ABN 1 6 V*<r vakantiereizen diakonessenhuis naarden SI Pa en vooraanstaande Nederlandse reisorganisaties zorgen voor een fijne 1E VERPLEEGSTER FAMILIEBERICHTEN 1i tol Uw reclameboodschap bereikt 355.000 geïnteresseerde Tl"OUWlezers en lezeressen DONDERDAG 16 DECEMBER 1976 TROUW/KWAR' ABN Vakantie'77 't Is alweer de hoogste tijd om aan de romer- vakantie te denken. De reisadviseurs van de ABN hebben er al lanp over nagedacht. Zij hebben alle mogelijkheden bekeken en hebben hun advies gereed. En nu laten :e u kiezen uit het reizenpakket van Holland Inter national, BB1, Fred. Olsen, FTS en vele andere. Zon zonder zorgen. Uw vakantie moet zorgeloos zijn. En tot in de puntjes geregeld. Daar wil de ABN u graag bij nelpen. Als u gaat boeken bij de ABN kunt u bovendien tal van andere zaken regelen. Buitenlands geld, een annuleringsverzekering, retscheques. reis- en bagageverzekering en zelfs een safe-loket waarin zaken, die u liever niet onbeheerd wilt achterlaten een veilig plaatsje vinden... Maar allereerst gaat het natuurlijk om de vakantie zélf. Daarom vindt u hier alvast wat bestemmingen en pnjzen. Spanje/Costa Bla nca Appartementen Bermudas De vrijheid van een appartement en de service van een hotel. Receptie, liften, gezellige lounge met t.v., bar en goed restaurant. Twee-kamer- appartement, met terras, volledige badkamer en telefoon. Twee weken vanaf f395,-. Spanje/Costa del Sol Hotel Baracuda Nieuw klasse-hotel, 4 km van centrum Torremolinos. Door boulevard van strand gescheiden. Omgeven door grote tuin met zwembad, tennisbaan en zonneterras. Airconditioned. Kamers met telefoon, radio, badkamer en balkon met zeezicht. Twee weken vanaf f525,- Canarische eilanden Bungalows Las Tartanas en Atindana, Gran Canana Rustige complexen van bungalows met fraaie tuin, zwembaden en kinderbaden. Supermarkt op 300 meter afstand en op 700 meter van het strand. Twee weken vanaf f639,-. Tunesië Hotel en bungalowpark Lido Nabeul Direct aan het strand, 2 km buiten Nabeul. Voor een zonnevakantie. Aanlegsteiger voor bootjes. Kinderspeelplaats. Restaurant/snack bar. Paardrijden, zeilen, waterskiën, tennissen, minigolf, kegelen en volley bal zijn mogelijk. Twee weken vanaf f455,-. Mexico Rondreis van 24 dagen door dit boeiende en vrolijke land met zijn kleurrijke bevolking. Met het bruisende Mexico City, maar ook de 'dode'stad Uxmal, eens de zetel der Maya's. Een groots avontuur. Prijs vanaf f4.995,-. Italië Park Benaco Manerba del Garda Op enige honderden meters van het Garda- meer. Op het eigen terrein van 10.000 m2 vindt u o.a. zwembad, kinderbad, tennisbaan, minigolf, rijschool, restaurant, supermarkt en kleine winkel. Keuze uit appartementen voor 2 a 3 tot 4 a 6 personen. Vanaf f420,- per week. \ricr dagenWfenen Hotel Austria, in het centrum van Wenen. Rustig gelegen, dicht bij de Opera en de Stephansdom. Er is een espressobar, lounge en t.v.