MEY TROUW NAAR INDONESIA IN 1077 UW DRIJVEND HOTEL: DE COMFORTABELE CALYPSO! 20-daagse vliegreizen naar Sumatra/Java/Bali voor f 3490, aan boord van de Calypso In de aanhef van deze aankondiging wordt melding gemaakt van een pro gramma aan boord Aan dit pro gramma kunnen geïnteresseerde deelnemers gratis deelnemen. Ener- zi|ds zal dit gevarieerde programma bestaan uit lezingen en films, speci aal gericht op de landen en plaatsen die tijdens de reis zullen worden bezocht. Oe programmaleidmg zal in handen zijn van dr L. Biegel uit Amsterdam en ds 8 J Aalbers uit Geldrop Dr Biegel is een bekend Midden-Oosten-deskundige en als zodanig zal hij inleidingen houden over onderwerpen als: ..De rol van Egypte in de twintigste eeuw". ..Oe Middellandse Zee als auteur van geschiedenis". „Wat is er gaande in Libanon en Syrië ..Griekenland en Turkije... waarom?" Ds Aalbers zal in enkele voordrachten vooral een toe lichting geven op de bi|belse aspec ten van de landen en plaatsen die u gaat bezoeken, zoals hij dat destijds ook heeft gedaan als programmalei der tijdens de Paulusreis Anderzi|ds zullen ook muzikale pro gramma-onderdelen de aandacht krijgen. Wij denken aan concerten (d.m.v. grammofoonplaten) die in houdelijk uitstekend passen in het kader van de reisroute. Los daarvan zullen uiteraard ook zuiver ontspannende activiteiten worden ontplooid als onderdeel van het programma. Wat dacht u van ochtendgymnastiek? (u komt name lijk wat aan op zo n boot') dekspelen zoals shuffieboard. dektennis. een speciale show van de bemanning voor u etc Kortom, u zult zich aan boord bepaald niet vervelen! gezondheid Bij de organisatie van onze rei zen gaan wij ervan uit, dat de deelnemers een goede gezond heid bezitten en bestand zijn tegen de Inspanningen die een rela als deze met zich mee brengt Volgens de hukllge maatstaven zijn Inentingen voor deze rela niet nodig. Wel dienen alle deelnemers uiteraard over een geldig paspoort te beschikken. Kijkt u dit tijdig even na? 1 bezoek aan de hoofdi Kosten 20.— p.p. Het passagiersschip dat gedurende de jubileumreis als uw drijvende hotel zal fungeren is het 20.000 ton metende s.s. CALYPSO van de GrieKse rederij Ulys ses Line. Dit uiterst moderne schip voldoet werkelijk aan alle eisen, die men heden ten dage aan een comfortabel zeekasteel mag stellen. We sommen even wat zaken op: de CALYPSO telt maar liefst 9 dekken waarop zich diverse ruime salons bevinden, een groot theater, enkele bars, twee zwembaden (waarvan er één permanent wordt verwarmd), een riante eetzaal, een bibliotheek en schrijfkamer, winkels, een kapsalon voor dames en heren etc. etc. Het hele schip is volledig airconditioned en de hutten- accommodatie is uiterst gerieflijk. Aan boord zijn zeer veel 2-persoons hutten, alsmede 3- en 4-persoons hutten. Alle hutten hebben een privé-badkamer met toilet en douche! De CALYPSO is een éénklasse schip. Dat betekent dat het hele schip toegankelijk is voor alle passagiers en dat de verzorging aan boord voor iedereen gelijk is. Zo n 350 Griekse bemanningsleden zullen tijdens de reis alles doen om het de passagiers zoveel mogelijk naar de zin te maken. En als u er behoefte aan hebt om zich een paar uurtjes rustig aan dek terug te trekken dan kan dat natuurlijk ook. De CALYPSO biedt veel (beschutte) dekruimte met heerlijke (gratis) dekstoelen Tussen de maaltijden door wordt in de ochtend bouillon geserveerd, 's mid dags een kopje thee en voor de hongerigen onder u rond het middernachtelijk uur nog eens een hartig hapje. Aan boord bevinden zich voorts een arts en een verpleegster, die de beschikking hebben over een klein maar modern hospitaaltje. AANMELDINGSFORMULIER TROUW/JUBILEUMBOOTREIS 1977 (S.v.p. met blokletters invullen) Naam: Adres: Woonplaats: en mederetzende echtgenote/vriendin/vnend/ (Man/vrouw); Leeftijd. 1590.- pp. f 1790.- pp. 1990 - p p. 2190.- pp Naam: (man/vrouw); Leeftijd: Adres:Woonplaats: - meldt/mekJen zich aan voor de TROUW/JUBILEUMBOOTREIS 1977. Gewenste accommodatie: O 4-persoons hut O 3-persoons hut O 2-persoons hut O 2-persoons hut (A-dek) (1-persoons hutten zi|n met beschikbaar) Wenst u een annuleringsverzekering? Antwoord:-- Hebt u eerder aan een TROUW/reis deelgenomen? Antwoord. Zo ja. wanneer? I--- Ik/wij wü(len) graag samenreizen met:- Als reisiekl(8t)er wens ik graag:- Een eerste betaling van f 300.