Bang Olufsen U hebt het wereldgebeuren duidelijk in uw eigen hand. Bon is is is is is is FAMILIEBERICHTEN 0 1 de denen met ideeën 12 ES |S i i I Kelner gedood in Rotterdam Vechtpartij kost man het leven Man doodgestoken Twee agenten bij controle beschoten!" MAANDAG 7 FEBRUARI 1977 P8/RI kunnen van maandag lot en mei vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 19 00-20.00 uur. Hetzij dal wij leven, hetzij dat wij sterven, ujij zijn van de Heer In Christus ontslapen mijn goede man. onze zorgzame vader en lieve opa Adrianus Hendrikus van Zijl echtgenoot van M. P. J. Leenders op de leeftijd van 68 jaar. Eindhoven M. P. J. van der Zijl-Leenders Eindhoven: B. B. van Zijl K van Zijl-Hoekstra Arjen Gea Nuenen: W. J. van Zanten-van Zijl M van Zanten Anton Johan Maarten Eindhoven. 3 februari 1977 Gerritsonlaan 119. Op 1 februari j.l. is ontslapen onze man en vader Leendert Nobel in de leeftijd van 64 jaar. T. Nobel-van Leenen Jan G. A. Nobel Vlaardingen. 5 februari 1977, Vaart weg 122 A De begrafenis heeft heden in besloten kring plaatsgevonden. Heden overleed tot onze droefheid mijn lieve man, onze vader, behuwd- en grootvader Willem Johannes Ie Grand in de ouderdom van 89 jaar. Velp J. G Ie Grand-Klok Hengelo (Ov.)j W J. G. Groeneveld-le Grand P H. Groeneveld A. A. Groeneveld 's-Gravenhage: J. dc Jonge-le Grand L. de Jonge O. M. de Jonge M. F. de Jonge Velp (Gld.). 4 februari 1977 „De Beukenhof" Rozendaalselaan 32 De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 8 februari a.s. om 12.30 uur in de aula van „De Beukenhof", Rozendaalselaan 32 te Velp. waarna de crematie zal volgen te Dieren om 13.35 uur aula 2. Gelegenheid tot condoleren voor de rouwdienst om 12.00 uur in de conversatiezaal „Loot Hem besturend waken 't is wijsheid wat Hij doet" Na een geduldig gedragen lijden nam God tot Zich mijn lieve man. onze lieve vader en opa Johannes Postema op de leeftijd van 59 jaar. Winsum (Gn). 5 februari 1977. Tuinbouwstraat 14. G. Postema-Brander Winsum. Frouk Bolhuis-Postema Henk Bolhuis Gea André Tineke De begrafenis zal plaatshebben op woensdag 9 februari op de Algemene Begraafplaats te Win sum om 14.00 uur. Vooraf zal er een rouwdienst worden gehouden in „Ons Centrum", Hoofdstraat 36 te Winsum, welke aanvangt om 13.30 uur. Zij. die de overledene de laatste eer willen bewij zen. worden aldaar verwacht. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in „Ons Centrum". Thuis liever geen bezoek. Voor ons onverwacht nam de Here tot Zich mijn innig geliefde Man. onze lieve zorgzame Vader en Grootvader Douwe van der Meulen in leven arts te Emmen op de leeftijd van 66 jaar. G. van der Meulen-van der Zee Tim en Ivonne Maartje Laas en Ina Sanneke en Frits Sanne Geert Tom en Henny Donny Emmen. 4 februari 1977 Landschaplaan 161 Mijn man en onze vader is opgebaard in het rou weent rum van de Ebo Stichting. Weerdinger- straat 200a te Emmen Condoleantiebezoek dinsdag van 19.00 tot 20.00 De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 9 febru ari om 13 00 uur op de Algemene Begraafplaats „De Wolfsbergen" te Emmen. Zij. die de laatste eer wensen te bewijzen worden om 11.45 uur verwacht in de Ichthuskerk. Meer straat te Emmen. waar de rouwdienst aanvangt om 12-00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Liever geen bezoek aan huis. Door zijn Hemelse vader is thuis gehaald onze lieve broer, zwager en oom Hendrikus Held op de leeftijd van 60 jaar. Zij die slapen in het stof der aarde zullen ont waken. G. J. van *t Hui-Van der Hulst J Schimmelpenning-Held H. Schimmelpenning neven en nichten. Emmeloord, 4 febr. 1977 Correspondentie-adres: P. Faas. Smeden 33. Emmeloord. De rouwdienst is bepaald op woensdag 9 februari a.s. in de gereformeerde kerk „De Ontmoeting", Europalaan te Emmeloord, welke aanvangt om 14.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aan de Espelerlaan te Emmeloord. