L Bedril voor Philips PHILIPS ZIEKENVERZORGENDEN cfesamaritaan CAPELSE VERPLEEGHUIZEN GEDIPLOMEERDE BEJAARDENHELPSTER AFDELINGSHOOFD radiologisch laborant(e) "Huize siloam" verpleegkundige A verpleegkundige B A. hoofd van do verzorging een verpleegkundige m* A-diploma B. voor praktijk-begeleiding een verpleegkundige C. voor groepsleiding een Z- gedlplomeerde, de tjongerschans Hoofd Verplegingsdienst (m/V) verpleegkundigen psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" Stichting Christelijke Verpleeghuizen praktijk docent(e) Voor het psychomotorisch centrum van ons ziekenhuis bestaat al geruime tijd een vakature voor een H)OFD VAN DE FSYCHOMOTORISCHE THERAPIE. Gedacht wordt aan een medewerker met de volgende ervaring, waaraan niet in zijn geheel behoeft te worden voldaan: - een brede kennis met betrekking tot psychomotorische therapie; - ervaring in zowel klinische als poliklinische setting; - zo mogelijk ervaring in echtparentherapie; - zo mogelijk supervisie-ervaring met psychomotorische therapeuten; - leiding kunnen geven aan het psychomotorisch team binnen een ziekenhuisorganisatie. Opleiding-achtergrond: - leergang psychomotorische therapie vSn het gymnologisch instituut; - gelijkwaardige opleidingen. Inlichtingen: Drs. N. Ligt hart. tel. 03417 - 4848. toestel 765; Dhr. A. Strijdhorst. tel. 03417 - 4848. toestel 234 Wij stellen prijs op een christelijke levensinstelling van de medewerkers in ons ziekenhuis. Sollicitaties te richten aan de Geneesheer-Directeur van Psychiatrisch Ziekenhuis Ermelo Voor de ingebruikname van het laatste der 5 paviljoens van ons verpleeghuis vragen wij nog enkele Informaties over de vakante funkties kunnen telefonisch worden ingewonnen, bij de verpleegkundig direkteur, aan wie ook schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht. "de Samaritaan" onderdeel van de Stichting Hervormd Diakonale, Gezondheidszorg, Koningin Julianalaan 59. Sommelsdijk (Middelharnis). Telefoon 01870-2500. Hpt verpleeghuis is in 1976 geopend Het moderne komplex is geheel gelijkvloers gebouwd pg DE ICHTHUS KLINIEK DE MEERHORST CAPELLI A/D UIBEL De Ichthus Kliniek en De Meerhorst vormen samen een gecombineerd verpleeghuis voor psychisch gestoorde bejaarden en somatisch zieken. Er zijn momenteel de volgende vacatures: voor de afdeling gestoorde bejaarden HOOFDVERPLEEGKUNDIGE in het bezit van diploma A en B 1e VERPLEEGKUNDIGE in het bezit van diploma A of B voor de afdeling somatisch zieken HOOFDVERPLEEGKUNDIGE in het bezit van diploma A en B 1e VERPLEEGKUNDIGE met diploma A Salaris voor de verschillende funkties nader overeen te komen; bij het verkrijgen van woonruimte wordt desgewenst medewerking verleend. Wanneer u ons team wilt komen helpen, nodigen wij u graag uit voor een kennismaking, gesprek en rondleiding. Belt of schrijft u even naar het Hoofd Personeelzaken in Capelle a d. IJssel, Hoofdweg 57. ons tel.nr. is 010-508744. De STICHTING VOOR GEREFORMEERDE BEJAARDENZORG TE DELFT, vraagt voor haar tehuis „De Hoeksteen" (58 bewoners) Leeftijd 25 jaar of ouder. Positief christelijke levensovertuiging. Salariëring overeenkomstig de C.A.O. voor de Bejaardentehuizen. Opname in de P.G.G.M.-pensioenregeling. Sollicitaties te richten aan het bestuur van de Stichting, Meermanstraat 136 te Delft. Het Centrum voor Reactivering en Verpleging .Albert van Konlngsbruggen" biedt plaats aan 180 lichamelijk zieken en 60 geestelijk *25^ hulpbehoevende bejaarden. Op één van onze afdelingen voor somatisch zieken kan op korte termijn worden geplaatst een (in de rang van 1e. verpleegkundige) terwijl eenzelfde functie over enkele maanden vakant komt op één van de afdelingen psycho-geriatrie. Het afdelingshoofd krijgt de leiding over een afdeling van ongeveer 30 bewoners. Tot haar taak behoort eveneens de zorg voor het plannen van de werkzaamheden, het begeleiden van de medewerkenden