U kijkt uw ogen uit I Wat vragen wij in 1977 vooreen ziektekostenverzekering aan het gemiddeld gezin? lx k r FAMILIEBERICHTEN Jl Stichting Het Zilveren Kruis Ziektekostenverzekering VRIJDAG 28 JANUARI 1977 TROUW/KWARTET»'*^ kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uiv. Met grote dankbaarheid en blijdschap geven wij u ken nis van de geboorte van een welgeschapen dochter CHRISTA Chr Lnesen W M Lijesen-Mcyer Sabine Arnout Naarden. 25 januari 1977 Pr Fred Hendfiklaan 25. In Jezus ontsla en onze lieve trouwe man. vader en grootvader Pieter van der Gugten, op de leeftijd van 71 jaar T van der Gugten- van Someren Kinderen en kleinkinderen Katwijk aan Zee. 26 januari 1977 Hoorneslaan 369 De overledene is opge baard in de rouwkamer. Zuidstraat 103 te Katwijk Bezoek aldaar zaterdag middag van 3-4 uur. Thuis geen bezoek Geen bloemen De rouwdienst is be paald op maandag 31 ja nuari a s. om 3 uur nn^in de Aula van de Nieuwe Begraafplaats ..Duin- rust' a3n de Parklaan te Katwijk, waarna de be grafenis zal plaats vin den op de begraafplaats aldaar Na afloop van de begra fenis gelegenheid tot condoleren in de Aula. Zo de Here wil. hopen op vrijdag 4 februari a s. onze ouders J. Leguijt en P. Leguijt-Bakker hun 40-jarig huwelijksfeest te vieren Als u hen wilt feliciteren kan dat op de feestdag 's avonds vanaf 20 uur in de zaal van Jachthaven ..Ro binson". Dorpsstraat 6. Landsmeer. Kinderen Kleinkinderen Amsterdam. Kadoelenweg 350. Heden overleed plot seling onze Oom en Oud-oom Hendrik van der Linden oud 75 jaar De Heer is zijn her der. hem ontbreekt mets" Putten: C. van de Nadort Mijdrecht: M. van de Nadort- Verburg Rotterdam-27: A. van de Nadort D. van de Nadort- van der Laan Canada. A. Nadort M. Nadort-van Nee De begrafenis vindt plaats maandag 31 ja nuari a.s. op nieuwe begraafplaats te Rid derkerk Vertrek om 3 uur vanuit de aula. Cor- adres: A. van de Na dort. Bovenstr. 56 Rotterdam-27. In Jezus ontslapen onze geliefde broer, zwager en oom Pieter van der Gugten echtgenoot van T. van Someren eerder weduwnaar van D. Smit op de leeftijd van 71 jaar. Mede namens de familie in Holland en Canada: C. van der Gugten Katwijk. 26 januari 1977. en daarna mij in Heerlijkheid opnemen". Psalm 73:24b Heden riep de Here, voor ons onverwacht. Zijn kind. mijn innig geliefde vrouw en onze lieve moeder Neeltjt van der Steen-Slootweg in de leeftijd van 46 jaar. A van der Steen Jan Stef Marian Lisse, 27 januari 1977. Rcmbrandtplein 79 De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 1 fe bruari a s op de Prot. Begraafplaats „Duinhof' te Lisse om 3.30 uur n.m. De rouwdienst zal gehouden worden om 2.30 uur n.m. in Huize „Rustoord", Rustoordlaan 1 in Lisse. Gelegenheid tot condoleren maandag 31 januari a.s. van 7.30-8.30 uur n.m. in Huize „Rustoord". Psalm 73:24 Plotseling werd van ons weggenomen onze gelief de zuster, schoonzuster en tante Neeltje van der Steen-Slootweg in de leeftijd van 46 jaar. Valkenburg (Z.-H.): W Slootweg A. Slootweg-Maat Valkenburg (Z.-H J Slootweg K Slootweg-Ouwehand Valkenburg (Z.