e leid(st)er gezinsverzorging gemeente consulent m/v STAFFUNKTIONARIS m/v In JEUGDHUIS "TROMPENDAAL" Groepsopvoeder/ster EEN COORDINATOR (M/V) MEDEWERK(ST)ER JEUGDPASTORAAT A. een beginnend KURSUSLEIDER/STER B. een ervaren KURSUSLEIDER/STER maatschappelijk werk(st)er n BOUWHUIS PHILADELPHIA-OVERIJSSEL orthopedagoog (m/v) EEN HOOFD. EEN FULLTIME STAFKRACHT christelijk jongeren verbond (Y.M.C.A.) Staffunktionaris Werkmateriaal (m of vr.) VRIJDAG 24 DECEMBER 1976 TROUW KWARTE UDA( De landelijke stichting PUORIE zoekt een Het doel van de stichting is het organiseren van vakanties voor lichamelijk- en dubbel gehandikapte jongeren tussen 8 en 21 jaar. De hoofdtaken van de funktionaris zijn: opzet en organisatie van een landelijk bureau; - wervtng van deelnemers; - werving en instruktie van vrijwillig kader. Van de funktionaris wordt gevraagd: - bereidheid om uitvoerend bezig te zijn op een éènmanspost; ervaring in het omgaan met gehandikapten; ervaring in het groepswerk; kennis en ervaring van administratie/organisatie/planning en financieel beheer; - opleiding op HBO niveau. geboden wordt: - een salaris en verdere arbeidsvoorwaarden volgens CRM normen; opname in pensioenfonds PPGM. Informaties: projektgroep PUORIE, J. van luit-telefoon 033-43244 tst. 313 of 03425-1917. Sollicitaties: Sekretariaat van de stichting PUORIE - Van Duivenvoordelaan 424 - Wassenaar. Deputaten Algemene Diakonale Arbeid en Deputaten Vormingswerk van de Gereformeerde Kerken in Noord-Brabant en Limburg, vragen een deze onsulent(e) zijn: al het leggen en onderhouden van kontakten met diakonièen en met plaatse lijke werkgroepen die zich bezig houden met vorming en toerusting, met ais doel deze te adviseren en te begeleiden. b) het uitvoeren van werkzaamheden, die door de diakonièen of werkgroepen met ter hand kunnen worden genomen, zoals het voorbereiden en organiseren van cursussen, trainingen e.d. c) het adviseren van classes, kerken en andere daarvoor in aanmerking komende organen over diakonale - resp. vormingsaktiviteiten. d) het onderhouden van kontakten met provinciale en landelijke gereformeerde organisaties. Voor het vervullen van deze funk tie denken wij aan iemand, die Gereformeerd is. goede contactuele eigenschappen bezit. Opleiding: v.O. groepswerk of vormingswerk of gelijkwaardige opleiding; ervaring heeft in het werken met vrijwilligers. Het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de rechtspositierege ling voor de medewerkers in algemene dienst van de gereformeerde kerken m Nederland. Schnftelijke sollicitaties dienen binnen 14 dagen'na het verschijnen van deze advertentie te worden gericht aan de secretaris van de sollicitatie-commissie, de heer E. van Beilen, van Heemstralaan 38 te Fijnaart. Mondelinge of schriftelijke informaties kunnen worden ingewonnen bij de consulent samenlevingsopbouw de heer J. Knoop, Smalle Haven 1d te Eindhoven, tel. 040-434390. Privé 040-445942. maatschappelijke dienstverlening ijssel-vechtdelta interlevensbeschouwelijke stichting werkzaam op het gebied van gezinsverzorging, bejaardenhulp en maatschappelijk werk Het werkgebied van de stichting omvat de gemeenten: Zwolle, Kampen. IJssel- muiden. Hasselt en Zwartsluis, totaal ca. 120.000 inwoners. In de gezms- en bejaardenverzorging zijn 650 gezinshelpsters en -verzorgsters werkzaam, begeleid door 25 leidsters en 3 staffunctionarissen. In verband met het vertrek van een van onze collega's zoeken wij op KORTE TERMIJN standplaats Zwolle Tot haar/zijn taak zal behoren: het begeleiden van gezinshelpsters en gezinsverzorgsters - het onderhouden van contacten met de gezinnen - het »n teamverband meedenken over ontwikkelingen binnen de stichting Wij bieden: - opname in pensioenfonds - salaris en arbeidsvoorwaarden volgens COAM-regeling werken in teamverband Vereisten: - Een afgeronde opleiding M W. - H B O. - S D. of Sociale Akademie Telefonische informatie in te winnen bij de heer H Peper, staffunctionaris