en het samen met hen scheppen van een zo prettig mogelijk leefklimaat. Het onderhouden van de contacten met de familieleden van onze patiënten wordt eveneens in ons Centrum als een zeer belangrijk onderdeel gezien. Gegadigden voor voornoemde functies dienen te beschikken over het diploma Ziekenverpleging A. resp B of A B en enige ervanng te hebben in het geven van leiding. Inlichtingen worden U gaarne verstrekt door de coördinerende hoofdverpleegkundigen, tel 030-88 7911.tst.117. Uw schriftelijke sollicitatie kunt U richten aan de Verpleegkundig Directrice van de Stichting Utrechtse Verpleeginrichtingen, Beneluxlaan 924, Utrecht. protestants christelijk I streekziekenhuis bennekom Wij vragen voor onze röntgenafdeling diagnostiek en therapie (orthovoltage) een gediplomeerd De huidige afdeling beschikt over moderne apparatuur (angiografie) en zal na de tot stand koming van de renovatie van het ziekenhuis nog belangrijk worden uitgebreid. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de radiologen S.M. de Boer en W.P.Z. van Ouwerkerk, alsmede de heer H.A.W. Letmaath, hoofd radiologisch laborant, tel. 08389 - 9101 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling personeelszaken, Edeseweg 118, Bennekom. B De Stichting Protestants Christelijke verpleeginrichting voor Bejaarden en Chronische zieken vraagt voor haar verpleeginrichting te Rotter dam-kralingen een: (in de rang van 1e verpleegkundige) en voor haar verzorgingstehuis te Vlaardingen een: Postitief Christelijke levensovertuiging wordt gewenst. Sollicitaties kunt U richten aan de verpleeg kundig-directrice: Mevrouw J. van Oppen-Wijnands, Merulaweg 1, Rotterdam, tel. 010-122127. Stichting „Huize Gelre" verpleegtehuis voor 35 dubbelgehan- dicapte kinderen te Laag-Keppel vraagt voor de functie: met B-diploma niet jonger dan 25 jaar. Sollicitaties te richten aan de directeur van de stichting. Rijksweg 57 te Laag-Keppel. Tele foon 08348-1339 algemeen ziekenhuis heerenveen Het algemeen ziekenhuis de tjongerschans te Heerenveen zoekt kontakt met kandidaten voor de funktie van De tjongerschans is een middelgroot ziekenhuis met 385 bedden. De verplegingsdienst omvat 10 afdelingen met 280 medewerk(st)ers. De aan te stellen funktionaris wordt belast met de dagelijkse leiding van de verplegingdienst. Zij/hij is rechtstreeks verantwoording verschuldigd aan de direktie en zal zitting hebben in een aantal overlegorganen (o.a. de ziekenhuisstaf) en commissies. Een aantal taken zal bijzondere aandacht vergen: het optimaliseren van het beleid binnen de gegeven personeels formatie en met de gegeven middelen: het ontwikkelen en uniformeren van werkmethoden, waarbij met name de wederzijdse afstemming van theorie (opleidingen) en prak tijk van belang is; de personele planning; de zorg voor de aanschaf en een verantwoord gebruik van apparatuur en hulpmiddelen. Voor de vervulling van deze funktie gaan de gedachten uit naar een verpleegkundige tussen de 30 en 45 jaar, met een voltooide hogere of stafopleiding en een ruime ervaring in een leidinggevende of organisatorische funktie en met goede kommunikatieve kwaliteiten. Een psychologisch onderzoek kan tot de selektieprocedure behoren. - tot f 4.470.63 30.-. Salarisgrenzen: van f 3.993.63 f 30. afhankelijk van ervaring en opleiding. Nadere inlichtingen worden verstrekt door het hoofd personeelszaken, de heer J.J. van de Woord, tel. 05130-44444, toestel 215. Sollicitaties te richten aan de algemeen direkteur van de tiongerschans, mr. O. Norbruis, Thialfweg44. Heerenveen. In een geheel vernieuwd paviljoen voor voortgezette behandeling kunnen wij enkele plaatsen, die in het bezit zijn van het diploma B of A en B. Voor inlichtingen kunt u telefo nisch kontakt opnemen, met de verpleegkundig adjunkt-direkteur Zr. Buré, tel. (02502) 7741. tst. 2036. Sollicitaties te richten aan de af deling Personeelszaken