-salon. Ruime, comfortabele kamers. Prijs vanaf f465,-. Tirol Vakantiehuisje te Kitzbühel Rustig gelegen, geen autoverkeer, 500 meter van de Schwarzsee. Drie appartementen, geschikt voor 4 volwassenen en één kind en 5 volwassenen. Vanaf f475,- per week. Noorwegen Rondreis langs drie fjorden door het onstuimige Noorse natuurdecor, met bergen en dalen, rivieren en beekjes. Gletsjers, watervallen en eeuwig zingende bossen. Dit ongerepte Noorwegen wacht op uw ontdekking Prijs vanaf f 1.167,-. Griekenland Hotel Corfu Palace Ongetwijfeld het beste hotel van het eiland, op 1500 m van Mon Repos-strand en 500 m van centrum Corfu. Prachtige tuin met groot zwembad en kinderbadje, 's Avonds dansen in de bar. Restaurant en grillroom. Uw kamer is airconditioned. Twee weken vanaf f1.386,-. Frankrijk Boulouris surMer Palmen, pijnbomen en intiem zandstrand. Een genoegen om hier te zonnen en te zwemmen. Bungalowpark. Met gezelligheidscentrum, speeltuin voor de kinderen en subtropisch park. Directeur en een aantal medewerkers spreken Nederlands. Treinreis. Tien dagen vanaf f410,- De kleurrijke ABN Vakantiegids ligt op u te wachten. Om nóg meer in de vakantiesfeer te komen, heeft de ABN fleurige documentatie voor u klaar. Loopt u maar even langs bij één van de ABN-kantoren met het ABN Vakantiereizen- vignet. Of stuur ons de coupon. Dan komt de informatie in de bus. j Coupon voor meer informatie Stuurt u mij uw ABN Vakantiereizenbrochure. Dhr./Mevr./Mej.: Adres: Plaats: Ik heb een rekening bij ABN-kantoor Deze bon in ongefrankeerde envelop verzenden aan Algemene Bank Nederland, Afdeling O.D. 50, Antwoordnummer 1555, Amsterdam, of inleveren bij uw ABN-kantoor. Het Diakonessenhuis te Naarden (streekziekenhuis voor het Gooi- Noord) vraagt wegens promotie van de huidige functionaris voor de moderne kinderafdeling een (subhoofd) in hel bezit zijnde van de aantekening voor kinderverpleging. Alle inlichtingen worden gaarne gegeven door het hoofd van de verpleging. Zr. L. Broersma. tel.: 02159-41514. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van het ziekenhuis. GEMEENTE BUNSCHOTEN De burgemeester der gemeente Bunschoten maakt bekend dat met ingang van dinsdag 21 de cember 1976 tot en met maan dag 3 januari 1977 ter sekreta- rte aid algemene zaken ter in zage ligt een aanvraag van de heer T Kok en de heer H. Kok wonende te Bunschoten aan de Groeneweg 10 om vergunning voor de bouw van een dubbele woning, gelegen aan de Groen van Prinsterersingel 61-62. ka dastraal bekend gemeente Bunschoten, sekue K nr. 2788 gedeeltelijk Het bouwplan is in «tnjd met het aldaar geldend bestem mingsplan Broerswetering I eerste herziening, daar de be- bouwingsgrens wordt over schreden. Burgemeester en wethouders zijn voornemens met toepas sing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 50. 8e lid van de Woningwet de gevraagde ver gunning ie verlenen. Gedurende genoemde termijn kan een ieder tegen het verle nen van de bouwvergunning bezwaren inbrengen bij burge meester en wethouders Bunschoten. 15 december 1976 De burgemeester voornoemd. P Kok. lo b. kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. GEMEENTE BUNSCHOTEN publikatie nr. 93 Burgemeester en wethouders van Bunschoten maken be- kend, dat mei ingang var december 1976 tot en met 4 januari 1977 voor een ieder ter inzage ligt ter gemeentesekre- tarie. afdeling algemene zaken, de uitwerking van Buurt 3 (le fasel van het bestemmingsplan Blokhuiswetering met de daar bij behorende toelichting Het gebied van de uitwerking is gelegen aan de noordzijde van het plan Blokhuiswetering. Het wordt aan de noordzijde be grensd door de Pikkersweg. aan de westzijde door de polder en aan de oostzijde door de Westsingel. Een ieder die bezwaar heeft tegen deze uitwerking kan ge durende bovengenoemde ter mijn schriftelijk