'Vrouwen kunnen meewerken bij staking' Trouw Conflict ÏS Drie jongelui omgekomen Iran grootste munitie-koper boekhouder/ chef de bureau (m/v) Kandidatenlijst CHU vastgesteld Actiekrant van de Vrouwenbond NVV MAANDAG 14 FEBRUARI 1977 FAMILIEBERICHTEN Op vrijdag 18 februari hopen wij met onze ouders en grootouders G. Engel en A. Engel-v. d. Schaft te gedenken dat zij 40 jaar getrouwd zijn. Geve God dat zij voor ons nog lange tijd gespaard blijven. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Uithoorn. De Bruinlaan 10. In grote dankbaarheid voor wat hij voor ons en voor zo velen betekend heeft geven wij u kennis van het overlijden van Herman Dooyewecrd sinds 1963 weduwnaar van Jantiena Wilhelmina Fernhout op de leeftijd van 82 jaar- Amsterdam A. Veenstra-Stomp La Jolla California: Mieke en Magnus Verbrugge- Dooyeweerd Vancouver B.C.: Mar ja en John Davies-Dooyeweerd Amsterdam: Eveline en Ernst Stem-Dooyeweerd Singapore: Herman en Paddy Dooyeweerd- Hooper Mamhilad. Wales: Hanny en Bob Francis-Dooyeweerd Driebergen: Fred en Chris Teule- Dooyewecrd Bergen: Tineke en Koos Teule-Dooyeweerd Vancouver B.C.: Joop en Eva Dooyeweerd-Sprung Amsterdam Arnold en Jitske Dooyeweerd-Koster kleinkinderen en achterkleinkinderen Amsterdam. 12 februari 1977 Oranje Nassaulaan 13 Thuis liever geen bezoek. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 16 fe bruari om 15 uur op de begraafplaats „Zorgvhed" aan de Amsteldijk. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ontvangkamer van de be graafplaats. „Maar in dit alles xijn wij meer dan overwinnaars door Hem, Die ons heeft lief gehad." In Christus ontslapen onze innig geliefde broer en zwager Herman Dooyeweerd emeritus-hoogleraar aan de Vrije Universiteit weduwnaar van Jantiena Wilhelmina Fernhout Bussum, Meerweg 10: M. C. Kraayenhagen-Dooyeweerd Amstelveen. Mr. P. J. Troelstralaan 47: D. H. Th. Vollenhoven 12 februari 1977 Ik heb U bij Uw naam geroepen, gij zijt mijn. Jesaja 43 1 Diep bedroefd geven wij u kennis, dat na een kortstondige ziekte Is weggenomen, ons zeer ge liefd kind. onze zuster, schoonzuster, tante en nicht v Henderina Elizabeth van Namen zij werd 18 jaar. Het is ons tot grote troost, dat zij mag juichen voor de Troon der Genade. H. J. van Namen S. E. van Namen-de Mooy Joke. Hans en Marcel Henk en Lilian Jan Marijke Nico Herbert 's Gravenhage, 12 februari 1977. Barentszstraat 67. Henny is opgebaard in een der rouwkamers Ba rentszstraat 49 te 's Gravenhage; bezoek aldaar: dinsdag van 15.30-16.30 uur en van 19.00-20.00 uur. woensdag van 15.30-16.30 uur. De Dienst van Woord en Gebed zal D.V. worden gehouden in de Noorderkerk. Schuytstraat 9 te 's Gravenhage op donderdag 17 tebruan aanvan gende om 12.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats „Westduin" aan de Ockenburghstraat te 's Gra venhage (Loosduinen) omstreeks 13.1S uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Wast Gij hebt mijrt lieren gevormd, mij in de schoot mn mijn moeder Ik loof U. omdat ik gans wonderbaar ben toebereid, wonderbaar rijn Uw werken, mijn ziel weet dat zeer wel. Als ik ontwaak ben ik nog bij U. Psalm 139 13-14-18b Heden werd uit de familiekring door God wegge roepen ons innig geliefd kleinkind Henderina Elizabeth van Namen op de leeftijd van 18 jaar. familie J van Namen Rosenburch 147. Leiden familie H de Mooy De Goejestraat 79. Leiden kinderen en kleinkinderen 's-Gravenhage. 12 februari 1977. Heden nam God tot Zich onze innig geliefde nicht Henderina Elizabeth van Namen (Henny) op de zeer jeugdige leeftijd van 18 jaar. H. de Mooy A. C. de Jong C opermcu*straat 156". 