-H.): A. Vtsscher E. Visscher-van den Houten en kinderen 27 januari 1977. Nog onverwacht ging van ons heen. mijn lieve Vrouw en onze zeer zorgzame Moeder Berendina Horsman op de leefUjd van 59 jaar. ..Zij wist zich in God geborgen." Harderwijk: J de Graaf Hilversum: W. Hansen-de Graaf H. Hansen Haarlem: H de Graaf R. I. de Graaf-Leunen berg Amsterdam M de Graaf Harderwijk, 27 januari 1977 Stadsdennen 23. Gelegenheid tot condoleren zaterdag 29 januari van 19 00-19 45 uur in het rouwcentrum van de Monuta Stichting, Beetsstraat 17 te Harderwijk. De begrafenis zal plaatshebben maandag 31 janu ari om 13 3C uur op de Algemene Begraafplaats te Harderwijk Daaraan vooraf ral om 12 30 uur een rouwdienst worden gehouden in de Stadsdennenkerk. Alb. Thijmlaan te Hardarwijk. .Jezus leeft" Opgenomen in de vreugde van zijn Heer, mijn lieve man, onze vader en grootvader Maarten Wilschut, dienaar van de Heer Jezus Christus oud 63 jaar. Soest: H. Vilschut-den Broeder Groningen: H. J Baas-Wilschut J. J. R. Baas Badhoevedorp W J Sikkel-Wilschut D. Sikkel Haarlem: A. Wilschut P. S. Wilschut-Jaarsma Leusden. A. Wilschut L. Wilschut-Hinloopen Amsterdam: G. J. Wilschut K. ten Hove Eindhoven: C. A. Wilschut H. E. Wilschut-Göbel Utrecht: M. H. Wilschut M. A. Wilschut-Kok Soest: E. C. M. van der Wal-Wilschut W. van der Wal en kleinkinderen. Soest, 27 januari 1977 Veenbesstraat 448 Liever geen bezoek Geen bloemen. Vader ligt opgebaard in het Mortuarium van het Ziekenhuis „Zonnegloren". Soesterbergsestraat 125, Soest, waar gelegenheid is tot condoleren op zaterdag 29 januari a.s., tussen 15.30 en 17.00 uur. Dienst van Woord en Gebed op maandag 31 januari a.s. om 13.00 uur, in de Julianalaan 19 te Soest, die geleid zal worden door de Weleerwaar de Heer Ds. D. Land, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.30 uur op de algemene be graafplaats aan de Veldweg te Soest ..Eens verschijn ik voor de Heer vindt mijn ziel hel danklied weer" Heden nam de Heer in Zijn onbegrijpelijke wijs heid en liefde tot Zich onze lieve broer Ds. Maarten Wilschut Rotterdam: J H Wilschut Made D. G. Wilschut L Wilschut-Blok Oosterbeek J Wilschut A. Wilschut-de Wilde 27 januari 1977 Onze geliefde zwager, oom en oud-oom Maarten Wilschut is op 27 januari 1977 op 63-jarige leeftijd over leden. Sterke God zijn vrouw en kinderen bij het dragen van dit grote verlies. Leiden: E.C.M.Leeuwenburg- den Broeder Voorschoten: C. den Broeder B den Broeder-Hakman Rotterdam: N. den Broeder A. den Broeder J. den Broeder-van Dijke Den Haag: J. Hoornweg W.J. Hoornweg-den Broeder Neven en Nichten De Kerkeraad Algemene Zaken en de Wijkkerke- raad Noord van de Gereformeerde kerk te Soest doen in verslagenheid mededeling dat de Heer der Kerk tot Zich heeft genomen. Zijn dienaar, onze predikant, dominee M. Wilschut In grote dankbaarheid gedenken wij de arbeid die hij met de inzet van heel zijn persoon als Herder en leraar in onze gemeente mocht verrichten. Voor de K.A.Z. T. Koelewijn, praeses H. Homsma, scriba Voor wijkkerkeraad Noord ds. Joh. C. Baumfalk, praeses R. Wijmenga, scriba Soest, 27 januari 1977. „Dan ga ik op tot Gods altaren" Na een geduldig gedragen lijden is in vol ge loofsvertrouwen ontslapen, onze lieve zorgzame vader, groot- en overgrootvader Engelbertus van Oosten weduwnaar van Adriana Lena van Spronsen, op de leeftijd van 85 jaar. Uit aller naam: J. G. van Oosten Naaldwijk, 27 januari 1977 Huize „Rozenhof', Anjerlaan 49 Corr. adres: Meidoornstraat 71, 's