Hetdal der Craddocks Visie (EO) kwam met noodeditie Wraakgevoelens Onbekende drukkerij hielp RADIO EN TELEVISIE R. F. Deldertleld ,De Boekerij. Baarn' ZATERDAG 12 FEBRUARI 1977 Trouw/Kwartet ASTERIX EN CLEOPATRA TV-COMMENTAAR door Ton Hydra Hebt u altijd al willen weten waarom een populaire kermisattractie ..De koop van Juf wordt genoemd0 Morgenavond krijgt u in woord en beeld uitgebreid antwoord in de NOS-serie 58 Miljoen Nederlanders Ook Indien u de trieste aanleiding tot dit vermaak reeds kent. loont het de moeite, de aflevering over misdaad en stral te volgen. De kop maakt namelijk deel uit van de geschiedenis van het recht, als bewijs dat ons rechtsgevoel vaak is opgebouwd uit wraakgevoelens. In de uizending kunt u zien en horen dat wraak eeuwenlang de basis was van 0112e rechtspleging. Aan het slot zit u misschien met de gedachte dat we met het kanaliseren van die ingestampte vergeldlngsdrang nog niet zover zijn gevorderd. En dan te bedenken dat in de zestiende eeuw reeds Dirk Volkertszoon Coomhert de eerste Nederlander was die ervoor pleitte een misdadiger een heropvoeding te geven door hem in het gevang een vak te leren. Amsterdam had in 1596 een wereldprimeur met de stichting van het Rasphuis voor mannelijke gestraften, later gevolgd door het Spinhuis voor vrouwen. Van Coornherts, uit een lieflijk gemoed opgewelde, ideeën was echter al gauw niets meer te t merken. Het leven van de mannen in een Rasphuis bleek weldra even hard en de behandeling netzo meedogenloos te zijn als op elke andere plek waar misdadigers werden vastgehouden. Onze voorouders konden niet wennen aan de gedachte, dat zij zouden moeten straffen om een ontspoord mens te corrigeren in plaats van op hem wraak te nemen en een voorbeeld te stellen. De direct betrokkenen wilden er niet aan Schout of baljuw verdienden dik aan veroordelingen. Een beul trouwens ook. U krijgt een nauwkeurige specificatie te zien van verricht beulswerk. Men bedacht wraakoefeningen die een afspiegeling waren van het gepleegde feit Een valsemunter die in een pan metaal had moeten smelten, werd in een dergelijke pan levend gekookt De pijnbank is in ons land negenhonderd Jaar lang in gebruik geweest De oorzaak daarvan was een gevolg van het voorschrift dat een verdachte pas na een bekentenis mocht worden gestraft In het laatste kwartaal van de achttiende eeuw werden in Amsterdam nog 209 mensen gestraft tot de dood erop volgde. En pas in de vorige eeuw mocht de politie zich niet meer bemoeien met de veroordeling en het ten uitvoer brengen van een vonnis. Thans staat Nederland bekend als „humaan voor misdadigers". Maar ..De kop van Jut" werkt nog en de roep om wraak is niet verstomd. Enkele fragmenten in de film vind ik te realistische reconstructies van het vroegere geweld. Het door Kees van Langeraad en zijn medewerkers samengestelde overzicht van misdaad en straf bevat nog veel meer leerzame elementen. Wij maken ons tegenwoordig dikwijls (en soms terecht) bezorgd over het effect van harde filmbeelden op kinderen. Daar heeft men zich in het verleden weinig om bekommerd, want vele straffen werden in het openbaar uitgevoerd. Geselen, brandmerken, te kijk staan, verbranden, radbraken en doden waren schouwspelen, waarvoor de bevolking te hoop liep. Moeders namen zelfs hun kleine kinderen mee. Wellicht voor een deel om de kinderen afschrik voor de misdaad in te boezemen, al zijn nergens bewijzen gevonden van een gunstige uitwerking van dit afschuwelijke ten voorbeeld stellen. Oude prenten tonen aan. dat een onvoorstelbare wreedheid ten grondslag lag aan de bestraffingen. [erder oonovc