NEEL GEVRAAGD X wolfhezë douane-ambtenaar IO eerste automonteur w paviljoens-assistent* VERTEGENWOORDIGER Autobedrijf G. VISSER fr ZN. een staflid-coördinator voor de leraarsopleiding DRONTEN EN LELYSTAD STREEKZIEKENHUIS GORINCHEM Administratief Medewerker rz OBSERVATIEKLINIEK "DE EDERHORST" administratieve kracht Wolfheze (bij Arnhem) Tel. 08308 - 2/ ik zou buiten willen werken in de havens, aan de grens of op een vliegveld veel afwisseling mensen om me heen... ZATERDAG 15 JANUARI 1977 TROUW/KWAR r x-;>: ::;v:-XXX )A( «A» lAn «I n» vmLttjm- JL> ^pr «Am» JPb» ru u RIJKSUNIVERSITEIT UTRECHT Het Pedagogisch-Oidaktisch Instituut voor de Leraars- opleiding vraagt voor zo spoedig mogelijk De universitaire leraars op Ie «ding bevindt zich in een overgangsstadium. Over een aantal jaren zal de cursusduur zi|n gegroeid van ca. twee tot acht maanden, en wel voor een studentenaantal van ca. 600 per iaar. Er zal bovendien een integratie plaatsvinden van opleidingsactiviteiten die onder de verantwoordelijk heid van verschillende instanties vallen. Daarom zoeken wij een organisatiedeskundige die in staat is gestalte te geven aan de taken die voortvloeien uit het bovengenoemde. Hij/zij dient ervaring te hebben opgedaan in middelgrote dienstverlenende instellingen en enig inzicht te hebben in het funktioneren van onderwiis organisaties die met staaes werken. Daarnaast dient de betrokkene verstand te hebben van menselijke relaties in veranderende strukturen en in staat te zijn problemen die zich bij deze veranderingen kunnen voordoen zonodig te voorkomen, hanteerbaar te maken of op te lossen. Akademische gedragswetenschappelijke richting kan tot aanbeveling strekken. De funktionaris zal in team-verband werken met alle medewerkers van het instituut. Goede contactuele ei genschappen zijn dus een vereiste. Rang en talaria: Inpassing in het stelsel van wetenschappelijke ambtenaren op grond van leeftijd, anciënniteit en ervaring. Sollicitaties voorzien van curriculum vitae uitsluitend schriftelijk binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie aan prof. dr. R.S. Mossel. Pedagogisch-Oi daktisch Instituut voor de Leraarsopleiding. Heidelberg- laan 2. Utrecht-de Uithof. Telefoon: 030-531721. Prof. Mossel is gaarne bereid telefonisch inlichtingen te verstrekken. In onze beide bedrijven, resp. hebben wij plaats voor een allround Bekendheid met LPG en diesel gewenst. Huisvesting zal geen probleem vormen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan ons adres te Dronten. Off. GN-dealer: OPEL VAUXHALL - BEDFORD de Ketting 1, DRONTEN 03210-3114 de Kempenaar 01 -01 LELYSTAD 03200-40175. Op de afdeling financiële administratie ontstaat wegens reorganisatie een vakature voor een die na een inwerkperiode belast zal worden met de dagelijkse leiding over de patiëntenadministratie, fakturering en debiteurenadministra tie. Wij vragen: - Opleiding minimaal praktijkdiploma boekhouden. - Ruime administratieve ervaring. - Ervaring in het werken met een office-komputer. Leeftijdsindikatie 25 tot X jaar. Wij bieden: - Een rechtspositieregeling voor overheidspersoneel. - Aanstelling in de rang van kommies, salarisgrenzen f2043.- tot f2582, - per maand excl. toeslag van f X. - Premie A.O.W./A.W.W. is voor rekening van het ziekenhuis. Informaties over de functie worden verstrekt door de chef administratie de heer E. Gaal, tel. 018X-23333 tst. 132. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direkteur-ekonoom, van het Streekziekenhuis, Postbus X, Gorinchem. Procter Gamble Benelux N.V. Divisie Nederland Procter Gamble is de grootste wasmiddelenproducent van de wereld en daarnaast ook een van de grotere fabrikanten van voedingsmiddelen, toiletartikelen en papierwaren. In Nederland zijn wij bekend door merken, die behoren tot de meest suksesvolle op de markt Dit hebben wij o.a. te danken aan onze progressieve verkooporganisatie, die over de modernste verkooptechnieken en marketing ondersteuning beschikt Deze positie biedt uitstekende mogelijkheden aan mensen, die bij ons met hun carrière willen starten als Standplaats: Noord-Holland U krijgt in Uw eigen rayon een intensieve training-on-the-job onder leiding van een ervaren