's-Gravenhage 's-Gravenhage. 12 februari 1977 Heden zijn ten gevolge van een noodlottig ongeval overleden mijn lieve man, onze lieve vader en opa Herman Gustaaf der Weduwen op de leeftijd van 70 jaar. M der Weduwen-Wükens Gustaaf en Gerda Ulrike en Udo Jan-Pieter en Jnriaan Holzminden (W -Duitsland). Wiezenweg 19. en mijn lieve man en vader Huibert Leonard der Weduwen arts te Aalten op de leeftijd van 66 jaar. M. G. der Weduwen-Heuts Huib jr. Dat zij rusten in vrede. Aalten, 11 februari 1977, Landstraat 41. De teraardebestelling van beide overledenen zal plaats vinden op woensdag 16 februari a.s. op de algemene begraafplaats Borkenhove" te Aalten. Vooraf is cr van 12.30-13.00 uur gelegenheid tot condoleren in het Uitvaartcentrum, Romienen- diek 2a De bergen zullen vrede dragen de heuvels heilig recht Psalm 72 2 berijmd Heden nam de Heere tot Zich. zacht en kalm. onze lieve vader, schoonvader en opa, onze broer, zwa ger en oom Jan Jacob van der Wilt weduwnaar van Cornelia van der Meer op de leeftijd van 74 jaar. Nieuwerkerk a/d IJssel: M. A. Grootendorst-van der Wilt W Grootendorst Corrie en Ab Wim Bleiswijk: A. Rijns burger-van der Wilt C. W. Rijnsburger Cora Willeke Esther en verdere familie. Bleiswijk, 12 februari 1977. Hoefweg 33. Gelegenheid tot condoleren aan het woonhuis. De teraardebestelling zal plaatsvinden woensdag 16 februari a.s. in het familiegraf op de algemene begraafplaats te Bleiswijk om 12.00 uur. Geen bloemen. Heden werd voor ons nog vrij plotseling thuisge haald, Zijn kind, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Janke de Groot op de leeftijd van 81 jaar. sinds 1945 wed. van Ate Faber. Groningen. 11 februari 1977 Hoogkerk: J. Faber S. Faber-Hóeksema J. J. Faber A. Faber-Buist H. Faber H. Faber-de Vries E. W. Poel-Faber G. J. Poel S. Faber J. J. Faber- van der Veen klein- en achterkleinkinderen De begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Hoogkerk D.V op 15 februari a.s. om 14.15 uur. Vooraf een dienst van Woord en Gebed, die ge houden wordt in het gebouw „Ellm", Barkstraat 5, Hoogkerk, aanvang 13.30 uur. Maandag 14 februari is er gelegenheid te condole ren in de Neboflat, Paterswoldseweg 288, van 19.00-20.00 uur en na de begrafenis in „Elim". Geheel onverwachts nam de Here tot Zich onze broer, zwager en oom Frans ter Burg op de leeftijd van 78 jaar Romeinen 8:18 Sneek: Mevr. C. J. ter Burg Scherpenzeel: Mevr. H. G. Heykamp-ter Burg Amsterdam: Mevr. R. ter Burg-van Almelo neven en nichten 11 februari 1977 Schoolstraat 44 Sneek. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 16 februari 1977 om 14.30 uur vanuit het uitvaartcen trum aan de Worp Tjaardastraat 113 te Sneek. Gelegenheid te condoleren vanaf 13.00 uur in bovengenoemd centrum. Na een kortstondige ziekte heeft God op Zijn tijd thuis gehaald, mijn lieve man, onze lieve papa Menco Bolt echtgenoot van Corry Bos op de leeftijd van 45 jaar. ..De Heer is mijn Herder, mij zal niets ontbreken". Psalm 23 1 Corry Bolt-Bos Elly Andrêa Roelf Jan Menco Annemarie Fam. Bolt Fam. Bos Purmerend. 12 februari 1977 Gebr. Comjnstraat 48 Gelegenheid tot condoleren dinsdag 15 februari van 20.00-20.30 uur in de aula van de uitvaartver zorging „Purmerend", Populierenstraat (achter het Stadsziekenhuis). De rouwdienst is op woensdag 16 februari om 14 00 uur in de Taborkerk, Van Goor Hinloopen- straat, waarna om 14.45 uur de begrafenis zal plaatshebben op de begraafplaats aan de Purmer- weg te Purmerend. „Wat de toekomst brengen moge mij geleidt des Heren hand" Met droefheid geven wij kennis dat de Here, vrij onverwacht na de ontdekking van een ernstige ziekte, uit onze familie- en vriendenkring heeft weggenomen Theresia Engelina Clothilde van der Louw op de leeftijd van 73 jaar Namens de familie en vrienden J. v. d. Hoek ex. test. Utrecht. 