J omen. vaarde *n ge vacht 1 lat nu - n de it reschrc eravot levred foor 1 tensati •ing is prek i ing ei :r koi voor e vezig compe Dok c Dargaud SA 1976 Tekst: Goscinny Tekeningen: Uderzo njet c Vormt Speciaal morgen Speciaal vandaag SMIDJE VERHOLEN Rechtstreekse reportages van de wereldkampi oenschappen schaatsen te Heerenveen. Verslaggevers Fred Racké en Ard Schenk (De rijtijden op zondag wor den in de zaterdaguitzending bekend). Ned. 2 13.3B-17.3e Overi gend uit di voord geeft heid. verloi oven luiste Duit! inflat tischt voert Van onze radio- en tv-redactie Misdaad en straf rijn de thema's van de zesde aflevering In de NOS- serie 58 Miljoen Nederlanders. Ned. 2 28.3# HILVERSUM Als gevolg van de stakingen is Visie, het omroepblad van de Evangelische Omroep, deze week uitge komen In een nooduitgave. Het grafisch bedrijf Misset te Doe- tinchem waar visie normaal wordt gedrukt was door de acties niet in de gelegenheid het drukwerk te verzorgen. Een drukkerij die onbekend wenst te blijven heeft aangeboden Visie voor deze gelegenheid te verzorgen „omdat men het op zijn weg zag liggen." TROS-Kompas. het omroepblad. dat bij voorbaat werd genoemd als I een uitgave die gedupeerd zou worden door de acties. Is deze week <^>t»ansjBb«J*»(fcev»QtiKl*orir>eo zonder problemen verschenen en bij -ww de abonnees bezorgd. De staking bij de binderij te Deventer, die in het I ..speerpuntenplan" ts aangewezen. Is I uitgebroken toen TROS-Kompas voor komende week al was gebon- B den. Voor de volgende uitgave van f /00A het omroepblad wordt ln ieder geval I /I I i I vertraging verwacht ■////111 I Aan de vijfde aflevering van Sam (21.30) gaat het NCRV- programma Ja, Natuurlijk Ned. 1 I 20.25 Uit de wereld van Guy de Maupas sant brengt de TROS Een dagje naar bulten op het scherm. Ned. 1 21.15 De Willem Ruis Show (19.05) wordt gevolgd door de wes tern The War Wagon. In de hoofdrollen: John Wayne, Kirk Douglas en Howard Keel. v.j 1 1 mm teur. „En laten wij er nou maar niet A' langer over praten, want ik ga sla- v0°t pen. Ik heb morgen immers een rustij drukke dag. Ik zal zelf wel niet veel socia aan die wedstrijd hebben, maar dat een geeft niet. want plicht gaat vóór alles, zeg ik altijd maar. Slaap wel, heer Brigadini". En nog geen tien vers minuten later lag alles en iedereen van in diepe rustDoch de volgen- tot a de ochtend, al héél vroeg, stapte f,et brigadier Plet uit het badbed. Voor- naja zichtlg waste en kleedde hij zich en als een muisje zo stil sloop hij toen de badkamer uit 118. „Nooit van mijn leven gezien", zei brigadier Piet „Wat een mlsdadi- gersgezicht heeft die knaap, hè? voegde hij er sluw aan toe. Ales- sandro Fiasco hapte meteen ln het toegeworpen aas. „Zeg dat wel", gromde WJ.„Ik zit zelf al de hele tijd met stomme verbazing naar dat snultwerk te kijken. Je zult toch maar voor je leven voorzien zijn met zo'n voorgevel. Ik ben zelf ook wel geen mooie Jongen, maar dit spant toch wel ln alle opzichten de kroon" Toen borg de hypersllmme In specteur de foto weer op en hij ver klaarde zelfvoldaan: „et op mijn woorden die knaap grijp ik! Ik bezit namelijk een gave, waarop elke an dere politie-man met recht jaloers kan zijn. Als ik namelijk éénmaal een gezicht goed "heb opgenomen, dan vergeet ik het nóóit meer. Al doet dat heerschap dan ook duizend valse snorcen en baarden voor, dat zal hem niet baten, want mijn feno menale herinneringsvermogen zal hem noodlottig worden „Nou, nou", zei Plet sarcastisch. „Dan mag die knaap wel uitkijken, vind Ik". „Tjageeuwded de inspec- In Zienswijze wordt gesproken over de betekenis die de moderne mens