G$0 I Trouw HET ALGEMEEN DIAKONAAL BUREAU VAN DE GEREFORMEERDE KERKEN sociaal-psycholoog of andragoog hoofd maatschappelijke sektor (m/vr) VV- Maatschappelijk werkers (m/v) JEUGDWERKADVISEUR ALGEMEEN SECRETARIS M/V jeugdwerkadviseur (m. of vr.) een groepsleid(st)er GEZINS VERZORGSTERS vormingsleider (volledige weektaak) Maatschappelijk werkers (m/v) ALGEMEEN KOORDINATOR STICHTING PHILADELPHIA TEHUIZEN ZUID-HOLLAND EEN HOOFDLEIDSTER/PLV.HOOFD DRIE GROEPSLEIDSTERS DIREKTEUR/TRICE groepsleider(ster) ZATERDAG 12 FEBRUARI 1977 zoekt een staffed, bq voorkeur een voor het helpen funktioneren van diakonieèn en groepen binnen de gemeente d«« een dukonafe taak verrichten; voor bezinning en onderzoek, o.a. met het oog op het beleid; voor verkenning en bezinning rondom ttruktuorvregen ir het diakoneet van de gemeente. belangstelling voor de diakonaie opdracht ven de kerk; vtruoowd met agogische benedenngewnjzen; enige iaren praktische ervaring in het werken met groepen; meelevend lid van de kerk; schrijfvaardigheid. Z* die geen wetenschappelijke oplekAng hebben genoten, doch die meneé een de Vereisten te voldoen, kunnen eveneens aolbciteren. Aangezien w>j oen overwegend mannelijke staf hebben, zouden w^ met name vrouwekjk* kandidaten willen aanmoedigen te reageren. Nadere informaties over de funktie en de seiekee-proeeikxe worden verstrekt door de direkteur van het Algemeen Oiekoneel Bureau, dr J. ven KW*en. Burg. De Beeufortweg IS. Poetbus 2211 te Leusdep. lel. 033 - 43244 Sollicitaties kunt u richten een Deputaten voor de Algemeen Diakonaie Arbeid, postbus 2211 te Leusden. a Dienst, peraoneeiebestend circa 120 medewerk- (aders. vaceert de funktie ven In de organisatorische opzet van de dierwt vormt deze funktionaris met de directeur en het hoofd ven de administratieve sektor de leiding ven de dienet Hij/zij wordt in het bijzonder belast met de algemene leiding en de koórdinetie van alle zakan op het terrein ven de materiète en de immateriële hulpverlening. Daar toe behoort het opstellen van beleidsuitgangspunten, gebaseerd op de door de rijks overheid gegeven richtlijnen en op de impulsen vanuit de dienet. De rechtstreeks onder hem/haar ressorterende afdelingschefs zijn hierbij nauw be trokken en leveren inbreng en ondersteuning. In samenwerking met het hoofd administratieve sektor moet hij/zij zorgen dat een. goede afstemming tot stand ken komen ven de werkzaamheden ven beide sektoren. In overleg met de mspraekgroep zijn de hiernavolgende eisen, waaraan de nieuwe funktionaris moet voldoen, geformuleerd: - organisatorische kwaliteiten; (georiënteerd op organisatievormen, kreetief leiden van aen orgenisatiei. kennis van wetten en regelingen welke Mj de sociale dienst in uitvoering zijn:; ervaring in de weizijnssek tor. brede maatschappelijke belangstelling. Het salens zal vooriop«g manmaai f &217. - bruto per maand bedragen. Aen de se lekt» wordt deelgenomen door een inepreekgroep. gevormd uit personeel van de dienst. Een grsfoiogisch en/af psychologisch onderzoek ken tot de sefekdeprocedure beho ren. Telefonisch kunnen informaties worden ingewonnen bij de directeur, de heer C.N. Boot. tel. 071-131941. Schriftelijke 77V12 Wnnen twee De afdeling recleeeering van het Leger dee Hefte zoekt op korte termijn voor haar afdefingen Leeuwarden, Groningen. Almelo, ZwoUe. Vereiste opleiding: diploma Soc»*' Academie, richting M.W. (dagschool dan wel urgentie-opleiding) of d rioma H.S.A. Cursisten die vergevorderd zijn met een ven deze studies kunnen ook reflecteren. salaris en rechtspositie volgens rijksregeling. De afdeling Reclassering van het Leger