vac u, m m B-verpleegkundigen ziekenverzorgenden mensendieck naaiderheem r het nieuwe spittaal paviljoenshoofd Bent u de verpleegkundige met belangstelling voor een leidinggevende baan in een verpleeghuis? leerling z-verpleegkundigen informatiedag J Zwammerdam, post Alphen aan den Rijn. verpleegkundige ^•i verpleegkundigen hooge burch A. ASSISTENTE IN DE HUISHOUDING B. VOEDINGSASSISTENTE hervormd verpleeg- en reactiveringscentrum nassau-odijckhof driebergen HOGEWEY wnd. hoofd voor een afdeling somatisch zieken academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam waarnemend verpleegkundig hoofd h oefentherapeute vrl. 'sHeeren Loo-Lozenoord Stichting Verpleegtehuizen Amsterdam docent verpleegkundige voor het vak psychiatrische verpleegkunde VALERIUSKLINIEK Valeriusplein 9 Amsterdam (020)788788 —%ERDAG 12 FEBRUARI 1977 23 streekziekenhuis warnsveld /bij zutphen. Het ziekenhuis heeft 350 bedden, waarvan 12 bedden behoren tot een modern geoutilleerde afdeling Intensive Care/Coronary Care. Ter uitbreiding van ons team zouden wij in kontakt willen komen met die in het bezit zijn van een voltooide Intensive Care en/of Coronary Care opleiding. Salariëring en aanstelling kunnen plaatsvinden in de rang van verpleegkundige A. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door het Hoofd Verplegingsdienst Zr. H. Boerdam, tel. 05750 - 84411. Wij hanteren de rechtspositieregelingen van de Gemeente Zutphen. Bij het zoeken naar woonruimte verlenen wij onze mede werking. Sollicitaties kunt u richten aan het Hoofd Personeels zaken. Ooyerhoekseweg 8. Warnsveld. 77-06 „LICHT EN KRACHT" en „PORT NATAL" Nederlands Hervormd Psychiatrisch Centrum ASSEN Bij ons centrum zijn op diverse afdelingen enkele vacatures voor en op de verpleeg- en verzorgingsafdelingen voor Voor verdere inlichtingen omtrent functies en taken kunt U telefonisch contact opnemen of een persoonlijk onderhoud aanvragen met de verpleegkundig adjunct-directrice (tel.: 05920-21777, tst.: 2202). Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken, Dennenweg 9 te Assen. Hooge Burch, Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandikapten Hooge Burch is een nieuw instituut voor ca. 600 bewoners van alle leeftijden, die vanwege de mate van hun handikap op verzorging in een instituut zijn aangewezen. Voor de drie-jarige opleiding tot zwakzinnigeverzorg(st)er zoeken wij De opleiding start 8 augustus. De toelatingseisen zijn: diploma MAVO, KV-JV, of gelijkwaardige opleiding, minimum leeftijd 17 jaar. Wij kunnen ons voorstellen, dat je, alvorens te solliciteren eerst eens wilt kennis maken met ons instituut. Welnu, die mogelijkheid is er. Op zaterdag 26 februari en zaterdag 5 maart a s. houden wij van 10.00 uur tot ca. 14.30 uur een Wij willen je dan het een en ander over o.a. het werk, de opleiding, het salaris, het intern wonen vertellen en je ook door middel van een rondleiding een idee van het instituut geven. Op deze dag zijn je ouders ook van harte welkom. Wij willen graag van te voren weten op hoeveel gasten wij kunnen rekenen, enerzijds om de dagen goed te kunnen voorbereiden, anderzijds omdat de groep niet te groot kan zijn. Daarom vragen wij je onderstaande strook in te vullen en op te sturen naar de personeeldienst van Hooge Burch. Spoorlaan 19, Zwammerdam, post Alphen aan den Rijn. Tel. (01726) 19200. Ondergetekende zal alleen, samen met één/twee ouder(s)* op 26 februari/5 maart* aanwezig zijn en wil wel/niet* om 09.40 uur van het station te Alphen aan den Rijn worden afgehaald. Naam:.. Adres:.. Woonplaats: j Gelieve deze strook vóór 18 februari 1977 op te sturen naar I de personeeldienst van Hooge Burch. Spoorlaan 19, doorhalen wat niet van toepassing is. -V In ons Hervormd Verpleeg- en Reactiveringscentrum ..Nassau Odijckhof" Ie Driebergen hebben wij op korte termijn plaats voor Naast haar werkzaamheden van algemene huishoudelijke aard zal zij ook assisteren in het