nog hecht aan traditionele Godsvoorstellingen. Ned. 2 I 21.40 In Hier en Nu een analyse van het stakingsconflict, de auto en de fabel van de heili ge koe, en iets over publika- ties in het blad Holland Herald. Ned. 2 22.20 Begeleid door het Nederlands Ka merorkest zingt de sopraan Jessye Norman aria's van Mozart. Hilv. 4 14.02 Aad van den Heuvel maakt met Rotterdams burgemees ter André van der Louw een programma over „de baas spelen". Ned. 1 I 22.20 Dra. T. M. Gilhuis preekt I» de dienst van Woord en Gebed te Amersfoort. Het orgel wordt bespeeld door drs. K. de Jong Osa. (staatsse cretaris van Onderwijs). Hilv. I 17.00 Op de voorpagina van Visie geeft het opschrift „nood-editie" aan, dat het om een beknopte uitgave gaat Al leen de dagelijkse programmasche ma's zijn opgenomen. Van de kant van de vakbeweging heeft men de EO-directie laten weten dat men slecht te spreken is over het feit dat een „besmet" blad. zoals Visie ge noemd wordt, toch is uitgekomen. In de Rooie Haan komt met een nieuwe rubriek (om één uur precies) onder de titel FNV-actienleuws. Hilv. I 12.41 NCRV's Sportshow voor radio bevat reportages van saterdagvoetbal AC V-Go Ahead Kampen en Noord- wijk-SHO, de tennisinter- land Oostenrijk-Nederland in Wenen. Verder veel aan dacht voor de wereldkampi oenschappen schaatsen te Heerenveen. Hilv. 3 16.03 Vervolg Hilv. 3 22.02 In de serie De dode God van het WeEsten spreekt dr F. de Graaf! over „de verwachting van de andergang der wereld in het Jaar 1000". HUv. I I 10.10 Bij oversteken omgekomen HAAKSBERGEN - De dertien Jari- ge Luqlna M. B. Bauwhuis uit Neede Is door een verkeersongeluk ln Haaksbergen om het leven geko men. Toen zij met haar fiets een kruispunt overstak werd zij aange reden door een personenauto. De EO heeft echter geweigerd de drukkerij te noemen die is inge sprongen „Men kan mij bij Misset niet verbieden met andere mensen te werken", aldus directeur drs. L. P. Dorenbos. Hij noemt het geen een voudige zaak om 80.000 exemplaren van een blad te laten drukken en binden en gepost te krijgen in deze situatie. gen was de vraag. Voorzichtig ging hij op weg, ervoor zorgend geen spo ren achter te laten. Hij waadde door smalle waterloopjes tot hij bij de rivier kwam, die hij volgde tot hij bij de beek kwam en werkte zich tussen de ineengegroeide boomwortels door zonder een enkele voetafdruk in het natte zand achter te laten. Toen hij in de grot zat voelde hij I zich veilig en ontspannen. Het speet hem voor Buller en nog meer voor zichzelf. Hij kon nu echter weer rus tiger denken en begon alles in de juiste verhoudingen te zien. Hij stopte zijn pijp en rookte hem voorzichtig op. Toen rolde hij zich op de droge hoop varens ineen en 1 ging slapen. Al liepen er tienduizend man schouder aan schouder van Heronslea naar de grens en terug, vinden zouden ze hem hier nooit. Hij lag er warm en behaaglijk en als er een der Potters langs het pad zou lopen naar de hut van Sam, kon hij die gemakkelijk roepen. Misschien zou hij een tijdje honger moeten lijden, maar dat was het ergste niet, dat was hem zo vaak overkomen als klein kind. Het laatste wat de reebok hoorde was het spannen van de haan op 8muts geweer, een zachte klik. Toen ging het schot af en lag het dier zieltogend aan de voet van de den- neboom. 