l-i Schoolbegeleiders MMEN OCENT(E) herhaalde oproep IREKTEUR JDELIJK DIREKTEUR PRINSES WILHELMINA" )OCENT(E) ENGELS docent godsdienstonderwijs SOEST DOCENTEN AMANUENSIS leraar godsdienst-/ maatschappijleer ROTTERDAM-ZUID een tijdelijk onderwijzer/ Onderwijzeres SPIJKENISSE BLAISE PASCAL DOCENTEN BARNEVELD GEMEENTE pedagoog-didacticus (mnl. of vrl.) epfathA twee onderwijzers "W.G. BAARDA" leraar/lerares engels DE S.B.D. „MIDDEN-TWENTE" te Hengelo (0.) a. een schoolpsycholoog (mnl./vr.) b. een remedial teacher (mnl./vr.) c. een schoolmaatschappelijk werker (mnl./vr.) d. een ortho-(pedagoog)- didacticus (mnl./vr.) e. een schoolbegeleider (mnl./vr.) AMSTERDAM HET HERVORMD LYCEUM docent(é) tekenen MIJDRECHT Lerares/Leraar Lich. oefening i lera(a)r(es) Engels IK GEEF EEN I KAD0-AB0NNEMENT. I rE. DAG TROUW/KWARTET 15 DE STICHTING CENTRUM VOOR ONDERWIJSBEGELEIDING IN DE ZAANSTREEK lil zich ten doel het openbaar en bijzonder onderwijs in de gemeente Zaanstad te begeleiden. De jrtizaamheden worden verricht in interdisciplinair teamverband. jvraagd worden: Een medewerk(st)er die in staat is zich op diverse gebieden van het onderwijsbegelei- dingswertt in te zetten, op grond van: ruime praktijkervaring in het onderwijs of het onderwijsbegeleidingswerk, voortgezette pedagoglsch-didaktische scho- t ling (b.v. MO-A pedagogiek). I— goede kontaktuele eigenschappen. Een medewerk(st)er die in staat is kleuter- en basisscholen met leerlingen in achterstandssitu aties en/of niet-Nederlandstalige leerlingen te begeleiden, op grond van: ruime onderwijservaring in het basisonder wijs. gebleken bekwaamheid onderwijskundige oplossingen te helpen vinden voor problemen, die geènt zijn op maatschappelijke situaties. een voor de funktie adekwate opleiding. goede kontaktuele eigenschappen. Salariëring, afhankelijk van ervaring en oplei ding. volgens de schalen voor plaatselijke en regionale centra. De rechtspositieregelingen van de gemeente Zaanstad zijn van toepassing. De benoeming voor de funktie onder 2. zal geschieden voor een periode van voorlopig drie jaar. Voortzetting van het dienstverband na deze tijd is niet uitgesloten. Sollicitaties met korte levensbeschrijving binnen 14 dagen na het verschijnen van deze adverten tie te richten aan het Bestuur van de Stichting, Postbus 1046, Zaandam. Telefonische inlichtingen kunnen worden inge wonnen onder nummer: 075-552228. r. Scholengemeenschap ceum. Havo, Ped. Akademie) rraagd m.i.v. 1 augustus 1977 >r de afdeling Lyceum/Havo: 26-29 uur pelt Ie gr. momische Wetenschappen n I eventueel aangevuld met 15 48 uur atschappijleer 6 uur r de afdeling Pedagogische Akademie; ad Ie (2 lessen (10 uur therapie K>d werken 12 14 lessen ïgezinswoningen en flats beschikbaar. die het Christelijk Onderwijs uit overtuiging llen dienen, worden uitgenodigd, hun aan het stuur gerichte sollicitatie te zenden aan de ektie van de Chr. Scholengemeenschap, ander 23, Emmen. Ichtingen verstrekken gaarne: 5. J. de Wilde, rector Lyceum/Havo 05910-11402 (school). 05910-12923 (privé). Is. M. Brommersma, direkteur Ped. Akade- 5, 05910-11798 (school). 