Gravenzande. Gelegenheid tot condoleren in Huize „Rozenhof" vrijdag 28 januari van 19.30-20.30 uur en na afloop van de begrafenis in de aula op de Algemene Begraafplaats te 's Gravenzande. De rouwdienst wordt gehouden op zaterdag 29 januari a.s. om 11.00 uur in de kerkzaal van de Gereformeerde Ontmoetingskerk. Anjerlaan te Naaldwijk, waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de Algemene Begraafplaats te 's Graven zande. Op 27 januari 1977 is te Apeldoorn overleden Aaltje Krösschell Zij werd 87 jaar en in haar lange, zorgzame leven is zij velen tot zegen geweest Mattheus 25 21 en 23. De begrafenis zal plaatshebben op 31 januari om 13 00 uur op de Noorderbegraafplaats. Vergierde- weg te Haarlem. Apeldoorn. 27 januari 1977. Correspondentieadres Handelstraat 7. Lichten voorde H C. Overcem Wie in de schuilplaats des Allerhnogsten is geze ten. Pernacht in de schaduw des Almachtigen. Ps. 91 1 Heden heeft God thuis gehaald mijn lieve man. onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Franciscus Jacobus Kraan Echtgenoot van Willemina Gerdina van Zoelen op de leeftijd van 79 jaar. Muiden W. G. Kraan-van Zoelen Vijfhuizen: A H van der Zwaard-Kraan J van der Zwaard Maple Ridge (Canada) C. J de Haan-Kraan Nic. de Haan Apeldoorn: C. Kraan C. E. Kraan-van Kampen Oud Beijerland: F J Kraan H. Kraan-Schuttevaar Klein-en achterkleinkinderen Muiden, 27 januari 1977 Const. Huygenslaan 11 Gelegenheid tot condoleren op zaterdag 29 janua ri van 19.00-20.00 uur in de rouwkamer van het „Witte Kruis" Prinses Irenestraat 3 te Muiden. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 31 januari om 14.00 uur op de algemene be graafplaats te Muiden. Aan de begrafenis gaat een rouwdienst vooraf in de Gereformeerde Kerk. Singelstraat te Muiden om 13.00 uur. Geen bloe men en toespraken. ..Gij hebt mijn ziel beveiligd voor den dood." Ps. 56:6 Heden nam de Here tot Zich onze lieve en zorgza me moeder en oma Leentje Jacoba van der Breggen-Heij sinds 1955 weduwe van Hermanus van der Breggen. op de leeftijd van 79 jaar. Amstelveen: E. van tfer Breggen W. J. van der Breggen-Mulder Ede: A. Heus-van der Breggen A P Heus Woudenberg: J. J. A. van der Breggen A. van der Breggen-van der Meiden Bennekom: J Helms-van der Breggen H. Helms en kleinkinderen Bennekom. 26 januari 1977 „Breukelderhof" Correspondentieadres: Burg. Prinslaan 66, Ede. Moeder is opgebaard in het uitvaartcentrum. Pr. Manjkelaan 3 te Scherpenzeel. Gelegenheid tot condoleren aldaar zaterdagavond van 7 tot 8 uur. De rouwdienst, waarin zal voorgaan ds. A. Trap man. zal worden gehouden maandag 31 januari om 11.30 uur in de aula van de begraafplaats „Glashorst" te Scherpenzeel, waarna de ter aarde bestelling zal plaats hebben. O. zaligheid, niet af te meten O. vreugd, die alle smart verbant. Eens is de vreemd'lingschap vergeten dan zijn wij in het Vaderland. L G 104 vers 3 b Heden nam de Here op in Zijn Heerlijkheid onze geliefde zuster, schoonzuster, tante en nicht Geertje Maria Goedegebuure op de leeftijd van 61 jaar. Herwijnen (Gld.): P. Goedegebuure A. Goedegebuure-van Brakel Rotterdam: D. P. Goedegebuure Vlissingen: E. J. Kielen-Goedegebuure J. J. Kielen Rotterdam: D. Goedegebuure Nichten, Neven en verdere familie Rotterdam. 