1 P ■l h FAMILIEBERICHTEN 1 cl Maak jc sterk met het C 5$ DINSDAG 25 JANUARI 1977 TROUW/KWARTCA kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. ..In leven en in sterven zoeken wij: wij zijn geborgen in Zijn heerschappij" Gezang Dl Onverwacht nam God uit ons midden weg onze onvergetelijke zwager en oom Sjoerd Singor echtgenoot van Lucie Hogeboom Oudega (H.O.N.): A Stegenga-Hogeboom Parrega H- Bruinsma-Hogeboom P Bruinsma Drachten: S. Dijkstra-Hogeboom K. Dijkstra Groningen: S v. d. Mei-Hogeboom Ede S. Hogeboom M. Hogeboom-Baars Driehuis: M- Hogeboom A. Hogeboom-Veerman Leeuwarden: M. Hogeboom A. Hogeboom-Alkema Veenwouden; A..Hogeboom Neven en nichten 22 januari 1977 „De Here is mijn licht en mijn heil. voor wie zou tfc vrezen?" Psalm 27 Met grote verslagenheid geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze broeder Sj. Singor Lange tijd diende hij onze kerk als boekhouder. Zijn nagedachtenis zal bij ons in dankbare herin nering voortleven. Moge God zijn familie nabij zijn. Een dienst van Woord en Gebed wordt gehouden woensdag 26 januari om 14.00 uur. Maarssen. 22 januari 1977 Kerkeraad Gereformeerde kerk Maarssen: drs. F. Ledegang, praeses K. Gaasbeek-van Dommelen, scriba. Met grote droefheid en ontsteltenis geven w.j kennis van het plotselinge overlijden van onze secretaris de Heer Sjoerd Singor Zijn volledige inzet voor het Christelijk Onder wijs hebben wij altijd erg bewonderd en zullen wij node missen. Moge God zijn vrouw en kinderen die troost geven waarin hij leefde Bestuur en Personeel van de Vereniging voor Christelijk Nationaal School Onderwijs te Maarssert. P/a Maire Hofstedelaan 50 Maarssen. Op de dag des Heren heeft God tot Zich geroepen onze geliefde zoon, broer, zwager en oom Tjako Freerk Brinkman Op-de* leeftijd van 48 jaar. Oeliefde echtgenoot van' Gordma Timmerman 23 januari l077 Ommen. Vuurdoornstraat 4 Zijn wens was om Thuis te zijn Groningen: R Brinkman M. Brinkman-Kamminga IJmuiden: W. Brinkman K. Brinkman-Smid Dirksland: A. Poelman-Brinkman M, Poelman Groningen: H. J. Brinkman J. G. G. Brinkman.Van Dijken Bedum: R. Brinkman E. J. Bnnkman-Buikema Etten-Leur: F Frau-Brinkman R. Frau Neven en nichten „Mijn genade is u genoeg" Na een lang leven van dienende liefde als diaco nes is na een kort en smartelijk lijden ingegaan tot het Huis van haar Hemelse Vader onze lieve Anna Constant op de leeftijd van 82 jaar. Familie Constant Alkmaar, 22 januari 1977. Corresp. adres: De Vleugels. Terborchlaan 45 Gelegenheid tot condolantiebezoek op dinsdag avond 25 januari van 19.00-19.30 uur in het ge bouw van de Assoc. uitvaart Verzorging te Alk maar, Westerweg 320. .Een rouwdienst zal worden gehouden op woensdag 26 januari a.s. om 11.