Trouw ru IJ een acquisiteur (m/vr) Rabobank S medewerkster inspecteur Trouw inspekteur Dagblad TrOUW administratief medewerkster BEDRIJFSVERENIGING VOOR DE GEZONDHEID GEESTELIJKE EN MAATSCHAPPELIJKE BELANGEN Utrechts«weg 30-32 Zettt 1 Dagblad sekretaresse „Woudenberg" assurantie-adviseur PERSCOMBINATIE N.V. secretaresse voor de voorzitter van de hoofddirectie ervaren secretaresse Dagblad Trouw ZATERDAG 18 DECEMBER 1976 TROUW/KWARTET - TERD' levensverzekering bij de RVS: eigenlijk een soort "vliegende keep" 'n Goeie inspekteur is overal tegelqk. Op de plaats waar kommerciéel in zicht is vereist Waar initiatief moet worden genomen en waar op sub tiele wijze kontakt moet worden gelegd Tegelijkertijd organiseert hij het hele spel hij overziet het veld en werkt plannen uit. En hij is team leider van z'n elftal, de assurantie tussenpersonen in z'n rayon. Hij adviseert, stimuleert, en springt zonodig zélf in de bres. Om dat te kunnen moet hij alle spelregels kennen, moet hij alles afweten van levens- en pensioen verzekeringen Dat is bu elkaar heel wat - dat verzekeren we u! Daarom helpen we onze beginnende inspekteurs een eind op weg Met de vaktechnische en kommercieef- gerichte'opleiding in ons trainings centrum. met moderne hulp middelen als films, audiovisuals en video Dus ook amateur-inspekteurs zijn welkom: wij maken er profs van. Momenteel heeft RVS weer Inspek teurs nodig Want we willen de samenwerking met tussenpersonen intensiveren en nieuwe relaties aanknopen Als deze funktie u wel Hjkt. als u over een paar van de genoemde kwali teiten beschikt en u bent zo tussen de 23 en 35 jaar met opleiding op HBS- of HAVO-mvo. dan bent u misschien onze man De selektieprocedure zal o m. bestaan uit een medisch en psycho logisch onderzoek. Belangstellenden kun nen voor verdere infor matie of rechtstreekse aanmelding bellen lof schrijven) naar. RVS Levensverzekering de heer S koster 010-691454 Westerstraat 3 Rotterdam-3002 RVS levensverzekering nv lid Amfas Groep heeft plaats voor: een jonge kommerciële medewerk(st)er op de afdeling telefonische advertentieverkoop. Op deze afdeling worden door een groepje mensen, in teamverband maar ook zelfstandig, per telefoon advertenties verkocht, zowel landelijk als in Amsterdam. Wij denken aan iemand die beschikt over: een kommerclèle instelling een opleiding op MAVO-niveau een goede telefoonstem goede kontaktuele eigenschappen de bereidheid een vakgerichte opleiding te volgen Schriftelijke sollicitaties kunnen gericht worden aan de personeelsafdeling van Trouw Kwartet 0.14, Wibautstraat 131, Amsterdam, t.a.v. mw. E. Verwittigen. Voor nadere informatie kunt u zich richten tot de heer P. van der Heijden, telefoon: 020-913456 toestel 711. m In ons sfeervol ziekenhuis in oud Amsterdam ontstaat op korte termi|n de vakature van sekretaresse voor de economische direkteur. Onze gedachten gaan uit naar een vrouw met minimum leeftijd van 25 jaar. De opleiding zal bij voorkeur middelbare school zijn, aangevuld met steno en typen. Ervaring in het notuleren van vergaderingen is gewenst. Inlichtingen bij en sollicitaties aan dr. W Dijk. geneesheer direkteur. telefoon (020) 122111, toestel 12. Juliana Ziekenhuis TER HAARSTRAAT 17 AMSTEROAM WEST zoekt voor het redaktiesekretariaat een Haar taak zal bestaan uit het verrichten van een aantal uiteenlopende administratieve werkzaamheden. De werktijden zijn dagelijks van 08.30 uur tot 16.30 uur, terwijl er één keer per 3 weken een paar uur op zaterdag gewerkt wordt. Wij zoeken voor deze funktie een jonge vrouw, die goed kan typen en haar werkzaamheden op een zorgvuldige manier zal verrichten. Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij Mevrouw M. Westerveld, telefoon 020-913456, toestel 731 Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan Trouw Kwartet B.V., Wibautstraat 131, Amsterdam, t.a.v. Ir. A. G. M. van Asseldonk, personeelszaken. Tot onze taak behoort de uitvoering van: de algemene arbeidsongeschiktheidswet de wet op de arbeidsongeschiktheidsverzekering de werkloosheidswet de ziektewet voor bovengenoemde maatschappelijke groeperingen. In onze Buitendienst is er voor het rayon AMSTERDAM. een vakature voor de funktie van Taakinhoud: De inspekteur bezoekt werkgevers en werknemers voor het verkrijgen van gegevens en het verstrekken van informatie, de uitvoering van de sociale verzekering betreffende, mede terzake van de loonvaststelling. Funktie-eisen: gedegen kennis van en ruime ervaring in de uitvoering van de werkloosheidswet, de ziektewet en de