Rijks straatweg 113, Bennebroek. te bennebroek (n.h.) UITGAANDE VAN DE VERENIGING TOT CHRIS TELIJKE VERZORGING VAN GEESTES- EN ZENUWZIEKEN. De Stichting Christelijke Verpleeghuizen te Amsterdam, waarvan uitgaan de Verpleeghuizen De Poort en Horizont, is bezig met een vernieuwing in de interne organisatie, waarvan de eerste resultaten reeds zichtbaar zijn. Binnen dit kader zoeken wij kontakt met leidinggevende verpleegkundigen A en/of B voor de funkties van afdelingshoofd tm/» in de rang van 1e verpleegkundige A. Een kaderopleiding of de bereidheid deze te volgen is gewenst. wnd. afdelingshoofd «wv) in de rang van 1e verpleegkundige. Wij bieden hen de mogelijkheid een kaderopleiding te volgen. Binnen het aandachtsgebied van deze funktionarissen dient het bevorderen van een goed woon- en werkklimaat centraal te staan. Het team van de afdeling (40 patiënten) bestaat naast het afdelingshoofd en het wnd. afdelingshoofd uit een unithoofd en een aantal ziekenverzorgenden en leerling zieken verzorgenden. Tijdelijke huisvesting in ons personeelswoonhuis is mogelijk. Nadere inlichtingen over de inhoud van de funkties kunnen worden ingewonnen bij het hoofd verpleegdienst en de heer H. Kuiphof (direktie), die u desgewenst ook graag ontvangen voor een vrijblijvend oriënterend gesprek. Sollicitaties te richten aan de direktie van de Stichting. Hugo de Grootkade 20, Amsterdam, Telefoon 020 - 82 63 05. I2D Psychiatrisch Ziekenhuis Dennenoonl Zuidlaren uitgaande van de Vereniging tot Christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. In de vestiging van Philips in Stadskanaal is een vacature voor een bedrijfsverpleeg- kundige De taken zijn Verlener! van eerste hulp. Opvangen en selecteren van de patiënten op de dagen dat de bedrijfsarts afwezig is Assisteren tijdens aanwezigheid van de bedrijfsarts Maken van E C G 'sen doen van longfunctie-onderzoeken. Meewerken in de preventie t b v veiligheid en bedrijfshygiene Verzorgen van de medische administratie Verrichten van eenvoudig laboratoriumwerk. Voor deze zeer zelfstandige functie denken wij aan een verpleegkundige met diploma A en enige jaren ervaring Zij die de cursus Bednjfsverpleegkunde in Nijmegen hebben gevolgd gemeten de voorkeur In ieder geval moet de bereidheid er zijn om die cursus te volgen (De kosten worden vergoed Leeftijd tot ca 35 jaar Uw sollicitatie kunt u richten aan mej R 'Crolla. Philips Personeelzaken. Antwoordnummer 35. Eindhoven Dennenoord is een psychiatrisch ziekenhuis waar ca. 825 patiënten worden verpleegd, gehuisvest in een 20-tal paviljoenen. Wij vragen op korte termijn een Hij/zij behoort tot het team op de afdeling opleiding en verricht zijn/haar werkzaamheden in de sektor geronto-psychiatrie. Zijn/haar taak zal zijn het begeleiden van leerling ziekenverzorgenden en leerling B-verpleegkundigen door middel van; - het instrueren van verpleegkundige handelingen; - het bespreekbaar maken van problemen die zich voordoen in de praktijksituatie; - het kontakt houden tussen opleiding, afdeling en praktijkbegeleiders; - het meedenken over en meewerken aan een verdere verdieping van de praktijkbegeleiding. Kandidaten dienen in het bezit te zijn van het diploma B-ziekeriverpleging of A- en B-ziekenverpleging. De gedachten gaan uit naar een kandida(a)t(e) met een afgeronde op de praktijkbegeleiding gerichte opleiding, die beschikt over enige praktijkervaring in de geronto-psychiatrie. Zij die nog bezig zijn met de studie praktijkbegeleiding of bereid zijn deze studie te volgen komen eveneens in aanmerking. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer B. Nieuwland, hoofd opleiding, tel. 05905-1331 toestel410. Kandidaten worden verzocht hun schriftelijke sollicitaties te richten aan de heer C.A. de Graaf, adjunkt direkteur Personeelszaken. Dennenoord, Zuidlaren.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 23