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Wester weg te Alkmaar, waarna aldaar de begrafenis plaatsvindt en daarna in de aula eveneens gele genheid tot condoleren is. Door zijn Heer is in het Vaderhuis opgenomen Ds A. van den Berg In grote trouw en zachtmoedigheid heeft hij de gemeente van zijn Heer te Hellevoetsluis gediend van 1946 tot 1966. Openbaring 14:13 Namens de Geref Kerk van Hellevoetsluis Ds J v. d. Molen, praeses B. Kornaat. scriba 22 januari 1977 Gezang 293 vers 2 God nam tot Zich op Zijn dag. na een moedig gedragen lijden mijn lie ve Vrouw, onze zorg zame Moeder, Zuster, Schoonzuster en Tante Johanna, Helena, Roodhart- geb. Meyer in de leeftijd van 47 jaar Amsterdam: G. J. Roodhart Hans Heiloo: Cora en Eduard en verdere familie Amsterdam 23 januari 1977 Karei Klinken bergstraat 14"' De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden vrijdag 28 janua ri 1977 te 12.45 uur in de gereformeerde Bethel- kerk, Vasco di Gama- straat te Amsterdam, waarna de crematie te 14 uur plaats zal vinden op het Crematorium West- gaarde, Ookmeerweg275 te Amsterdam te berei ken met bus 26. Vertrek van de kerk om ±13.15 uur. Na de crematie gelegen heid tot condoleren in de ontvangkamer van het Crematorium. Thuis liever geen bezoek, geen bloemen, geen toespraken. ..Maar door genade van God ben ik waf ik ben. en Zijn genade'aan mij niet vergeefs ge weest I Cor.5 10 Op zondag 23 januari j.l. ging onze ouderling v- Joke Roodhart- Meijer in de leeftijd van 47 jaar van ons heen. Zij was 2owel Ln haar ambtswerk, dat zij gelo vig en met veel hartelijk heid onder ons ver richtte, als op haar lang durig ziekbed een blij moedig getuige van Hem, in Wiens hoede wij haar man en kinderen aanbevelen. Voorafgaand aan de cre matie op vrijdag 28 janu ari a.s. om 14.00 uur op Westgaarde zaf een dienst van Woord en Ge bed worden gehouden in de Bethelkerk (Vasco da Gamastraat) om 12.45 uur. Namens de wijkraad- Bethelkerk van Gereformeerde Kerk van Amsterdam- West. Ds F. D. Kraan, praeses H. Jansen. scriba Heden heeft God plotse ling uit onze familie kring weggenomen onze liève Broer en Zwager Douwe Jan Buwalda echtgenoot van A. J. Hartsuijker in de ouderdom van 70 jaar. Amsterdam. 22 jan. 1977 Kijkduinstraat 54III T. Scheelbeek-Buwalda A. J. Scheelbeek F. J. Wamars-Buwalda R. D. G. Warnars W J. U. Buwalda L. Buwalda-Koziol. Enige kennisgevihg Heden nam God tot Zich onze Zuster en Tante Johanna Gerritdi- na Scholten weduwe van H. Kraal op de leeftijd van ruim 91 jaar. Het is God Die gespro ken heeft: „Licht schijne uit het duister" 2 Cor. 4:6 't Harde: E J Scholten H. J. Scholten-Nieboer Coevorden 23 januari 1977 Bejaardencentrum „De Schutse" De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 27 januari a.s. om 11.00 uur vanuit het Bejaar dencentrum „De Schut se." Gelegenheid tot con- doleantie van 10.00-10.30 uur. Aanvang rouw dienst 10.30 uur. Openbaring 19 9 Rustig en vredig is na een kort ziekbed in zijn Heer en Heiland ontslapen, onze geliefde en zorgzame vader, grootvader en overgrootvader Jan Terpstra sinds 1953 weduwnaar van Gelkje Wielenga, op de leeftijd van 91 jaar. Scherpenzeel (Gld.): D. Terpstra J. Terpstra-de Koning Leusden: D. Terpstra N. Terpstra-van Loenen Oegstgeest: J. Breebaart-Terpstra A. A. Breebaart Rijswijk: T. Terpstra Castricum: P. van Veen-Terpstra A. van Veen Rijswijk: D. A. Terpstra L. Terpstra-Duifhuis Klein- en achterkleinkinderen Voorburg, 23 januari 1977, Chr. Rusthuis „Nieuw Heeswijk", Sonnenburgh- laan 2. Cond.