Leerling E.E.G. Laborante Bethel Ziekenhuis Delft FAMILIEBERICHTEN MAANDAG 3 JANUARI 1977 TROUW/KWARTET 6 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven* worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 16.00-20.00 uur. Vandaag zijn onze ouders Johannes N. Blom en Uulkje K. Jellema 25 jaar getrouwd. Hun trouwtelut was: .J>e vrede Gods hetrse in uw harten" We hopen dat dit ook in de toekomst voor hen mag gelden. Geke en Peter Hans Klaas Chris Amsterdam. Buitenveldert. 3 januari 1977. „Hoe zalig u het volk dat naar Uw klanken hoort." Psalm 89:7 Heden nam de Heere van ons na een kortstondige ziekte, maar een zegenrijk leven onze geliefde Vader. Groot-, Overgroot-, en Betovergrootvader Jacobus van Leeuwen in de ouderdom van 97 jaar Mede namens verdere familie I. van Leeuwen 's Gravenhage, 1 januari 1977 ..Statenhof Fredenk Hendriklaan 6 Correspondentieadres: Haringstraat 55. Scheveningen. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren dinsdag- en woens dagavond van 7-8 uur in rouwcentrum Schevenin gen ,,'t StatenhuysStatenlaan 78. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 6 januari te 1.30 uur in de Thaborkerk. van Hoombeekstraat 128. waarna de teraardebestel ling zal plaatshebben op de algemene be graafplaats aan de Kerkhoflaan. Aankomst al daar te 2.30 uur. Geheel onverwacht heeft de Heer van leven en dood tot Zich genomen onze geliefde vader, schoonvader, grootvader en vriend Aalbertus van den Born op de leeftijd van 55 jaar. „Want ik ben verzekerd, dat niets ons zal kunnen scheiden van de liefde Gods. welke is in Christus Jezus, onze Here Rom. 8 38 Eibergen: Ed en Nienke Ermelo: Dik en Janny Ermelo: Tony en Jan en Sander Oldeberkoop: Cees en Ans Ermelo: Josje Harderwijk, 30 december 1976 Kielmeen 21 Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 4 janu ari 1977 om 13.00 uur op de algemene be graafplaats te Ermelo. De rouwdienst zal gehou den worden om 12.00 uur in de Maranathakerk, Sparrenlaan te Ermelo. Gelegenheid tot condole ren op maandagavond 3 januari 1977 van 19.00-20.00 uur in de Maranathakerk aan de Spar renlaan. God nam tot Zich. moegestreden, onze lieve, wijze Moeder en Oma Akke Lanser-Kuperus weduwe van Johannes Lanser op de leeftijd van 73 jaar. Romeinen 8 vers 18: Want ik ben er zeker win, dat het lijden van de tegenwoordige tijd met opweegt tegen de heerlijkheid, die over ons geopenbaard zal worden. Badhoevedorp: E den Ouden-Lanser N. den Ouden Canada: J. Lanser M. Lanser-Hoetmer Speuld: A. Lanser M E. Lanser-Potman Hoofddorp: Joh. Lanser H Lanser-van Tienderen Lisserbroek: C. Lanser C Lanser-Vroegop Hoofddorp G Lanser J Lanser-van Beek Apeldoorn A. Streefkerk-Lanser J Streefkerk Hoofddorp: H Lanser S. Lanser-Janson Ermelo. W Lanser M A. Lanser-Romeijn Badhoevedorp T Lanser J. Lanser-Verhoeven Vijfhuizen D Lanser W Lanser Meier Rijsenhout: H. J Lanser M. Lanser-Itterson Hoofddorp A. J. L. Lanser Amsterdam: M. Hoogvliet-Slinger C Hoogvliet klein- en achterkleinkinderen Badhoevedorp. 31 december 1976. Papegaaistraat 8. Onze moeder en oma is thuis opgebaard; gelegen heid tot afscheid nemen dinsdagavond van 7.00- 800 uur. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op woensdag 5 januari om 14 00 uur in de aula van de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Hoofddorp, aan de Hoofdweg hoek Vijfhuizerweg. waarna de begrafenis in het familiegraf aldaar zal plaatsvinden Vertrek van het woonhuis om 13.30 uur Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in één der ontvangkamers op de begraafplaats „Want dag en nacht drukte Uw hand zwaar op mi}." Psalm 32:4a „Gij hebt Mi] met uitverkoren, maar Ik heb u uitverkoren." Johannes 15:16a Verwachtingsvol over hetgeen Hij ook hem heeft beloofd, heeft Cornelis Baardman oudejaarsdag op rustige en dankbare wijze af scheid genomen van zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen en hij is in vrede ontslapen. Hij is 77 jaar geworden. Uit aller naam: A. Baardman-de Groot Binnendams 83 Hardinxveld-Giessendam. 31 december 1976. Condoleren dinsdag 4 januan 1977 van 19.00-20.30 uur op het woonadres. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 5 januari 1977 om 15.00 uur op de begraafplaats te Giessen Oudekerk (gem. Giessenburg) Geen bloemen geen toespraken Het heeft God behaagd heden tot Zich te nemen mijn zeer geliefde Man, onze lieve Vader. Be huwd- en Grootvader Ir. Johan Christiaan Keiler Officier in de orde van Oranje Nassau Psalm 23 onberijmd Zwolle: D M. Keiler-Vissink Annelies Keiler Hardenberg: M. A. Keiler E. Keller-van der Zee Hans Akky Zwolle. 1 januari 1977 Zalné Flat 1 Geen bezoek Er zal een rouwdienst gehouden worden in de Jeruzalem Kerk, Molenweg. Assendorp. Zwolle, op 6 januari a s. te 13.00 uur. Na de dienst gelegenheid tot condoleren in de kerk. De teraardebestelling zal in besloten kring plaatsvinden. Heden nam de Heere tot Zich mijn geliefde Man, onze lieve Vader en Grootvader Dirk Vroegop op de leeftijd van 70 jaar Mede namens kinderen en kleinkinderen J. C. Vroegop-van Dijk 's Gravenhage, 1 januari 1977 Landzijde 305 Geen bezoek aan huis geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 6 januari te 10.30 uur in de Salvatorkerk. Vrede rustlaan 96. waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats Westduin". Ockenburghstraat, Loosduinen. Aankomst aldaar te 11.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na de dienst in de hal van de kerk. En nu. wat reruiacht ik Here Mijn hoop, die is op U Voor ons geheel onverwacht, moesten wij af scheid nemen van mijn lieve Man. onze Vader en lieve Zoon, Schoonzoon, Broer, Zwager en Oom Hendrik Borreman in leven Secretaris der Gemeente Soest op de leeftijd van 48 jaar. Soest: A.B. Borreman-Mensink Nicolet Corine Berthilde Oudewater: G. Borreman-Griffioen Doetinchem: CJ A I Tiecken-Nijdeken D. Tiecken en verdere familie Soest, 1 januari 1977 van Goyenlaan 205 Liever geen bezoek aan huis Mijn man is opgebaard in het mortuarium van het Ziekenhuis „Zonnegloren". Soesterbergsestraat 125. Soest, aldaar geen bezoek. De rouwdienst zal D.V gehouden worden op woensdagavond 5 januari a s. om 7.00 uur in de Julianakerk aan de Julianalaan 19 te Soestdijk en geleid worden door de weleerwaarde heer Dr. J. Rinzema. Na afloop is gelegenheid tot condoleren in „Cre do". achterAde Julianakerk. De teraardebestelling zal in familiekring plaatshebben op donderdag 6 januari a.s. op de Algemene Begraafplaats aan de Veldweg te Soest. .Mijn genade is u genoeg De HERE nam heden geheel onverwacht tot Zich mijn innig geliefde man, onze fijne vader en lieve opa Pieter den Hertog op de leeftijd van 61 jaar. Haarlem: T. A. den Hertog-Breedijk Herman en Jet Sneek: Greet Gouda: Elly en Gert en kleinkinderen Haarlem. 