de sleutel tot wonen met allure Trouw FAMILIEBERICHTEN ooooooooo CHRISTELIJK LYCEUM APELDOORN Afscheidsbijeenkomst Dr. A. Bolhuis roept voor de vierjarige Hogere Beroepsopleiding stu denten op o EEN REÜNIE J. v. Calker HUIZEN-N.H. Groen van Prinstererschool voor Chr. MAVO GEVRAAGD LERAREN (LERARESSEN) STAFFUNKTIONARIS m/v ZATERDAG 12 FEBRUARI 1977 10 hunnen van maandag tol en me! vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-9134S6 Op zondagavond ts dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur. Op maandag 21 februari a s hopen wij. samen met familie, vrienden en kennissen, onze 25-jartge echtver eniging te herdenken. Berend Ennema en Tine Bloemhof - Geoftegast. De Roe 1 LLhebt die dag gelegenheid ons te feliciteren in het café-restaurant ..De Kruisweg" te Marum. van halfzes to» a-ven uur IN PLAATS VAN KAARTEN 1977 op I" februari a s. hopen onze ouders/grootouders F. de Graaf en J. de Graaf-de Wit dé dag te herdenken dat de Here hen 40 jaar geleden door het huwelijk aan elkaar verbond met de belofte ..De eeuwige God is u een woning en onder u zijn eeuwige armen." (Deut 33:27a) Hun dankbare kinderen en kleinkinderen: Koudekerk a/d Rijn: Martien en Truus Martien, Caroline. Ronald Oostvoorne: Marry en Arie Rob. Frans. Gert Jan Leiderdorp: Huib Leiderdorp I Frans en Bep Frans Sassenhcim: Adry en Rien j Yvonne. Paul. Marcel Zwartewaal Jan-Dik en Hennie Miralda. Karin. Frans Gelegenheid tot feliciteren op woensdag 23 februari van 17:00-18.00 uur in hotel-rest. „Groenendijk" te Ha- zerswoude. Rijndijk 96. Leiderdorp. Rutgekade 2. In plaats van kaarten I»I7 1977 Met dank aan God hopen onze ouders Willum Schoonderbeek en Hendrika Schoonderbeek-Lindeboom op dinsdag 15 februari a.s. hun 60-jarig huwelijksfeest te gedenken M Veldkamp H. Veldkamp-Schoonderbeek Voor familie, vrienden, buren en bekenden is er gelegen heid tot feliciteren van 18.30 tot 21 00 uur in hotel Herkert te Oldebroek. OWebroek. februari 1977 Stationsweg 6. "januari 1977 in zijn Heiland is ontslapen onze A broeder - Mr. Liem Giem Kheng (A. Jahja S. H.) Kramat 102, Jakarta, in de oijderdom van 71 jaar. Wij gedenken met eerbied de inzet van zijn grote gaven voor kerk en samenleving van Indonesia Voor vele vrienden en bakenden J J. Oranje Livingstonelaan 1122 Utrecht. Heden is in haar Heer en Heiland ontslapen onze lieve moeder en oma Cornetik Korver geboren Van Oosterom de leeftijd van 85 jaar. salm 118 14 onberijmd Nieuwegein C Korver Zoetermeer: A Kahsvaart-Korver P Kalisvaart Hennenman: Z.-Afrika A Korver Nieuwegein-Vreeswijk. 10 februari 1977 Pnnsessenweg 149 Moeder is opgebaard in de aula van het zieken huis ..Isselmaerde". IJsselstcin (U.). Condoleanccbezoek aldaar op 12 februari n.m. van 14 00-15.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. op dinsdag 15 februari 1977 op de Algemene Begraafplaats te Jutphaas om 12.30 uur Vooraf zal er een rouwdienst gehouden worden in de Rank. Nijenmonde 2 te Vreeswijk om 11.30 uur. Geen bloemen Maar Gij Heere zijt een schild voor mij. mijn eer en die mijn hoofd Opheft. Ps 3 4. ah Met grote droefheid geven wi| u kennis, dat na een moedig gedragen lijden rustig van ons is heengegaan onze geliefde zuster, tante en oudtante Frouwke Frederika Margaretha Oosterhuis op de leeftijd van 79 jaar. R. A. B Oosterhuis J H. Noordmans-Oosterhuis A. C. Oosterhuis Neven en nichten Amsterdam. 