I£l IfJ PGEM Medewerker Bedrij'fsbureau chef de bureau BOEKHOUD(ST)ER Bethel Ziekenhuis Delft vrije universiteit vrije universiteit I Burgerziekenhuis Amsterdam medewerker personeelszaken EEN CONCIERGE Het Nieuwsblad van het Zuiden hulp planner op de financiële-administratie administratief medewerkster Internaat "de Sterreschans" te NIJMEGEN KOK TEKENAAR medewerker 2 ZATERDAG 5 FEBRUARI 1977 20 DIJKSTRA'S- UITGEVERIJ ZEIST B.V. te Zeist is gespecialiseerd in uitgaven, leer middelen en audio-visuele hulpmiddelen in het bijzonder gericht op het basisonder wijs. Voor het westen van het land zoekt het bedrijf een VERTEGENWOORDIGER Hij heeft een eigen rayon en bezoekt daar binnen de lagere scholen en de instanties die nauw betrokken zijn bij het basisonder wijs. Het doel van de introductie en voor lichting is dat deze educatieve uitgaven door de scholen worden gekocht. Bij de uitvoering van zijn taak wordt hem een grote mate van zelfstandigheid geboden zodat voor een actieve ondernemende kracht ruimschoots gelegenheid bestaat eigen initiatieven te ontwikkelen. De func tie vraagt een goed inzicht in marktmoge- lijkheden en doorzettingsvermogen. Een opleiding op middelbaar niveau en erva ring in de verkoop zijn noodzakelijk. Het salaris verbonden aan deze functie is goed te noemen. Leeftijd boven 28 jaar. Kandidaten worden uitgenodigd hun sollicitatie brief - bij voorkeur met de hand geschreven - ver gezeld van een pasfoto voor 14 februari a.s. te zenden aan de Nederlandse Stichting voor PsychotechniekWittevrouwenkade 6t Utrecht onder nummer Tr. 83431. horeca exploitatiemaatschappij Een groot horecabedrijf op de luchthaven Schiphol zoekt voor haar afdeling administratie een die leiding zal gaan geven aan 4 jonge medewerkers De werkzaamheden zullen o.a bestaan uit koderen van alle financiële dokumenten kontrole op alle inkomende fakturen periodiek opleveren van saldi-lijsten Wi| zoeken een 20-25 jarige medewerk(st)er. die in het bezit is van het MBA-diploma. ol hiervoor nog studerende is. dan wet de MEAO opleiding, administratieve studienchtmg heeft gevolgd Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten voor deze funktie met enige jaren praktijkervaring. Indien u geïnteresseerd bent in deze funktie verzoeken wii u uw sollicitatiebrief te willen richten aan de H E M S. b v.. Antwoordnummer 7691. Schiphol' Centrum Postzegel is niet nodig vraagt een Het Burgerziekenhuis is een algemeen ziekenhuis, en telt plm 500 perso neelsleden Tot de taken van deze functionaris behoren, om toepassing van arbeidsvoorwaarden. behouden van personeelsadministratie. maken van functieomschrijvingen assisteren bi| personeelsvraagstukken Gedacht wordt aan iemand. van 30-35 jaar. met middelbare schoolopleiding met rmme ervarmg m soortgelijke functies. de een beroepsopleiding personeelswerk heeft of voigl Schnftekjke soMotafies te richten aan het hoofd van de personeelsdienst, linnaeusstraat 89. Amsterdam-Oost CHR. NIJVERHEIDSSCHOOL Venestraat 88 - Assen tel 05920-42241 Gevraagd per t augustus a.s. Bezoldiging afhankelijk van leeftijd en ervaring van f 1.446. - tot f 1.670. - per maand, met een mogelijkheid tot uitloop tot 2.014.— per maand. Alle bedragen exclusief 7.8% vakantietoelage. Zi|n werk bestaat onder meer uit de volgende werkzaamheden: - beheer gebouw, terrein, inventaris en leermiddelen - toezicht op de leerlingen - toezicht op de schoonmaakwerkzaamheden en onderhoudswerkzaamheden door derden. - verrichten van onderhoudswerkzaamheden verrichten van bode-, portiers- en telefoondiensten. Voor deze functie wordt iemand gezocht met: - tenminste diploma lager beroepsonderwijs of gelijkwa* 1ig diploma - bi| voorkeur in het bezit van het E.H.B.O.-diploma - bij voorkeur ervaring in een soortgelijke functie - technische vaardigheden Van sollicitanten wordt een christelijke leve., overtuiging verwacht. Leeftijd tenminste 30 jaar. De directie van de school is graag bereid nouere informaties te verstrekken. Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan de secretaris van het schoolbestuur, de heer H. Venema. Emthovenstraat 12, Assen. nv Provinciale Gelderse Elektriciteits- Meatschappij Op het bedrijfsbureau van het district Harderwijk is plaats voor een die technisch-administratieve werkzaamheden betreffende de planning en voortgangscontrole zal verrichten. Het bezit van het diploma MAVO-4 met wiskundepakket is vereist. Kandidaten dienen een technische aanleg te hebben en bereid te zijn de middelbaar technische basiscursus elektrotechniek (PBNA 24.050 en 24.051) en de cursus elektrotechnisch kaarttekenaar (PBNA 24.204) te volgen. Leeftijd: 20-30 jaar. Het personeel van de vennootschap valt onder de bepalingen van de Algemene burgerlijke pensioenwet. Schriftelijke sollicitaties kunnen, onder vermelding van 'vacature hulp planner', worden gericht aan de afdeling Personeelszaken van de PGEM. Utrechtsestraat 85 te Arnhem In ons ziekenhuis is op korte termijn plaats voor een Hij zal een belangrijke bijdrage leveren in de: - administratieve organisatie - interne periodieke verslaglegging - budgettering/begroting - interne kontrole. Voor deze funktie wordt gedacht aan iemand met: - S.P.D.