Neem nu in huis. afdelingsmanager Uw zomervakantie in geeüe handen Trouw Trouw ambulanceverplegers FAMILIEBERICHTEN Gemeentelijke Geneeskundige en Gezondheidsdienst Gemeente 's-Gravenhage Vroom Dreesmann zoekt een interne dienst Kijk in ons kleurrijke vakantieboek 1977!! Bon j Naam VRIJDAti 11 FEBRUARI 1977 1? kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogeli|k van 16 00-20 00 uur. Heden is van ons heengegaan onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Jan Antoon van de Scheur weduwnaar van Meinsje Johanna de Jong in de gezegende ouderdom van ruim 92 jaar. Psalm 103: 13 onberijmd Fam. van de Scheur Zaandam. 9 februari 1977 Pieter Pauwstraat 6 De begrafenis is bepaald op maandag 14 februari om 13 30 uur op de algemene begraafplaats te Zaandam, waarna gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Vertrek vanaf het uitvaartcentrum van de „Asso ciatie", Jan van Scorelstraat 9 om 13.00 uur. Geen bezoek en geen bloemen. Bestuur en Direktie van de Stichting R.K. Zieken verpleging Amsterdam, waarin opgenomen het Onze Lieve Vrouwe Gasthuis en het Sint Lucas Ziekenhuis, delen met leedwezen mede, dat in de nacht van 9 op 10 februari 1977 is overleden haar voorzitter, de heer W. Brenninkmeijer Naar menselijke overweging te vroeg, maar op Zijn tijd. Met dankbaarheid gedenken wij alles wat hij in zijn functie als voorzitter van het Bestuur van onze beide ziekenhuizen heeft bete kend Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en kinderen. Namens het Bestuur en Direktie van de Stichting R.K. Ziekenverpleging Amsterdam: G. P. M. Horsten Sekretaris „Uw stok en uw staf, die vertroosten mij" Psalm 23. Vast vertrouwend op zijn Heer en Heiland is heden ontslapen na een moedig gedragen lijden mijn lieve man en onze zorgzame vader Adrianus Knegt echtgenoot van D. van Splunter op de leeftijd van 52 jaar. Uit aller naam: D. Knegt-van Splunter Brielle. 8 februari 1977 Van der Fuyckstraat 48 De kerkeraad van de Gereformeerde Kerk van Goor deelt in alle droefheid mee dat na een ernstige ziekte is overleden zijn ouderling, broeder K. Dijksterhuis Wij gedenken met dankbaarheid zijn liefde voor de dienst des Heren, die hij vele jaren met alle inzet heeft mogen dienen. Moge de Here heri die hij achterlaat troosten met Zijn ontferming in Christus. Namens de kerkeraad: R. Jacobi, praeses. J. van Herksen, scriba. Goor, 10 februari 1977. Met grote verslagenheid delen wij mede dat woensdag 9 februari plotseling overleden is Wim Proos leerling van klas 4 Havo In gemeenschappelijk gebed hebben wij de Heere om Zijn zegen voor de familie Proos gevraagd. Namens de Scholengemeenschap Chris telijk Lyceum voor Zeeland Goes. F. Vos, Rector. Voor de grote belangstelling en uw hartelijk medeleven tijdens de langdurige ziekte en na het overlijden en bij de begrafenisplechtigheid van onze lieve zuster, be huwdzuster en tante Klazina Engelina de Ruiter betuigen wij u allen onze oprechte dank. Uit aller naam A. de Ruiter 's-Gravenzande. februari 1977 Sand-Ambachtstraat 120 DANKBETUIGING. Uw meeleven en belangstelling bij het grote verdriet dat ons gezin heeft getroffen door het tragische overlijden van mijn goede man en onze onvergetelijke vader Johannes Petrus Kloes heeft ons zeer getroost. Wij danken U daar oprecht voor Wij hopen dat de indruk die zijn persoonlijkheid ook bij U heeft achtergelaten ons de moed en kracht geeft verder te gaan. A. M Kloes-Freitag René Herman Winfned Boudewijn Februari 1977 Limmen Zuidkerkenlaan 12 Uit Canada bereikte ons het droeve bericht dat in volle zekerheid des geloofs van ons is heengegaan onze geliefde Schoonzuster