trainer. Hierdoor zult U in staat zijn na circa 6 maanden de gehele verantwoording te dragen voor het zakenresultaat in Uw gebied op zowel detaillisten- als grossiersniveau. Alhoewel Uw funktie grote zelfstandigheid inhoudt is het noodzaketijk dat U, gezien de struktuur van de handel, ook in hecht teamverband kunt werken. Bovendien moet U bereid zijn nieuwe werkmethoden te leren omdat de steeds veranderende marktsituaties dit vereisen. Wij bieden U reeds vanaf het begin een uitstekend salaris plus alle emolumenten, welke aan de funktie zijn verbonden. Tevens geniet U van de sociale voorzieningen van een wereldconcern. Van U verwachten wij: - Voltooide HAVO-studie, bij voorkeur aangevuld met een commerciële beroepsopleiding c.q. commerciële ervaring. - Initiatief en doorzettingsvermogen. - Leeftijd 25 tot 35 jaar. Deze basis voorwaarden achten wij noodzakelijk om de funktie met sukses te kunnen Uitvoeren. Indien U meent hieraan te voldoen dan nodigen wij U uit Uw schriftelijke sollicitatie te sturen aan: Procter Gamble Benelux N.V, Divisie Nederland Heer Bokelweg 25 (postbus 1345) Rotterdam Ter attentie van de Personeels Afdeling. Kliniek voor onderzoek en kortdurende behandeling van kinderen met een stoornis in hun geestelijke ontwikkeling. HoralaanS - Postbus 68 - Ede - telefoon (08380) 19118 Per 1 maart 1977 ontstaat een vacature voor een leeftijd 20-25 jaar. die van gevarieerd werk houdt en in een klein team wil samenwerken. Administratief ervaring en boekhoudkundige interesse alsook belangstelling voor het werken met een deels gemechaniseerde administratie is gewenst. Daartoe geldt een theoretische opleiding op het niveau praktijkdiploma boekhouden/M.B.A. als aanbeveling. Voor voortgezette studie bestaat een gunstige studie kostenregeling. Het salaris wordt in onderling overleg naar opleiding en ervaring vastgesteld. Schriftelijke sollicitaties met volledige inlichtingen en referentie-adressen te zenden aan de geneesheer-directeur. Voor oen geriatrische afdeling vragen wij een VO eat nc p,e Ie idi Tot haar taak behoren o.a.: - het verrichten van administratieve werkzaamheden t.b.v. het paviljoenshoofd; - het verzorgen van het telefoonverkeer; - het verzorgen van de post t.b.v. de patiënten en het paviljoen. Funktie-eisen zijn: - Mavo 4-diploma type-diploma - minimum leeftijd: 17 jaar. Verdere inlichtingen kunt u verkrijgen bij de afdeling personeelszak t toestel 219. V I Schriftelijke sollicitaties kunt u richika aan da direktie, t.a.v. da hoer H.Hubert" —Jljd Psych. Ziekenhi k „Vereniging tol Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieker J Mile Dat kan bij de DOUANE maar dan moet U op 5 september 1977 minstens 18 en niet ouder dan 27 jaar zijn. Ook moet U goede ogen hebben (een bril behoeft geen bezwaar te zijn) en minstens 1.70 m. lang zijn. Misschien heeft U een MULO/MAVO-diploma; dat kan een aanbeveling zijn, maar is niet vereist. Ook als U dit jaar eindexamen doet kunt U dus solliciteren. Heeft U belangstelling? Solliciteer dan naar de functie van (mnlVvrl.) De opleiding voor deze functie zal gedurende de eerste 4 maanden plaats vinden aan het Douane-opleidingsinstituut te Elspeet, alwaar U intern zult verblijven. Deze opleiding begint 5 september 1977. Het salaris bij indiensttreding: 18 en 19 jaar f 1416,- per maand; 20 en 21 jaar (1502,- per maand22 en 23 jaar 11590 - per maand 24 en 25 jaar 11692,-per maand; 26 en 27 jaar f 1751,-per maand. De salarissen zijn exclusief een toeslag, welke maximaal f 30,- per maand bedraagt. Daar komt nog bij een vakantie-uitkering van 7,8%. Daar kunnen nog bijkomen een toelage voor onregel matige dienst en een eventuele tegemoetkoming in de pensionkosten. Na een volledig kosteloze opleiding (totale duur 2 jaar) volgt benoeming tot assistent (maandsalaris max. f 2102,- -f toeslag f 30.-) met promotiemogelijkheid tot assistent A (maandsalaris max. f 2336,- toeslag f 30.-). Daarna zijn de mogelijkheden nog niet uitgeput, maar dat hangt van Uw capaciteiten al. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 7-0001/0156 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) zenden ean de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 26