12 februari 1977 Witte vrouwenstraat 8 Correspondentie-adres: Prot. Coöp. Begr. Vere niging. Schoolstraat 12, Utrecht De overledene is opgebaard in de rouwkamer van de P.C.B.. Schoolstraat 12. die voor bezoek geo pend is dinsdag van 19.00-19.30 uur. De crematie zal plaatsvinden woensdag 16 februari om 14.00 uur in aula I van het crematorium „Daelwijck", Floridadreef (Overvecht). Vertrek van de rouwka mer om 13.30 uur. De Heer heeft thuis gehaald Stijntje Landmeter-Suur op de leeftijd van 76 jaar fam. Landmeter fam. Suur fam. Visser Vlaardingen 12 febr. 1977. Blois van Treslongstraat 50 Een rouwdienst zal gehouden worden in d^ aula van de Algemene Begraafplaats „Holy" op woensdag 16 febr. a.s. om 11.30 uur, waarna de begrafenis zal plaats hebben. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestel ling in de wachtkamer van de begraafplaats Heden is op 90-jarige leeftijd van ons heengegaan onze zorgzéme vader, groot- en overgrootvader Andries Kohier oud-koster Ronde Lutherse Kerk Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Amsterdam, 10 februari 1977 De teraardebestelling zal plaatshebben dinsdag 15 februari tegen 15.30 uur op de begraafplaats „Rustoord" te Diemen. In groot geloof in haar Heiland is van ons ge gaan onze schoonzuster Hendrika Adriana van Til-Woets Bant: A. Koekoek Zaandam: C. van Til Swifterbant: H. Timmerman- van Til K. Timmerman Middenmeer. J. W. van Til T. van Til-Klaver neven en nichten Em meioord, 12 februari 1977 Bekeodmakinf non de scheep vaart Dijkgraaf en Hoogheemraden van het hoogheemraadschap Amstelland brengen ter kennis van belanghebbenden, dat ten gevolge van het uitvoeren van onderhoudsbaggerwerk, de scheepvaart op het Gein tussen Abcoude en Driemond, in de periode van februari tot juli 1977, of zoveel langer als nodig of zoveel korter als mogelijk is. rekening dient te houden met tijdelijke belemmering van de doorvaart langs het bagger- werktuig en de drijvende bag- gertransportleiding. G. de Jong. Dijkgraaf L. A. Quarles van Uf- ford, Secretaris Elke zaterdag in pagina's vol vakatures voor ONDERWIJZEND- VERPLEGEND- VERZORGEND- EN HOGER PERSONEEL ..EN DE RUBRIEK WELZIJNSEN VORMINGSWERK Voor alle inlichtingen: Telefoon 020-913456 lst.794,783en750 Voor medezeggenschap Christelijk Nationaal Vakverbond Utrecht. Ravelbsn I. Postbus 2475. Telefoon 030-941041 Méér dan een miljoen lezers zien uw aanbieding. Voofalle inlichtingen: Telefoon 020-913456 tst. 794.783 en 750 Vervolg van pagina 1 De vakbonden zijn niet van plan de stakingen nu meteen te laten stop pen. Stakingsacties die vanochtend op programma stonden, zullen, naar zich gisteravond liet aanzien, nog gewoon beginnen. Al lopende acties worden pas beëindigd wanneer de stakers zelf daartoe in meerderheid besluiten. De grote uitbreiding van het aantal stakingen, die voor deze week op stapel stond, is echter zo goed als zeker van de baan. Elke vakbond heeft bij een staking haar eigen ultimatum gesteld. Zo heeft de Industriebond CNV steeds alleen de prijscompensatie-eis ge steld. De industriebonden NW en NKV hebben echter vaak ook ande re eisen gesteld. Er wordt dan ook mee rekening gehouden