en Tante Elisabeth van den Hoef echtgenote van Arie de Groot Psalm 121. Montfoort: D. v.d. Neut-de Groot Utrecht: A. de Groot H. de Groot-de Bruin R. Eskes-de Groot H. M. Eskes G. de Groot H. de Groot-van Vulpen De begrafenis heeft plaatsgehad 10 februari 1977 te Smithville Ontario Canada. Tot ons verdriet overleed in het ziekenhuis te Heerenveen onze lieve oudste zuster, schoonzus ter en tante Margaretha Gezina van Bennekom echtgenote van Maarten Zwanenburg, eerder weduwe van Marinus van der Graft, in de ouderom van 74 jaar. Utrecht: G. Elzenga-van Bennekom H. Elzen ga Driebergen: J.A. van Bennekom R. van Bennekom-van Vliet Middelburg: F. van Bennekom Amsterdam: C. van Bennekom G.G. van Bennekom neven en nichten Weinterp 17, Wijnjewoude (Fr) 10 februari 1977. Heden ontvingen wij uit Zuid-Afrika het droeve bericht dat onze lieve zuster, schoonzuster en tante Jannie Snijman-Brinkman op 87 jarige leeftijd rustig en in volle vrede is ontslapen in Onze Heer. Uit aller naam. A. Brinkman Amsterdam, 7 februari 1977 Hobbemakade 112 Heden werd plotseling van ons weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Cornells Kalis in de ouderdom van 73 jaar Uit aller naam: A. Kalis Sliedrecht, 9 februari 1977 Julianastraat 12 Gelegenheid tot condoleren: In het rouwcentrum. Middeldiepstraat 22 op zaterdag 12 februari 's middags van 2-3 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben D.V. op maandag 14 februari a.s. om plm. 2 uur op de begraafplaats te Sliedrecht. Vooraf wordt een dienst gehouden in de Geref. kerk. aan de Oranjestraat, welke om 1 uur zal aanvangen. D'eenvoudige wil God steeds gadeslaan Psalm 116:4 (onberijmd). Heden nam God tot Zich onze lieve zuster, be huwd zuster en tante Alida Pieternella Nieuwenhuizen op de leeftijd van 89 jaar Amsterdam: A. Baas-Nieuwenhuizen A. Baas Amstelveen: C. Nieuwenhuizen-Baas Amsterdam. J. Nieuwenhuizen E. J. Nieuwenhuizen-Vos neven en nichten Sprang Capelle, 9 februari 1977 Bejaardencentrum „Achter de Hove" De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op maan dag 14 februari om 14.30 uur op de algemene be graafplaats te Sprang. Vooraf wordt een rouw dienst gehouden, welke aanvangt* om 14 uur. U wordt uitgenodigd om 13.45 uur, in de aula van het bejaardencentrum aanwezig te zijn, om de overledene de laatste eer te bewijzen. Gelegenheid tot condole ren na de begrafenis in de aula. Correspondentieadres: Frieslandstraat 177, Amsterdam-10. ELKE OCHTEND Johannes 10 27-30 Heden nam de Here tot Zich. na een moedig ge dragen lijden, onze lieve moeder, oma, zuster, tante en nicht Petronella Tom- pot-Boudestein, in de ouderdom van ruim 84 jaar. Namens de familie: J. Tompot Den Haag 10 februari 1977 Staverdenstraat 17. Geen bezoek aan huis. Moeder is opgebaard in het mortuarium van het 'Gulden Huis", Steen- houwersgaarde 1. Be zoek van 3 uur tot 5 uur en van 7 uur tot 8 uur n.m. De rouwdienst zal worden gehouden op dinsdag 15 februari a.s. in de Kapel van het "Gul den Huis", aanvang 10 uur, waarna de teraarde bestelling zal plaatsvin den omstreeks 11.15 uur in het familiegraf op de begraafplaats "Nieuw Eykenduynen", ingang Kamperfoeliestraat. Gelegenheid tot condole ren na de plechtigheid in de ontvangkamer van de begraafplaats. De te Amsterdam gevestig de besloten vennootschap RETRYFOM b.v. is krach tens besluit van de algeme ne vergadering van aan deelhouders van 15 decem ber 1976 ontbonden en met ingang van dezelfde datum in liquidatie getreden. Het plan, dat niet voorziet in uitbetaling aan be langhebbenden, is gedepo neerd ten kantore van het Handelsregister van de Ka mer van Koophandel