personeelsrestaurant. Lietst in het bezit van (NAS, O.V B. of Verz. ass. diploma. Haar werkzaamheden zullen bestaan uit de verzorging van maaltijden, koffie en thee voor de bewoners. Gezien het karakter van ons huis dienen de aan te stellen kandidaten vanuit een positief protestants christelijke levensovertuiging te willen werken. Informaties over deze funkties kunt u verkrijgen bij de heer R. Ie Clerq, hoofd huishoudelijke dienst, tel. 03438-5811. Sollicitaties kunt u richten aan de heer N. Goedhart, verpleegkundig direkteur, Nassau Odijcklaan 3, Driebergen. verpleeghuis voor 100 somatisch zieken en 60 demente bejaarden te WEESP Voor ons verpleeghuis zoeken wij een Voor deze funktie zoeken wij kontakt met een verpleegkundige die in het bezit is van de diploma's Ziekenverpleging A en/of B. Naast de medische behandeling en verpleegkundige verzorging wordt veel aandacht gegeven aan fysiotherapie, logopedie en kreatleve therapie. Wij verwachten dat u beschikt over leidinggevende kapaciteiten en bereid bent in goede samenwerking met het huidige team u in te zetten voor het handhaven van de bestaande goede steer. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de regeling van de Nationale Ziekenhuisraad. Sollicitaties gelieve u te richten aan de verpleegkundig direktrice van verpleeghuis Hogewey. mevr. M. C. van de Steeg. Heemraadweg 1Weesp. Telefoon (02940) 11451. Ons christelijk ziekenhuis wil graag in contact komen met gegadigden voor de vacature van in de rang van 1e Verpleegkundige-A welke ontstaat per 1 mei a s. bij de Verlos kamers van de afdeling Verloskunde en Vrouwenziekten. Het Verloskamer-complex bestaat uit 6 verloskamers, waarvan enkele zijn ingericht voor intensieve bewaking. De staf bestaat uit een Hoofdverpleeg kundige. een waarnemend hoofdverpleeg kundige en verpleegkundigen, waaronder enkele cursisten van de Specialistische Opleiding Obstetrie Gynaecologie. Er vinden jaarlijks 1100 bevallingen plaats. Functie In samenwerking met de Hoofdverpleeg kundige heeft het waarnemend hoofd de leiding over de algehele organisatie van de Verloskamers in het bijzonder betreffende verpleging en begeleiding van de barende begeleiding en opleiding van cursisten en leerling-verpleegkundigen. Voor deze functie is vereist ruime verloskundige ervaring leidinggevende capaciteiten goede contactuele eigenschappen. Een voortgezette opleiding strekt tot aanbeveling. Voor tijdelijke huisvesting zijn kamers beschikbaar. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door Mevrouw T. Wiersma, Coördinerend Hoofdverpleegkundige, tel.020-548 34 25. Belangstellenden kunnen hun sollicitatie schriftelijk indienen bij het Hoofd van de Personeelsdienst. De Boelelaan 1117, Amsterdam (onder vermelding van nr. V.2). /- Het Ned. Herv. Bejaardencentrum 'Voor Anker', Lage Laardeweg 4 te Huizen N.H. Naarderheem is een modern verpleegtehuis met afdelingen voor 120 somatisch zieken en 60 psycho geriatrische patiënten. Er zijn goed geoutilleerde para-medische afdelingen, waar in het totaal een 4-tal fysiotherapeuten, 2 ergo-therapeuten, een logopaediste en enkele bezigheidstherapeuten werken. Er bestaat een goede samenwerking met alle disciplines in huis. Voor onze afdeling oefentherapie zoeken wij nog een die samen mei haar reeds aanwezige collega's vnl het werk op de afdeling psycho-geriatrie zal verrichten. Voor passende huisvesting wordt alle medewerking verleend, evt is in onze personeels!lat woonruimte beschikbaar De medisch direkteur, revalidatiearts mevr A.M. van den Brink, is bereid voor belangstellenden de ideeen over deze afdeling nader uiteen Ie zetten Voor direkte informatie kunt u telefoneren van 8 30-12.30 uur (behalve woensdags) Hel nummer -.02159*4 6347. Schriftelijke sollicitaties gelieve u te richten aan de medisch direkteur. prol. chr centrum voor verpleging en reaktivermg van chronisch zieken in gooi-noord arrwr«foortM*tra*tw«g 1 - naafdan - tal. 02159 