dat de CNV- bonden in de meeste gevallen hun stakers vandaag zullen adviseren het werk te hervatten, terwijl de FNV-bonden in een aantal gevallen zullen willen laten doorstaken tot dat vast staat wat er van de eisen wordt ingewilligd in de CAO's. Nieuwe acties De meest in het oog springende nieuwe actie is de staking bij de Nederlandse Dagblad Unie, waar door de avondbladen NRC- Handelsblad en Het Vrije Volk van daag niet zullen verschijnen. Het andere NDU-dagblad, Algemeen Dagblad, is vanochtend nog uitge komen. Morgen zal dat niet meer het geval zijn. Vandaag begon ook de staking bij de Provinciale Zeeuwse Courant en de verpakkingsindustrie Spruyt in Zutphen. Voortopig zullen geen grote waren huizen dicht gaan. Wel gaan woensdag en donderdag centrale magazijnen plat van De Bijenkorf en Vroom en Dreesmann. Dit zal leiden tot moeilijkheden bij de be voorrading van de winkels. Volgens de Dienstenbonden NW, NKV en CNV proberen de warenhuizen nu de voorraden in de winkels op te voe ren. De bonden gaan dit tegen door onder andere geen overwerk te laten verrichten. Vandaag wordt door personeel van de Amrobank en de ABN bekeken of acties mogelijk zijn. Van een verslaggever ARNHEM Zondagmiddag zijn drie jongelui uit de Gelderse Aoter- hoek bij een auto-ongeluk omeko- men. De door de 23-jarige A. 4. W. Mullink uit Veiswijk (bij Zehem) bestuurde auto raakte op de lalse- weg in Zelhem bij een inhadma- noeuvre in de berm en botste egen een boom. De bestuurder oveleed in een ziekenhuis; twee rede- inzittenden. de 22-jarige R. M. Roeling uit Veiswijk en de 18-jrige mej. M. M. G. Garritsen uit Ze.iem, waren op slag dood. Schipper komt om bij brand op schip Van een verslaggever ROTTERDAM De schippeivan het Nederlandse sleepschip „Rqlna 4", dat ligt afgemeerd aan de steenplaats in de Nieuwe Maa in Rotterdam. Is bij een brand lan boord om het leven gekomen, iet woongedeelte van het ship brandde geheel uit. Later vond de rivierpolitie het verbrande licham van de schipper, de 28-jarige R. Veltman, aan in een hoek van iet onderkomen. WASHINGTON (Reuter) Veetig procent van de munitie die de Vr- enigde Staten uitvoeren is bestend voor Iran. Dit onthulde het Amri- kaanse Congreslid Les Aspln glse- ren in Washington. In een verkiartg vroeg Aspin zich af of Iran zovel munitie nodig heeft voor militaie oefeningen of voorraadvorming. A- pln heeft zijn gegevens van h-t Amerikaanse ministerie van defei- sie. In de laatste helft van het vorip jaar hebben in totaal zestig lando bestellingen voor munitie in de V5 geplaatst. Daarvan was Iran verr- weg de belangrijkste koper. Isral nam zestien procent van de bestele voorraad voor zijn rekening en S:- oedi-Arabië acht procent. Asph merkte nog op dat Iran veel mer munitie per soldaat gebruikt dan <fe Verenigde Staten doen. Met droefheid maar dankbaar voor al het goede wat hij voor ons gedaan heeft geven wij kennis dat plotseling van ons is heengegaan, op de leef tijd van 61 jaar mijn lieve man, onze dierbare vader en lieve opa Wijnandus Wilhelm Koch echtgenoot van Gijsbertje Streefkerk Uden; G. Koch-Streefkerk Veldhoven: Gert en Rina Miami: Erna en Randolph Wapserveen: Wynand en Marjan Oost Souburg: Anneke en Peter en alle kleinkinderen Uden, 11 februari 1977, V Keizershof 807 De dienst van Woord en Gebed zal plaatsvinden op woensdag 16 februari om 14.00 uur in de Ned. Herv. Kerk te Uden waarna begrafenis op de centrale begraafplaats nabij de Kennedylaan. Sa menkomst voor deze uitvaart om 13.40 uur in de ontvangkamer in Huize St. Jan. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula op de begraafplaats. De dierbare overledene is opgebaard in het mor tuarium van Huize St. Jan, Kerkstraat 8 te Uden. Bezoek: dagelijks van 16.00—16.30 uur en van 19.00—20.30 uur. Op een klein, Internationaal handelskan toor in Amsterdam, Oud-Zuid, is wegens vertrek van de huidige functio naris, plaats voor een Enige kennis van transport/expeditie/douane formaliteiten en Engels is noodzakelijk. Ervaring in leidinggevende functie strekt tot aanbeveling. Uitvoerige sollicitaties worden ingewacht onder nr. 7002 bureau van dit blad. Van een verslaggever DEN HAAG De kandidatenlijst van de CHU is bij stemming als volgt vastgesteld. De lijst wordt met de al vastgestelde AR-iijsten de nog vast te stellen KVP-lijst samenge voegd tot de kandidatenlijst van het CDA. De cijfers achter de namen duiden aan de plaatsen die de kan didaten op de advieslijst van de Unieraad Innamen. 1. Dr. R. J. H. Kruisinga, fractievoor zitter (1). 2. Drs. G van Leljenhorst, Tweede Kamerlid (2) 3. T. Tolman, tweede kamerlid (4) 4. Drs. D. F. van der Mei, tweede kamerlid (3) 5. H. Wisselink, tweede kamerlid (6) 6. Drs. H. Eversdijk te Hein- kenszand, docent (7) 7. Mr. J. S. L. Gualtherie van Weezei te Den Haag, assistent- woordvoerder bij het departement van buitenlandse zaken (14). 8. Drs. C. P. van Dijk te Rotterdam, adviseur wereldbank (13). 9. Mr. G. van Muiden te Nootdorp, secretaris Nederlands Christelijk Ondememersverbond (8). 10. Mevr. C. H. Evenhuis-van Essen te Amsterdam, voorzitter Neder landse Vereniging van Vrouwenbe- langen (10) 11. W. A. Mateman te Aalten. docent (20) 12. Mevr. mr. E. A. Haars te Breuke- len (5) 13. A. B. Kramer te Breda, afdelings chef telefoondistrict (11). Zoals blijkt is nogal afgeweken van het advies van de Unieraad. De door de Unieraad op nummer vijf ge plaatste mevrouw mr. E. A. Haars. oud-kamerlid en de door de centrale van christelijk historische vrouwen naar voren geschoven kandidate, kwam op plaats 12 terecht. De jonge kandidaat, mr. J. S. L. Gualtherie van Weezei ging van plaats 4 naar plaats 7. AMSTERDAM „Wij vrouwen kunnen daadwerkelijk meewerken in deze tijden van acties en stakingen. De verantwoording voor de besteding van het huishoudgeld ligt meestal bij ons." Dit staat in de krant „Meer Binding", die de Vrouwenbond NW speciaal gemaakt heeft voor en verspreid heeft onder de stakers in Nederland. „WIJ weten", staat er verder in deze krant, „hoe sterk de prijzen gestegen zijn en hoe moeilijk het is rond te ko men. Voor de gezinnen van de actievoerders kunnen er financiële problemen komen. Natuurlijk is er een stakings uitkering maar die Is lager dan het normale inkomen. De kost gaat hier echter voor de baat uit Liever nu een Ujdje minder, dan aan het eind van het Jaar 1500 gulden of meer tekort." Het maken van deze krant is niet de enige acUvltelt. die deze vrouwenbond samen met het secretariaat vrouwe lijke werknemers van het NVV organiseert voor de vrouwen van stakers er is •en vrouwen-actle-telefoon (020-134626, toestel 346) waar vrouwen met ideeën, proble men en mededelingen te rechtkunnen (deze telefoon is op werkdagen van half negen 's morgens tot negen uur s avonds bereikbaar Er is dan steeds iemand van de vrouwenbond NW of het se cretariaat vrouwelijke werknemers aanwezig). Ver der beleggen leden van de Vrouwenbond kleine bijeen komsten her en der in het land om over de stakingen te praten, elkaar te steunen en activiteiten uit te denken. Er worden folders uitgereikt