de twaalf hoven LEERLING- VERPLEEGKUNDIGEN eerste verpleegkundige(vrl) avondhoofd wnd. hoofd Z-opleiding hoofd verpleging en verzorging „NIEUW HOOG-HULLEN" ARTS Het Christelijk Sanatorium voor Neurosen en Psychosen te Zeist a. arts b. verpleegkundige part-time VAN DAM ZIEKENHUIS ROTTERDAM J verpleegkundige diakonessenhuis utrecht adjunct-directrice opleiding tot psychiatrisch verpleegkundige ZATEROAQ 11 DECEMBER 1976 TROUW/KWARTET 28 Stichting voor opvang, behandeling en resocialisatie van alkohol- en drugpatiénten Oosterbroek 1, EELDE (Dr.) Telefoon 05907-1412 De Beukema kliniek in Groningen, een crisiscentrum voor alcohol- en drug patiénten en tevens introduktiecentrum voor twee therapeutische gemeen schappen te weten Hoog-Hullen en Breegweestee te Eelde, vraagt zo spoedig mogelijk een full-time om mede leiding te geven aan het team, verantwoording te dragen voor de be handeling, zich te bekwamen in de introduktie voor een therapeutische gemeen schap in een sfeer waarin binnen het team onderling zowel als naar de cliënten toe zeer direkt met elkaar omgegaan wordt Gezien de man/vrouw verhouding binnen de staf geniet een vrouw enige voorkeur. Voor informaties kunt u zich wenden tot mevr. Niemantsverdriet-van Kampen in de Beukema kliniek, tel. 050-131548. Sollicitaties kunnen binnen 10 dagen gericht worden aan de direktie van de Stichting Nieuw Hoog-Hullen, Oosterbroek 1. Eelde. is een instituut voor de gedifferentieerde klinische en sociotherapeutische behandeling van lijders aan neurosen en psychosen en heeft een veelzijdige geronto-psychiatrische afdeling (kliniek en polikliniek). Voor de opleiding tot het diploma Ziekenverpleging B hebben wij in de eerstvolgende kursusgroep (begin 1977) nog een aantal plaatsen vrij voor: Om toegelaten te kunnen worden voor de opleiding dient men in het bezit te rijn van het diploma MAVO IV of vergelijkbare vooropleiding. Als minimum leeftijd geldt 17 jaar en 7 maanden. Het theoretische gedeelte van de opleiding, in de vorm van studieweken, wordt gegeven in samenwerking met het opleidingsinstituut van het Academisch Ziekenhuis Utrecht. De praktische opleiding vindt plaats in het Sanatorium. Een kamer met eigen sanitair in de personeelsflat staat ter beschikking. Sollicitaties en verzoeken om inlichtingen kunt u richten aan het Hoofd Verplegingsdienst, Oude Arnhemseweg 260 te Zeist (tel. 03404-21822. IDHD PSYCHO-CERIATRISCH I .□■□■u-I VERPLEEGHUIS moeden 1, winsum (gr.) begin dit jaar heeft het bestuur van de Stichting Verpleeghuis Ripperda opdracht verleend tot de bouw van een verpleeghuis met 155 bedden in de gemeente Winsum (Gr.). De oplevering zal in 1977 plaatsvinden. In verband hiermee zoekt het bestuur een die zullen moeten gaan functioneren in driehoofdige leiding. Van de onder a. genoemde functionaris verwachten wij ervaring in of belangstelling voor de geriatrie en/of de psychiatrie. Hij/zij zal bereid moeten zijn mee te denken over de verdere realisering van de bouw. Salariëring volgens de L A.D.-richtlijnen, pensioenvoor zieningen van het P.G.G.M. Voor de onder b. genoemde functie is het bezit van de diploma's A en B een minimaal vereiste; een stafopleiding strekt tot aanbeveling. Salariëring volgens de N.Z.R.-richtlijnen, pensioenvoor ziening van het P.G.G.M. Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij mevr. G.L. Lameijer-Boelens, arts. tel. 050-260711 (overdag) of 050-347733 Cs avonds). Het Van Dam Ziekenhuis Westersingel 115 Rotterdam Op korte termijn vragen wij een in de rang van hoofdverpleegkundige. Deze part-time funktie zal zij/hij af wisselend met een collega vervullen. Over de avonden waarop de dienst wordt verricht kan nader worden over legd. Het Van Dam Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis op protestants- christelijke grondslag en heeft 314 bedden. Het ligt in het centrum van Rotterdam en is gemakkelijk bereikbaar per tram en metro. Voor inlichtingen en sollicitaties kunt u zich wenden tot mevr. J. van den Hatert, verpleegkundig adjunct-directrice, telefoon (010) 36 46 44. Diakonessenhuis Utrecht zoekt t.b.v. haar Chirurgische Pollkliniek annex Traumatologische Dienst een die bereid is onregelmatige diensten te verrichten, met name en bij toerbeurt in de avonduren en tijdens het weekeinde. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door zr. H. Vermeulen, hoofd Polikliniek, telefoon (030) 528111toestel 693. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, Bos boomstraat 1Utrecht. Bij het MEDISCH SECRETARIAAT van de RAAD VOOR DE ZENDING DER NEDERLANDSE HER VORMDE KERK te Oegstgeest dat onder leiding staat van de heer H.J. Middelkoop, arts, kan direct geplaatst worden: zelfstandig vrouwelijk medewerker i.v.m. peneioenering huidige kracht Het medisch secretariaat staat in contact met ongeveer 35 uitgezonden artsen en verpleegkundigen in Indone sië. Kameroen, Nigerië, Ghana en enkele andere Afrikaanse landen. Taken: Ontvangen en inlichten van artsen en verpleegkun digen die overwegen in de tropen te gaan werken. Zelfstandige correspondentie met artsen an ver pleegkundigen in binnen en buitenland. Regeling van medische keuringen. Benadering van specialisten ter behandeling van verzoeken om medische adviezen. Minstens middelbare opleiding Zelfstandig kunnende werken Actieve beheersing vsn engels of frans Liefst ervaring overzee in medisch of aanverwant werk Kerkelijk meelevend De gezochte persoon kan bv. een verpleegkundige zijn, maar ook iemand die op andere wijze kennis heeft van medisch werk of de tropen goed kent. Sollicitaties zo spoedig mogelijk aan drs. H. Bootsma. algemeen secretaris. Zendingsbureau, Postbus 12, Oegstgeest. (mnl./vrl.) De taken van deze nieuwe medewerk- (st)er zullen o.a. bestaan uit: het geven van theoretische én prak tische lessen en verpleegkunde het mede verzorgen van individuele studiebegeleiding van de leerlingen het assisteren van het hoofd bij administratief-organisatorische ta ken het aktief meewerken aan de ont wikkeling van onze Z-opteiding op inhoudelijke punten. Voor deze funktie is vereist: Het Z-diploma, bij voorkeur in kom- binatie met een A of B diploma en een ruime verpleegkundige ervaring. Het diploma docenten-opleiding of een andere onderwijskundige oplei- In verband met het plotseling overlijden van onze adjunct-directrice zal het bestuur gaarne z.s.m. in kontakt treden met belangstellenden voor de funktie van tevens hoofd afdeling verpleging en verzorging in het verzorgingstehuis "Waranda", Neckar- dreef 10 te Utrecht. In "Waranda" wonen 110 bejaarden en er is een ziekenafdeling met 8 bedden. Bezit van het diploma ziekenverpleging A wordt noodzakelijk geacht, dat van diploma B gewenst. Gezien het karakter van onze Stichting wordt van de gegadigden een positief protestants christelijke levensovertuiging verwacht. Desgewenst kan medewerking voor het verkrij gen van een passende huisvesting worden verleend. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de directrice mevr. Zr. Nijmeijer (tel. 030- 611211). Schriftelijke sollicitaties te richten aan het bestuursbureau van de Richard Hoogland Stichting, Neckardreef 6 te Utrecht. Psychiatrisch centrum ZON EN SCHILD te Amersfoort, uitgaande van de vereniging Ned Herv. stichtingen voor zenuw- en geesteszieken. In ons centrum start op 1 februari en 1 mei 1977 weer een 3-jarige De vakken die je in het theoretische deel van de opleiding krijgt, zijn boeiend en praktijkgericht (o.a. psychiatrische verpleegkunde, psychiatrie, psychologie en andragogie). De opleiding staat open voor meisjes en jongens vanaf 171/z jaar, die een havo-, mavo-, inas- of een gelijkwaardig diploma hebben. Ais deze advertentie je belangstelling heeft gewekt, bel of schrijf dan om inlichtingen naar de afdeling personeelszaken, tst. 207. Uw sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken, Utrechtseweg 266 te Amersfoort, tel. 033-38534.. De Stichting voor Bejaardenwerk in 't Land van Heusden, gevestigd te Wijk en Aalburg exploiteert o.m. het Bejaardencentrum „Wl JKESTEIN" met een verzorgingsafdeling (88 bewoners) en een verpleegafdeling (30 bedden) Het Bestuur van bovenvermelde Stichting zoekt kontakt met belangstellenden voor de funktie van Van hem/haar wordt verwacht, dat optimale zorg wordt besteed aan de zieke, zowel als aan de gezonde bejaarden. De voorkeur gaat uit naar gegadigden met een prot. christelijke levensovertuiging. Vereist is diploma Ziekenverpleging A/B of A, alsmede ervaring in het leidinggeven aan personeel. Gegadigden dienen te beschikken over een goed organisatorisch inzicht en goede kontaktuele eigenschappen. Hij/zij dient In staat te zijn de algemeen direkteur bij afwezigheid te vervangen. Het salaris loopt tot f 3000,- per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Van toepassing is de C.A.O. voor personeel in bejaardentehuizen. Huisvesting is beschikbaar. Eigenhandig geschreven sollicitaties te richten san de sekretaris van het bestuur, de heer W. Timmermans, Grote Kerkstraat 36. Wijk en Aalburg (N. Br.) Tal. 04164-2151 Het Prot. Chr. Bejaardencentrum „ZUIDERHEIDE" te Hilversum vraagtvoordeziekenafdelingeen Prot. Chr. Godsdienst, minimum leeftijd 35 jaar. Zij moet in staat zijn de hoofdzuster te ver vangen. Ervaring in het bejaardenwerk strekt tot aanbeveling. Gedacht wordt ook aan iemand met wijk- poli-ervaring. Het huis heeft 274 bewoners, een ziekenafde ling met 22 bedden; het huis is gunstig gelegen. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de direktie van „Zuiderheide", Diependaalse- laan 337, Hilversum, tel. 035-40458. In ons ziekenhuis, dat deel uitmaakt van de Vereniging tot Christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken, en waar ca. 800 patiënten verpleegd worden, is plaats voor verpleegkundigen iem,*»..). die zullen worden belast met gerichte taken in de afdelingen "Het Johannesbos" en "Zonneweide". Dit zijn klinische observatie-afdelingen behorende tot de sektor algemene psychiatrie. Gezien het karakter van ons ziekenhuis is een Christelijke levensinstelling vereist. Belangstellenden kunnen telefonisch informatie en/of een sollicitatieformulier vragen aan de heer G. Siemons van de afdeling personeelszaken (tel. 03417-4848) of een schriftelij ke sollicitatie zenden aan de Geneesheer-Directeur van 'Psychiatrisch Ziekenhuis oor i Ermelo Stuur mij uw kleurenfolder. Want ik wil meer weten over werk en wonen op 's Heeren Loo-Lozenoord. 's Heeren Loo-Lozenoord Prot Chr Thuis voor geestelijk gehandicapten - Ermelo - Telefoon (03417) 2541 Bon portvrij naar ons opsturen: Antwoordnummer 16. Ermelo

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 28