wet op de arbeidsongeschiktheidsverzekering, alsmede bekendheid met andere sociale wetten. Aan het bezit van het diploma Sociale Verzekering wordt veel waarde gehecht: opleiding op middelbaar niveau goede kontaktuele eigenschappen; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; bekendheid met loonadministraties; bezit rijbewijs B/E. Buitendienstervaring is geen strikte eis maar wordt wel zeer op prijs gesteld. Kandidaten moeten bereid zijn als dat nodig is te verhuizen naar een woonplaats binnen hun werkgebied. Naast goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een auto- en andere onkosten- vergoedingsregelingen, bieden wij u een salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring tot maximaal f3256, per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Belangstellenden voor deze funktie verzoeken wij hun schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken. Drs. L. Schut. Utrechtseweg 30-32Zeist. zoekt ter versterking van haar landelijke acquisitie op korte termijn Wij denken aan een. bij voorkeur, ervaren kracht die zich in hoofdzaak bezig zal houden met het telefonisch contact met bestaande en toekomstige relaties en in mindere mate cliëntenbezoek. Wij verwachten: iemand die er prijs op stelt met een klein team enthousiast samen te werken iemand die de opbouw van geheel nieuwe activiteiten niet schuwt Wij bieden: een groeiende zelfstandige funktie in teamverband met toe- komstperspektieven. Belangstellenden kunnen zich schriftelijk wenden lot de personeelsafdeling van Trouw Kwartet B.V., Wibautstraat 131 te Amsterdam, t.a.v. mw. E. Verwittigen. Voor verdere informatie kunt u contakt opnemen met de heer H. J. Elfferich, tel 020-913456 toestel 713. (2D Psychiatrisch Ziekenhuis Dennenoord Zuidlaren uitgaande van de Vereniging lot Christelijke Verzorging van geestes- en zenuwzieken Wij vragen op korte termijn voor de afdeling Geestelijke Verzorging, welke gevormd wordt door 4 predikanten, een Zij zal belast worden met de administratieve werkzaamheden van deze afdeling en zal fungeren als kontaktpersoon met andere diensten. Tevens zal zij werkzaamheden verrichten voor de Ondernemingsraad (notuleren, korrespondentie). De werkzaamheden, vaak van vertrouwelijke aard, vragen zelfstandigheid en kontaktuele vaardigheid van de kandidate. De gedachten gaan uit naar een ervaren medewerkster met een middelbare schoolopleiding, aangevuld met pen type-diploma en eventueel steno Nederlands. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de huidige funktionaris, mej. E. Huizinga (tel.: 05905-1331) Kandidaten worden verzocht hun schriftelijke sollicitaties te richten aan de heer C. A. de Graaf, adjunkt-direkteur Personeelszaken, Dennenoord, Zuidlaren. RIJKSUNIVERSITEIT UTRECHT Bij de bibliotheek van het Theolo gisch Instituut kan per 1 januari a.s. een Inlichtingen: Eigenhandig geschreven •olllcitatlau medewerktstler worden geplaatst. de functionaris zal in de eerste plaats worden belast met het verzorgen van de uitlening en met werkzaamheden aan de catalogi, maar moet bereid zijn ook andere bibliotheekwerkzaamheden te ver richten. De aanstelling geschiedt voor een jaar, maar zal mogelijk verlengd kunnen worden. een vooropleiding op v.w.o.-ni- veau of middelbaar niveau en bibliotheek- of boekhandelserva ring danwel bereidheid de biblio theekopleiding (G.O.-A.3) te vol gen; leeftijd bij voorkeur tussen 23 en 35 jaar. max. bruto f 1.955.- per maand, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. kunnen worden ingewonnen bij de bibliothecaris van het Theologisch Instituut. Heidelberglaan 2 te Utrecht, tel. 030-531836 moeten worden gericht aan de Bibliothecaris der Rijksuniversiteit. Wittevrouwenstraat9-11 te Utrecht Op brief en enveloppe vermelden: soil. 308. heeft haar kantoren in Woudenberg, Scherpenzeel en Maarn Zij is gevestigd in het Centrum van ons land aan de rand van de Utrechtse Heuvelrug. Het woon- en werkklimaat is zeer aantrekkelijk te noemen. Voor uitbreiding van haar verzekenngsaktiviteiten roept zi| gegadigden op voor de funktie van: (buitendienst) Gegadigden, niet ouder dan 35 jaar. dienen in het bezit te zijn van een goede school opleiding en tenminste het diploma Erkend Assurantie agent Ervaring in het assurantie vak strekt tot aanbeveling De tegenprestatie bestaat uit een uitstekend salaris en goede secundaire ar beidsvoorwaarden. waaron der een premievrij pensioen Sollicitaties worden gaarne ingewacht door de directie van de Rabobank. Postbus 1, Woudenberg Desge wenst kunnen vooraf