De zomerprogramma's liggen voor u klaar Amerika ANWB Een belletje bij de lamp loeris Opbellen kost zo weinig en betekent zoveel M, ANWB In de voetsporen van Multatuli. HEINEKEN N.V. royale vakantie appartementen in de Harz, f413,- bungalowpark Pueblo Eldorado Playa, Costa Dorada f398,- Rabobank zoals dat wilt! Waar moet u 't zoeken? Waar moet u 't boeken? kunst en puzzles WINKELEN WERKEND NEDERLAND BENT U TEVREDEN? x BOX veeg in één keer alle stoffige valsspelers op een hoop met Metrosound ZATEROAG 18 DECEMBER 1976 TROUW/KWARTEt' ...is t motto van een 25-daagse reis. die de ANWB samen met Singapore Airlines organiseert De reis voert u langs vele his torisch interessante plaatsen uit Multatuli's Max Haveiaar en de locaties waar Fons Rademakers zijn gelijknamige film opnam. Aanmelding en Informatie Wassenaarseweg 220, Den Haag. tel. 070-264426. toestel 2 f32 Hoogtepunten uit 't reisprogramma: Jakarta. Lebak. Bogor. Bandung. Ciberon. Semarang. Jogyakarta. Surabaya. Bali en Singapore. Datum van vertrek: 26 april 1977. Eén tip: wilt u de reis meemaken, wees er dan snel bij. Er zijn nog slechts enkele plaatsen vrij. gevestigd te Amsterdam Aandeelhouders worden opgeroepen tot de jaarlijkse algemene vergadering van aandeelhouders, welke zal worden gehouden op dinsdag 11 Januiri 1977 te 14.30 uur in de ontvangstzaal van de vennootschap te Amsterdam, ingang Stadhouderskade 78. De te behandelen onderwerpen, onder meer bevatten de een voorstel tot wijziging der statuten, alsmede de jaarrekening liggen vanaf heden voor aandeel houders ter inzage ten kantore van de vennootschap te Amsterdam. Rotterdam, 's-Hertogenbosch en Zoeterwoude, alwaar kosteloos afschriften van de desbetreffende stukken, waarbij de voorgestelde sta tutenwijziging woordelijk is opgenomen, verkrijg baar zijn. Afschriften van de jaarrekening zijn ook voor obli gatiehouders bij de kantoren als voormeld kosteloos verkrijgbaar. Ingevolge artikel 13 lid 4 van de 6tatuten der ven nootschap dienen houders van aandelen aan toon der. die de vergadering wensen bij te wonen, hun aandelen of een door een bankinstelling daarvoor uitgereikt regu, uiterlijk vrijdag 7 januari 1977 te deponeren bij één der kantoren te Amsterdam, Rot terdam, 's-Hertogenbosch of 's-Gravenhage voor zover aldaar gevestigd van de Algemene Bank Ne derland N.V., Amsterdam-Rotterdam Bank N.V., Kas-Associatie N.V., Bank Mees en Hope N.V. of Pierson, Heldring Pierson N.V.. tegen ontvangst bewijs. hetwelk als toegangsbewijs voor de vergade ring strekt. Houders van aandelen Heineken Holding N.V. sullen de vergadering als toehoorder kunnen bijwonen. Zij dienen daartoe te voldoen aan dezelfde voorwaarden ten aanzien van deponering hunner aandelen als gelden voor aandeelhouders van Heineken N.V. De hogergenoemde banken, alivaar deponering kan ge schieden. zullen te dezer zake een toehoorders-toe gangsbewijs afgeven. De Raad van Bestuur De Raad van Commissarissen 18 december 1976 Rentahome: Ferienpark Hahnenklee; vóór- en naseizoen v.a. hoogseizoen v.a.f 51 6j" per week. Hotelplan: voor een aktieve vakantie: 8-daagse vliegreis v.a. per persoon. gek) en goede raad Amerika ontdekken. U zult er versteld van staan op hoeveel manleren dat van daag de dag kan. Vri|wel het hele scala van mogelijk heden staat in de ANWB-brochure Amerika zoals dat wilt' Wat spreekt u aan"» n Groepsreis met nedertandse begeleiding ol een individuele reis. al dan met verzorgd. Zou u 'I continent per tourinear wil len verkennen, per auto. per kampeer auto oI per vliegtuig? Voelt u voor een verblijf op eén plek bijvoorbeeld New York. ol bent u meer een dóórtrekker'' In het laatste geval wilt u dan brui sende metropolen leren kennen, ot Amerika's majestueuze natuurschoon zoals Grand Canyon, de Rocky Mountains. Yellowstone, de Niagara watervallen, ja noem maar op? Ol wilt u alleen maar een goedkope vlucht over de oceaan en zoekt u het verder zeil wel