereid voor het gebied, ongeveer be grensd door de Van Hogen dorpstraat, de Van Hall straat. de Eerste Keuche- musstraat, de Kostverlo- renvaart en het Oostelijk Marktkanaal (Van Beunin genplein e.o welk gebied op de bij genoemde voor dracht behorende tekening met een zwarte omlijning is aangeduid;" II. dat het vo- renomschreven besluit van de Gemeenteraad met bij behorende tekening vanaf heden voor een ieder ter inzage ligt ten Stadhuize, afdeling Publieke Werken, kamer 344. Amsterdam, 18 februari 1977. De Burgemeester voornoemd: Samkalden Kennisgeving Gedeputeerde staten van Utrecht maken bekend dat zij op dinsdag 1 maart 1977 te 14.00 uur ten provincie huize, Achter St. Pieter 20 te Utrecht, in een openbare vergadering van een com missie uit hun college zul len behandelen de tegen het bestemmingsplan „Bor- nia e.o." van de gemeente Driebergen-Rijsenburg in gediende bezwaar schriften. GEMEENTE BUNSCHOTEN Publikatie nr. 11 De burgemeester van Bunschoten brengt ter openbare kennis, dat het bestemmingsplan „De Kronkels", regelende de bestemming van de gron den gelegen ten zuiden van de woonwijk Blokhuiswe- tering, ten noorden en ten oosten van het landelijk ge bied en ten westen van de hoofdontsluitingsweg van het stedelijk gebied, onher roepelijk is geworden. Het plan ligt ter gemeente- sekretarie. afdeling alge mene zaken, voor een ieder ter inzage. Bunschoten, 16 fe bruari 1977 De burgemeester voornoemd. J. W. Bol GEMEENTE BUNSCHOTEN Publikatie nr. 10 Artikel 19 WJI.O. De burgemeester der ge meente Bunschoten maakt bekend dat met ingang van dinsdag 22 februari 1977 tot en met maandag 7 maart 1977 ter sekretarie afd. al gemene zaken ter inzage ligt een aanvraag van het schildersbedrijf A. Kok. Spuistraat 9 te Bunschoten om vergunning voor de bouw van een be drijfsruimte. gelegen aan Spuistraat 9, kadastraal be kend gemeente Bunscho ten. sektie K nr. 2237. Het bouwplan is in strijd met het vigerend bestem mingsplan Broerswetering I, eerste herziening, daar de bebouwmngsgrens wordt overschreden en afgewe ken wordt van de minimum goothoogte. Burgemeester en wethou ders zijn voornemens met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelij ke Ordening, juncto artikel 50, 8e lid van de Woningwet de gevraagde vergunning te verlenen. Gedurende genoemde ter mijn kan eenieder tegen het verlenen van de bouw vergunning bezwaren in brengen bij burgemeester en wethouders. Bunschoten, 16 fe bruari 1977 De burgemeester voornoemd, J. W. Bol W Een bootreis met Rederij Feenstra betekent dagen nacht verwend te worden dooreen van neerlands befaamdste reders. Keuze uit tot-en-met verzorgde 6,10 en 13-daagse reizen op gezellig ingerichte schepen. Reizen in vele richtingen: langs de rivieren Rijn, Moezel en Neckar en door Nederland Met de alom gewaardeerde Nederlandse keuken aan boord. Rederij Feenstra Rijnkade 40, Arnhem Bijkantoor Rotterdam: Kasteelweg 3. Rotterdam. Tel. 010-828222 BEKENDMAKING De uit Provinciale Staten van Noord-Holland gevormde commissie van onderzoek voor het ontwerp-streekplan voor de Meerlanden deelt mede. dat zij in een tweetal voor ieder toe gankelijke hoorzittingen degenen, die bezwaren hebben ingediend tegen genoemd ontwerp, in de gelegenheid zal stellen om een nadere mondelinge toelichting op hun bezwaren te geven. Deze hoorzittingen zullen worden gehouden op donderdag 24 februari 1977 in gebouw "De Schakel" te Aalsmeer des middags van 14.00 tot 17 00 uur en des avonds van 19.30 tot 22.30 uur en op maandag 28 februari 1977 in gebouw "De Deining" te Hoofddorp des middags van 14.00 tot 17 00 uur en des avonds van 19.30 tot 22.30 uur. Namens de commissie, H. Machielsen mr. drs. H.W. Korte mr.J. de Vries. de clown, de freule, de veldheer, het vrijheidsbeeld en nog vele anderen zullen ook dit jaar weer met carnaval gretig Grolsch drinken. Vakmanschap is Meesterschap Met een knipoog naar Hollywood: katoenen jurk met wijde strokenrok. In diverse zwart/wit printen. Mt 36 t/m 42. Aktiemode! Doen. Deze sportieve trui met kapuchon. Acryl. Diverse kleuren. S-M-L In zo'n sportief beeld past natuurlijk de corduroy broek. In zwart en bruin. ML 36 t/m 44. ast broek. Folklore van ver: een vrolijke katoenen strokenrok. In diverse printen. ML 36 t/m 42. Suggestie: draag op deze strokenrok een katoenen blouson. In diverse kleuren. S-M-L-EL deze enen Kom 'ns uit verre vreemde landen. In deze exotische jurk met imprimé inzet met biesjes. Acryl. In zwart blauw, rood en écru. ML 36 t/m 42. De makkelijke mantel. Natuurlijk van poplin. Met rugceintuur. ML 42 Your Classic Favorite: herkenbaar aan eenvoud en stijl. Deze poplin trenchcoat Met epauletten en mouwlummels.^ Mt 40 t/m 46.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 12