9 februari 1977 Vondelstraat 64 Thuis liever geen bezoek Gelegenheid tot afscheid nemen in een rouwka mer van de Coöperatie PC. P C HOOFT- STRAAT 183. Amsterdam-Zuid. zaterdag en zon dag van 13 00—15 00 uur De teraardebestelling zal plaatshebben maandag TJ februari a s tegen 14 00 uur op de be- .'gj-aafplaats ..Zorgvliet", Amsteldijk 273. .Amsterdam 1 Op II februari 1977 is na een kort ziekbed op de leeftijd van 93 jaar overleden mijn lieve moeder en schoonmoeder Gijsbertha Margaretha Klijn Echtgenote van Meindert Albertus Scheffer Overleden op 31 augustus 1953. H J Scheffer J. P. Scheffer-Markus Lisse. Huize Rustoord, Rusloordlaan 1, corr. adres: Burg. Van den Boschstraat 53. Amerongen. De begrafenis vindt plaats op 15 februari om 15.30 uur op de Ned. Herv. begraafplaats te Sassen- heim. Hieraan vooraf zal een rouwdienst worden gehou den in „Huize Rustoord".deze Vangt aan om 14 30 uur. Gelegenheid tot condoleren op 14 februari, van 19.30-20.30 uur in „Rustoord" en na afloop van de begrafenis. Vrees niet, want Ik heb u verlost, Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn" Jesaja 43:16 Op 10 februari 1977 nam God tot Zich. mijn lieve onvergetelijke man. onze lieve vader, groot- en overgrootvader, broer, zwager en oom Philippus Adrianus van der Vlies op de leeftijd van 68 jaar. Uit aller naam: C. van der Vlies-de Weerdt. Dordrecht. Anna Paulownastraat 25. Corr.adres: C. Pennings, Erasmus- laan 27, Dordrecht. Geen bloemen, geen bezoek aan huis. Pe overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het ..Refaja Ziekenhuis", van der Steenho- venplein 1 te Dordrecht. Gelegenheid tot bezoek aldaar maandag van 18.30 tot 19.30 uur. De begrafenis zal plaats vinden dinsdag 15 febru ari om 14 30 uur vanuit de Aula op de Algemene Begraafplaats aan de Nassauweg te Dordrecht. Vertrek van Anna Paulownastraat 25 om 14.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafe nis in de ontvangkamer van de Aula. Na een langdurig, geduldig gedragen lijden is toch nog plotseling van ons heengegaan onze zuster Cornelia Rodenburg weduwe van Jacob Zeeuw Rotterdam: A. v.d. Eijk-Rodenburg A. v.d. Eijk Vlaardingen: P Rodenburg J. Rodenburg-Oosthoek Rotterdam: W. Rodenburg A. Rodenburg-Ouwendijk Wieringerwaard: M Buitenhuis-Rodenburg W. W. Buitenhuis Voorburg: A. Rodenburg Loencn a/d Vecht M Karens-Rodenburg J. Karens Rotterdam: D. Rodenburg L. Rodenburg-v.d. Ende Vlaardingen. 10 februari 1977. Psalm 91 In volkomen overgave aan Gods heilige wil werd van ons weggenomen onze geliefde Broer, Zwager en Oom Leendert Nicolaas Parlevliet echtgenoot van Neeltje Ketting op de leeftijd van 62 jaar. Katwijk J Parlevliet KI. Kettmg-Parlevliet C Ketting D Haasnoot-Parlevliet C Haasnoot L Zwaan-Parlevliet N Zwaan K M. van Duijvenvoorde-Parlevhet J van Duijvenvoorde N Parlevliet J Parlevhet-Vooijs F J. Parlevliet neven en nichten Katwijk aan Zee. 11 februari 1977. Nog vrij onverwacht, nam de Here tot Zich. zijn kind, mijn lieve man, onze lieve vader en opa Jan Hofstede echtgenoot van P. Hulsebos op de leeftijd van 80 jaar. Zuidlaren. 10 februari 1977 Stationsweg 89. P Hofstede-Hulsebos A. Hofstede B. A. Hofstede-Molenhuis Ina Tineke Annette Marjan De overledene is opgebaard in de aula van het R.K. Ziekenhuis te Groningen. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 15 (ebrua- ri op de algemene begraafplaats te Zuidlarcn Vooraf zal er een dienst van Woord en Gebed worden gehouden in de Geref. kerk. Stationsweg te Zuidlaren. die aanvangt om 10.30 uur: Zij. die de laatste eer wensen tè bewijzen, Worden om 10.15 uur verwacht. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in gebouw „De Deel". „Soft Deo Gloria" Op donderdag 17 feb. 1977 D.V. hopen wij: Picter Fongers en Akke Fongers- Budding ons 45j. huwelijk te vieren. Dankbaar voor de vele ze geningen ontvangen, hopen wij dit heuglijk feit samen met onze kinderen en klein kinderen te vieren. Haren (Gn) Berkenlaan 19. Voor Uw deelneming betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgroot moeder W. M. J. Struik- van Bueren betuigen wij U onze hartelijke dank. namens allen: W. H. Eggink-Struik Enkhuizen, februari 1977 D'eenvoudige wil God steeds gadeslaan Psalm 116:4 (onberijmd). Heden nam God tot Zich onze lieve zuster, be huwd zuster en tante Alida Pieterneila Nieuwenhuizen op de leeftijd van 89 jaar Amsterdam. A. Baars-Nieuwenhuizen A. Baars Amstelveen: C. Nieuwenhuizen-Baars Amsterdam: J. Nieuwenhuizen E. J. Nieuwenhuizen-Vos neven en nichten Sprang Capelle, 9 februari 1977 Bejaardencentrum „Achter de Hove" De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op maan dag 14 februari om 14.30 uur op de algemene be graafplaats te Sprang. Vooraf wordt een rouw dienst gehouden, welke aanvangt om 14 uur. U wordt uitgenodigd om 13.45 uur, in de aula van het bejaardencentrum aanwezig te zijn, om de overledene de laatste eer te' bewijzen. Gelegenheid tot condole ren na de begrafenis in de aula. Correspondentieadres: Frieslandstraat 177. Amsterdarn-10. O Vooralle O Q inlichtingen Q O Telefoon O Q 020-913456 O q tst. 794.783 en 750 q OOOOOOOOO Maar laat Uw kracht sterk boven onze zwakheid staan. Voor uw medeleven en belangstelling na het overlijden van mijn lieve Papa en Mama, mijn lieve Man, onze onvergetelijke Kinderen. Broers en Zuster Johannes de Bruin, Alida Cornelia Hendrika de Bruin-Van Dam, Albertus Johannes van der Linden, betuigen wij u namens alle families oprechte dank Het heeft ons gesterkt en getroost in deze droeve dagen. Joost Ineke Fam. de Bruin Fam. van Dam Fam. van der Linden Londen - IJsselstein - Nieuwegein. februari 1977. Jachtlaan 108 Het bestuur van de Vereniging voor Protestants Christelijk Voortgezet Onderwijs te Apeldoorn, laat U hierbij weten dat op 1 maart a.s. de huidige rector van bovengenoemde school wegens vervroegd uittreden, onze schoolgemeenschap gaat verlaten. In verband hiermee zal et een 'afscheidsbijeenkomst worden belegd op zaterdag 26 februari a.s. van 15.00-17.30 uur in de aula van de school. Jachtlaan 108. Collega's, oud-collega's, oud-leraren, oud-bestuursleden, oud-leerlingen, ouders, leden van de vereniging en andere belangstellenden willen wij hierdoor in de gelegenheid stellen afscheid te nemen. Wij hopen dat velen door hun aanwezigheid deze bijeenkomst voor de heer Bolhuis tot een onvergetelijke gebeurtfenis zullen maken. De Part-time afdeling Kultureel Werk van de Sociale Akademie De Horst te Driebergen die werkzaam (willen) zijn in werksoorten als: opbouwwerk, klub- en buurthuiswerk, vormingswerk, plaatselijke edukatieve net werken, open scholen en vakbewegingswerk. Indien zij zich voor het kursusjaar 1977/1978 willen aanmelden dienen zij zich schriftelijk te richten tot: ,,Selektiekommissie Part-time afdeling Kultureel Werk, Akademie De Horst, Postbus 121 Driebergen". De sluitingsdatum voor deze aanmelding is 12 maart 1977. Psalm 23 1 De Heer is mijn Herder. Heden nam de Heer tot Zich Zijn kind. Gerda Niezen—Van den Ham in de ouderdom van 86 jaar. Namens familie en vrienden, G K. W. van Seters 's-Gravenhage. 11 februari 1977 Heilostraat 366 Correspondentie-adres. Commissaris Jasweg 12. Hoek van Holland De begrafenis zal plaats vinden op de algemene begraafplaats Westduin. Ockenburghstraat, Lousduincn. djnsdag 15 februari om 10.30 uur. Vertrek van de rouwkamer. Fred. Hcndriklaan 7 om 10 uur. Bezoek rouwkamer maandag van 4-5 uur. Geen bloemen. Elke zaterdag in pagina's vol vakatures voor O ONDERWIJZEND- O VERPLEGEND- VERZORGEND- O EN HOGER PERSONEEL ..EN DE RUBRIEK WELZIJNSEN VORMINGSWERK Voor alle inlichtingen: Telefoon 020-913456 tst 794.783 en 750 DE N.H. DIACONESSEN INRICHTING TE „VEPPEL organiseert op vrijdag 