telefo nisch inlichtingen worden gevraagd bij de heer M H van Asselt Telefoon 03498-1734 getd en goede raad Nederlandse Christelijke Radiovereniging II TT u r. Itga De NCRV vraagt voor haar sectie religieuze muziek van de afdeling Documentaire Programma's Televisie een REGIE-ASSISTENTE De sectie verzorgt opnamen en uitzendingen van vocale en instrumentale geestelijke muziek in de breedste zin van het woord. Van een regie-assistente wordt verlangd dat ze samen met de regisseur en de redacteur van een programma meewerkt aan de organisatie, assisteert bij de opname en mede verantwoordelijk is voor de administratie van uitzendingen als "Ruimte". "Muzikale Meditatie" en dergelijke. Gegadigden moeten - enige administratieve ervaring hebben, - belangstelling hebben voor geestelijke muziek, - in staat zijn muziekschrift te lezen, - zich thuis voelen in een kerkelijk milieu, een middelbare opleiding hebben voltooid, - bereid zijn ook 's avonds en tijdens de weekeinden te werken. Gegadigden, die hunnen •n$temmen met het doe! van de Verenginging, bunnen tot 3! decembet 'tun sollicitatie indienen bi/ de atdeüng Personeelszaken van dl NCRV. Postbus 330 te Hilversum, onder nr O0C./TV16. Inlichtingen zijn telefonisch in te winnet b'i het Hoofd van de aldcling Documentaire Programma's de heer P. Hollaar, tel. 035-17951. toestel 451 )e h jrier arte coet Jeei ezel jok 1 verli elini prek ehee oorg e aa orde intw toez ninii lent; en novei I langs aan Kissi mo I toen ihi: wie w alt gevestigd tè Amsterdam Is de uitgeefster van de dagbladen Het Parool, Trouw en de Volkskrant. Voor de Hoofddirectie van Perscombinatie N.V. zoeken wij een Het secretariaat van de Hoofddirectie neemt een centrale plaats in bij de interne en externe communicatie van de onderneming. Oe secretaresse die wij zoeken zal binnen dit secretariaat haar taak met grote zelfstan digheid moeten kunnen vervullen. Deze taak zal hoofdzakelijk bestaan uit: het voorbereiden en notuleren van (hoo(d)directievergaderingen, waarvoor een goede algemene ontwikkeling en inzicht in de be drijfsvoering een noodzaak is naast vaardigheid in steno en typen is een uitstekende beheersing van de Nederlandse en Engelse taal onontbeerlijk voor het uitwerken van brieven, nota's en memo s, etc bovendien zal van haar een bijdrage verwachl worden bij hel doorgeven en bewaken van gemaakte afspraken en zal zi| het archief van de Hoofddirectie beheren Wij denken voor de vervulling van deze boeiende en veelzijdige functie, die zowel administratieve, organisatorische als representatieve facetten kent, aan een secretaresse met een ruime ervaring in een soortgelijke lunctie. Belangstellenden kunnen hun schriltehike sollicitatie richten aan de personeelafdeling van Perscombinatie N VWibautstraat 131, Amster dam. t.a.v. mevr. L. Witmer. Inlichtingen: 020-914400, toestel 504. K*. trac insp at 1 ers STICHTING WOUDSCHOTEN, conferentiecentrum in Zeist, zoekt voor spoedige in diensttreding een assistente voor de huishouding Eventueel intern Bi| gebleken geschiktheid is bevordering mogelijk tot assistente van de directrice Sollicitatie te nchten aan de direktie, Woudenbergseweg 54, Zeist. Tel. 03439-344 Provinciale Bibliotheekcentrale Groningen vraagt per 1 februari 1977, zo mogelijk eerder. van de directie (40 u. per week) Taak: o.a. verrichten van correspondentie, notuleren van vergaderingen, behandeling van de post. beheer van het archief Vereisten: havo- of meao-dipioma, secretaresse- opleiding. vlot kunnende corresponderen ;n de Nederlandse taal. in staat zelfstandig te werken. Salaris nader overeen te komen Uitvoerige schriftelijke sollicitaties aan de directie. postbus 2503, Groningen Persoonliik bezoek uitsluitend na oproep Op korte termijn, zo mogelijk per 01.01.1977, zoeken wij voor ons ad- vertentie-sekretariaat een (leeftijd 18-22 jaar) Zij zal in een klein team afwisselende werkzaamheden verrichten, zoals het verzenden van mailingen, lichte kor- respontie, bijhouden van het cliënten bestand en andere voorkomende ad ministratieve werkzaamheden Wij denken aan iemand met een MAVO-diploma die goed kan typen. Belangstellenden voor deze funktie kunnen een schriftelijke sollicitatie richten aan: Trouw Kwartet B V.Wi bautstraat 131 Amsterdam t.a.v. mw E. Verwittigen, personeelsafdeling. Mw. Mastenbroek, hoofd van het ad- vertentiesekretanaat geeft graag meer informatie over deze lunktie. Tel 020-913456. toestel 796 Ach Ie t U D-0 naa mee de lijft Dnc tori fel it

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 20