30 december 1976. Ononweg 40. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen - geen toespraken. Gelegenheid tot condoleren maandag 3 januari a.s. 's avonds van 7-8 uur in de wijkzaal van de Immanuelkerk, van Egmondstraat 3 te Haarlem. De begrafenis zal D.V. plaatshebben dinsdag 4 januan a.s. om 15.30 uur op de begraafplaat* „Westerveld" te Dnehuis-Velsen. voorafgegaan door een dienst in de Immanuelkerk aan de van Egmondstraat 3 te Haarlem, aanvangend om 14.00 Schaduwen, die over het leven vallen kan men achter zich laten, als men zich keert naar het Licht. Dankbaar genietend van iedere dag die God hem hier op aarde schonk, ging onverwachts maar niet onvoorbereid, naar zijn Vader in de hemel Gosse Bijlenga op de leeftijd van 48 jaar Gonny Bijlenga-Karsemeijer Marian Klaas Gosse Ellen Klaas Ronnie Hans en Carel Breukelen. 31 december 1976 Straatweg 176. Iedere die zich wil laten troosten door Gods woord en die met en voor ons bidden wil om Zijn weg te volgen wordt uitgenodigHwoensdag 5 januan 1977 om 14.00 uur aanwezig te zijn in de gereformeerde kerk aan de Straatweg te Breukelen. Na afloop van deze samenkomst zal de begrafenis plaatsvinden op de Nieuwe Algemene be graafplaats te Breukelen Gelegenheid tot condoleren uitsluitend dinsdag avond van 8 uur af in de consistoriekamer van bovengenoemde kerk. Geen bloemen „Ik ben het licht der wereld Johannes 8 vers 12 Onze Hemelse Vader heeft van zijn aardse taak ontheven onze geliefde Broer en Zwager Gosse Bijlenga Schoonhoven: T. Vervat-Bijlenga H. L. Vervat Bellevue (U S A.): R. Bijlenga-Sturing Berkum: H. Bijlenga J. G. Bijlenga-Koerselman Boras (Zweden): C. T. Bijlenga G. Bijlenga-Widegren Surrey (Canada): C. C Bijlenga J. Bijlenga-Boot Zwijndrecht: K. Bijlenga J. Bijlenga-Meijer W. A. P. F. L. Bijlenga T. Bijlenga-Dragt Breukelen: J. J. Bijlenga A. M. Bijlenga-van Spengen Castricum: C. M. Ouwerkerk-Bijlenga P. Ouwerkerk 31 december 1976. Uw vriendelijkheid was aan alle mensen bekend Filippenzen 4:5 Bedroefd, maar dankbaar gedenkend nam de Here uit onze familiekring weg onze geliefde Zwager en Oom Gosse Bijlenga in de leeftijd van 48 jaar Nieuwersluis: J. Soede Veenendaal: R. van Brenk-van Randen Woudenberg: C. Karsemeijer-Hoogendoorn Nieuwersluis: K. Strijland-Karsemeijer L. H. Strijland Zeist: I. M. de Jong-Karsemeijer Loosdrecht: N. Karsemeijer W. Karsemeijer-Groen Voorschoten: M. Weesjes-Karsemeijer C. Weesjes Utrecht: J. van Nimwegen-Karsemeijer G. J. van Nimwegen Wageningen: P. L. Karsemeijer A. Karsemeijer-Hoogendoorn Amstelveen: E. G. Hoogendoorn-Karsemeijer D. Hoogendoom Oukoop: J. Karsemeijer Chr. Karsemeijer-van Walbeek Lent: A. Karsemeijer KI. Karsemeijer-Rietveld Woerden: J. Karsemeijer G. Karsemeijer-Leijen neven en nichten Breukelen, 31 december 1976. Tot onze grote droefheid nam God zeer onver wachts tot Zich onze lieve Vader en Grootvader Isaac Nicolaas Theodoor Diepenhorst op de leeftijd van 69 jaar. oud-burgemeester van Epe oud-lid van het college van Gedeputeerde Staten van Gelderland oud-lid van de Tweede Kamer der Sta ten-Generaal oud-staatssecretaris van Buitenlandse Zaken Ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw Utrecht: J. M. A. Diepenhorst 's-Gravenhage: A. R. E. I. Diepenhorst Domburg: P A. D. H. Diepenhorst Y. J. D. Diepenhorst van der Veen Meerstadt Alexander Carolina Diederik Baambrugge: G. A. L. R. Diepenhorst M. J. M. M. Diepenhorst -Sandberg tot Essenburg Jacobine Godert Gouda: K. G. B. O. R. Diepenhorst B. E. P Diepenhorst-Betist Anna belle Epe. 31 december 1976. „de Epenhorst" Kortenkampweg 6. Geen bezoek Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden op woensdag 5 januari in de Goede Herderkerk. Enkweg 2 te Epe; aanvang 11.00 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden om 12.00 uur op de begraafplaats „Norelbos" te Epe. al waar na afloop van de plechtigheid gelegenheid zal zijn tot condoleren In Jezus ontslapen onze geliefde Vader en Groot vader Hendrik Homans weduwnaar van K. Vos. op de leeftijd van 75 jaar. Baarn G. H. Homans P. H. Homans-v. d. Meulen 's-Hertogenbosch: A. van Rotterdam-Homans H. van Rotterdam Veenendaal: J. L. Van Dijk-Homans M. J. van Dijk Haarlem: J. de Groot-Homans C. de Groot Vroomshoop: C. Homans A. Homans-Homans Ermelo: A. J. Homans K. M. Homans-Kreuze Kleinkinderen en achterkleinkind Baam. 31 december 1976 Oude Utrechtseweg 4 Dienst van Woord en Gebed in de aula van „De Wolfsbergen" te Emmen op dinsdag 4 januari a.s. om 13 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis, die om 13.30 uur zal plaatshebben. Heden overleed plotseling onze Broer. Zwager en Oom Gerrit Dannijs op de leeftijd van 66 jaar Canada: A. Dannijs-van Schaik Sassenheim: A. van Duijn Zaandam: G. van Schaik-Dannijs Sassenheim: J. Dannijs C. A. Dannijs-Meeuwenoord Hillegom: C. M. van der Steen-Dannijs Sassenheim: A. Dannijs Lisse: J. Roubos-Dannijs P. Roubos Sassenheim: Nic. Dannijs T. Dannijs-Koekoek Sassenheim: A. Ouwehand-Dannijs A. Ouwehand nichten en neven Sassenheim. 31 december 1976 Huize „De Schutse" Parklaan 58a Correspondentie-adres: J. Dannijs. Essenlaan 35, Sassenheim. De rouwdienst is bepaald op dinsdag 4 januari 1977 nam. 2.30 uur in Huize „De Schutse", waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de be graafplaats van de Ned. Herv. Kerk te Sassen heim plm. 3.15 uur nam. Gelegenheid tot condole ren na de teraardebestelling in het rouwcentrum „Vliem," Jacoba van Beierenlaan 4. Sassenheim (zij-uitgang begraafplaats). Ik weet mijn Verlosser leeft In zijn Heer en Heiland ontslapen mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, Groot- en Overgrootvader Leendert Johannes Splinter echtgenoot van Christina Verkuijl in de gezegende leeftijd van 87 jaar Psalm 23 (onber.) Zevenhoven: Chr. Splinter-Verkuijl Wieringerwerf: C. van Tol-Splinter M. van Tol Velsen-N.: J. Splinter A. Splinter-van Baren Zevenhoven: E. Splinter-Domburg Middenmeer: G. B. Bos-Splinter W. J. Bos Hattem: G. van Leeuwen-Splinter D. van Leeuwen klein- en achterkleinkinderen Zevenhoven. 