8mut bond ervaren de voor- en achterpoten bijeen, stak een dikke tak onder de knopen door en wilde net de bok op zijn schou ders hijsen toen de eerste man uit het struikgewas kwam rennen. Het was Buller, die niet het geduld had opgebracht, te wachten tot Smut voorbijkwam. HIJ wilde boven op de stroper springen, maar bere kende de sprong verkeers en viel. Zijn geweer ging al en het schot schampte Smut, die het van pijn uitschreeuwde, langs de elleboog. Er klonk een verward geschreeuw. Smut merkte dat hij aan alle kanten Ingesloten was. Buller hield hem ste vig vast bij zijn enkel, luid om hulp roepend. In een onderdeel van een seconde wierp Smut met een grote boog het geweer achter zich, dat met een krakend geluid Bullen kaak raakte. De man uitte een Jammeren de kreet en rolde langs de hellende bosgrond het struikgewas in. Op dat ogenblik kwamen rentmeester Kitchens en de jonge Glover opda gen, en nog twee van Gilroys man nen. Smuts instinct zei dat hij naar het noorden moest rennen. Hij krab belde op en wist met een meter voorsprong uit de kring te raken, mede doordat er twee mannen tegen elkaar botsten en tegen Kitschens en Glover rolden. Smut nam zo snel zijn benen hem dragen konden, de wijk naar het moeras. Vlak achter hem holde Glover. maau de anderen bleven bij de bewusteloze Buller zit ten. „Maak licht," brulde Bostock; „Smut heb ter een koud gemaakt!" Iemand stak een lucifer aan en toen zagen ze de opperjachtopziener, wiens gelaat een groot, bloederig masker was, op de gedode bok lig gen. Zijn geweer hing in tweeën ge broken door de val, ln de lage boom takken. Smut had in twee minuten tijd zijn achtervolger afgeschud. Kalm holde hij voort, van het noordoosten naar het noordwesten zipaggend. Buller was gelukkig niet dood. Hij kwam trillend over al zijn leden bij en kon zittend met zijn rug tegen een boomstammetje, worden ver bonden met zijn ln repen gescheur de flanellen hemd. Glover werd naar huis gestuurd om de pachtheer te waarschuwen en de dokter te halen. Tenalotte slaagde de mannen er in de gewonde Buller naar zijn woning te dragen. Het was een lange, moei lijke en voor Buller pijnlijke tocht. Kitchens bezwoer bij iedere stap dat seker iemand voor al die moeite en RADIO-EN TELEVtSIEPROGRAMMAS 9.10 Waterstanden. 9.15 Laudale: gewijde muziek. 10.00 Eucharistieviering. 11.00 Da Capo: Pablo Casals, cello (II). 11.50 Buiten lands commentaar. 1X00 Nieuws. 12.10 Echo. NOS: 12 20 Voor de Surinamers in Nederland. 13.20 Programma voor de bui tenlandse werknemers. VARA: 17.00 (S) VARA-Klassiek: The London Early Music Group: Pleasures of the Court. 17.55 Mede delingen en SOS-berichten. 18.00 Nieuws. 18.15 Dingen van de dag. Aansluitend: Hoor nou 'ns. een nieuwe (of oude) LP. 18.30 Boemerang. 19.00 Het Bolsjoi Theater 1925- 1950 IKON: 19.30 Brood en spelen. NOS: 20.00 (S) Promenade Orkest: amuse mentsmuziek. 20.45 Journal! «ten forum. 21.15 In Focus; KiUy Janssen. 21.50 Dichters in de Vaart. 22.25 (S) Over musici gespro ken 22.55 (S) Hobbyscoop. 23.25 (S) NOS-Jazz. 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM IR <44* m ca FN-kuslta). AVRO: 7.02 (S) Ko. de boswachtershow. 8.02 (S) Postbus 1985. 9.02 (S) Juist op tondag. 10.02 (S) Muziek mozaïek. 11 20 (S) AVRO's Sportpanorama. VARA: 11.30 (S) Bomant was de naam 12.20(8) Klink, klaar 1J 20(S) Muziek uit Studio I. NOS: 14.02 (S) Lang» de lijn; sport en muziek. 18.02 (S) Jazz uit het historisch archief. KRO: 18.30 (S) Souve nirs. 19.02 (S) Tombola. (Tussen 19 00 en 23.00 Reportages Wereldkampioenschap pen schaatsen.) 23.02 (S) Voer voor vogels (1). 0.02 (S) Voer voor vogels (2) 1.02-7.00 (S) De week in met Vincent van Engelen. HILVERSUM IV (FM-kanalen). VOO: 8 00 Nieuws. 8.02 (S) Veronica op vier: klassiek en toch leuk. NOS: 9.00 (S) Vroeg klassiek. 10.00 (S) Musica Religiosa. 11.00 (S) Für Elise. 13.00 (S) Zondagmiddagouverture. 14.00 Nieuws. 14 02 (S) Het Nederlands Ka merorkest met soliste. In de Pauze. 