- p p eventueel vermeerderd met de premie van de annulenngs- verzenng 30.- p.p.) stort ik na ontvangst van bericht van inschrijving direct op girorekening 46 45 96 ten name van het Instituut voor Internationale Excursies te Bergen (NH) Ik verklaar hierbij tevens aan de m het programma vermelde verplichtingen te zullen voldoen. Datum. Handtekening: Handtekening evt. 2e persoon: (Inzenden naar het Instituut voor Internationale Excursies. Postbus 54 te Bergen NH) _j I-' ■uï'if9n- °e'mfriJnSl'" Voor het derde achtereenvolgende jaar presenteren wij u hierbij tegelijkertijd het omvangrijke pakket TROUW/Indonesiareizen. In het jubileumjaar 1977 staan vijf 20-daagse vliegreizen op ons programma, die alle naar Sumatra, Java en Bali voeren. Daar naast organiseren wij één reis van 21. dagen met bestemming Sumatra, Java en Celebes. Alle reizen zijn volledig verzorgd (alle maaltijden en excursies inbegrepen) en staan onder leiding van deskundige Nederlandse reisleiders. Aan elke reis gaat een voorbereidingsbijeenkomst vooraf in Nederland en op deze bijeenkomst bent u onze gast. De reizen vinden plaats in de periode mei-augustus; een uitstekende tijd om Indonesia te bereizen. De vliegtrajecten worden uitgevoerd door lijndiensten van KLM en GARUDA. Per reis worden maximaal 30 deelnemers Ingeschreven. PROGRAMMA SUMATRA/JAVA/BALI-REIZEN (Geheel verzorgd 3490,-- p.p.) 1e dag Vliegreis Amsterdam-Singapore; 2e dag Aankomst te Singapore; aanaluitend transfer naar hotel voor overnachting; 3e dag Vlucht van Singapore naar Medan (Sumatra); na aankomst tocht per toering car door de Bataklanden van Brastagl vla Slantar naar Prapat aan het Tobameer; 4e dag Hele dag op en aan het Tobameer; boottocht naar het eiland Samoslr; 5e dag Tocht per toerlngcar van Prapat naar Medan met onderweg bezoek aan plantages; vlucht van Medan naar Jakarta en aansluitend transfer naar uw hotel; 6e dag Uitgebreide rondrit door de wereldstad Jakarta met bezoek aan 7e dag Kerkdienst In Jakarta; verdere dag ter vrije bestedlng; 6e dag Tocht per toerlngcar van Jakarta naar Bandung met onderweg o.a. bezoek aan de wereldberoemde plantentuin van Bog or; 9e dag Ochtendexcureie vanuit Bandung naar de bekende vulkaan Tanku- ban Prahu, waarvan we de krater kunnen bereiken; na de lunch In Lembang keren we weer In Bandung terug; 10e dag Vrije dag In Bandung met volledige verzorging In het hotel; 11e dag Tocht per trein van Bandung naar Jokjakarta, waar da deelnemers bij Indonesische families zullen logeren; 12e dag Bezoek aan de beroemde Borubudur bulten Jokja In de ochtend en In de middag bezichtiging van het sultanspalela in Jokja en aansluitend bezoek aan de zilversmeden van Kotagédé; 13e dag Dag ter vrije beatedlng In Jokja met volledige verzorging; 14e dag Tocht per toerlngcar van Jokja over Oost-Java naar Tretes, prachtig gelegen tegen de helling van de Smeroe; onderweg bezoek aan het Prambanam tempelcomplex en Solo; 15e dag Dag ter vrije beatedlng In Tretea; In de namiddag transfer naar Surabeja en aansluitend vlucht naar Denpasar op Ball, waar gelogeerd wordt In Sanur, direct aan zee; 16e dag Excursie per toerlngcar over het eiland met bezoeken aan o.a. dansvoorstellingen en kunstenaarsdorpen (zilversmeden, houtbe werkers); 17e dag Dag ter vrije besteding op Ball met volledige verzorging; 16e dag Dag ter vri|e besteding op Ball met volledige verzorging; In de avond wordt een ketchakdans bijgewoond; 19e dag In de loop van de morgen transfer naar de luchthaven van Denpasar en vandaar vlucht naar Jakarta en aansluitend re tourvlucht naar Amsterdam; 20e dag Aankomst op Schiphol; einde van de reis. De v//f Sumafra/Jeva/Safl-refzsn vinden volgend /aar op de volgend» data plaata: 13 mal t/m 1 juni; 31/m 22 Juni; 24 Juni t/m 13 Juli; B t/m 27lull an 22 lull t/m 10 auguatua. Wat is inbegrepen in de reissom: Vliegreis v.v. per lijndienst van KLM of Garuda; Volledige verzorging in goede mid denklasse hotels (alle kamers met toilet en bad ol douche). In Jokjakarta te gast bi| Indonesische gezinnen (eveneens kamers met dou che ol bad); Alle maaltijden, ook tijdens de tochten resp