30 december 1976 Zuideinde 37a De rouwdienst zal D.V. plaatsvinden op dinsdag 4 januari a.s. om 13.00 uur in de Geref. kerk te Zevenhoven, waarna de teraardebestelling zal volgen op de Algemene Begraafplaats te Zeven hoven. Gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis na de begrafenis. Geen bloemen Liever geen bezoek In Uw hand beveel ik mijn geest; Gij verlost mij. Here getrouwe God. Psalm 31 vers 6 Na een kort ziekbed ging onze innig geliefde zorgzame Moeder en Oma in tot het Huis van haar Vader Willemina den Hertog weduwe van Pieter Jacobus van der Spek op de leeftijd van 69 jaar. Oud-Beijerland: Trudie en Jaap John Peter Wenda en Feico Monique Aalsmeer: Paula en Simon Judith Renske Jelle Sjoukje Boedapest: Sjoukje en Tibor Pieter Akos Zoetermeer: Ine en Dick Derk Jan Zoetermeer. 1 januari 1977. Dr. J. W. Paltelaan 14. Corresp.-adres I. Havenaar-van der Spek. Turfberg 26. Zoetermeer. Gelegenheid tot condoleren dinsdag van 19.30—20.30 uur. en na de begrafenis, in de zaal van de Morgensterkerk. Woensdag 5 januari wordt D.V. om 13.00 uur een rouwdienst gehouden in de Pelgrimskerk aan de Stationsstraat, waarna om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Binnenweg te Zoetermeer. Geen bloemen aan huis. In Jezus ontslapen onze geliefde schoonzuster Willemina van der Spek-den Hertog op de leeftijd van 69 jaar. Zoetermeer: C. J. van der Spek K van der Spek-van Vliet J C. van der Spek N. van der Spek Jac. van der Spek S. van der Spek-Pars Dordrecht: J. van Duuren-van der Spek Zoetermeer: J. van der Spek L. van der Spek J. van der Spek-den Hollander Soest: A. Reijenga-van der Spek Zoetermeer, 1 januari 1977. Donderdag 30 december behaagde het de Heere tot Zich te nemen onze lieve Schoondochter. Schoonzuster en Tante W. de Graaf echtgenote van A. Glas G.zn op de leeftijd van 49 jaar. Broek op Langendijk: G. Glas-Wagenaar Zuid Scharwoude: A. Smit-Glas J. Smit Broek op Langendijk: A de Groot-Glas C. de Groot Emmeloord: J Glas G. Glas-Menlenbelt Heerhugowaard: G. van Breugel-Glas F. van Breugel Bussum: J. Glas Meppel: G. Wiskerke-Glas J. Wiskerke Amersfoort: N. Glas neven en nichten Correspondentie-adres: Ardennen 36, Leusden De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 4 januari 2.00 uur n.m. op de begraafplaats „Rusthof" aan de Dodeweg te Amersfoort. „Ik ben de deur der schapen" „Ik ben de deur; als iemand door Mij binnenkomt zal hij behouden worden; en hij zal ingaan en uitgaan en weide vinden. op 79-jarige leeftijd is van ons heengegaan Anje Stuurwold sinds 3 april 1964 weduwe van Egbert Reinders Metslawier: Reinder en Aly Wiesje en Berthilde Harkstede: Tinus en Grietje Eppie, Joke, Anja. Kornelis en Grietinus De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 5 januari 1977 te Schildwolde om 14.30 uur. Vooraf gaande zal er een rouwdienst worden gehouden in de Gereformeerde Kerk. Hoofdweg 18 te Schildwolde. die aanvangt om 13.30 uur. Correspondentie-adres: Roptawei 42. Metslawier Delfzijl, Vliethoven, 31 december 1976 In ons ziekenhuis met 364 bedden komt een plaats vrij vooreen Zij zal worden opgeleid tot het zelfstandig voorbereiden en registreren van E.E.G.'s, het beoordeelen van de registratie op de technische kwaliteit en het onder leiding beschrijven van E.E.G.'s. Kandidaten dienen in het bezit te zijn van het diploma H.A.V.O. met natuurkunde in het vakkenpakket. Salaris afhankelijk van leeftijd. Studiekosten komen voor rekening van het ziekenhuis. Uw sollicitatie kunt u richten aan het hoofd Personeelszaken op onderstaand adres. Reynier de Graefweg 3, Delft.T elefoon 015 - 56 93 40.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 6