14.40- 15.00 a. Sport in het kort. b. Praten over muziek. 16.00 (S) 17.00 Musica Nova. snipperdag, kwis 14 30 Met een knipoog naar het theater 15.30 Het orkest Freddy Golden' Amusementsmuziek. 10.00 Nieuws 16 03 De Europarade (Vanaf 17.00 stereo >17 55 Mededelingen. 18 00 Nieuws. 18 11 Aktua. 18 30 Toeraktua. 19 00 (S) Tross-Country 20.00 Nieuws. 20 05 (S) Con cert k la carte klassiek wensprogramma 21.30 (S) Woorden in de avond, voordracht en muziek EO: 22 00 (S) Laat ons de rustdag wijden, meditatie en gewijde muziek. 22 45 (S) Reflector: informatie met het oog op de gemeente 23 00 (S) Postludium rondom Schubert. 23 50 (S) Leest u mee? Lezen uit de Bijbel. 23 55-24.00 Nieuws. Radio vandaag Radio morgen HILVERSUM 1 (298 m ea FM-kanalen). VARA 8 00 Nieuws. 8 10 Weer of geen weer. met om 9.00 Sportmededelingen. HUMA NISTISCH VERBOND: 9 30 De Razende Roes naar Nergenshuizen: een programma over verkeer IKON: 10.00 Jeugddagdienst van de Remonstrantse gemeente. 10.45 Wil de Ganzen 10.50 (S) De andere wereld van zondagmorgen informatie en muziek. AVRO: 12.00 (S) Muzikaal Onthaal, muzika le show 13.00 Nieuws. 13.10 De toestand in de wereld. 13 19 Radiojournaal. 13.30 Delta: commentaar vanaf de basis naar de top en v.v. KRO: 14.00 Kruispunt: achtergrondin formatie over kerk en samenleving. 14.30 (S) Zin in muziek 15.00 (S) De hutsgeklutste kinderspelen. 15.20 (S) Springplank: jong talent. 15 50 Schrijvers op zondag. 16.00 (S) Aan de lijn: over eten en drinken gespro ken. 16.45 Hoe gaat het': programma voor zieken. IKON: 17.00 Dienst van woord en gebed. 17.58 Wilde Ganzen. 18 00 (S) van Klok en Klepel kinderprogramma. 18.15 (S) en die veelkens alzo wel: informatie over vocaal en instrumentaal musiceermatertaal voor cantonjen en kerkkoren. NCRV: 18.30 Nieuws 18.40 (S) Zondagavondzang. 19.10 De dode God van het Westen, lezing. 19.25 (S) Kerkorgelconcert: klassieke muziek. 20.05 (S) Musica Sacra. AVRO: 20 30 (S) In de kaart gespeeld: verzoekplatenprogram- ma 22.30 Nieuws 22.40 Radiojournaal. 23 00 Vanavond laat sport. 23 55-24.00 Nieuws HILVERSUM I (290 ea FM-Kaaalea) VA RA 7 00 Nieuws. 7 02 (S) Z O het zaterda gochtendprogramma voor iedereen (7.30 Nieuws. 7 41-7.53 Dingen van de dag. 8.30 Nieuws. 8 36-8 45 Gymnastiek voor de huisvrouw 10 30 Nieuws 10 33 (S) Z.I.. een programma dat voor ztchxelf spreekt. 12 26 Mededelingen t b.v land- en tuinbouw. 1X30 Nieuws. 12.41 (S) In de Rooie Haan: hitwerk en actualiteiten. 14.30 (S) Orkest Malando en zangsolisten 15.00 (S) Het zout in de pap. Een programma over kunst en kuituur (15 30 Nieuws I7 00(S) Zing zomaar simpel een melodie. 17 .30 Nieuws. 17.32 Dingen van de dag P P 10 19 Uitzending van de Volkspartij voor Vrijheid en Democratie VARA 18 30 Nieuws 18 41 (S> Proeflokaal Stemmingen en koersen in de samenleving. 19 30 (S) De VARA feliciteert. Verzoekpia tenprogramma 31 00 (S) Voor arte niet kij ken wilMuziek en Informatie. (22.30 Nieuws.) 23 55-24 00 Nieuws. pijn zijn straf niet zou ontlopen. Zodra 8mut zeker wist dat er nie mand meer achter hem aan kwam liep hij ln een wijde bocht naar het noordelijke gedeelte van het Priorij- park, waar hij op een open plekje tussen de bomen over de toestand ging zitten nadenken. Hij wist niet of Buller dood was of niet. Had hij hem maar met zijn vuisten afge weerd inplaats van met zijn geweer. Dat zou hem zestig dagen brommen hebben gekost, maar nu zou het wegens opzettelijk veroorzaken van lichamelijk letsel, wel neerkomen op galeistraf of deportatie. Hij baadde in het zweet en begon van top tot teen te rillen bij de gedachte. Maar