werkbegeleiding gezins-bejaardenverzorging. tel. 05200-31240. Sollicitaties te nchten aan de direktie. Rhtjnvis Feithlaan 96. Zwolle. uitgaande van de Stichting Het Leger des Heils, is een plaats vrij voor een in een groep schoolgaande kinderen, jongens en meisjes met gerichte behandeling. Gevraagd wordt: - ervaring in K B.werk, - kunnen werken in teamverband, - opleiding M.B.O. I.W., - minimum leeftijd 21 jaar, - positief Christelijke levensovertuiging. Geboden wordt: - begeleiding in het werk, 1 x per 14 dagen weekend vrij, salaris volgens rapport Haeck, onregelmatig heidstoeslag, slaapdienstvergoeding. Sollicitaties te richten aan Jeugdhuis "Trompendaal' van Hengellaan 6, Hilversum. STICHTING DE VLUCHTHEUVEL die tot grondslag heeft de naastenliefde zoals die mede tot uiting komt in het Evangelie, en die ten doel heeft het helpen van mensen die tijdelijk extra hulp nodig hebben in de vorm van begeleiding en onderdak, vraagt voor de leiding van haar op te richten opvangcentrum voor (jong) volwassenen, jeugdhotel en mensa. Vereist: organisatorische kwaliteiten, contactuele eigen schappen en het vermogen om met een beperkte personeelsbezetting en met vrijwilligers een milieu te scheppen voor een zo goed en spoedig mogelijke terugkeer van de hulpvragende in de normale leefsituatie. Behalve beleidsvoorbereidend werk voor bestuur en raad van beheer behoort het ontwikkelen van samenwerkingspatronen met instellingen voor hulpver lening en het werken in teamverband tot de belangrijkste elementen van de taak. Ervaring in soortgelijk werk is vereist, terwijl opleiding in een der menswetenschappen, op een sociale of pedago gische academie tot aanbeveling kan strekken. Maximum salaris per 1-1-76 f 3.900.— bruto per maand, incl. vakantietoelage. Inlichtingen bij de voorzitter N. Zuidema-Van Dijk, Elzenlaan 50 Hilversum, telefoon 035-44792. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de voorzitter. De K.A.Z. van de Gereformeerd* Kerken in Amstelveen-Buitenveldert zoekt een die samen met de jeugdstuurgroep de mede- werklstlers begeleidt in het Van deze kandidaat wordt verwacht dat hij/zij: beschikt over ervaring in het voeren van pastorale gesprekken - kan werken als begeleid 1st)er van groepen. open staat voor en affiniteit heeft met de vragen en de belevingswereld van de jongeren. zijn/haar theologische kennis en agogische begaafdheden zodanig kan aanwenden dat hij/zij de jongeren in hun geloofsoriëntatie zinvol bege leidt. De functie is op half time basis, voorlopig voor 1 1/2 jaar. Voor sollicitatie en/of inlichtingen kunt U zich wenden tot de benoemingscommissie p/a M.J.P. van der Mast. Keizer Karelyveg 436. Amstelveen, telefoon 020-45.60.46. OECUMENISCH VORMINGSCENTRUM HEDENESSE TE CADZAND IN ZEEUWS-VLAANDEREN Hedenesse is een vormingscentrum in internaatsverband, waar gewerkt wordt met groepen uit het onderwijs, de gezondheidszorg, de kerken, het bedrijfsleven en met open mschnjvingsweken. De kursusstal telt momenteel 7 personen. Hede nesse zoekt op korte termijn: taak: het voorbereiden en uitvoeren van kur- sussen binnen de bestaande sektoren het deelnemen aan de voorkomende staf werkzaamheden. Opleiding: een (gerichte) opleiding op tenminste H.B.O. niveau. die vanuit eventueel een ander werkterrein ruime ervanng heeft m het werken met groepen. Taak: het voorbereiden en uitvoeren van kursus- sen binnen de bestaande sektoren. het initiëren van vormingskursussen voor meuwe kategonèn en groepen. het deelnemen aan en stimuleren van de voorkomende stafwerkzaamheden. Opleiding: een opleiding op tenminste H B O -niveau, verbreed door een ruime ervanng. Nadere inlichtingen worden verstrekt door de kursusstaf. Salariëring overeenkomstig het rechtspositiereglement van vormmgs- en ontwikkelingswerk. Sollicitaties te richten vóór 8 januari een Solt. cie ..HedenesseVierhonderdpolderdfik 10. Cedzand. (tel. 01179-1654 vanuit België OOT31 1179 1654). Het Geriatrisch Verpleeghuis „Vliethoven", dat