des Heils is één van de drie grote reclasseringsinstellingen in Nederland. Er werken op dit moment 131 mensen, waarvan 96 maatschappelijk werkenden. De verschillende afdelingsteams zijn gesitueerd in 18 van de 19 arrondissementen in Nederland en tellen maximaal 12 medewerkers. Uitgangspunt en doelstelling: van het werk kggen voor hat Lager des Heit verankerd in het evangelie. Omdat de instelling op grond van haar identiteit in deze niet geparticipeerd heeft in de fusie van reclasseringsinstellingen wordt van de sollicitanten verwacht dat zij met deze doelstelling kunnen instemmen. Uitvoerige informatie hierover op aanvraag te verkrijgen. wordt bij de instelling gezien ah een vorm van maatschappelijk werk die zich er op richt de mens. die met het strafrechtssysteem in aanraking komt of dreigt te komen, te helpen. Naast het individu-gerichte werk heeft ook het werken aan maatschappelijke structuren, die vaak aanleiding zijn tot crimineel gedrag, de aandacht. Sollicitaties en inlichtingen bij: De directeur Centraal Bureau Reclassering Leger dos Hefts Damstraat 13-15 Amsterdam tel. 020-24.17.03. De Nederlandse Lutherse Jeugd Bond - een kleine landelijke jeugdorganisatie die zelfstandig werkzaam is op het raakvlak van kerk en samenleving - zoekt wegens vertrek van de huidige functionaris een: Teken: Begeleiden van jeugd- en jongerengroepen, verspreid door het land, die geleid worden door vrijwilligers. Opzetten van landelijke trainings- en themaweekends en -bijeenkomsten. Het bestuur adviseren t.a.v. het beleid De organisatie vertegenwoordigen in enkele overlegsituaties. Betrokken zijn bij een kerk, in kritische positieve zin; bij voorkeur bekend zijn met kleine kerken m.n. de lutherse. Ervaring hebben in het werken met jongeren. Bereid zijn ook 's-avonds en in weekends te werken. Rijbewijs B-E. Wij denken aan iemand met soc. academie KW, mikojel of een gelijkwaardige opleiding c.q. ervaring. Wij zoeken iemand die deze eenmanspost aandurft en gestalte kan geven aan deze functie. Betrokkene dient bereid te zijn om op korte termijn in het centrum van het land te gaan wonen, mede i.v.m. het landelijk centrum te Maurik. Salaris volgens Loac-regeling. Inlichtingen bij de huidige functionaris dhr. A.A. Bal, Groeneweg 45, Rhenen, tef. 08376-3913. Uitgebreide sollicitatiebrief met informatie over leeftijd, opleiding en ervaring binnen 14 dagen zenden aan: secretaris NLJB R. Momberg, Korianderhof 35, Barendrecht. christelijk jongeren verbond (y.M.c.a.) Zuid-holland voer de begeleiding van ons vrijwilligers jeugd- én jonge- Wt hebben 2 jeugdwerkadviseurs, een buro met adm. medewerker in Rotterdam en een groot aantal actieve vrijwilligers in bestuur en kommissies De taak van de nieuwe functionaris kgt. naast een aandeel tn de algehele begeleiding, met name in begeleiding van vrijwilligers in jongeren-sociëteiten kontakten en overleg met provinciale en regionale Daarom zoeken we iemand met een goede motivatie t.a.v. christelijk jeugdwerk vaardigheden in begeleiding en overleg plezierige teamgeest opleiding op het nivo van Soc. Akademie. Salaris: voigens C.R.M.