excursies; Alle tochten en excursies volgens programma; Entrees en bedientngsgelden; Uitvoerige documentatie, waaronder routebeschrijving; t- Voorbereidingsbijeenkomst in Neder land; Diensten van Nederlandse reislei- ding. Luchthavenbelastingen. Exclusie! zijn de kosten van het visum (ca. f 25 - p.p.) De behandeling van de visumaanvraag zal wel door ons worden verzorgd Annuleringsverzekering Voor deze Indonesiareizen kunt u via ons een annulenngsverzekering afsluiten, waann tevens een afbrekingsvergoeding is begrepen De premie van de verzeke ring bedraagt 3% van de reissom. Indien u een dergelijke verzekering wenst dan gelieve u dat te vermelden op het aan meldingsformulier. De polis en bijbeho rende nota ontvangt u dan tegelijk met uw bewijs van inschrijving Een reisverzekenng kunt u eveneens via ons afsluiten. Daartoe zal op de voorbe reidingsbijeenkomst gelegenheid bestaan. nemer/ster ontvangt persoonlijk bericht van inschrijving. Betalingen Inentingen Voor een reis naar Indonesia zijn inentin gen tegen pokken en cholera vereist. Wij adviseren hiermede tijdig te beginnen. Voor eventuele verdere inentingen kunt u het beste overleg plegen met uw huisarts. Verder dient u te beschikken over een paspoort dat nog een half jaar na afloop van uw reis geldig moet zijn Aanmeldingen Voor genoemde reizen kunt u zich uitslui tend schntteli|k aanmelden met behulp van het hierbij afgedrukte aanmeldings formulier. Geeft u duidelijk aan op welke reis u wenst in te schrijven? Indien het lormulier op 2 personen van toepassing is. dienen beiden het te ondertekenen. De aanmeldingen worden behandeld in volgorde van binnenkomst. Iedere deel- De reissom wordt in drie termijnen vol daan. Na ontvangst van bencht van in schrijving betaalt u een eerste termijn ven 200.- p.p. eventueel vermeerderd met de premie van de annuleringsverzeke ring Twee maanden voor vertrek dient een tweede termijn van 500.- pp is worden voldaan en het resterende be drag urterhjk één maand voor vertrek Alle betalingen dient men te storten op girore kening 464596 ten name van het Instituut voor Internationale Excursies te Bergen (N-H). met duidelijke vermelding van reis en deelnemersnummer Verantwoordelijkheid De verantwoordelijkheid voor de uitvoe ring van onze Indonesiareizen berust eveneens bij het Instituut voor Internatio nale Excursies. Postbus 54 te Bergen (N-H Alle correspondentie dient men rechtstreeks aan dit adres te richten. Wijzigingen moei hel instituut zich te allen tijde voorbehouden Eventuele toe komstige verhogingen in de vliegtaneven zullen aan de deelnemers worden door berekend PROGRAMMA SUMATRA/JAVA/CELEBES-REIS (Geheel verzorgd, 21 dagen, voor 3990,-- p.p.) Het programme ven deze 21-daagse reis la tot de 15e dag gelijk aan het programma van de Sumatra/Java/Bali-relzen. Daarna verloopt deze rela als volgt: 15e dag Transfer Tretee-Surabaja en vandaar vlucht naar Ud|ung Pandang (Makaaser) op Celebes. Verblijf In Makassar en atadsbezlchtlglng 16e dag Per Jeep van Makassar over Celebes naar Rante Pao In Toradja- land; verblijf In Rante Pao; 17e dag Tocht door Rante Pao en omgeving met bezoek aan de monumen ten van de Toredjacultuur; 16e dag Verblijf In Ftante Pao met volledige verzorging; 19e dag Terugtocht van Rante Pao per jeep neer Udjung Pandang en overnachting aldaar; 20e dag Vliegreis Udjung Pandang-Jakarta en aansluitend retourvlucht neer Amsterdam; 21e dag Aankomst op Schiphol; einde van de rela. Deze Sumatra/Java/Celebeereis vindt plaats van 11 t/m 31 juli 1977 Aanmeldingsformulier Trouw/Indonesiareizen 1977. Leeftijd: man/vrouw Ondergetekende Adres: Woonplaats: Naam medereizende echtgenote/vriendin/vnend Adres Woonplaats: meldt/melden zich aan voor de volqende Indonesians. Wenst u een annuleringsverzekering'» Antwoord Een eerste betaling van 200 PD stort ik na ontvangst van bericht van inschrijving op girorekening 464596 te name van het Instituut voor Internationale Excursies te Bergen (N-H) Tevens verklaar ik aan de in het programma vermelde verplichtingen te zullen voldoen. Handtekening Handtekening evt. 2e persoon: (Inzenden aan het instituut voor Internationale Excursies, postbus 54 te Bergen (N-H)

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 9