05910-12865 (privé). u de Christelijke school voor Mavo te Pemla rdt uiterlijk per 01 -0&-'77 een rraagd, wegens vertrek van de huidige per01-03-'77. verband met de schoolgrootte zal hij ongeveer 10 jen moeten geven. de in verband hiermee neemt het bestuur aan dat en personen met ruime bevoegdheden voor het vo zullen reflecteren, eensgezinswoning komt desgewenst ter beschik- rens wordt voor de interimperiode een tocht. dere informatie is te verkrijgen bij: heer B.A. van Bochove, adjunkt-direkteur, tel. 819»12703. heer J.T. Stam. voorzitter van het schoolbestuur tel. 01162942. heer L. Veldheer, direkteur. tel. (010) 168250. school (010) 163335. -iiicrtaties te richten aan de sekretaris van de Stichting >r Christelijk Mavo te Pemis, postbus 609, Pernis moeten uiterlijk 22 januari binnen gekomen school voor i.h.n.o., I.h.n.o. en m.h.n.o. BofdVade 9 - STADSKANAAL vraagd per 14 april a.s. srvanging wegens zwangerschapsverlof voor 24 ■tijden). beëindiging van het zwangerschapsverlof bestaat de agelijkheïd tot herbenoeming voor 29 lestijden. van pos. chr. levensovertuiging wordt riocht hun sollicitaties z.s.m. te richten aan het stuur van de Chr. Veenkoloniale Landbouwbond, 13 te Stadskanaal. ichtingen bij de direkteur, de heer G. Luten (tel. 1890 2920 school) (4315 Privë). Amsterdam Christelijke Scholengemeenschap Buitenveldert Gevraagd zo spoedig mogelijk 9 uur Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij het Christelijk Onderwijs uit overtuiging dienen. Brieven zenden aan de rector A. A. H. Maurice, de Cuserstraat 3, tel. 423902. CHR. COLLEGE GRIFTLAND (havo-atheneum) Het bestuur wil graag m.i.v. 1-8-77 benoemen voor: Godedienet Nederlands Engels Geschiedenis Wiskunde Natuurkunde Scheikunde Uch. Oefening 12-13 uur 19-23 uur 1/ 6-9 uur 15-17 uur 1/ 29 - 33 uur'/ 18uur'/ min.1 v.b. beschikbaar 8 uur»/ 10-13 uur (bij voorkeur een docente) y combinatie is mogelijk. Tevens moet m.i.v. 1-8-'77 voorzien worden in de bestaande vacature Van de te benoemen functionarissen wordt verwacht dat zij bewust kiezen voor het prot. chr. onderwijs en met de doelstelling instemmen. Sollicitaties met vermelding van godsdienst en referen tie-adressen vóór 1 febr. '77 aan de rector J.J.W. Mulder, postbus 316, Soest; tel. 02154-14114; 02159- 34292 (privé). CHR. MAVO - DOKKUM Aan de chr. mavo te Dokkum (ruim 600 leerlin gen) is de betrekking van met ingang van 1 maart a.s. vacant Wij zouden graag een mannelijke of vrouwelij ke plaatsvervanger voor deze vakken willen benoemen. Hetzij voor pim. 30 lessen hetzij voor een minder aantal. Onze voorkeur gaat uit naar iemand die erva ring heeft in de omgang met Jongens en meisjes tussen 12 en 17 jaar en die het christelijk onderwijs uit overtuiging wil dienen. De schootwvofcing bestaai hoofdzakelijk uk leerlingen van geref. en rechtz. herv. huize. Int. bij en soil, aan de directeur van de school A. Risselada, Eelaan 7, Dokkum. Tel. 05190-2690 (huls), 2671 (school). Persoonsdam 12. Rotterdam 3020. Het Bestuur der Stichting voor Chr. Volksonderwijs te Rotterdam-Zuid vraagt voor bovengenoemde school, wegens ziekte voor klee 3-4 of 6 Spoedige reactie dringend gewenst. Sollicitaties een het hoofd der school W. van de Velde, Jasmijnstraat 17, Puttershoek. Tel. school 010-85 2615. Tel huis 01856-20 86. Reformatorische Scholenge meenschap „Guido de Brés" voor atheneum, havo en mavo Overljsaelaestraat 49 Rotterdam-3021 Aan bovengenoemde school zijn per 1 augustus 1977 de volgende vacatures te vervullen. Duits ±20 uur la. 2a gr. Engels toll, betrekking la gr. (Ie gr. t.b. beschikbaar) Engels ±24 uur 2e gr. Geschiedenis toll, betrekking ie gr. Aardrijkskunde 24 nor 2t gr. Muziek 28 uur is. 2e gr. Uch. oei. Qongees) 35 our Ie, 2e, 3a gr. Voor gegadigden wordt verwacht dat zij het reformatorisch onderwijs uit overtui ging willen dienen. Inlichtingen verstrekt de rector, drs. M. Burggraaf, tel. 010-326608 (school). 