-normen, naar leeftijd, opleiding en ervaring. Voor inlichtingen en sollicitaties (tot 10 dagen na verschij ning van deze advertentie) kan men terecht bij: Christelijk Jongeren Verbond, de heer A. Kik, Postbus 115, Drieber gen. taf 03436-6341. Stichting ,,Ons Tweede Thuis" De staf van G.V.T. ,,De Parels", Prot. Chr. tehuis te Hoofddorp vraagt voor zijn bewoners Ervaring en opleiding in de zwakzinnigenzorg stellen wij op prijs. Prot. Chr. levensovertuiging. Salarisregeling volgens het C.R.M. Indiensttreding z.s.m. Schrift, soil.: huidige werkkring, referenties en godsdienst worden z.6.m. verwacht bij: Beh. Cie. van Stichting ,,Ons Tweede Thuis" v.d. Berghlaan 122 te Hoofddorp. Telef. inform, ond. nr. 02503 -15715. Gereformeerde Stichting voor Gezinsverzorging te 's-6ravenhage Wij zoeken met een prot. christelijke levensopvatting. Informatie te verkrijgen bij de afd. Gezinsverzor ging. dagelijks van 8.30-9.30 uur, tel. 638992. Sollicitaties schriftelijk of na telefonische afspraak. Ons adres: Laan van Meerdervoort 436. algemeen christelijk vormingscentrum utrecht zoekt op korte termijn Van sollicitanten wordt venvacht: te kunnen samenwerken in een klein en enthou siast team te werken vanuit een positief Christelijke le vensvisie begrip te hebben voor de problematiek van de werkende jeugd een adequate opleiding te hebben genoten Zijn taak zal bestaan uit: begeleiden van een groep werkende jongeren verzorgen van een of meer keuzeprogramma's (m.n. fotografie strekt tot aanbeveling) opzetten van vormingsprogramma's meedenken en werken aan de tot standkoming van nieuwe vormen van part-time onderwijs Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de sollicitatie-procedure. Algemeen Christelijk wil bij ons zeggen dat Katho lieken en Protestants-Christelijken samenwerken. Salaris volgens Rijksregeling, afhankelijk van leef tijd en opleiding. Sollicitaties binnen 8 dagen richten aan het Be stuur van de Stichting Algemeen Christelijk Vor mingswerk p/a Pallaesstraat 3 te Utrecht. Voor informatie: F. van der Zee, direkteur, 030-310663. De afdeling reclassering van het Leger des Heils zoekt op korte termijn voor haar afdelingen Utrecht, Amsterdam, Middelburg en Haarlem. Vereiste opleiding; diploma Sociale Academie, richting M.W. (dagschool dan wel urgentie-opleiding) of diploma H.S.A. Cursisten die vergevorderd zijn met een van deze studies kunnen ook reflecteren. Arbeidsvoorwaarden: salaris en rechtspostie volgens rijksregeling. De afdeling Reclassering van het Leger des Heils is één van de drie grote reclasseringsinstellingen in Nederland. Er werken op dit moment 131 mensen, waarvan 96 maatschappelijk werkenden. De verschillende afdelingsteams zijn gesitueerd in 18 van de 19 arrondissementen in Nederland en tellen maximaal 13 medewerkers. Uitgangspunt en doelstelling van het werk liggen voor het Leger des Heils verankerd in het evangelie. Omdat de instelling op grond van haar identiteit in deze niet geparticipeerd heeft in de fusie van reclasseringsinstellingen wordt van de sollicitanten verwacht dat zij met deze doelstelling kunnen instemmen. Uitvoerige informatie hierover is op aanvraag te verkrijgen. wordt bij de instelling gezien als een vorm van maatschappelijk werk die zich erop richt de mens, die met het strafrechtssysteem in aanraking komt, of dreigt te komen, te helpen. Naast het individu-gerichte werk heeft ook het werken aan maatschappelijke structuren, die vaak aanleiding zijn tot crimineel gedrag, de aandacht. Sollicitaties en inlichtingen bij: De directeur Centraal Bureau Reclassering Leger des Heils Damstraat 13-15 Amsterdam Tel. 020-24.17.03. WINKELEN begint bij ELKE OCHTEND Bestuur en medewerkers van de Vereniging tot instandhouding ven het KONSULTATIEBURO VOOR ALKOHOL EN DRUGS TE UTRECHT roepen sollicitanten op voor de funktie van Omschrijving van de funktie: In een gedemokratiseerde instelling, bemand met 25 medewerkers en opgebouwd uit twee zelfstandig operende dienstverlenende teams (resp. t.b.v. alkohol- en drugskliënten) en een "voorwaardenscheppend apparaat" dient hij/zij a. te helpen vorm geven