langzaam maar zeker kreeg hij zijn zelfbeheersing terug en het vermo gen tot logisch denken, dat hem in het verleden al vaker uit moeilijke situaties had gered. Hij zag in dat het niet mogelijk zou zijn, voor het aanbreken van de dag over de grens te komen. Hij had geen geld of eten bij zich. Naar de Onderste Vallei kon hij niet gaan, want daar zou Kitchens het eerste gaan zoeken. Hij moest zien, Meg op een of andere manier te bereiken. Dan kon hij zich tijdelijk schuilhouden tot hij wist wat hij ging doen. Hij kende iedere schuilplaats in de ze streek en overwoog, waar hij zich zou verstoppen, maar verwierp ze de een na de ander. Tenslotte koos hij er een uit, die vlak ln de buurt van Meg lag en toch de meeste zekerheid bood. Het was een kleine grot aan de westkant van het meer, die alleen wadend door het water kon worden bereikt, wat belangrijk zou zijn als er speurhonden achter hem aan wer den ingezet. Zo te zien was het een doodgewone rotsspleet, waar hij desnoods maandenlang zou kunnen blijven als zijn familieleden hem af en toe zouden kunnen voorzien van een drijvend voedselpakket. Het was er droog en warm en hij kon er op een stapel varens slapen. Zou hij het wagen, Sam te verklappen waar hij zat? Maar dan zou Joannie het ook horen en of zij zou kunnen zwij- HILVERSUM III («45 co FM-kanalen) NCRV 7.02 (S) Popstation. 8.03 (S) Happy Sound - een gospelprogramma. 8 45 Medita tie 9 03 In 10.03 (S) Muziek bij de koffie. 12 03 (S> Los vaat 14 03 (S) Bij Barend 16 03 (S) Sportshow NOS. 18 03 (S) De rock and rollmethode NCRV. 19.02 (S) Peravera: nieuwe grammofoonplaten. 20.02 (S) After eight (na het eten) 22.02 (S) SporUhow. 23 02 (S. Strictly country style. 23 30 (S) Late date 2 02 (S) Nachtexpress. II). 4.02 (S) Nachtexpress (2). 6.45-78.00(S) Zondag morgen. Er kwamen vier mannen aan te paard, gewapend met geweren en twee mannen te voet, die honden fi aan de riem hadden, als op zoek I, naar een gevaarlijk wild beest. Rudd, die samen met Honeyman een karweitje in de wei op te knap: pen had, kwam hen onderweg tegen. Hij begreep niet wat ze hier te zoe- ken hadden en waarom ze zo nijdig j keken. Hij riep daarom Kitchens aan. „Wat is er aan de hand, Harry?" wilde hij weten. Nijdig kreeg hij ten aantwoord: „Kom, kom. John, dat zul jij niet weten!" Rudd greep geërgerd het paard van de man bij de teugel vast. „Nee," zei hij, „waarom vraag ik het je anders?" Kitchens keek een beetje verbaasd terwijl de andere mannen zich om hen heen schaarden. „Tja, John," zei hij, „misschien is het Je nog niet ter ore gekomen, maar we komen hier niet voor niets, laat je dat gezegd zijn. Gisteren heb ben we op een haar na Smut Potter gesnapt na het schieten van een reebok. Hij verweerde zich en heeft Buller ernstig verwond. Zijn gezicht is door een geweerkolf verbrijzeld en hij ligt in het ziekenhuis. Nu zoeken we Smut Als je weet waar hij zit kun je het ons best zeggen, dat be spaart iedereen een hoop moeite. De jongens en ik zijn niet in de stem ming om vergeefs te lopen rondneuzen." Wordt vervolgd HILVERSUM IV (FM-KANALEN). AVRO 7 00 Nieuw» 7.02 (S) Reveille. 9 00 Nieuws. 9 02 (S) Kamermuziek 9 40 Zo hoor je nog eens wat 10.00 (S) Residentieorkest met solisten klassieke en moderne muziek. 1130 (S) Ouvertures 12 00 (S) Pistache. (14.00 Nieuws.) 14.30 (S) Edgar, opera van Puccini 16 00 (S) I Is historisch 18 20 (S) Oude koormuziek. 16.40-17.00 Radiojour- RILVERSUM II <492 m en FM-kanalen). KRO 8 00 Nieuws 8.10 Overweging. 8.15 Badinerie klassieke muziek. 9.00 Nieuws. TV morgen TV vandaag

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 4