01807-17523 (privé). Sollicitaties aan de rector op bovengenoemd schooladres. Chr. Scholengemeenschap afd. mavo, havo. vwo. Nijverheidstraat 2 vraagt per 1 augustus 1977 voor de vakken: Nederlands 26-29 uur, Ie gr. Engels 26 - 29 uur, Ie gr. Geschiedenis 26 - 29 uur. 1e gr. Aardrijkskunde 26 - 29 uur, Ie gr. Economie 26 - 29 uur, Ie gr. Biologie 12 uur, 1e gr. Van sollicitanten verwachten wij, dat 2ij bereid zijn samen met collega's en leerlingen te trachten gestalte te geven aan het christelijke karakter van onze school. Spijkenisse heeft een gunstige woningpositie. Inlichtingen en sollicitaties: drs. L.P. Kruithof, tel. 01880-16722 (school) of 13268 (privé). Postbus 176, Spijkenisse. (36000 Inwonsrs) De gemeente Barneveld vraagt een met een protestants-christelijke levensovertuiging ervaring binnen het onderwijs. Vereiste opleiding: bezit van of studerende voor M.O. padagogiek B, dan wel een voltooide academische studie. In beide gevallen is specialisatie onderwijskunde of orthopedagogiek noodzakelijk. De werkzaamheden hebben betrekking op systeembegeleiding en idividueel onderzoek ten behoeve van kleuteronderwijs en gewoon lager onderwijs en zullen geschieden in samenwerking met een orthopedagoog en in nauw overleg met de scholen. Sollicitaties binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de burgemeester van Barneveld. Chr. Instituut voor dove kinderen te Voorburg In verband met aanstaande pensionering van een collega en de taakverlichting hoofden b.l.o.-scholen worden gevraagd, die in het bezit zijn van de volledige bevoegdheid met de aantekening j. en r. en bereid zijn, zich te specialiseren op het terrein van het doverv onderwijs. Salaris: b.l.o.-regeling, terwijl voor de diploma's doven onderwijs in totaal zes punten worden toegekend. Opleiding voor deze diploma's geschiedt na indienst treding. Wie belangstelling heeft communicatie op het gebied van taal en spraak, vindt in "Effatha" een interessant en veel voldoening gevend werkmilieu. Sollicitanten worden in de gelegenheid gesteld kennis te maken met het onderwijs. Brieven z.s.m. aan de directeur. Chr. Scholengemeen schep Voor leger en mlddelbeer commercieel econo misch en administratief onderwijs. (LM.O. - L.E.A.O. - M.N.O. IJIsterkade11,Sr>eek. Tel. 05150-13434. I.v.m. vertrek één der lerareseen gevraagd per 1 maart 1977 12tot14iuir3eer.l< positief Christelijke levensovertuiging - N.B. i.v.m. uitbreiding is per 14-1977 een volledige weektaak te verwachten. Sollicitaties te richten aan de direkteur van de S.G.; A J. Dijkstra, p/a Postbus 78, Sneek. vraagt wegens uitbreiding voor zo spoedig mogelijk; Taakomschrijving: een bijdrage leveren aan de toelatings- en herhalingsonderzoeken voor het buitengewoon onderwijs; het verrichten van individueel- en groepsonderzoek; het op basis daarvan rapporteren en adviseren van onderwijsgevenden, ouders en andere betrokkenen; het meewerken in teamverband t.a.v. genoemde taken. Gevraagd: Voltooide academische opleiding. Bij voorkeur ervaring op het gebied van school- en leerlingenbegeleiding. Bij voorkeur bekendheid met het buitengewoon onderwijs. Taakomschrijving: het verrichten van pedagogisch-didactisch onderzoek; het opstellen en uitvoeren van behandelingsplannen; het adviseren van leerkrachten op basis van onderzoekgegevens; het begeleiden van de uitvoering van behandelingsplannen. Gevraagd: Ervaring