aan de ontwikkeling en uitvoering van het beleid, zoals dit bepaald wordt in de Raad van Vertegenwoordigers, waarin medewerkers en bestuur participeren. b. over voldoende kennis te beschikken op administratief/financieel terrein en op het gebied van personeels beheer om de werkzaamheden van het voorwaardenscheppend apparaat te koördineren en af ta stemmen op die van de dienstverlenende teams. c. over bekwaamheid te beschikken om de onderlinge kommunikatie te bevorderen en een bijdrage te leveren tot een goed werkklimaat. d. de instelling te (kunnen) vertegenwoordigen Wj subsidiegevers, overkoepelende organen en sa menwerkings banden. Ervaring op het gebied van organisatorische vraagstukken- bi] voorkeur in het welzijnswerk- is vereist evenals een afgeronde vorming in één der sociale- of menswetenschappen dan wel een voltooide hogere beroepsopleiding. Salaris volgens rijksregeling. Nadere inlichtingen omtrent funktie en sollicitatieprocedure kunnen worden verkregenbij Jan Brons, tel. 030-716421. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de sollicitatie-kommissie van de Vereniging tot instandhouding van het Konsultatieburo voor Alkohol en Drugs, Wittevrouwensingenl 100 A, Utrecht. Aangesloten bij het landelijk Samenwerkingsverband „Philadelphia". Wij vragen voor ons gezinsvervangend lehuis Ie Leidschendam, dal In hel begin van de zomer gereed komt. en waar 26 verstandelijk gehandicapten zullen gaan wonen Voor dit moderne huis dat wordt ingericht voor twee woongroepen van dertien personen, zowel dames als heren, met voor elke groep een eigen woonkamer en andere voorzieningen, zoeken wij medewerkers die het leiding geven en het scheppen van een fijne woonsfeer als het ware van nature hebben meegekregen. Uiteraard Is een goede opleiding en ervaring, of de bereid heid een cursus te gaan volgen belangrijk. Wij zijn een Prot.Chr.stichting en daar komen wij voor uit. Daarom vragen wij medewerkers met een Christelijke levens instelling. Onze slichting heeft vergevorderde nieuw- bouwplannen voortehulzen inWateringen, Delft, Spijkenisse en Rijswijk, waardoor latere overplaatsing en/of promotie naar één van deze tehuizen tot de mogelijkheden behoort. Sollicitaties te richten aan het bestuur van de stichting, Karei Doorman' laan 75, Rijswijk. Voor nadere informatie kunt U 070-93 06 24 bellen. Het bestuur van de vereniging „DE LICHTHOEVE" te Garderen roept sollicitanten op voor de funktie van voor haar kinderhuis te Garderen Gedacht wordt aan een funktionaris in de leeftijd van 30-35 jaar met een diploma HBO-IW of ge lijkwaardige opleiding. Goede kontaktuele eigenschappen, grote inzet en doorzettingsvermogen zijn vereisten. Zeker voorlopig zal de funktionaris bereid moeten zijn het interne appartement te betrekken. Het huis neemt kinderen op van 0-12 jaar, die te tijden hebben onder moeilijke gezinsomstandig heden. Er is een kapaciteit van 30 kinderen met op dit moment een onderbezetting. De vereniging is van prot. chr. signatuur, zodat betrokkene daarin moet passen. Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht bii de voorzitter van de vereniging de heer Th. J. C. Oudemans, Hoofdstraat 123 te Voórthuizen KINDERHUIS "KLEIN ENGELENBURG" TE BRUMMEN een tehuis voor normaal opvoedbare kinderen, (4 leefgroepen) vraagt voor een verticale groep van jongens en meisjes in de leeftijd van 8-16 jaar een Protestantse levensovertuiging. Voor sollicitaties en nadere inlichtingen kunt U zich wenden tot de directie van "Klein Engelenburg", Spoorstraat 1, te Brum men. (tel. 06756-1557).

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 20