-adres: T. Terpstra, Tulpstraat 5D, Rijswijk. Geen bloemen. Op donderdag 27 januari a.s. om 10.00 uur zal in het rusthuis „Nieuw Heeswijk" een dankdienst worden gehouden, waarin zal voorgaan Ds. L. J. Boeyinga. Radio Evangelisatie Predikant. De teraardebestelling zalplaats hebben om 11.00 uur op de algemene begraafplaats „Eikelenburg" aan de Eikelenburglaan 7 te Rijswijk. Na de teraardebestelling gelegenheid tot condole ren in de ontvangkamer van de begrafenis. Enige en algemene' kennisgeving Rustig en in volle verzekerdheid des geloofs ging van ons heen mijn lieve man, onze zeer zorgzame vader en grootvader Weled. gel. Heer Sake Belksma Zijn liefhebbende vrouw K. Belksma-Veldman Eikenweg 22. Glimmen (Gr.). Geen bezoek, geen bloemen. De begrafenis heeft in alle stilte plaats gehad te Loppersum. Psalm 25:4 (oude ber.) Nog treurende om het verlies van Zijn Zuster nam de Here tot Zich geheel onverwacht onze geliefde Broer, Zwager. Oom en Oud-oom Peter Johannes van Wljgerden Weduwnaar van Hendrika Cornelia van Baaien ln de ouderdom van 87 jaar Namens de familie: M. J van Baaien Driebergen 22 januari 1977 Huize „Rehoboth" Corr.-adres: Van Ostadelaan 37, Naarden De rouwdienst wordt D.V. gehouden op donder dag 27 januari 1977 in Huize „Rehoboth" om 14.00 uur waarna de teraardebestelling zal plaatsvin den op de nieuwe algemene begraafplaats te Drie bergen om 15.00 uur Geen bloemen Op fiet Godslam rust mijn ziele, vol bewond'nng bidt zij aan; alle, alle mfjhe zonden heeft zijn zoenbloed weggedaan. Heden, ontsliep in zijn Heer en Heiland na eén kortstondige ziekte mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en grootvader Dirk de Jong op dejteftijd van 75 jaar. ,,'k Zal eeuwig zingen van Gods goedertieren- héén".' H. M. de Jong-Holmer y Vroomshoop: Dick en Annie de Jong Dick Lex Mariëlle Delft: Agaath en Minne Keuriing Marike en Luuk Martin i' 's-Gravenhage, 21 januari 1977 Loosduinsekade 326 Liever geen bloemen. Liever geen bezoek aan huis. De teraardebestelling zal plaatsvinden op woensdag 26 januari a.s. om half drie op de Be graafplaats „Westduin", aan de Ockenburghstraat te Loosduinen. Vertrek vanaf het woonhuis om twee uur. Heden nam God tot Zich in Zijn eeuwige heerlijk heid mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Engel Smit op de leeftijd van 68 jaar. Noord wijk: N. Smit-Hoek Sliedrecht: A. .Hengst-Smit R. Hengst Nootdorp: E. M. van Eek-Smit H. van Eek Rotterdam: D. Smit H. Smit-Koster Pijnacker: M. van Vliet-Smit P. C. van Vliet Zoetermeer: N. F. Kuypers-Smit M. Kuypers en kleinkinderen Noordwijk, 24 januari 1977 Schoolstraat 74 De rouwdienst zal worden gehouden donderdag 27 januari a.s. in de aula van de algemene be graafplaats te Noordwijk om 14.45 uur. Vertrek van Schoolstraat 74 om 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren woensdag 26 januari van 19.30-20.30 uur Schoolstraat 74 en na de begrafenis in de aula aldaar. ■„Zalig de zachtmoedigen, want zij zullêfijfe., aarde beërven". Matth. 