'tis Goed 't is Giolsch voor, tijdens ennahet carnaval Trouw noL Vtóeu Ie ziekenverzorgster HET IS ER WEER! FAMILIEBERICHTEN e sociaal-deskundige DONDERDAG 10 FEBRUARI 1977 hunnen van maandag tot en met vrl|dag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 1B 00 20.00 uur. N;i twiv cn half jaar ons teven verrijkt tc hebben is na een korte ziekte van ons weggenomen. onze lieve Hajo Hidde De peest die ons bewoont verzucht en smeekt naar God dat Hij ons m de Zoon doet opstaan uit de dood Opdat ons leven nooit i« weer en wind bezwijkt. kom Schepper Geest, voltooi wat Gij begonnen zijt. (Gezang 247 3) Hans en Janny Bijlevcld- Ravensbergen Jan Paul IJlst. 7 februari 1977 Stadslaan 18 Gelegenheid tot condoleren donderdag 10 fe bruari as 's avonds van 7-8 uur aan huis. Dienst van woord en gebed op vrijdag 11 februari a.s. 's middags 1 30 uur in de Geref kerk te IJlst. waar na de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te IJlst. Geen bloemen. Heden is in vrede ontslapen onze lieve zuster, behuwdzuster en tante Pietje Speelman in de ouderdom van 89 jaar. Zwijndrecht: L. Huyser-Speelman H. I. Ambacht P Speelman M. K. Speelman-Den Hartog Zwijndrecht: W. Speelman H. I. Ambacht: A. Speelman M. E. Speelman-Roskott neven en nichten. Zwijndrecht, 8 februari 1977 Meerdervoortflat 55. De overledene ligt opgebaard in het Rouw- centrum, gelegen naast de begraafplaats, ingang Uranusstraat 25 te Zwijndrecht. Gelegenheid tot condoleren aldaar donderdag van 19 tot 20 uur. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 11 februa ri om 15 uur vanuit het Rouwcentrum op de Algemene Begraafplaats aan de Jeroen Bosch laan. Heere!. Gij zijt ons geweest een toevlucht. Ps 90 1 Diep bedroefd, maar ook dankbaar voor alles wat wij samen mochten ontvangen geef ik u kennis dat God tot Zich nam. Zijn moegestreden kind, mijn innig geliefde man Evert Klomp echtgenoot van Bastiaantje Notenboom in de leef tijd van 63 jaar en 10 maanden. 's Gravenmoer: B. Klomp-Notenboom 's Gravenmoer. 8 februari 1977 Grutterijstraat 52 De begrafenis zal D V plaatsvinden op zaterdag 12 februari a.s. des namiddags tussen 2 en 3 uur op de Algemene Begraafplaats te 's Gravenmoer. Vooraf zal een rouwdienst gehouden worden in de Gereformeerde kerk. Vaartweg 28. Gelegenheid tot condoleren voor de rouwdienst van 1-1 30 uur in het lokaal achter de kerk. De overledene ligt opgebaard in het mortuarium van het St. Ignatiusziekenhuis te Breda. Bezoek vrij dagavond van 6-7 uur. Geen bezoek aan huis Geen bloemen. Na een liefdevolle verpleging in het bejaarden centrum „Driehof" te Hazerswoude heeft de Hee re tot zich genomen onze tante JAAPJE VAN DEN BOS in de ouderdom van bijna 90 jaar Koudekerk a.d. Rijn J. Hol v.d. Bosch J. Hol v.d. Bosch-de Kwaasteniet Hazerswoude. 9 februari 1977 Bejaardencentrum Driehof". Correspondentieadres J. Hol v.d. Bosch. Dorps straat 29, Koudekerk a.d. Rijn De teraardebestelling zal plaatshebben zaterdag 12 februari op de algemene begraafplaats te Ha zerswoude. Aankomst aan de aula ongeveer 11 uur. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestel ling in de aula van de begraafplaats. Ik {ag neder en sliep; ik ontwaakte, want de Heere ondersteunde mij. Pt. 3:6 Na een gelovig en ons moed gevend gedragen lijden, heeft God tot Zich genomen mijn onverge telijke man. onze zorgzame vader en opa Kornelis Dijksterbuis op de leeftijd van 71 jaar Goor: R. Dijksterhuis-Krol Norg: S. Feddema-Dijksterhuis P. Feddema Ingrid en Taco Goor. 8 februari 1977 Meerkolstraat 7 De rouwdienst zal worden gehouden op zaterdag 12 februari a s des morgens om 11 00 uur in de „Ontmoetingskerk". van Kollaan te Goor. waarna de teraardebestelling op de algemene be graafplaats te Goor. Zij, die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen, worden verzocht in bovengenoemde kerk aanwezig te zijn. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de hal van de „Ontmoetingskerk". Geen bloemen. Geheel onverwacht i> in Jezus ontslapen mijn lieve Lena Tcuntje Wassenaar-de Koning op de leeftijd van 74 jaar gedurende ruim 47 jaar mochten wij bij elkaar zijn. ..wie de ander ti< heeft, heeft de wet vervuld" (Rom. 13:18) C. Wassenaar Wageningen. 8 februari 1977 Niemeijerstraat 18 I tijdelijk Prol. Chr. Streekziekenhuis. Bennekom De dankdienst zal gehouden worden op zaterdag 12 februari a.s. om 10 00 uur in de Geref. Bevrij dingskerk. Ritzema Bosweg- Om 11.00 uur zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Wageningen. Bezoek aan de rouwkamer. Gerdesstraat 1 te Wagenin gen. vrijdag 11 februari van 19.00-20.00 uur. Onmoeting na de begrafenis in kerkelijk centrum „Vredehorst" (Tarthorst). Geheel onverwacht nam God tot Zich onze innig geliefde Zuster. Schoonzuster en Tante Lena Teuntje Wassenaar-de Koning in de ouderdom van 74 jaar. Bilthoven: T. L. Verbokkem-de Koning C. Verbokkem Leiden: M. A. de Koning C. Boelee-de Koning H. J. Boelee Monaco: A. Esser-de Koning Canada: A. Verburg-de Koning C. Verburg Leiden: A. M. de Koning N. H. de Koning-Rietveld Leiderdorp: S. J. van Wijck-de Koning D. van Wijck Wageningen, 8 februari 1977. Zo is dan wie in Christus is een nieuwe schep ping. Het oude is voorbijgegaan, het nieuwe is gekomen. 2 Cor. 5 17 Onverwacht heeft de Heere tot Zich genomen onze lieve Schoonzuster en Tante Lena Teuntje Wassenaar-de Koning echtgenote van C. Wassenaar De wetenschap dat zij bij de Heer is sterke onze broer en de familie. Warmond: P. Wassenaar N. Wassenaar-van der Voet Leiden: A. Wassenaar-Steeneveld Santpoort: C. Wassenaar Leiden: J. Wassenaar J. C. Wassenaar-Klinkenberg Leidschendam: G. Wassenaar nichten en neven Leiden. 9 februari 1977. Op Zijn tijd nam God tot Zich, mijn lieve Man en onze zorgzame Vader en Opa Gerrit Jan Ormel op de leeftijd van 65 jaar. Hij is verlost, God heeft hem welge daan. J. G. A. Ormel-Stronks W J Ormel J. G. Ormel-Meinen J. C. Ormel H. J. Ormel B. G. Ormel J. G. Ormel-Assink J. C- Heersink-Ormel G. J. Heersink en kleinkinderen Aalten. 8 februari 1977 't Villeken 8 De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 12 februari a.s. op de begraafplaats „Berkenhove" te Aalten Vooraf wordt om half 11 een rouwdienst gehouden in het uitvaartcentrum, Romienendiek 2A Degenen die de overledene de laatste eer willen bewijzen worden hierbij beleefd uitge nodigd. Gelegenheid tot condoleren na de begra fenis in het uitvaartcentrum. In Jezus ontslapen onze lieve Zwager en Oom Jan Kooger geliefde echtgenoot van Hennie Kamphof in de leeftijd van 66 jaar. Wierden: A. Kamphof Dedemsvaart: B. Kamphof-de Kleer A. Kamphof-Haasjes Muiden: J. Kamphof A. M. Kamphof-v. d. Bos Zutphen: G J. Kamphof H. H. Kagiphof-Koops Schiedam: R. Mechielsen-Kamphof D. Mechielsen Wierden: G- Batterrink-Kamphof K. Batterink neven en nichten Wierden. 