22 april 1977. Opgave van deelname vóór 1 april a.s. aan de Besturend Zuster, Zr. A.G. Glasbergen, Hoogeveenseweg 38, Meppel. Op de enveloppe vermelden: Reünie. Hfiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitiiiiiiiuitiiiiiin^ Op vrijdag 18 februari aanstaande herdenkt de heer Berkenlaan 83 PEIZE Buitendienst-Adviseur zijn vijfentwintig jarig dienstjubileum. E Ter gelegenheid hiervan wordt op bovengenoemde datum tussen 20.00 en 22.00 uur een receptie gehouden in Motel Postiljon Haren, Emmalaan te E Haren. Groningen, 12 februari 1977. DIREKTIE COOP MELKPRODUKTENFABRIEK „DE OMMELANDEN". Op 25 februari a.s. hoopt de heer A. B. Nieuwenhuijsen afscheid te nemen als direkteur van de Griffioenschool voor Chr. MAVO te Middelburg. Het bestuur van boven genoemde school nodigt oud-leerlingen, ouders en ande re belangstellenden uit voor een receptie die gehouden zal worden op 25 februari om 16.30 uur in de Schouw burg, Molenwater 99 te Middelburg. Namens het bestuur: W. M. Riemens, voorzitter J. H. v. Gelderen, secretaris geheel in de fabriek gebouwd, daarom vrijwaring van weersinvloeden i snelle levertijd - geen renteverlies i geen overdrachtskosten noch architektenhonorarium i gewapend betonnen binnenmuren buitenmuren: naar keuze gewapend beton met gevelstrips of halfsteens gemetseld TYPE RHODOS tropisch hardhouten kozijnen klar?oT metventilatieroosters bijna geeri onderhoudskosten fraai sanitair en tegelwerk centrale verwarming keuze uit vele typen huizen .indeling naar eigen wens (mogelijk Prijzen v.a. f 150.400.- incl. B.T.W. met 27* zadeldal Modelhuis type Rhodos met 27° zadeldak te bezichtigen op fabrieksterrein nabij de Westlandseweg Maassluis-West, geopend vanmaandag t/m zaterdag vanlO.OO tot16.15 uur zon-en feestdagen gesloten Modelhuis type Capri met 37° zadeldak te bezichtigen in Wijchen (Gld.)- Blauwe Hof 75-07 tel 08894 - 58 75 Van der Duyn van Maasdamlaan 30. Tel. 02152 - 53693 i.v.m. pensionering en uitbreiding per 1 augustus 1977 in het bezit van de bevoegdheden - of studerend - voor de vakken NEDERLANDS 21 uur ENGELS m t 24 uur AARDRIJKSKUNDE v 10uur GESCHIEDENIS lOuur BIOLOGIE 9 uur NATUURKUNDE-SCHEIKUNDE lOuur GODSDIENST en MAATSCHAPPIJLEER 28 uur Combinatie van de vakken tot een volledige weektaak is mogelijk, evenals de mogelijkheid van een deelbetrekking. Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij het Christelijk Onderwijs uit overtuiging dienen. Alle tot nu toe benoemde leraren konden over een passende huur- of koop woning beschikken. SOLLICITATIES en INLICHTINGEN: D. van der Neut, wnd. dir. Brede Englean 13, Huizen N.H. Tel. 02152 - 51314 M. ven der Burg, edj. dir. Ploegweg 17, Hulzen - N.H. Tel. 02152 - 51723 v\Yv De landelijke stichting De Wielewaal zoekt een Het doel van de stichting is het organiseren van vakanties voor lichamelijk en dubbel gehandikapte jongeren tussen 8 en 21 jaar. De hoofdtaken van de funktionaris zijn: - opzet en organisatie van een landelijk bureau; - werving van deelnemers; - werving en instruktie van vrijwillig kader Van de funktionaris wordt gevraagd: - bereidheid om uitvoerend bezig te zijn op een èénmanspost; - ervaring in het omgaan met gehandikapten; - ervaring in het groepswerk; - kennis en ervaring van administratie/organisatie/planning en financieel beheer; - opleiding op HBO niveau - leeftijd tot 40 jaar. Geboden wordt - een aanvang salaris van ca. f 2.500. - volgens CRM normen; - opname in pensioenfonds PGGM. en verdere arbeidsvoorwaarden Sollicitaties: vóór 24 februari a.s. te richten aan: J. van Luit - Ringlaan 8 - Barneveld - telefoon 033-43244 tst. 313 of 03425-1917.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 10