en Fabrieken te Amsterdam. ELKE ZATERDAG IN advertentie; pagina's voor ONDERWIJZEND- VERPLEGEND- VERZORGEND- EN HOGER PERSONEEL Inlichtingen Advertentie exploitatie Tel. 020-913456 Toestel 794 resp. 783 en 750. Elk, de instant magere melkpoeder die goed is voor - het maken van magere melk, om zo te drinken of te gebruiken in gerechten (Elk lost direkt en zonder klonteren op in koud water.) en natuurlijk ook als poeder in de koffie en thee (1 a 2 theelepeltjes is voldoende) Elk komt van melk Elk is een zuiver natuurlijk produkt, gemaakt van pure melk, zonder toevoegingen. Praktisch vetvrij. Zuid Nederlandse Zuivelprodukten B.V. Bij deze dienst kunnen worden geplaatst Functie-informatie Het in een 40-urige werkweek volgens vastgesteld rooster in teamverband met een chauffeur-ziekendrager per ambulance verlenen van eerste hulp aan slachtoffers bij ongevallen op straat of elders. Begeleiden van patiënten bij vervoer naar/van ziekenhuis of psychiatrische inrichting. Functie-eisen Diploma's ziekenverpleging A en B. Arbeidsvoorwaarden Aanstelling als eerste verpleger. Benoeming tot eerste verpleger A is daarna mogelijk. Sollicitanten met een ruime ervaring als ambulanceverpleger kunnen mogelijk direct in deze rang worden aangenomen. De overige arbeidsvoorwaarden van de gemeente 's-Gravenhage zijn van toe passing, hetgeen o.m. inhoudt: welvaartsvaste pensioenvoorziening (A.B.P.) tegemoetkoming in de kosten van ziekteverzekering toelage van tenminste 267,— per maand voor het werken buiten de normale daguren tegemoetkoming in verplaatsings kosten medewerking ter verkrijging van passende woonruimte wordt verleend. Inlichtingen Over de functie kunnen inlichtingen worden verkregen bij de chef van dienst de heer J. in 't Veld, tel. 070-614521. ook 's avonds. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van de naam van dit blad onder advertentienummer 703 te zenden naar de Directeur van de Gemeentelijke Geneeskundige en Gezondheidsdienst, postbus 6783, 's-Gravenhage. voor de regio Rotterdam. In deze funktie maakt hij deel uit van het management van de dienstensektor in de regio en rapporteert hij recht streeks aan de regioleiding. Zijn funktie gaat inhouden: het leiding geven aan de interne diensten van acht vestigingen, waartoe o.m. worden gerekend het onderhoud, de beveili ging, schoonmaak en het kantinebeheer. De interne diensten omvatten gezamenlijk ongeveer 50 personeels leden. Deze veelzijdige en dynamische funktie vraagt in ruime mate eigen initiatief en deskundig inbreng, ook terzake van organisatie en efficiency. kostenbewaking en personeelsplanning. Vereist wordtvoor opleiding op MBO-niveau (MEAO. MTS, e.d.)een meerjarige ervaring in een organisatorische en leidinggevende funktie leeftijd 30-40 jaar. De sekundaire arbeids voorwaarden zijn afgestemd op de CAO voor het grootwinkel bedrijf. Geïnteresseerden wordt verzocht uitsluitend schriftelijk te solliciteren onder bijvoeging van een recente pasfoto en met uitvoerige vermelding van opleiding en ervaring naar Vroom Dreesmann B.V. t a v. de manager Afdeling Sociale Zaken, Postbus 1176, Rotterdam. VROOMS DREESMANN Portwgal Algarve) 8 dagenv.a. 483 Griekenland (Klnetta) 8 dagenv.a. *37 Portugal (Catcall) 8 dagen eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee VtO« 639 Athene klassieke teer 8 dagen v.a. 892 I En nog tientallen andere zonbestemmingen. I Stuur mij het zomerprogramma van Perscombinatie Reizen I Adres Plaats I In open envelop zonder postzegel op sturen aan Perscombinatie I Reizen antwoordnummer 2792. Amsterdam

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 12