in het onderwijs, zo mogelijk in buitengewoon onderwijs gewenst. Verdere studie op het gebied van de ortho-pedagogiek b.v. akte Bu.0. of opleiding voor remedial teacher strekt tot aanbeveling. Taakomschrijving: gesprekken voeren met onderwijsgevenden en ouders betreffende de schoolproblemen en de ontwikkelings- en milieugegevens; rapporteren aan het team. alsmede het geven van een eigen visie t.a.v. het probleem en de mogelijke hulpverlening; het bespreken van het teamadvies met de ouders en ev. met de school en het hulpverlenen aan de ouders bij het komen tot een eigen besluit. Gevraagd: Opleiding Sociale Academie. Onderwijservaring of ruime bekendheid met het onderwijs strekt tot aanbeveling. Taakomschrijving: het verrichten van didactisch onderzoek van kinderen met leerproblemen, adviseren van aangepaste hulpmogelijkheden en begeleiden van leerkrach ten en remedial teachers bij de toepassing daarvan; het adviseren en begeleiding van onderwijsgevenden bij het doorvoeren van veranderingen op diverse onderwijsgebieden; het in teamverband en in overleg met de scholen meewerken aan het opzetten van behandelingsplannen; gegevens, die beschikbaar komen vanuit psycho-diagnostisch onderzoek van de leerlingen te vertalen in hulpprogramma's. Gevraagd: Niveau doctoraal ortho-pedagogiek of Bu.O. vakstudie en M.O.-B pedagogiek. Bij voorkeur ervaring op het gebied van school- en leerlingbegeleiding. Taakomschrijving: het verder ontwikkelen van het project wereldoriëntatie op basis van de bestaande doelstellingen van de dienst; het begeleiden van een aantal basisscholen in de meest ruime zin. Gevraagd: Tenminste M.O.-A pedagogiek. Ruime ervaring in het basisonderwijs dan wel in het buitengewoon onderwijs. Ervaring op het gebied van wereldoriëntatie in de praktijk van de school. De rechtspositieregelingen van de gemeente Hengelo (O.) zijn van toepassing. Salarissen volgens Rijksregeling. Voor verdere informatie kunt u zich wenden tot de heer Dr. W. M. Hopman directeurtel. (05400) 2 64 65 Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan het Bestuur van de Schoolbegeleidingsdienst „Midden-Twente", p/a Geerdinksweg 187, Hengelo (O.). De sollicitatieprocedure omvat een gesprek met Bestuur en medewerkers. scholengemeenschap voor v.w.o. en h.a.v.o. Gevraagd voor zo spoedig mogelijk een voor 7 uren (op Woensdag) Van de te benoemen docent wordt verwacht dat hij/zij een bijdrage te verlenen een een verantwoorde vormgeving van het modem onderwijs; persoonlijke aandacht aan teerlingen te schenken; samen te werken in teamverband. Solüdtatiee mat opgeva van godsdienst en referenties aan de rector, Ir. P Vogolesang, Brahmsstrast 7, telefoon 020 - 72 79 83. Chr. Net. MAVO "Meranetlw" NIc. van dar Steenstraat 2 Gevraagd: s het tijdvak van W/4 t/m JO/6. Sollicitaties en inlichtingen: O.H. de Boer dir. Postbus 110. Telefoon school 029794629; tel. huis: 029791668. Per 1 februari voor 18 uur ds. v. Eldenschool voor leao en lavo. Rembangstraat 36 te Haarlem, tel. 023- 379271. kil. Th. Delleman. dir. I Noteert U een kado-abonnement voor Naam: Adres: Plaats: I Dit kost mij voor de eerste termijn 655 minder, daarna de normale kwarlaalprijs. Het bedrag zal ik na ontvangst van de acceptgiro- kaart betalen. Stuurt U de acceptgirokaart naar haam: Adrea: Plaats: Handtekening. Datum, i Ik adresseer via een open envelop I Trouw/Kwartet B.V., antwoordnummer 2792 Amsterdam.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 15