bezwaren in dienen bij het kollege Bunschoten. *15 december 1976 Burgemeester en wethouders voornoemd, de sekretans. W de Graaf de burgemeester. P Kok. I b Soli Deo Gloria Onze ouders, groot- en overgrootouders. Z. Baak en P. Baak-Beekhuizen zullen zo God wil. op 20 december a s. gedenken, dat zij 60 jaar geleden in het huwelijk traden en Hij hen door Zijn goedheid spaarde. Daar het bezwaarlijk is een receptie te houden, vieren zij dit feest in besloten kring Hun dankbare kinderen, klein- en achterkleinkinderen Dr. De Visserplein 46, Scheveningen Getrouwd D. N. den Haan en J. M. van Iterson Rijnsburg, 15 december 1976 Hofstraat 13C. Vrees niet. want Ik heb u verlost. Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn. Jesaja 43 vers 16. Op Zijn tijd heeft DE HEERE tot Zich genomen mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Groot vader Renger van de Kamp, eerder weduwnaar van Jannetje Hermina van Dam. op de leeftijd van 77 jaar. Amersfoort: E van de Kamp-Brouwer Rijswijk (Z-H): H. Visser-van de Kamp K. Visser Zaandam: B. van Nieuwkoop-van de Kamp J. van Nieuwkoop, en kleinkinderen. Amersfoort. 14 december 1976 Jan Steenstraat 40 Correspondentie-adres: Aletta Jacobsstraat 51. Rijswijk (Z-H). Geen bezoek aan huis. De overledene ligt opgebaard in het Uitvaartcen trum van het VU. Langegracht 39. Amerstoort. Gelegenheid tot bezoek aldaar, in aanwezigheid van de familie, vrijdag van 20.00-20.30 uur D.V. zaterdag 18 december a.s. zal om 12.15 uur de rouwdienst worden gehouden in de Chr. Geref. kerk. Grote Haag 54. Amersfoort, waarna van de kerk uit. de bijzetting in het familiegraf zal plaats hebben om 13.30 uur op „Rusthof" aan de Dode- weg te Amersfoort Ik heb Hem lief omdat Hij mij eerst heeft liefgehad naar 1 Joh. 4 19 Heden haalde de Here thuis mijn lieve zeer zorgzame Man en onze lieve Vader en Opa Hendrik de Lange op de leeftijd van 76 jaar. Leeuwarden. 14 december 1976. Julianalaan 14. M. de Lange-Praamsma Ermelo. H. S. E. de Lange C. de Lange-Winia Ricco, Ubbo, Willemijn, Marlieske Stiens. S. J. M. de Lange A. N de Lange-Bruggenkamp Eric en Chris Amsterdam: J. M. E. de Lange J. de Lange-Douma Henk, Sjerp en Wytse Leeuwarden E. M. W. de Lange F. de Lange-Volkers Stiens: B. W. H. Vervoort-de Lange W. F. M. Vervoort Thuis liever geen bezoek Geen bloemen De overledene is opgebaard in de aula F.U.V. Noordersingel 4, Leeuwarden. Gelegenheid tot condoleren aldaar donderdag a.s. van 20 00-20.30 uur. Een rouwdienst zal D.V, wor den gehouden vrijdag 17 december om 14.00 uur in de Parkkerk, Jan van Scorelstraat 76 te Hui- zum'Leeuwarden, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden np de begraafplaats te Huizum. Nog geheel onverwacht, nam de Heere uit ons midden weg, onze geliefde Schoonzuster en Tante Aagje A. Gehrels weduwe van G. E. v.d.Beek. ,,'k Zal dan gedurig bij U zijn." Abbenes: E. G. v d. Beek J. v. d. Beek-Bos Rijsenhout: G. A. Roodenburg-v.d. Beek J. Roodenburg Amstelveen: M. J. v. d. Woerst-v.d. Beek Wierden: A. A. v. Tol-v. d. Beek neven en nichten. Amstelveen, 12 dec. NEDARTIEST Concertgebouw - Amsterdam Kleine Zaal Vrijdag t7 december 1976. FRED VAN DAM (Dickens Scrooge en Martey) FRANS BEELDSNIJDER (Chopm - 24 preludes I Ptaatskaaten a 7 50 (CJP -p"ts 3 50 dagei'iks aan het bespreekbureau van het Concertgebouw van 10 -15 uur behalve zondags (lel 