uit? t Is allemaal mogelijk. Komt nog bij dat u met het ANWB Amenka-pro- gramma in de hand zèll reiscombina- ties kunt maken Uw vakantie naar de Verenigde Staten. Canada. Mexico. Guatemala of de Caraibische Eilanden wordt op die manier echt uw vakantie. Net zo duur of voordelig, net zo georganiseerd, of individueel als u het zich voorstelt "Amerika zoals dat wilt" t Spreekt voor zich dat de informatrices van het dichtstbijzijnde ANWB kantoor u het fijne ervan kunnen vertellen en uw boeking graag zullen verzorgen Maar u kunt er ook voor terecht bij een aantal ANVR- reisbureaus Dusboek waar u dat wilt 'Amerika zoals dat wilt!" Met de ANWB op reis. Uw vakantie is 't waard Een winiersprookje In Tiroi-Oosienrijfc tSSSSK.-" wamiolweaen. 8 km goed onderh. bergpaden, rodelbanen. OvardeM Zwembad (8 X 20 m.J m. sauna en solarium, kegelbaan, schiettent, amusement, voeden van wilde dieren, mod. Inger. goed verz. pensions. Inlichtingen: Verkehrsverband Kounartal/Tirol- OOstenriJk. Tel. 0943-6475-227 (direct). de krant helpt u op weg JUWELEN, GOUD en ZILVER IN- EN VERKOOP H. W. DAMES Kruisstraat t9. tel. 023-320431. Haarlem (bij de Ridderstraat). "Ingevolge beschikking van de Arrondissements-Recht- bank te Utrecht dd 30 november 1976, gegeven op het verzoekschrift in- diend dd. 3 september 1976, wordt riamensABRA- HAM TIJSSEIING, wonen de te Maarsenbergen, aan de Engewég no. 9A ten deze optredende voor en vol macht hebbende van de erven MARINUS VER STEEG. zoals bij ingediend verzoekschrift voornoemd opgeroepen: MARINUS VERSTEEG, ge boren op 19 mei 1917 te Maarsbergen, Gemeente Maarn, vanaf zijn geboorte tot 15 juli 1938 opgenomen geweest in het Persoonsre gister van de Gemeente Maarn en op 5 juli 1938 daaruit afgevoerd naar Duitsland; om te verschij nen ter terechtzitting van deze Rechtbank op woens dag 26 januari 1977 te 10.10 uur teneinde van zijn leven te doen blijken. Mr. E.F. Stassen-van Meurs Wilhelminapark 19, Utrecht Produreur". begint op deze en de andere advertentiepa gina's Misschien heeft u wel eens te maken gehad met een psycholoog? Een vragenlijst, een gesprek, een training? Een psycholoog of een dergelijk iemand wordt vaak door een bedrijf gevraagd voor het oplossen van sociale problemen: overspannen chefs, zieke werknemers, slechte samenwerking, vervelend werk, te weinig in spraak, reorganisaties, vernieuwingen, enz. Over het resultaat van het werk van de psycholoog is niet ieder even tevreden. Een aantal toekomstige psychologen van de Universiteit te Groningen, o.l.v. Prof. dr. PJ. van Strien, onderzoekt hoe men in Nederland denkt over werk dat psychologen in bedrijven en andere organisaties doen. Wij zijn benieuwd naar uw ervaringen. - Is er door de psycholoog iets veranderd? - Hoe was zijn contact met u, met de directie? met de Ondernemings Raad, met de vakbond? - Is er rekening gehouden met uw belang? - Zijn er "slachtoffers" gevallen? Schrijf uw ervaringen naar projectgroep "O.O.". Instituut voor sociale- en Bedrijfs psychologie, Kraneweg 2. Groningen. In ons verslag zullen de ontvangen reacties anoniem worden verwerkt. Wanneer u uw adres vermeldt krijgt u het verslag toegezonden. Buiten koud en donker? Bel dan binnen behaaglijk naar verre vrienden of familie. Een vriendelijk, welkom telefoongesprekje, dat vinden ze gezellig. Dat belletje geeft kleur aan zo'n lange winteravond. Want 's avonds na zessen en in het weekend belt u buiten uw eigen regio voor hali geld door heel Nederland. Metrosound -lonlsator: de ideale platenborstel Metrosound set voor onderhoud >an uw pickup element controleer uw naalddruk met de Metrosound -balans handig en effectief plaat reiniger voor plckupkop dokumentatie en dealerlijst. onderstaand# bon invullen. Adres i Woonplaats. Acoustical B.V. Antwoordnummer 93 Hvt. 't-Graveland. Kan in gesloten envelop zonder post- zegel verzonden worden.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 32