PERSONEEL GEVRAA6D ru ru r refaja IL administrateur REDAKTIE- BEDIENDE Rabobank all-round medewerker *9 Diploma M.B.A. en leidinggevende capaciteiten? Trouw Van Weel-Bethesda Ziekenhuis Dirksland (Goeree-Overflakkee Trouw VAN ARKEL INSTITUUT sub-hoofd administratief medewerkster LERAAR/LERARES DUITS kursusleider(ster) logopedist(e) Gemeente 's-Gravenhage Christelijk Vormingsinstituut "De Ontmoeting vereniging "bartiméus" medewerk(st)er spelbegeleiding bartiméus zeist VRIJDAG 24 DECEMBER 1976 TROUW KWARTET l Rijksuniversiteit Utrecht De Vakgroep Populatie- en Evolu tiebiologie zoekt per 1 februari 1977 een administratief medewerkster Inlichtingen: het doen van bestellingen; het bijhouden van de financiële administratie; postoehandeling; het typen van uiteenlopende correspondentie en verslagen; het bedienen van de telefoon. het vervangen van de vak groepsecretaresse m voorko mende gevallen. voor deze afwisselende funktie met een zelfstandig karakter is een middelbare opleiding en gevoel voor accuratesse vereist. gegadigden dienen vlot te kun nen typen een behoorlijke kennis van de Engelse taal is gewenst. afhankeli|k van leeftijd; opleiding en ervaring tot maximaal 11925. bruto per maand. vakantieuitkering 7,8%. kunnen worden ingewonnen bij de vakgroepsecretaresse me vrouw M.A. Kamphuis. schriftelijk te richten aan de beheerder van de Vakgroep Po pulatie- en Evolutiebiologie de heer G. Wits, Padualaan 8 Utrecht. N V. Nederlandse Uitvaartverzekering Maatschappij N.U.V.E.M.A.. van Schendelstraat 9 te Groningen. Administrateur N.U.V.E.M.A. is een bekende en snel groeiende maatschappij op het gebied van uitvaartverzekeringen. De administratie vervult in dit geheel een belangrijke funktie. Zij maakt o.a. gebruik van een Burroughs computer B 700. De administrateur dient het hoofd van de administratie te kunnen vervangen, in staat te zijn om zelfstandig te werken en tevens de maintenance te verzorgen van de computerprogram ma's. Voor deze funktie komt iemand in aanmerking in de leeftijd tot 30 jaar met een middelbare opleiding, diploma M B A. en eventueel studerend voor S PD Hij dient een behoorlijke administratie ve ervaring te hebben en bij voorkeur enkele jaren als programmeur werk zaam te zijn geweest met als taal RPG II. Het salaris en de verdere arbeidsvoor waarden zijn in overeenstemming met do belangrijkheid van de funktie. Belangstellenden worden verzocht hun sollicitatiebrie ven. waann levensloop en ervaring vermeld, te richten aan bovenstaand adres. Rijksuniversiteit Utrecht Bij het Botanisch laboratorium kan direct geplaatst worden een analist(e) Vereist: Minimaal een H.B.O. A opleiding in chemische of bioche mische richting. Taak: Betrokkene zal meewerken in het onderzoek over secundaire plantensloffen. Nadere inlichtingen kunnen ver kregen worden bij mw. Von Arx. (tel. 030-331417). Sollicitaties te richten aan de beheerder van het Botanisch labo ratorium. Lange Nieuwstraat 106, Utrecht. diakonessenhuis Het Diakonessenhuis- Relaia in Dordrecht, gelegen aan de rijksweg Rotterdam- Breda, is een modern uitgerust ziekenhuis met een capaciteit van 476 bedden. Het komplex omvat zes verpleegatdelingen, een psychiatrische kliniek, een centrum voor haemodlalyse. een polikliniek met traumatologische functie, een klinisch-chemisch- en isotopenlaboratorium, een verpleegkundige opleiding en een personeelsllat voor 190 intern gehuisveste leerling- verpleegkundigen. Oe medische stal besfaaf uit plm. 40 specialisten. Het ziekenhuis heelt ruim 700 medewerkers in dienst. Momenteel is er in ons ziekenhuis een vacature voor een huishoudkundige die als eerste assistente van het hoofd huishoudelijke dienst in een zelfstandige funktie, de dagelijkse organisatie regelt en het hoofd vervangt bij afwezigheid. Van de sollicitanten voor deze verantwoordelijke funktie wordt een zeer zelfstandig werken en optreden venvacht, alsmede contactuele eigen schappen en leidinggevende capaciteiten. Leeftijd ongeveer 25 jaar. De personeelsbezetting van de huishoudelijke dienst bedraagt momenteel 80 personeelsleden. Er vindt geen uitbesteding van werkzaamheden plaats. Voor deze funktie dient men in het bezit te zijn van het diploma Huishoudkundige voor Inrichtingen. In verband met onregelmatige diensten bij voorkeur ongehuwd. Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewon nen bij het hoofd van de huishoudelijke dienst, Mw. H.A. Hoogerhuis (tel. 078-45555, toestel 316). Schriftelijke sollicitaties dienen te worden gericht aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken, Postbus 444. Dordrecht. Prol Cl* Mmi <iB(frenmei5«KtelMU0ot»iUeli05itleornissM Hellingweg 1 - Postbus 186 - Soest - Tel. (02155) 17444^ Voor ons paviljoen met 22 schoolgaande of werkende meisjes zoeken wij een SHEEREN LOO (mnl.) Voor deze functie denken wij aan een medewerker vanaf 21 jaar met een vol tooide opleiding KB-B. of M.B.O.-I.W. en met een christelijke levensovertuiging. Taakomschrijving: - assistentie van het paviljoenshoofd in pedagogische zaken - inschakeling in groepsdiensten zelfstandige leiding van de huishoudelijke organisatie. Inlichtingen zijn in te winnen bij mevr. W. G. A. M. Sijbrant. ortho-pedagoge. Sollicitatie te richten aan de directeur. Op korte termijn zoeken wij ter versterking van de administratieve en economische dienst van ons ziekenhuis {ruim 100 bedden) contact met een bekwame kracht. Als opleiding verwachten wij tenminste diploma bij voorkeur gevorderde studie S.P.D., met daarnaast ruime administratieve ervaring, bij voorkeur opgedaan in een zieke of verpleeghuis. Als _>U zoekt voor het redaktiesekretariaat een Haar taak zal bestaan uit het verrichten van een aantal uiteenlopende administratieve werkzaamheden. De werktijden zijn dagelijks van 08.30 uur tot 16.30 uur, terwijl er één keer per 3 weken een paar uur op zaterdag gewerkt wordt. Wij zoeken voor deze funktie een jonge vrouw, die goed kan typen en haar werkzaamheden op een zorgvuldige manier zal verrichten. Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij Mevrouw M. Westerveld, telefoon 020-913456. toestel 731 Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan Trouw Kwartet B.V., Wibautstraat 131, Amsterdam, t.a.v. Ir. A. G. M. van Asseldonk, personeelszaken. zult u namelijk de econoom bij diens afwezigheid moeten kunnen vervangen, terwijl daarnaast de directe leiding van d administratie aan u wordt toevertrouwd. Belangstelling? Nadere inlichtingen over deze verantwoordelijke en zelfstandige functie worden graag verstrekt onder no. 01877-1555, toestel 58. Wij vragen een positief - christelijke levensovertuiging en een leeftijd tussen 25 en 40 jaar. Waarbij ervaring een vergelijkbare positie een belangrijk punt is. Bij het zoeken van huisvesting zal gaarne alle medewerking worden verleend. Schriftelijke sollicitaties - met voldoende gegevens voor een eerste beoordeling - te richten aan de directie van het ziekenhuis, Stationsweg 22, Dirksland. Het dagblad zoekt als hulp voor de redaktie een Tot zijn taak behoort o.a. de distributie van kopij over de diverse deelredakties. De werktijden zijn van 09.00 uur tot 17.30 uur. Uw sollicitatie kunt u richten aan; Trouw Kwartet B.V., afdeling Personeelszaken. Wibautstraat 131 te Amsterdam, ter attentie van de heer A. van Asseldonk. AMSTERDAM-NOORD Gevraagd aan de Chr. Lagere Agrarische en Technologische School te dam-Noord voor z.sp.m. indiensttreding. a. adjunkt-direkteur b. Iera(a)r(es) Positief christelijke levensovertuiging. Gewenste bevoegdheden: één of meer L-akten. of hoofdakte resp. 2e of 3e graads bevoegdheden v.d. leraren opleiding. Voor a. bij voorkeur ervanng bij het voortgezet onderwijs. Inl bij de direkteur tel. 020-363636 (school) 364095 (huis) of de adj. directeur 020 - 732207. Sollicitaties schriftelijk binnen 10 dagen na de verschijning van dit blad aan het sekretanaat van de C B.T.B. WEST-NEDERLAND. Zuiderhoutlaan 12 te Haarlem. V eisen "ICHTHUS COLLEGE" Alg. Christelijke Scholengemeenschap voor V.W.O. - HAVO MAVO Gevraagd voor direkt ter vervanging wegens ziekte voor de afdeling V.W.O.