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula. Ik heb de vaste grond gevonden Gezang 440:1 Heden nam God tot Zich, voor ons geheel onver wacht, mijn innig geliefde man en onze trouwe zorgzame vader Bastiaan Bakker op de leeftijd van 60 jaar. A. Bakker-Poot Rien Bas en Anneke Delft, 6 februari 1977 Noordeinde 24 Onze dierbare overledene is opgebaard in een der rouwkamers van het Rouwcentrum, Oostsingel 146 te Delft, alwaar gelegenheid is tot condoleren woensdagavond van 7-8 uur. Bezoekuren, maandag- en dinsdagavond van 7-8 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in: „Het Hart van Delft" Vlamingstraat 44 te Delft, donder dag 10 februari a.s.om 2 uur, waarna de teraarde bestelling zal plaatshebben op de algemene be graafplaats „Jaffa" te Delft om circa 3 uur. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Heden nam God tot zich onze geliefde schoonzoon en zwager Bastiaan Bakker Uit aller naam: H. Poot Prof. Evertszlaan 43 Delft Wegens sterfgeval is Autobedrijf Bas Bakker Noordeinde 24-30 te Delft donderdag 10 februari a.s. de gehele dag gesloten. Want het leven is mij Christus en het sterven is mij gewin. Filippenzen 1:21 Heden heeft de Heere tot Zich genomen onze zeer geliefde, zorgzame vader, groot- en overgroot vader Hendrik de Wilde sinds 29-3-'65 weduwnaar van Margje Overdijk in de ouderdom van 86 jaar. Uit aller naam: H. de Wilde Nunspeet, 3 februari 1977 Vlierweg 32 Geen bloemen De begrafenis zal plaatshebben D.V. dinsdag 8 februari om 14.00 uur op de Nieuwe Oosterbe graafplaats aan de Kruislaan te Amsterdam. Vooraf wordt om 11.30 uur een rouwdienst gehou den in de Chr. Ger. Kerk, Vlierweg 79 te Nunspeet. In de aula op de begraafplaats zal ook worden gesproken en is na afloop van de plechtigheid gelegenheid tot condoleren. En nu. wat verwacht ik, Heref Mijn hoop, die is op U. Heden is plotseling van ons heengegaan onze geliefde zuster en schoonzuster M. Noord-van Esmond Fam. G. van Egmond Fam. N. van Egmond Fam. K. van der Spijk Rijnsburg. 6 februari 1977. Enige kennisgeving I God nam tot Zich onze lieve zuster en tante Mmrle Kleinhout op de leeftijd van 79 jaar. Velp (Gld.) W. Pcddemors-Kleinhout Velp (Gld H. E. Zwart-Kleinhout Ph. Zwart Arnhem: G W H Kleinhout J. Kleinhout-Wiesell Arnhem: W G. van der Berg-Kleinhout neven en nichten. Arnhem. 5 februari 1977 Laan van Presikhaaf 7 Corr.adres: Stationsplein 32. Velp. Geen bloemen De rouwdienst wordt gehouden op woensdag 9 februari om 13.30 uur in de aula van de algemene begraafplaats ..Moscowa" te Arnhem, waarna de bijzetting in het familiegraf volgt Gelegenheid tot condoleren na afloop in de ont vangkamer van de begraafplaats. u Bij de nieuwe Beovision 3702 en 4402 hoort nu een afstandsbediening, waarvan Bang Olufsen durft te beweren, dat dit qua vormgeving en techniek de meest doordachte is. Met een simpele vinger beweging beheerst u alle funkties van uw kleurenontvanger. Trouwens had u iets anders verwacht als u weet dat het van Bang Olufsen komt? Ook in uw omgeving is een geautoriseerde B&O-dealer. let daarom op de advertenties in de lokale bladen of stuur de bon op. naam adres woonplaats Wilt u uitvoerige dokumentatie en dealerlijst stuur dan deze bon in open enveloppe zonder postzegel naar antwoordnr. 124 's-Graveland of bel 035-61824. Hiermee vervult de ker- keraad van de Her vormde Gemeente Hille- gersberg-Terbregge de droevige plicht u mee te delen, dat zijn ambtsbroeder ouder ling-kerkvoogd B. de Vos na een langdurig, maar moedig gedragen lijden van zijn post weggeroe pen en aan de zijnen ont vallen is. Wij gedenken met dankbaarheid zijn grote liefde voor de dienst des Heren. Moge de Here hen die hij achterliet, troosten met zijn ontferming in Christus. Namens de kerkeraad, Ds W. H. van Kooten, praeses C. van den Bos, scriba. Na een geduldig gedragen lijden is van ons heen gegaan, onze onvergetelijke vader en opa. broer, zwager en oom Willem van Harten weduwnaar van Johanna Maria Zwijnenburg in de ouderdom