27 januari 1977 Koninginneweg 227 GEEN BLOEMEN GEEN BEZOEK AAN HUIS Rouwbezoek en gelegenheid tot condoleren in de rouwkamer aan de Mathenesserlaan 282 (hoek Claes de Vneselaan) zaterdag van 12.15 tot 12.45 uur. Op maandag 31 januari a.s. om 12.30 uur zal er een dienst gehouden worden in de kerkzaal van de Baptisten-gemeente Rotterdam-Centrum, Prove niersstraat 52, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de begraafplaats „IJsselmonde", Beneden Rijweg 489, te circa 13.50 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condo leren. Heden behaagde het de Here toch Zich te nemen mijn lieve Man en onze zorgzame Vader en Opa Willem Vonk op de leeftijd van 80 jaar Tuk: B Vonk-de Olde Amsterdam: W Vonk H. Vonk-Kuipers Barthilde Wim Oldemarkt: R. van Veen-Vonk J. van Veen Jaap Wim Steenwijk. 26 januari 1977 Ter Zwege 2 De rouwdienst is bepaald op zaterdag 29 janauri in de Ned. Herv. Kerk te Steenwijkerwold om 13.30 uur, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Zij die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen, worden verzocht daar aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in: „Het Centrum." Thuis liever geen bezoek Geen bloemen. Daar het ons niet mogelijk is allen persoonlijk te be danken voor de bewijzen van deelneming, ontvangen na het overlijden van onze lieve Zoon, Broer, Zwager, Oom en Neef, Leendert Taal, betuigen wij langs deze weg onze hartelijke dank. Het medeleven persoonlijk, schriftelijk of in de vorm van bloemen tot uiting ge bracht, was ons een grote troost en zal steeds een dankbare herinnering blijven. Uit aller naam, D. Taal. Scheveningen, 28 januari 1977 Nieboerweg 13. Voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlij den van Nelletje Bontekoe- van den Pol betuigen wij onze op rechte dank. Familie Bontekoe Dokkum, januari 1977 JUWELEN. GOUD en ZILVER IN- EN VERKOOP H. W. DAMES Kruisstraat 19. lel 023-3^0431. Haarlem (t»| de Ridderstraat). Na een langdurig lijden heeft de HERE tot Zich genomen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Martha Warna van Wageningen op de leeftijd van 74 jaar. „Zie. Ik heb u in Mijn handpal men gegrift." Jes. 49 16 A Groningen. 26 januari 1977 Nassaulaan 45 A N. W. van Wageningen Leeuwarden: E. H. van Wageningen-Mulder Neven en nichten Geen bloemen. Thuis liever geen bezoek. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 31 januari a.s. te Zuidwolde (Gr.). Vooraf samenkomst in 't ge bouw „Irene", Oosterseweg, Zuid wolde waar een rouwdienst wordt gehouden, aanvang 2 uur. Als God mijn God maar voor mij is wie is er dan mij tegen. Na een moedig gedragen lijden ging in volle vrede des geloofs van ons heen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Johanna Hermina Georgina Tissen echtgenote van T. Valkenburg op de leeftijd van 49 jaar. Renswoude: M. C. van de Peut-Tissen L. van de Peut Voorburg: E. M. Kruishoop-Tissen G. J. Kruishoop Lunteren: H. Steenbeek-Tissen G. Steenbeek Veenendaal: B. J. Tissen neven en nichten Scherpenzeel (Gld.), 26 januari 1977. De teraardebestelling zal plaatshebben op de be graafplaats „Glashorst" te Scherpenzeel op zater dag 29 januari om half twee. Op 22 januari is overleden Ida Wasserman Van de oprichting in 1947 af, tot 1972 maakte Ida Wasserman deel uit van de Haagse Comedie. Haar