plaats biedt aan 125 patiënten, zoekt op korte termijn een Het betreft hier een nieuwe funktie binnen een psycho-geria- trische setting. Tot de taak van de maatschappelijk werk(st)er zal o.m. be horen: begeleiding van de opneming en het ontslag van de patiënt, verzorgen van de rapportage van de milieu-gegevens van de patiënt, die een optimale begeleiding in het verpleeghuis mogelijk moet maken, regelmatig contact onderhouden met de naaste familieleden, hulp bieden bij materiële problemen van de patiënt, deelname in een multi-disciplinair team. Wij verlangen van de maatschappelijk werk(st)er: een voltooide dagopleiding Sociale Academie of H.S.A., belangstelling voor de geestelijk gestoorde bejaarde. kennis van c.q. ervaring in het medisch maatschappelijk werk, het kunnen funktioneren in een multi-disciplinair team, goede contactuele eigenschappen, het bezit van rijbewijs en eigen auto. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selec tieprocedure. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heer J. A. de Boo, geneesheer-directeur, telefoon (05960) 1 89 44. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de Direk tie van Vliethoven. Zwet 7-9, Delfzijl, Postbus 97. GERIATRISCH VERPLEEGHUIS VLIETHOVEN DELFZIJL 't Bouwhuis in Enschede is een projekt van de protestants christelijke oudervereniging Philadelphia en vormt een leefgemeenschap voor diep, ernstig en matig geestelijk gehandicapten. Kinderen zowel als mannen en vrouwen, kunnen hierin worden opgenomen. Wij hebben momenteel ruim 200 bewoners die in een drietal paviljoens, elk bestaande uit zeven zoveel mogelijke verzelfstandigde wooneen heden, zijn gehuisvest. Vanuit deze woonsituatie nemen zij deel aan verschillende dagaktiviteiten. In 1977 zullen wij daarbij nog'eens 100 nieuwe bewoners opnemen die gehuisvest worden in een vierde paviljoen, en een paviljoen voor "bed-box-kinderen". Door de eisen die dit stelt aan ons begeleidingsteam bestaande uit een arts. psycholoog, orthopedagoge, maatschappelijk werkster en pastor, zouden wij graag m kontakt komen met een tweede In fulltime dienstverband zullen van u. als lid van dit interdiscipli nair team. verschillende werk zaamheden worden gevraagd. De pedagogische begeleiding van de groepsleiding bij hun om gang met de pupillen in de woon eenheden en in de verschillende dagaktiviteiten. staat daarbij op de voorgrond. Daarnaast zult u ook betrokken zijn bij de interne opleiding van de leerlingen voor het diploma Zwakzinnigenzorg en andere vormingsaktiviteiten. Tevens behoren pedagogisch onderzoek en pedagogische be handeling van de afzonderlijke bewoners tot uw taak. Kinderen zowel als volwassenen zullen uw aandacht behoeven. Zo wacht u op 't Bouwhuis een veelzijdige en ons inziens inte ressante werkkring. Voor deze funktie achten wij een doctoraal studie in de pedago giek of de opleiding M.O. Peda gogiek B noodzakelijk, bij voor keur met orthopedagogiek als hoofdvak. Ervaring is een pluspunt. Een positiet christelijke levens beschouwing is vereist. Een psycho-technlsch onderzoek maakt deel uit van de selektie- procedure. Bent u geïnteresseerd, dan zenden wij u graag nadere informatie over ons werk en deze funktie vergezeld van een sollicitatieformulier Deze kunt u onder vermelding van vakaturenummer aanvragen bij de Stich ting Philadelphia Overijssel. Bouwhuis, Welnaweg 100, Enschede. ROTTERDAM-ZUID CHRISTELIJKE L.O.M.