5 5. Verdrietig maar dankbaar voor wat hij voor ons betekend heeft, is in de slaap van ons heengegaan, onze lieve man en vader Antonie van Eijk geboren 19 augustus 1913, overleden 24 januari 1977. A. M. van Eijk-van Endhoven Jan en Nelly Cora Aad Dordrecht, 24 januari 1977 Gemmahof 59 Liever geen bezoek De teraardebestelling zal D.V. plaats hebben vrij dag 28 januari a.s. vanuit de aula op de Algemene. Begraafplaats om 13.00 uur. Vertrek vanaf het woonhuis om 12.30 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condole ren in de ontvangkamer van de aula. Vast vertrouwend op zijn Heer en Heiland ging,# na een moedig gedragen lijden, van ons heen onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Sikke de Jong weduwnaar van Hendrika de Rooi van Gosliga op de leeftijd van 90 jaar. Amsterdam: J. de Jong B'. G. J. de Jong-Bushoff 't Harde: F. Algera-de Jong L. Algera kleinkinderen èn achterkleinkinderen Amsterdam,, 22 januari 1977. Prot. Chr. Verzorgingstehuis „De Kimme", Beemsterstraat 546 Correspondentie-adres: J. de Jong, A. J. Ernst straat 18', Amsterdam-Buitenveldert. De dienst van Woord en Gebed zal plaatsvinden donderdag 27 januari om 11 uur in de aula van de Noorderbegraafplaats, Buikslotermeerdijk 83, Amsterdam-Noord. Vertrek van „De Klimme" Ofn 10.30 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Veraoeke geen bezoek en geen bloemen. God nam geheel onverwachts tot Zich Zijn kind, onZe innig geliefde vader en grootvader Willem Wiechers weduwnaar van H Vos eerder van A. Booy op de leeftijd van 81 jaar. Gezang 392. Dwingelo: F. Wiechers J. J. Wiechers-van de Borgh Ali, Ilonka, Willem J. Wiechers Dwingelo. 22 januari 1977. Eemster 66A. De teraardebestelling zal plaatsvinden op donder dag 27 januari om 1.30 uur vanuit de Geref. Kerk te Dwingelo. alwaar voorafgaande een dienst van woord en gebed zal worden gehouden, aanvang 1.00 uur. Zij die de overledene de laatste eer willen bewij zen worden verzocht om 12.30 uur aanwezig te zijn. Geen bloemen. Met grote droefheid delen wij u mede dat, na een langdurig maar buitengewoon moedig gedragen lijden van ons is heengegaan onze lieve vriendin en huisgenote Johanna Jacoba Dee Geboren 13 augustus 1914. Haar rustig vertrouwen op God is ons tot grote troost. H. C de Nie H. de Bruin Katwijk aan Zee, 21 januari 1977 Boulevard 2 De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 25 januari a.s. in de aula van de algemene be graafplaats „Rhijnhof', nabij de Haagsche Schouw, aanvang 11.00 uur, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. (Thuis geen bezoek.) Met droefheid geven wij u kennis van het heen gaan van onze geliefde zwager en oom Dirk van Baren ech',genoot van M. G. van Baren-Hoogendoorn, op de leeftijd van bijna 62 jaar. Rom. 8:18. Want ik ben er zeker van dat het lijden van de tegenvoordige tijd niet opweegt tegen de heer lijkheid die over ons geopenbaard zal worden. ütrecht: A. Grotendorst KamCrik: E. Hoögendoorn-de Wit Bunnik: J. Hoogendoorn P. Hoogendoorn-van Leeuwen Zegveld: A. Hoogendoorn G. Hoogèndoorn-Biemond Rijswijk: A. Hoogendoorn Nieuw-Zeeland: L. Kroon-Hoogendoorn G. H. W. Kroon Eindhoven: P Hoogendoorn M Hoogendoorn-Oosterlee Neven en nichten Hoogvliet, 21 januari 1977. Steurweg 38. Op 22 januari is van ons heengegaan onze zorgza me vader en grootvader Dirk Nieuweboer op de leeftijd van 75 jaar. Zwolle, J. Nieuweboer L. Nieuweboer-Appel Borger, W. Nieuweboer G. G. Nieuweboer-Dalewijk Amsterdam, M. Nieuweboer A. C. Nieuweboer-Ekhart Amsterdam, M. P. Geesink-Nieuweboer H. W. Geesink Naaldwijk, E. G. Nieuweboer en kleinkindèren Amsterdam, 1977 Correspondentie-adres: J. Nieuweboer, Steen- boerweg 46, Zwolle De overledene is overgebracht naar de Coöperatie PC, P. C. Hooftstraat 183, te Amsterdam-Zuid Geen bezoek De teraardebestelling zal plaatshebben donder dag 27 januari a.s. tegen 14.0) uur op de Noorder begraafplaats (Buikslotermeerdijk) te Amsterdam. „Ik kan gaan slaper zonder zorgen Want slapend kom ik bij U thuis Alleen bij U ben ik geborgen, Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis.'" Ps. 4:3 Heden overleed onze behuwdzsster en tante Gerarda Frederika Hoekstra in de ouderdom van 83 jaar. Brummen, H. E. G. A. Hoekstra-Lubbers Neven en nichten Amsterdam, 22 januari 1977 Reijnier Vinkeleskade 46' Correspondentie-adres: G. F. Hoekstra, Rosweydelaan 66, De Meern Gelegenheid tot afscheid nemen- in een rouwka mer van de Coöperatie PC, P. C. Hoofstraat 183, Amsterdam-Zuid, woensdag van 19.0(,20.00 uur De teraardebestelling zal plaatshebbel donder dag 27 januari a.s. tegen 12.00 uur op de oude Algemene Begraafplaats, Warnsveldieweg te Zutphen Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de zaal van de Gereformeerte Kerk, Wilhelminalaan te Zutphen. Met lengte van dagen zal Ik hem verzadigtn, en Ik zal hem mijn heil doen zien. Psalm 91:16. Zacht en kalm overleed in zijn Heer en Heiland onze zorgzame vader, grootvader en overgroot vader Johannes van der Molen weduwnaar van Anna Heslinga in de ouderdom van 98 jaar. Duivendrecht, E..S. van der Molen S. van der Molen-Schmidt Purmerend, J. Waal Smilde, B. Huizinga kleinkinderen en achterkleinkinderen Amsterdam, 24 januari 1977, Huize „De Kimme", Beemsterstraat 546. Correspondentie-adres: E. S. van der Molen, Rijksstraatweg 42 E, Duivendretfht. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek donder dagavond van 8-8.30 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B. u.a„ Vondelstraat 101 te Amsterdam. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 28 januari om 11 uur op de Noorderbegraafplaats, Buikslo termeerdijk 83 te Amsterdam Noord. Vertrek vanuit Huize „De Kimme" om 10.40 uur. Veilig in Jèus armen" Heden heeft de HERE tot 2ch genomen onze li Zuster, Schoonzuster, Tar^e en Oud-tante Tiny de Jonge Op de leeftijd van 53 jaar. Groningen, 23 januari 1977 Goeman Borgesiuslaan 127 Corr. adres: Quintuslaan 17,proningen. De Bilt: E. de Jonge-Engbrts Veenendaal: G. Klaverdijk-de .pnge J. Klaverdijk Deventer: M. de Jonge C. K. C. de Jonge-Erokken Groningen: S, de Jonge T, de Jonge-Copingc Glimmen: A. Vroom-de Jonge F. G. Vroom 's-Gravenhage: T. de Jong-ae Jonge H: de Jong Neven en nichten N di lie m iwi lis I t (r ng ns lil Tiny is opgebaard in de aula van "oendersh<ir(; Helperbrink 59, te Groningen. De tegrafems zi plaatsvinden donderdag 27 januai a.s. op ri begraafplaats „Selwerderhof" om olm. 2 ui?