8 februari 1977 Kruizemunthof 101. God nam tot zich ons lief. dapper Nichtje Gertrude Jansze Georgia (U.S.A.): Corrie en Frank Moole- naar Berkel en Rodenrijs. Agaath en Henk van Egmond Voorhout. Anton en Janny Jansze Koudekerk aan de Rijn: Karei en Gees Jansze neven en nichten Voorhout, 9 februari 1977 GEMEENTE BUNSCHOTEN publikatie nr. 8 Burgemeester en wethou ders van Bunschoten ma ken bekend, dat met ingang van 15 februari tot en met 4 maart 1977 voor een ieder ter gemeentesekretarie, af deling algemene zaken, ter inzage ligt de uitwerking van vak BG I van het be stemmingsplan Bik kersvaart Zuidelijk Ge deelte met de daarbij beho rende toelichting. Het ge bied van de uitwerking is gelegen aan de zuidrand van het plan Bikkersvaart en wordt aan de noordzijde begrensd door de Bik- kersweg, aan de westzijde door de doorgetrokken Beethovenlaan en aan de oostzijde door de Westsin gel. De uitwerking omvat grotendeels de bouw van een openbare lagere school. Een ieder die bezwaar heeft tegen deze uitwerking kan gedurende bovenge noemde termijn schrifte lijk bezwaren indienen bij hun kollege. Bunschoten. 9 februari 1977 Burgemeester en we thouders voor noemd. de sekretaris W. de Graaf de burgemeester J. W. Bol Elke zaterdag in pagina's vol vakatures voor ONDERWIJZEND- VERPLEGEND- VERZORGEND- EN HOGER PERSONEEL „EN DE RUBRIEK WELZIJNSEN VORMINGSWERK Voor alle inlichtingen: Telefoon 020-913456 1st. 794,783 en 750 jTER i een weer rattin eve u. ge wc om f ieergs lts te i die 9.40. de ir Akzc 0 op f138. naar de clown, de freule.de veldheer, het vrijheidsbeeld en nog vele anderen zullen ook dit jaar weer met carnaval gretig Grolsch drinken. „De mens gaat naar zijn eeuwig huis" uit Prediker 12 Heden behaagde het de Here tot Zich te nemen onze lieve vader en opa Willem Kruize weduwnaar van Hinderika Boven op de leeftijd van 87 jaar Leerdam: A. Kruize M. Kruize-Auwen Zwolle: H. Kruize S. Kruize-Prins Zaltbommel: A. Middel-Kruize L. Middel Leerbroek: F. Edskes-Kruize J. Edskes Monster: H. Kruize W. Kruize-Weisenbach Hoofddorp: A. Velzing-Kruize H. J. Velzing klein- en achterkleinkinderen Hoofddorp, 8 februari 1977 Parklaan 22 De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op vrijdag 11 februari om 20.00 uur in de gerefor meerde kerk te Hoofddorp, waarna aansluitend gelegenheid tot afscheid nemen van 20.45-21.15 uur in de rouwkamer van Duinweg's begrafenis associatie, Tuinweg 9 te Hoofddorp. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 12 februari om 11.30 uur in het familiegraf op de algemene begraafplaats Noord te Stadskanaal. Na de begrafenis ook nog gelegenheid tot condole ren in de aula nabij de begraafplaats. Geen bloemen. O vertel het nog terwijl je voorbij gaat vertel het ja vertel het je arme voorbijgaande zelf dat er een eind komt aan het voorbijgaan aan het voorbij zijn gegaan dat er een eind komt aan de Dood. Uit een vers van Inge Lievaart 9 februari 1977 eindigde het aardse leven van mijn lieve Moeder en Schoonmoeder, onze fijne Oma Clara Quelle-Smit W. H. Wielenga-QueUe J. J. Wielenga Jenne en Ingetje Friso en Joost Claran „De