-SCHOOL Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk H Buitengewoon onderwijs te Rotterdam vraagt voot haar bovengenoemde school in Rotterdam-Zui< per 1 augustus 1977 Ter informatie het volgende: de school bestaat uit 7 klasse-groepen, plannen voor een nieuw schoolgebouw zijn in e vergevorderd stadium. het vormen van een kleutergroep behoort tot c mogelijkheden. Wij zoeken iemand: van positief christelijke beginselen met ervaring b het buitengewoon onderwijs die een goed team leider is met goede contactuele eigenschappen. Inl. worden gaarne verstrekt door het hoofd der E school, de heer J. Riemen, tel. 010-80041! (school) of 010-772643 (privé). Soil, te richten aan de secretaresse van het bej stuur: mevrouw H. J. Vos. Witte de Withstraat 231 te Rotterdam, tel. 010-138880. ALGEMEEN CHRISTELIJK VORMINGSCENTRUM „ALKMAAR" Drechterwaard 14. Alkmaar vraagt op korte termijn voor: het begeleiden van groepen partieel leerplichtigen het geven van speciale onderdelen van het programma het in teamverband meedenken en toe werken naar nieuw parttime onderwijs voor jongeren aangeboden: een boeiende en afwisselende werksituatie werken in teamverband in een nieuw gebouw een salariëring volgens de rechtspositiere geling VLJ gevraagd: bij voorkeur N20 onderwijsakte, volledig bevoegd J en R Mikojel, specialisatie handvaardigheid ruime ervaring in het werken met groepen. Sollicitaties aan het bestuur van het Alg. Chr. Vormings- centrum „Alkmaar". Dr. Schaepmanplein 3. Alkmaar. Inlichtingen: Mej. L Tames, tel. 072-17240. In I kv er Het C.J.V. is een oekumenische jeugd- en jongeren organisatie. De plaatselijke groepen, overwegend tussen 8 en 22 jaar, worden geleid en bestuurd door vrijwilligers en hanteren veelzijdige programma's rondom ontspan ning, vorming en dienstverlening. In onze landelijke staf te Driebergen is op korte termijn plaats voor een die verantwoordelijk is voor de produktie van een aantal periodieken, werkmappen en brochures voor vrijwilligers van plaatselijke groepen. Voor elk van die uitgaven wordt gewerkt met redaktiegroepen van kollega's en vrijwilligers. Van de staffunktionaris wordt daarbij een stimulerende en koördinerende bijdrage verwacht, naast de eindredaktie in de zorg voor de vormgeving. Kandidaten voor die funktie moeten beschikken over: - een praktisch getinte opleiding in kultureel werk - ervaring in het werken met groepen (verschillende methoden) - ruime schriftelijke vaardigheden - kreatief vermogen - een goede motivatie t.a.v. christelijk jeugdwerk. Salaris: volgens C.R.M.-normen, naar leeftijd, opleiding en ervaring. Voor inlichtingen en sollicitaties kan men terecht bij: Christelijk Jongeren Verbond. Hoofd Programma dhrA. Kik, Postbus 115, Driebergen, tel.: 03438-6341. RECREATIECENTRA NEDERLANDBV j een samenwerkingsvorm van twee niet-commerciële instellingen imet een interkerkelijke achtergrond (10 centra. 1,5 miljoen overnachtingen per jaar) heeft op korte termijn enkele vakatures, i Lv.m. pensionering, uitbreiding en vertrek: Overlegstrukturen, zgn 'kategorale vergaderingen', nemen in onze organisatie een belangrijke plaats in. De (redelijke) arbeidsvoorwaarden zullen per funktie/standplaats wat verschillen. Nadere informatie zien wij tot onze spijt in de eerste fase van de selektieprocedure 'niet zitten', daarna uiteraard wel. Eigenhandig geschreven reakties van 'gemotiveerde mensen' zijn binnen 10 dagen zeer welkom bij de direktie, Postbus 38 - Driebergen. 1 DIREKTEUR voor 'Het Trefpunt' te Ermelo (15 hektare, 45 ver- huurbungalows. groepsverblijf, 160 plaatsen voortenten en caravans); 2 DIREKTEUR voor 'De Potten' te Offingawier bij Sneek (20 hek tare. 32 verhuurbungalows. verhuurvloot, ligplaatsen. 400 plaatsen voor tenten en caravans); 3 REKREATEELEIDERS resp.te stationeren op 'De Rog- geberg' te Appelscha (bosgebied) en 'Het Grote Bos' te Doorn (stafmede werker). Voor een direkteurefunktie komen in aanmerking goede gastheren, met redelijk zakelijk en technisch inzichL uitstekende gezondheid, brede alg. ontwikkeling op basis van VHMO en tenminste 4 jaar vervolgonderwijs. Theologische vorming en ervaring in sociaal-kultureel werk is gewenst Leeftijd 30-35 jaar. Bij de rekreatieleiders denken wij aan MIKOJEL of gelijkwaardige opleiding. Bij voorkeur enige specialisatie t a v spel. sport, dans. kreatief werk of vormingswerk, leeftijd 25-30 jaar Theologische vorming en belangstelling kan van betekenis zijn. ~?vlc«-i<As'«VWvv.V n N ->

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 26