® voorafgegaan door een rouwdienst ir.de aula var*1 Coendershof aanvang 1 uur. Geen bespraken.^ Na de begrafenis gelegenheid tot concoleren in d koffiekamer van de begraafplaats. it d< Maar trouwe Gid Gij 2he! het schild dat mi; betmj£ t Heden overleed in alle rust onze lievi Moed^ Schoonmoeder, Groot- en Overgrootmcder Tietje Wijke Wolf weduwe van Jacobus Starrenbug in de ouderdom van 77 jaar. Uit aller naam: D. Starrenburg Amsterdam, 22 januari 1977 „De Buitenhof", Nieuw Herlaer 2 Correspondentie-adres: Zaanstraat 374 De overledene is opgebaard in een der roiwl mers „Pothoff", Valeriusstraat 137, gelegeih» tot afscheidnemen dinsdagavond van 7-8 iur. De teraardebestelling zal plaatshebben woetsdi 26 januari tegen 12 uur op de Nieuwe Oosfcrlj^ graafplaats aan de Kruislaan. Vertrek vai j rouwkamer te 11.30 uur. Thuis geen bezoek. Geen toespraken. De Here God heeft opgenomen in Zijn Heerln heid onze broer, zwager en oom Bouke M. Alkema echtgenoot van Hinke A. Jansen vader van Elf beth. Het gezin woont in Sao Paolo P. Alkema F.J. Alkema-Berg Menno, Hans Gerbrig Jelle Maddeleen Bachplein 5, Amsterdam. „Waak, wij weten noch dag uur" Na een kortstondige ziekte Werd nog onverwi van ons weggenomen onze innig geliefde zorgzame Vrouw, Moeder en Oma Arendina Roelofina Pannekoek Dc nai Echtgenote van A. van Vemden 1 0 op de leeftijd van 65 jaar. *ho A. van Vemden B r D. Malestein-van Vemden C. Malestein Wibe en Jeroen Welsum post Epe, 22 januari 1977 Erveweg 11. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. donderdaj januari om 12.00 uur op de Hervormde graafplaats te Welsum. Vertrek vanaf het meentegebouw om 11.45 uur. Gelegenheid tot c( doleren woensdagavond 26 januari van 8-9 uui het Gemeentegebouw. ÏSI «ai „Jezus uw verzoenend sten was het rustpunt van firt, hart" lel In deze zekerheid overleed toch nog geheel onl wacht onze lieve vrouw, moeder en grootmoe^ Mina Cornelia Kaman-Stokkingtr' op de leeftijd van 79 jaar Hoogeveen: F. Kama-n M. C. Luteijn-Kaman A. Luteijn Schiebroek: E. Swen-Kaman J. Swen Hillegersberg: H. Kaman J. R. C. Kaman-van de Putte Hoogeveen: H. J. Kaman F. Kaman-Broersma en kleinkinderen Hoogeveen 22 jan. 1977 Van Limburg Stirumstraat 19 De teraardebestelling zal plaatsvinden dondei 27 januari om 13 uur vanuit het Herman vinckhuis, Hoofdstraat 97, Hoogeveen. Gelegenheid tot condoleren van 12-12.30 uur. h vang van de rouwdienst om 12.30 uur nsi tig e: ,e< iw Sirs fc- i (tnl ith an |w< thi r t sd de O] Liever geen bezoek thuis. Geen bloemei tal ~ta£ Chr. Nil iiaa' V »k ft 1^1 u J de kien: ntrale B met I- grn*1 inbr—ig •U echt, Ravellaan 1Postbus 2475, Telefoon 030-1 OJotcert u mij maar als lid Plaats: J O '.raag eerst inlichtingen Bcdj tak;_ I ^3m 01'v In open cnv. zonder posf J AtfcsCNV, Antw. Nr. 1096, U b

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 10