-1 of gelijkwaardige opleiding - ervaring in soortgelijke funktie - belangstelling voor automatisering - leeftijd van 25 tot 30 jaar. Informatie kunt u inwinnen bij heer C. H. Lieffering, hoofd administratieve dienst, toestel 2929. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het hoofd Personeelszaken, op onderstaand adres. Reynier de Graefweg 3, Delft. T elefoon 015- 56 93 40. amsferdam Het College van Dekanen vraagt voor zijn secretariaat (ressorterend onder de Rector Magnificus) voor zo spoedig mogelijk een Haar taak bestaat uit de voorbereiding en afwerking van vergaderingen en in overleg met de Rector Magnificus en de secretaris correspondentie en archief bijhouden. Voorts de leden van het College van Dekanen behulpzaam zijn met voorlichting en documentatie en verder alles wat zich op een klein bureau aan werkzaamheden kan voordoen. Van haar wordt in ieder geval verwacht middelbare opleiding steno-typen Nederlands engelse handelscorrespondentie; coöperatieve instelling. Van kandidaten wordt verwacht dat zij instemmen met de doelstelling van de Vrije Universiteit. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 040-3886. te richten aan de Dienst Personeelszaken, De Boele- faan 1105, postbus 7161, Amster dam. Prot. Chr. Internaat voor schipperskinderen zoekt per 1 april een enthousiaste die er zin in heeft om voor onze 90 kinderen leiding goede maaltijden lekker klaar te maken. Nieuwe keuken, leuke werkkring, lange vakan ties, onregelmatigheidstoeslag salaris naar opleiding en ervaring, die wel gewenst is. Sollicitaties aan de direkteur van het internaat, Ubbergseveldweg 119-123. tel. 080-229270. GEMEENTE DE LIER Bij gemeentewerken van De Lier kan worden geplaatst -een technisch medewerker voor het verrichten van zowel werkzaamheden op het buro als in de buiten dienst. Aanstelling zal geschieden in de rang van waarvoor een salariëring geldt van minimaal /1.S02.— tot maximaal /2.102.— exclusief de toeslag van 30.— per maand en exclusief de salarisverhoging per 1 januari 1977. Na een proefperiode van 1 jaar kan een vaste aanstelling volgen. Vereist wordt het bezit van een einddiploma M.T.S. afdeling weg- en waterbouwkunde of een daaraan gelijkwaardige opleiding. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan burge meester en wethouders van De Lier, Hoofdstraat 6 te 0e Lier. amsterdam Bij de Dienst Personeelszaken is door ver trek van de huidige functionaris plaats voor een administratieve automatisering Van deze medewerker wordt verwacht dat hij de afdelingen van de dienst personeels zaken behulpzaam zal zijn bij het ontwik kelen en begeleiden van administratieve procedures. Tevens dient hij de werkcontacten tussen de afdelingen van deze dienst en de afde ling Administratieve Organisatie en Auto matisering te onderhouden. Opleiding op middelbaar niveau en liefst enige ervaring met administratieve auto matisering en bij voorkeur enige kennis van rijksregelingen. Leeftijd beneden 35 jaar. De salariëring bedraagt voorshands maxi maal f 2.582,- bruto per maand, terwijl de Algemene Burgerlijke Pensioenwet van toepassing is. Telefonische inlichtingen zijn in te winnen bij de heer W.H. Bot, tel.020-548 36 71. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 020-367, te richten aan het Hoofd van de Dienst Personeelszaken. De Boelelaan 1105, Postbus 7161. Amsterdam. De VERENIGING VAN OPLEIDINGSINSTITUTEN VOOR VERPLEGENDE EN VERZORGENDE BEROEPEN een nog jonge vereniging in de gezondheidszorg zoekt zo spoedig mogelijk een in part-time dienstverband (3 dagen per week). De funktie zal in grote lijnen neerkomen op het assisteren van het bestuur bij beleidsvoorbereiding en beleidsuitvoering. Administratieve assistentie is aanwezig. Het bestuur denkt aan een man of vrouw, die zelfstandig kan werken en bij voorkeur op de hoogte »s van de problematiek van de opleidingen in de gezondheidszorg. Het sekretariaat is thans gevestigd in de Prinses Margrietschool. Strevelsweg 700/51 O. Rotterdam Gezocht wordt naar. een eigen kantoor in Rotterdam of omgeving. Voor informatie kunt u zich wenden tot het huidige hoofd van het sekretariaat. mevr H. A. v.d. Werff-Korten. telefoon (010) 81.26.33. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het bestuur van de V.O.V.B., Strevelsweg 700/510. Rotterdam. VERENIGING VAN OPLEIDINGSINSTITUTEN VOOR VERPLEGENDE EN VERZORGENDE BEROEPEN

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 20