en er wordt gepost bij bedrijven, waar gestaakt wordt. ,45e kracht van vrouwen wordt vaaj onderschat in dit soort UJden. WIJ merken di rect wat het betekent als er bezuinigd wordt in de collec tieve sector. Dan is er minder geld voor gezinszorg, bejaar denhulp, buurttuiswerk en kinderopvang. Wij weten hoe ellendig het is om bij ge dwongen werkloosheid van onze echtgenoot of van ons zelf rond te moeten komen met een veel lager Inkomen en dan ook nog aangekeken te worden als profiteur van de sociale wetgeving. Daar om staan wij achter de acties voor het behoud van de prijs compensatie, voor een reële inkomensverdeling en voor garanUes dat extra winsten worden omgezet in meer werkgelegenheid. 8taken is dan het investeren in een be tere toekomst: een toekomst ook voor zwakkeren in onze samenleving. Bejaarden, in validen. werklozen, geschei den vrouwen met kinderen, weduwen en allen, die moe ten leven van een sociale uit kering, zijn slachtoffers van een vermindering van de koopkracht Daarom voelen wij ons solidair met de sta kers", aldus de krant. De vrouwen van de stakers worden ln dit blad ge waarschuwd geen gehoor te geven aan eventuele oproe pen van werkgevers aan hur adres om ervoor te zorgen dat de mannen weer aan het werk gaan. „Ook de werkge vers beseffen welke centrale plaats de vrouwen in onze plaats innemen. Wie herin nert zich niet hoe de Hoogo vens in 1973 probeerden de vrouwen te beïnvloeden hun mannen weer naar het werk te sturen", aldus de waarschuwing. Suggesties Het blad geeft een serie sug gesties voor acties die door vrouwen kunnen worden on dernomen om de stakende maryien te helpen: het deel nemen aan demonstratieve optochten en bijeenkomsten; het beleggen van kleine bij eenkomsten met stakers en hun vrouwen om over hun doel te praten; elkaar te steu nen en nieuwe activiteiten uit te denken; het maken van raambiljetten, muurkranten en spandoeken; het posten met spandoeken op drukk eplaatsen; het uitdelen van folders; het meedoen aan „posten" bij bedrijven waar gestaakt wordt; het uitleggen van het doel van de acties aan familie, vrienden, buren en kennissen; het schrijven aan Ingezonden stukken naar de krant (vooral wanneer er geschreven wordt dat de vrouwen degenen zijn die de mannen eigenlijk weer aan het werk wülen hebben); het goed luisteren naar radio uitzendingen en het opbellen naar de verschillende omroe pen om Je mening te geven wanneer er over de stakings acties gesproken wordt; het aanvragen van verzoekpla ten voor stakers; het bijhou den van een dagboek over de2e" tijd en dat opsturen naar een krant. „De kracht van de vrouwen wordt te vaak onderschat en daarin ligt tevens onze sterkte. Steeds de koppen bij elkaar en bespreek wat je doen kimt. Ook uit de dolste ideën komen soms effectvolle daden voort", aldus het blad. Tenslotte in hetzelfde blad een aantal interwiews met vrouwen van werkloze man nen, waaruit de moeilijkhe den naar voren komen die een man (maar net zo goed zijn gezin), krijgt wanneer hij opeens geen werk meer heeft. Eén van de geïnterviewde vrouwen: „Er zijn grote uit barstingen geweest, want je bent niet gewend aan je man de hele dag over de vloer. Je bent nooit meer echt ont spannen, maar steeds ruste loos. Ik heb ook wel eens met mijn koffer in de hand ge staan om weg te lopen, maar dat vind Je weer zo lag, zo onredelijk van Jezelf. Ik hoop maar dat hij gauw weer aan de slag kan, want- ik wordt gek van die man ln zijn stoel bij het raam."

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 8