van 79 jaar. Kinderen, kleinkinderen en verdere familie Rotterdam, 4 februari 1977 Kralingseweg 430 Geen bloemen De bijzetting in het familiegraf zal D.V. plaatsvin den woensdag a.s. op de begraafplaats „Oud- Kralingen", Kralingseweg 334. Vertrek vanaf het sterfhuis om 14.30 uur. Aankomst in de kapel ca. 14.50 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kapel. ROTTERDAM De Rotterdamse recherche is met vijftien man bezig aanknopingspunten te vinden die kunnen lelden tot het oplossen van de moord op de 48-Jarige kelner Jean Vermeulen. Het lijk van de man werd zaterdagmorgen in het park nabij de Euromast in Rotter dam gevonden. Sectie wees uit dat de man gewurgd is met een sjaal. Het slachtoffer had enkele hoofd wonden. De politie werd ge al ar meerd door een wandelaar die het in sportbroekje. overhemd en blauwe trui gestoken lichaam in de struiken van het park vond. Over een eventueel motief tast de recherche voorlopig nog in het duis ter. De man leidde sinds 1973 een zwerversbestaan en was onder meer een bekende verschijning bij het Centraal Station, een plaats waar zich doorgaans veel zwervers ophou den. Van een verslaggever DEVENTER - De 38-Jarlge Marok kaan B. A. M'hamed uit Deventer is zaterdagavond gedood bij een vechtpartij met zijn 42-Jarlge landgenoot L. M. A. A., die ter plaat se kon worden aangehouden. M. moet in het pension van de twee mannen aan de Raamstraat in De venter rond zeven uur ruzie hebben gekregen Met bierflesjes uit een krat dat M. aan het einde van de middag in huls had gehaald, gingen ze elkaar te lijf. A. heeft tegen de politie gezegd, dat M. ruzie begon te maken en hem plotseling met een flesje op het hoofd sloeg. Van wat volgde zegt A. zich niets meer te kunnen herinneren. Volgens de politie moeten de belde mannen gezien de chaos in de ka mer, een kwartier lang strijd op le ven en dood hebben geleverd. M. werd uiteindelijk de schedel ingesla gen en moet daardoor op slag zijn gedood. Na zijn daad liet A. de poli tie waarschuwen. In de kamer werd ook een mes aangetroffen. Nage gaan wordt of het bij de vechtpartij werd gebruikt. Van een verslaggever AMSTERDAM Op de Leliegracht in Amsterdam hebben in de nacht van vrijdag op zaterdag twee voor bijgangers een zwaar gewonde man aangetroffen, die met een mes in de hartstreek was gestoken. Toen de door de voorbijgangers gealarmeer de politie arriveerde, bleek de man, de 23-jarige café-exploitant O. J. J. Stalenhoef, al te zijn overleden. Thoi Itrai Van eert verslaggever AMSTERDAM - Een routirfc controle van de politie is zaterd^ori avond uitgelopen op een schermifcsen seling waarbij twee agenten en e( burger door pistoolschoten gewo£,s zijn geraakt. De twee agenten, P. taard Mellenberg en S. M. Bronkers. hl« den op de Purmerweg in Amsfc dam-Noord een auto aan, bestuum door de 27-Jarige A. B. uit Amst#.tf dam. In de auto bevonden zir-^ voorts A. I. A. en F. F. stapte uit auto. nam agent Bronkers in wurggreep, en trachtte diei dienstpistool af te pakken. Tijdei de worsteling die daarop volgd schoot F. de belde agenten in hi gezicht. Hijzelf werd door een sch van agent Mellenberg in borst hand getroffen. r nj De twee andere mannen gingen i"°cj daarop in de auto vandoor, de dr gewonden op de weg achterlatene Later op de avond werden zij den de politie gesignaleerd in de buufd van de Amstel. Na een wilde achtrfj volging, waarbij de mannen nv' hun auto verscheidene geparkeer^ auto's ramden en waarbij weer e< schot viel. raakte de politie tensloU j het spoor bijster. De auto werd ka d daarna leeg aangetroffen in de R_ bijnstraat. erw B. werd echter dezelfde avond n<Tn op de Churchlllaan aangehouden A. in zijn woning. NDI De drie gewonden waren naar hl Wilhelminagasthuis gebracht. EL van de agenten kon, na te zijn bw handeld, weer naar huis. De tor stand van de andere agent en <k van de burger wordt „bevredlgent genoemd.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 10