46347 zou graag in kontakt komen met een leeftijd 25-45 jaar die de zorg voor onze bejaarden in al zijn facetten op zich wil nemen. In fulltime dienstverband. Wij vragen: - een pos. chr. levensovertuiging - goede kontaktuele eigenschappen t.o.v. bewoners en personeel - leidinggevende kwaliteiten - ervaring c.q. interesse in het bejaardenwerk. Opleiding M.G.2. strekt tot aanbeveling. Interne huisvesting is mogelijk. Inlichtingen: tel. 02152-56044 tst. 26 Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktrice: J. D. Varkevisser^ (Prot.Chr.lnrlchtingvoorgeesteszwakken)teErmelo Op korte termijn zoeken wij voor één van onze paviljoenen een Hij/zij dient in staat te zijn met het aanwezige personeel een hechte werk- en leefgemeenschap te vormen om een thuis te kunnen bieden aan 56 mannelijke pupillen. Vereisten: bezit van het Z-en/of B-diploma ruime ervaring in leidinggeven beschikken over goede organisatorische en contactuele eigenschappen prot. chr. levensovertuiging. Voorkeur verdienen zij die de Kaderopleiding gevolgd hebben of bereid zijn deze in de toekomst te volgen. Salariëring en overige secundaire arbeidsvoorwaarden volgens de Collectieve Arbeidsovereenkomst voor het Ziekenhuiswezen Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de Verpleegdienst. mevr. M. J. C. Vellenga, telefoon (03417) 6868 toestel 317. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de geneesheer-directeur uiterlijk vóór 19 februari 1977. Wij zoeken voor het verpleeghuis Dr. Sajethuis een verpleegkundige, die als coördinerend hoofd kan optreden voor twee afdelingen met in totaal 50 patiënten. De afdelingen staan onder leiding van ervaren ziekenverzorgenden. Als u kunt organiseren, op een moderne manier leiding wilt geven en belangstelling hebt voor de verpleging van langdurig zieke bejaarden, voldoet u aan onze verwachtingen. Aanstelling vindt plaats in de rang van 1e verpleegkundige A met een maximum salaris van 2.821,55 bruto per maand. Hebt u interesse? Neem dan even contact met ons op en wij vertellen u graag meer over deze functie. U kunt vragen naar het hoofd van het huis. de heer Pisano, telefoon 020 - 73 86 82. U kunt ook een briefje schrijven naar onderstaand adres. Het verpleeghuis ,.Dr Sajethurs" biedt plaats aan 100 lichamelijk zieke patiënten Het adres is Koningslaan 15 te Amsterdam Het maakt deel uil van de Stichting Verpleegtehuizen Amsterdam, waarbij in totaal 7 verpleeghuizen zijn aangestoten. De Stichting is opgericht om aan patiënten, naast een verantwoorde verpleging en verzorging, een zo goed mogelijk woonen leefklimaat te bieden. afdeling personeelszaken. Plein '40-'45 nr. 5'. Amsterdam-Slotermeer Twee keer per jaar start in de Valeriuskliniek een opleiding tot psychiatrisch verpleegkundige. Ter completering van ons opleidingsteam zoeken wij Hij of zij zal gedurende de gehele kursus (3 jaar) deze leerlingen gaan begeleiden en betrokken worden bij de organisatie en uitwerking van de opleiding nieuwe stijl. Ook besteden wij veel aandacht aan de relatie met het praktijkveld binnen het kader van de groeps- verpleging. Omdat de funktie uit afgeronde taken bestaat, kunnen zij die een PART-TIME aanstelling ambiëren, eveneens solliciteren. Belangstellenden dienen in het bezit te zijn van een diploma Ziekenverpleging B of A en de docenten opleiding. Ook zij die met deze opleiding bezig zijn komen in aanmerking voor deze funktie. Wij nodigen hen gaarne uit hun schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeels zaken. Telefonische Inlichtingen kunnen desgewenst worden verkregen bij de verpleegkundig adjunkt-direktrice en het hoofd afdeling Opleiding. De Valeriuskliniek - fungerend als Akademisch Ziekenhuis - gaat uit van de Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken. De kliniek heeft 180 bedden, verdeeld over afdelingen voor psychiatrie, neurologie en neurochirurgie.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 23