betekenis voor ons gezelschap en voor het gehele Nederlandstalige toneel is onzegbaar groot. Alle leden van de Haagse Comedie die met haar hebben samengewerkt verliezen niet alleen een uitzonderlijk collega, maar ook een dierbare vriendin. De crematie heeft donderdag 27 januari plaats gevonden. Bestuur, direktie en leden van de Haagse Comedie. Heden is van ons heengegaan onze lieve zuster,t schoonzuster, tante en oudtante Cornelia Zuurmond in de ouderdom van 86 jaar. Uit aller naam. A. van der Toorn-Zuurmond. 's-Gravenhage, 26 januari 1977. Frankenslag 127 A. Correspondentie-adres: Doornstraat 10, Scheve ningen. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren zaterdag- en zondag middag van 4-6 uur, Frankenslag 127 A. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden maandag 31 januari om 1 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan Vertrek van het woonhuis om 12.45 uur. Vs Dl lui be ve Stl gr ge er ge n£ 1 wi - er Jki zc Vf In de 120 pagina's dikke full-color Israël- reisgids.Want we hebben u een heleboel te laten zien. Zoals unieke rond-" reizen langs heilige plaatsen, kiboets-, cam ping-en familiebezoek- reizen. Of autotoerisme, zoals per jeep door de woestijn. Aarzel daarom niet. Vraag vast het uitgebreide Isra-Tours reisprogramma aan. Bij uw reisburo of <-r TEiRft-TUllFSS de énige échte Israël-specialist Willemsparkweg 52, Amsterdam. Tel. (020) 765995/6. Gevestigd te Heemstede per 1 januari 1977 A. LABRIE, chirurg in associatie met V.H. Haag, Dr. H.W.R. Siebbeles, chirurgen. Diaconessenhuis. Spreekuur volgens afspraak. Tel. 023 - 31 93 10. De zali spr pai wei nai ger dei Vo De Notaris Mr. G. D. Smith deelt mede: dat hij notaris W. Spaander te Haarlem op 11 januari 1977 is opgevolgd. Alle akten en verdere bescheiden heeft hij daar toe van notaris Spaander en diens ambtsvoorgan gers I. Jonk en D. M. Klijzing overgenomen. Het kantoor is per 21 januari jl. verplaatst van: Wilhelminastraat 61 naar Julianastraat 1 te Haarlem (nabij Tempeliers- straat) De telefoonnummers luiden: 314435 en 319528. De notarissen A. Wintgens en Mr. G. D. Smith te Haarlem geven kennis: dat zij een associatie hebben aangegaan. Het kantoor van notaris A. Wintgens blijft geves tigd Julianastraat 8 te Haarlem. Tel. 315280-316769. Het kantoor van notaris Mr. G. D. Smith is geves tigd Julianastraat 1 te Haarlem. Tel. 314435-319528. Voor een uitgebreide verzekering tegen de kosten van ziekenhuis en specialist vraagt Het Zilveren Kruis per maand vanaf: 3e klas 2e klas Gezin van 2 volwassenen en 2 kinderen n.153,- n.189,- 1 volwassene n. 51,- n. 69,- 1 kind «1. 25,50 fl. Eigen risiko per gezin per jaar geen fl.200,- 1 Stuur de bon op, zonder postzegel, naar Antwoordnummer 1 in Noordwijk of bel 01719 - 193 31 voor alle informatie en een offerte op maat. I Naam Adres Woonplaats Tel. Aantal volw. Voor verzekeringen met een eigen risico van fl. 1.000 - of meer per jaar worden aan trekkelijke kortingen gegeven. Aantal kinderen tot 16 jaar Leeftijd Aantal kinderen van 16 tot 27 jaar studerend of invalide Uilsluitend bij toetreding vanaf 45 jaar geldt een leefiijdstoeslag Klasse Q3 Q2 'I Uw financiële pijnstiller Hoofdkantoor te Noordwijk, Gooweg 51

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 8