-HAVO voor 12 tot 25 lesuren. Naar een kleiner aantal lesuren kan ook gesolliciteerd worden. Inlichtingen bij de schoolleiding, tel. schooladres 02550-10841, huisadres: 023 373762. Sollicitaties met volledige inlichtingen betreffende opleiding, godsdienst, referenties aan de rector van de school, drs. J. van de Geijn, Doorneberglaan 1, IJmuiden. De Stichting Vormingscentrum Arbeiders Gemeenschap der Woodbrookers te Kortehemmen, bij Drachten heeft een vakature voor de funktie van In het centrum komen groepen uit het onderwijs, de gezondheidszorg en het bedrijfsleven. De vakature bestaat in de eerste plaats voor onderwijsgroepen. Het centrum heeft een religieus-socialistische achtergrond. leder die belangstelling heeft voor deze funktie zenden wij graag uitvoerige informatie. Ons adres: A.G. der Woodbrookers, Boerestreek 24, Kortehemmen (post Drachten) Telf. 05126- 1313 Burgemeester en Wethouders roepen sollicitanten op naar de betrekking van voor het geven van lessen aan spraakgebrekkige leerlingen van openbare en bijzondere scholen voor gewoon lager onderwijs. Het bezit van het diploma Logopedie en Foniatrie is vereist. Een sollicitatieformulier kan worden aangevraagd bij de afdeling Onderwijs van de gemeentesecre tarie. Burgemeester De Monchyplein 9, kamer 3353. telefoon 070-624121. toestel 2545. De Rabobank "Bierum e.o." W.A. met kantoren in Bierum, Holwierde en Spijk vraagt voor spoedige indiensttreding een die belast zal worden met de leiding op het kantoor te Holwierde en die in het bijzon der verantwoordelijk zal zijn voor het goed functioneren van de afdeling Administratie. Vereisten voor deze functie zijn: - goede leidinggevende, orga nisatorische en contactuele eigenschappen. - brede algemene ontwikkeling - diploma M.B.A. en bereid heid tot verdere vakstudies - ervaring met een geautoma tiseerde administratie - leeftijd 23-28 jaar. Voor het verkrijgen van een woning zal alle medewerking worden verleend. Belangstellenden voor deze functie kunnen hun sollicitaties richten aan de directeur van de bank. Hoofdweg 33, Holwier de. geld en goede raad vacature A.V.O. van 10 uur die wij graag op korte termijn vervuld zouden zien. Heeft U belanstelling voor ned. taal, rekenen of aardrijkskunde/ geschiedenis bij IHNO en/of LHNO, neemt U dan kontakt met ons op. Tevens zieken Wij voor vervanging wegens ziekte een: LERARES HUISHOUDKUNDE voor 13 uur. Voor inlichtingen: A. Riphagen (adj. directeur) Tel. 070-87.19.39 Ithuis) Sollicitaties gaarne zo spoedig mogelijk zenden aan de directrice van de school. Bleulandweg 7 GOUDA Tel. 01820-24667 vormingsleid(st)er voor 40 uur per week. Onze voorkeur gaat uit naar een A.V.O.-er. Sollicitanten van positief christelijke beginselen worden verzocht ons enthouusiaste team te komen versterken. Inlichtingen en sollicitaties: T. Glismeijer, direkteur Vreelust81, GOUDA. Tel. 01820-17627. De Vereniging Bartiméus beheert o.a. het instituuf Bartiméus te Zeist en het centrum Bartiméushage te Doorn. Op het instituut Bartiméus te Zeist wonen blinde en slechtziende kinderen, de meesten ervan intern. Het centrum Bartiméushage te Doorn is een leefge meenschap van ruim 300 visueel en geestelijk gehan- dikapte jeugdigen en volwassenen. De Vereniging Bartiméus heeft ten behoeve van de genoemde instellingen een voorzorgsdlenst. Deze dienst realiseert de thuisbegeleiding van visueel ge- handikapte peuters en kleuters en hun ouders vanaf het moment van aanmelding tot en met eèn eventuele plaatsing m één van deze twee instituten. Deze begeleiding bestaat o.a. uit hel volgen en stimuleren van de visueel gehandikapte peuter of kleuter. In het voorzorgteam werken een orthopedagoge, twee maatschappelijk werkenden, twee spelleidsters, als mede de pedagogische stafkoördinator van het insti tuut Bartiméus te Zeist, nauw samen. Ter versterking van het voorzorgteam zoeken wij een Vereist wordt: opleiding kleuterleidster (bij voorkeur mei hoofdak te), NXX, ergotherapie, of gelijkwaardige opleiding, bereidheid tot samenwerking In het team, minimum leeftijd 23 jaar, rijbewijs BE. prot. christelijke levensovertuiging Ervanng met peuters en kleuters en ontwikkehngsge- stoorde kinderen strekt tot aanbeveling De honorering geschiedt volgens het VAIZ-rapport. Pensioenfonds: PGGM. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heer G. Tieman, pedagogisch stalkoördinator. telefoon: (03404) 21 544 (kantoor), (03404) 14 438 (privé). Sollicitaties gelieve u te richten aan: Instituut Bartiméus, t.a.v. dedirektie, Utrechtseweg 84 te Zeist, onder vermelding: „voorzorg christelijk instituut en scholen voor blinde n slechtziende kinderen utrechtseweg 84

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 24