Heulhoeve", Uitwijk-Giessen (N.B.) De overledene ligt opgebaard in „De Heulhoeve", waar u afscheid van haar kunt nemen vrijdag van 15.30-17.00 uur en van 19.30-21.30 uur. De dank- en herinneringsdienst wordt om 13.00 uur zaterdag 12 februari a.s. gehouden in de kerk van de Ned. Hervormde Gemeente te Uitwijk, waarna de begrafenis op het kerkhof bij de kerk zal plaatshebben. Na afloop is er gelegenheid ons de hand te drukken in „De Heulhoeve". Soli Deo Gloria Ontslapen om op de nieuwe aarde te ontwaken onze zeer geliefde zuster en schoonzuster Klara Quelle-Smit op de leeftijd van 77 jaar. Dankbaar zijn wij, dat haar lijden voor bij is. dankbaar voor alle liefde en zorg, die zij ons tijdens haar leven bewees. Gorinchem, J. Smit Amsterdam Z:., E. A. Smit H. A. Smit-Welmers Dordrecht, D. Smit-Buddingh' Hilversum. J. Verhave M. A. D. Verhave-Migchelsen Gorinchem, 9 februari 1977. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Met droefheid geven wij kennis van het heengaan van zuster H. J. van Beek ridder in de Orde van Oranje-Nassau oud-directrice van het Hospice Wallon te Amsterdam Zij is tijdens haar vakantie te Playa Mar (Spanje), na een kortstondige ziekte, in de leeftijd van 66 jaar overleden. Haar grote inzet en belangstelling voor zowel de pensionnaires als de medewerkers zullen altijd in onze herinnering voortleven. La régence, directie, pensionnaires en medewerkers van het Hospice Wallon Amsterdam, 3 februari 1977. Veluwelaan 19. Op maandag 14 februari om 10.30 uur zal er gelgenheid zijn afscheid van haar te nemen tij dens een bijeenkomst in de aula van het Hospice Wallon. waarna de begrafenis om 11.30 uur zal plaatsvinden op de begraafplaats Zorgvlied aan de Amsteldijk. Het Bejaardentehuis „Avondlicht", Dilgtweg 3. Haren (Gron) In ons bejaardentehuis met 200 bewo ners vragen wij voor onze meer verzor gende en ziekenafdeling van 26 be woners een met belangstelling voor de begeleiding en verzorging van de bejaarden en te vens praktijk begeleiding van onze sta giaires. Salariëring volgens de CAO voor de bejaardentehuizen. Onregelmatigheidstoeslag is van toe passing. Sollicitaties te richten aan de directrice T. J. Algra, die ook telefonisch inlichtingen wil ge ven onder nr. 050-345145. NDI Het bestuur van de Stichting „Pape Fonds" te 's-Gravenhage, welke sticht» zich in het bijzonder richt op het verstrekken van financi Ie bijstand in de persoonlijke sfeer, roept sollicitanten voor de functie van De gedachten gaan uit naar iemand, die kennis heeft vi en ervaring met de huidige sociale voorzieningen c maatschappelijke verhoudingen. Het is een part-time functie voor twee dagen of enkele halve dagen per week Brieven, welke vertrouwelijk zullen worden behandeld dienen te worden gericht aan het kantooradres van stichting, Wassenaarseweg 19. 's-Gravenhage. Uw vertrouwde vakantiepartner STUUR MIJ GRATIS HET ZOMERPROGRAMMA 1977 Naam Adres Plaats In open envelop zonder postzegel opsturen aaf Perscombinatie Reizen, antwoordnummer 279^ Amsterdam Uw advertentie in onze Pijltjesrubriek staat ook a Victorie in de Volkskrant. Voor f 18.20 zien 1 miljoen mensen dat u uw kollektie Wajang poppen wilt verkopen. Uw advertentie in onze Pijltjesrubriek staat ook a Victorie in de Volkskrant.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 12