7183451 Heden nam de Here, geheel onverwacht, in Zijt Heerlijkheid op onze innig geliefde Moeder Groot- en Overgrootmoeder Frankina Slagter-Roffel, in de ouderdom van 78 jaar. sinds 25 februari 195 weduwe van Jakob Slagter. Psalm 23:1 Emmen, 14 december 1976 Huize Avondrust. Apeldoorn T. Slagter J Slagter-van der Zwaag Derna en Peter Jaap Ineke Jose Emmen: S de Lange-Slagter H de Lange Harry en Hanneke Jaap en Ina Roelte en Jans en achterkleinkinderen Condoleantieadres H. de Lange. Hesselterbrink 616. Emmen. De begrafenis is bepaald op zaterdag 18 december a.s. om 11.00 uur te Nieuw-Weerdinge. Er wordt een rouwdienst gehouden in de Gerefor meerde kerk te Nieuw-Weerdinge. welke aan vangt om 10.15 uur. Gelegenheid te condoleren na de begrafenis in het gebouw ..De Rank." t 237 01 6.4 min i|Zen va 25 000; 5 000 2 000 2 000 2 000; 2 000; 2 000 IN PLAATS VAN KAARTEN Jezus uw verzoenend sterven Is het rustpunt van mijn hart. Na een liefdevolle verzorging in Huize Groenland, is in haar Heer ontslapen onze lieve Co Wilson-Kool Zij heeft haar lijden geduldig gedragen Familie en vrienden Zaandam. 13 december 1976 Corr. adres: Zeemansstraat 28. Zaandam. De begrafenis heeft in besloten kring plaatsge vonden op de begraafplaats te Zaandam. prtizei 1.000 400 200 100 100 75 50 50 10 ewonn D jan. a Op verzoek van de weduwe deel ik u mede. dat op 16 oktober 1976 te Johannesburg is overleden Johannes Boerwinkel op de leeftijd van 79 jaar. Het adres van de weduwe C Boerwinkel is: Glenhove Hof. Natalstraat 34. Bellevue. 2001. Jo hannesburg. Zuid-Afnka. F Boerwinkel Driehergen, 14 december 1976 Teselinglann 9 Voor ons geheel onverwacht heeft de Heere tot Zich genomen mijn lieve Man. onze dierbare Vader. Grootvader en Overgrootvader Cornelis van den Engel eerder weduwnaar van R. van der Ent in de ouderdom van 82 jaar. G. van den Engel-van Dam kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Rotterdam. 14 december 1976 „Beverburch", Kromme Hagen 82 GEEN BLOEMEN Gelegenheid tot rouwbezoek: donderdag van 19 00-20.30 uur. De begrafenis is bepaald op vrij- I dag 17 december op de begraafplaats ..Oud- 1 Kralingen". Kralingseweg 334 Aankomst in de I kapel te 15.00 uur Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de kapel. 'leef Heden werd uit onze familiekring weggenomen onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Johanna Catharina Louise van Hooidonk in de ouderdom van 74 jaar Doetinchem: M.Somsen-van Hooidonk Leiderdorp: G. de Nie-van Hooidonk Groningen: J. van Hooidonk J C. van Hooidonk-Hoogervorst Oosterbeek: M. P van Hooidonk C. van Hooidonk-de Jong Nichten en neven Leiden, 14 december 1976 Schelpenkade 10 Corresp.adres Berkenkade 29, Leiderdorp De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 18 december a.s. in de aula van de begraafplaats „Rhijnhof", aanvang 11.00 uur, waarna de begra fenis aldaar zal plaatsvinden. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van „Rhijnhof. Ons trouwe Koorlid mej. J.C.L. van Hooidonk is dinsdag 14 december overleden. Wij zullen haar missen. Bestuur C.O.V. „Con Amore" J.C. van HarUngs- veldt, voorzitter I Nobbe-Misdorp. sekretaresse tuw trek (e i laak latst et n fes laid 1.5 F it p Anta this Inlichtingen over de aantrekkelijke advertentietarieven: tel. 020—913456, Toestel 743

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 14