juristen (mnl./vrl.) PERSONEEL GEVRAAGD rapporteur buitendienst 16 t Groepsleider W.W.- vrije universiteit vrije universiteit vrije universiteit vrije universiteit TYPISTE in volledige dienst. administratief medewerkster secretariaat klein-offsetdrukker medewerkster secretariaat ervaren tandarts assistente BEDRIJFSVERENIGING VOOR DE GEZONDHEID GEESTELIJKE EN MAATSCHAPPEUJKE BELANGEN Utrechtseweg 30-32 Zeist 1 FINANCIEEL-EKONOMISCH ADJUNKT-DIREKTEUF RIJKSUNIVERSITEIT GRONINGEN chemicus (dr. of drs.) personeelschef BEDRIJFSVERENIGING VOOR DE GEZONDHEID GEESTELIJKE EN MAATSCHAPPEUJKE BELANGEN Plaatsvervangend Chef Administratie ZATERDAG 11 DECEMBER 1976 TROUW/KWARTE* ZATEF Provincial® Bibliotheekcentrale Groningen vraagt voor spoedige indiensttreding een Zj zal worden belast met gevarieerd typewerk, betrekking hebbend op alle onderdelen van het werk van de bibliotheekcentrale en de daarbij aangesloten bibliotheken, zoals correspondentie, verslaggeving, statistieken, e.d. Kennis van notuleren strekt tot aanbeveling. Minimale vereisten: Havo-diploma, typediploma en-ervaring. Salariëring en datum van indientstreding nader overeen te komen. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties aan de directie ven de P.B.C., Postbus 2503, Groningen. amsterdam Bij de kleine Centrale Interfaculteit (Filoso fie) is plaats voor een voor 6/10 werktijd Zij 2al worden belast met het typen van o.m. rapporten en dictaten en zij zal voorts assistentie dienen te verlenen aan de facul teitssecretaresse bij voorkomende admini stratieve werkzaamheden. Voor deze functie gelden de volgende ver eisten een christelijke levensovertuiging tenminste een HAVO-diploma en een goede typevaardigheid; een steno diploma strekt tot aanbeveling initiatief en accuratesse prettige omgangsvormen en opgewekt karakter Mocht deze functie uw interesse wekken, dan kunt u voor nadere inlichtingen con tact opnemen met ir. J.H. Santema, tel. 020-548 26 06 of met mevrouw C.M. Breman, tel. 020 - 548 49 44. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de Dienst Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 7161, Amsterdam, on der vermelding van vacaturenummer 701/2-3776. w Het bestuur van de Vereniging voor Christe lijk Voortgezet Onderwijs te Vlaardingen roept sollicitanten op voor de funktie van Datum indiensttreding 1 maart 1977 Sollicitaties te richten aan de directeur van het bureau van de Vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs, van Hogendorplaan 100a, Vlaardingen. amsterdam Voor de Universiteitsraad wordt voor zo spoedig mogelijk gezocht een (36 uur per week) De functie houdt in: het typen en vermenigvuldigen van no ta's. verslagen, brieven en het zorg dragen voor de verzending hiervan; het meehelpen aan het voorbereiden van vergaderingen; het (telefonisch) te woord staan van leden van de universitaire gemeenschap en speciaal leden van de Universiteits raad. Gevraagd wordt een opleiding op ten min ste M.A.V.O.rniveau, administratieve- en type-ervaring en accuratesse. De nieuwe medewerkster dient niet ouder dan 30 jaar te zijn. Geboden wordt eèn informele werksfeer en een salaris, afhankelijk van leeftijd, op leiding en ervaring, van maximaal f 2102,- bruto per maand (exd. f 30,- toeslag, beide bedragen bij voltijdse werkweek). Mevr. M.J. Blom verstrekt graag verdere informatie over de functie (tel. 020- 548 36 33). Schriftelijke sollicitaties, met vermelding van va caturenummer 001-3806, binnen 14 dagen te richten aan de Dienst Personeelszaken. De Boelelaan 1105, postbus 7161, Amsterdam. m amsterdam Bij de vakgroep Conserverende Tandheel kunde kan per 1 januari 1977 worden ge plaatst een De werkzaamheden zullen onder meer be staan uit: het assisteren bij patiëntenbehandeling het bijhouden van het patiëntenbestand het evalueren van resultaten het verrichten van administratieve werk zaamheden; het verzorgen van apparaten en instru menten. Leeftijd 20-30 jaar. Opleiding MAVO. Voor inlichtingen kan men zich wenden tot Mevrouw G.B. van den Bovenkamp, Hoofd Vakgroepsbureau, tel.: 020 - 548 44 74. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 288:3716 te richten aan de Dienst Personeelszaken, De Boetelaan 1105. poslbus 7161, te Amsterdam. m tot onze taak behoort de uitvoering van: de ziektewet de wet op de arbeidsongeschiktheidsverzekering de werkloosheidswet de algemene arbeidsongeschiktheidswet voor bovengenoemde maatschappelijke groeperingen. In onze Buitendienst is er voor het rayon Den Haag een vakature voor de funktie van Deze funktionaris verricht kontrolerende en rapporterende werkzaamheden ten behoeve van de uitvoering van bovengenoemde sociale verzekeringswetten. Funktie-eisen: Als serieuze kandidaten beschouwen wij degenen die beschikken over: gedegen kennis van en ruime ervaring in de uitvoering van de sociale verzekeringswetten, met name de werkloosheidswet; opleiding op tenminste mavo-niveau; goede kontaktuele eigenschappen goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; bezit rijbewijs B/E. Naast goede sekundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een auto- en andere onkostenvergoedingsregelingen, bieden wij een salaris afhankelijk van leeftijd en ervariang, tot max. f 2546, bruto per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Gegadigden moeten bereid zijn. als dat nodig is. te verhuizen naar een woonplaats binnen hun werkgebied. Uitvoerige schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan onze afdeling personeelszaken. Utrechtseweg 30-32Zeist. Er zijn plaatsingsmogelijk heden als rechter en als kantonrechter voor De zittende magistratuur dient zo samengesteld te worden dat een nagenoeg gelijke verhouding ontstaat tussen hen die uitsluitend binnen de rechterlijke macht hun loopbaan hebben aangevangen en degenen die over maatschap pelijke ervaring daarbuiten beschikken. die over ruime maatschappelijke ervaring buiten de rechterlijke macht beschikken, Er wordt zonodig voorzien in een inwerkperiode (eventueel op part-time basis naast de huidige functie). Mr. M. J. Heikens, raadsheer in het 's-Gravenhage, tevens lid- secretaris van genoemde Commissie, Is desge wenst gaarne bereid In een persoontijk onderhoud nadere inlichtingen te verstrekken. Vereist: doctoraal examen Nederlands recht en een praktijkervaring van tenminste zes jaren. De standplaatsen zijn verspeid over Nederland. De kansen op een benoeming liggen gunstiger voor kandidaten beneden de leeftijd van 50 jaar. Hierbij speelt een rol welke soort van ervaring men heeft opgedaan. De Commissie aantrekken leden rechterlijke macht zou gaarne in contact treden met diegenen die een dergelijke functie ambiëren. Doeumentatie-materiaal kan schriftelijk of telefonisch worden aangevraagd bij het secre tariaat van de Commissie aantrekken leden rechterlijke macht, p/a Paleis van Justitie, Juliana van Stolberglaan 2 te 's-Gravenhage (telefoon: 070-82 40 41, toestel 2511). DE STICHTING GELDERSE LEERGANGEN Het doel van de Stichting is het inrichten en in stand houden v opleidingen van leraren bij het voortgezet onderwijs; het opleiden vo middelbare akten; het verzorgen van her- en bijscholing van schoolleide en docenten bij het voortgezet onderwijs; en van andere opleidingen cursussen. De Stichting wenst op zo kort mogelijke termijn over te gaan tot h aanstellen van een in een volledige betrekking. Binnen de algemene direktie heeft deze funktionaris tot taak: - het leiding geven aan de centrale diensten; - het verzorgen van management-zaken op financieel-ekonomisch terrein - het voorbereiden en uitvoeren van het financieel ekonomisch beleid va de Stichting; - het opstellen van pre-adviezen en nota's ter voorbereiding van behandeling van de financieel-ekonomische vraagstukken door hi bestuur en het uitvoeren van de bestuursbesluiten. De standplaats is Arnhem. Van gegadigden wordt verwacht dat zij: - een akademische opleiding hebben voltooid bij voorkeur in ekonomiscl wetenschappen, dan wel een gelijkwaardige opleiding genoten hebben; - beschikken over goede schriftelijke en mondelinge taalvaardigheid; - beschikken over goede kontaktuele eigenschappen; - in staat zijn initiatieven te ontplooien; - over organisatorische kwaliteiten beschikken; .- vertrouwd zijn met beheersvraagstukken op financieel-ekon< misch terrein. Voorkeur gaat uit naar kandidaten in de leeftijdscategorie van 35-45 jaa die en specifieke belangstelling hebben voor het werken in een non-prof organisatie. Inpassing en salariëring zullen met inachtneming van leeftijd en ervarinj geschieden in het administratief rangeristelsel van het B.B.B.R.A. In d funktie is een uitloop mogelijk naar schaal 150 (maximaal f 6.283,— p maand). Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige inlichtingen binnen drie weken zenden aan het bestuur van de Gelderse Leergangen, Bothaplein 1 Arnhem. Aan de Faculteit der Godgeleerdheid vaceert de functie van gewoon hoogleraar In de geschiedenis van het Vroege Westerse en het Oosterse Christendom. De te benoemen hoogleraar zal zijn of haar taak uitoefenen in het kader van de Vakgroep Kerkgeschiedenis en Liturgiewetenschap. Deze taak zal bestaand uit het verzorgen van onderwijs en het verrichten van onderzoek op het terrein van de Kerk- en Dogmengeschiedenis van het Westen tot ongeveer 800 en van het Oosten tot op heden, alsmede uit het geven van onderwijs in het Patristisch Latijn. De honorering zal geschieden op grond van ministeriële richtlijnen inzake salarisinpassing voor hoogleraren. Het bruto-slaris bedraagt minimaal /5.901.— per maand en maximaal Z9.283. - per maand. Voor nadere inlichtingen aangaande deze vacature kan men zich richten tot Prof. Dr. W. Nijenhuis, tel. (050) 257898. Sollicitaties of aanbevelingen kunnen tot drie weken na het verschijnen van deze advertentie gericht worden aan de Secretaris van de Benoemingscommissie "Kerkgeschiedenis", Nieuwe Kijk in 't Jatstraat 104 te Groningen. amsferdam Bij het Academisch Ziekenhuis kan ge plaatst worden een De gedachten gaan uit naar een organisch chemicus met ruime ervaring in de Massa- spectrometrie. De functionaris zal in samenwerking met diverse laboratoria het dienstverlenend laboratorium voor Massaspectrometrie moeten leiden. De werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit het analyseren van exogene en endogene verbindingen in lichaamsvloeistoffen. Aanstelling geschiedt in het wetenschap pelijk rangenstelsel op basis van opleiding en ervaring. Leeftijd tot 40 jaar. Van kandidaten wordt verwacht, dat zij in stemmen met de doelstelling van de Vrije Universiteit. Nadere gegevens over de inhoud van de functie worden verstrekt door dr. J. Elema ('s ochtends 020-548 23 90). Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 223-3866. te richten aan het Hoofd van de Dienst Personeelszaken. De Boelelaan 1105, Postbus 7161. Amsterdam. m Contact-Roestvrijstaal Ridderkerk Mei Graai ..Trot ment Euroj de ve volle en V! derd aan gie tc maai ten, van giëni tensi blijk geliji vet ten) blijk seen vet l 3,2% den. mell total vorn E.E. (eve bele gebt een tota Moe de l onzi mot grot dan zom ge 1 (en len) zijn rad' Hc Het vaa het een lica het gig kro is één van Nederlands toonaangevende fabrikanten en leveranciers van grootkeukenapparatuur en voedseldistri butiesystemen voor de sektoren ziekenhuizen, instellingen, bedrijfskantines en de horeca. Daarnaast levert zij o.m. aanrechten voor de woningbouw en houdt zij zich eveneens bezig met de inrichting van interieurs voor de instellingswereld, de levering van zieken huisbedden en laboratoriuminrichtingen. Deze organisatie, die vier afzonderlijke b.v.'s omvat en in totaal ca. 200 medewerkers in dienst heeft, zoekt ter ver lichting van de taken van het managementteam een praktisch ingestelde personeelschef. Het zal zijn taak zijn een zelfstandig funktionerende afdeling op te bouwen en zorg te dragen voor de verdere ontwikkeling, van het personeelsbeleid en de uitvoering daarvan. Hij zal problemen dienen aan te pakken, die liggen op het gebied van funktieklassifikatie, personeelsbeoordeling, werving, selektie, introduktie, opleiding, etc. Voor deze veelzijdige funktie komt in aanmerking een perso- neelsman met ruime ervaring in een vergelijkbare funktie. Bij voorkeur heeft hij een hogere beroepsopleiding gevolgd en is hij niet jonger dan 30 jaar. Wij verzoeken u uw met de hand geschreven sollicitatie brieven onder nr. 1203 te zenden naar onderstaand bureau. Psychologisch Adviesbureau Deen b.v. Westersingel 33, Rotterdam-3003, telefoon 010-362711 n r Utrechtseweg 30-32 te Zeist Tot onze taak behoort de uitvoering van: de algemene arbeidsongeschiktheidswet de wet op de arbeidsongeschiktheidsverzekering de werkloosheidswet de ziektewet voor bovengenoemde maatschappelijke groeperingen. In verband met uitbreiding van de administratie van onze Rayonkantoren, zoeken wij een voor ons Rayonkantoor te AMSTERDAM Funktie-informatie: De taak van deze functionaris bestaat uit: leiding geven aan ca. 3 administratieve medewerkers die belast zijn met de mel dingsadministratie werkloosheidswet. regelmatig onderhouden van kontak ten met werkgevers, werknemers, als mede met buitendienst functionarissen van onze Bedrijfsvereniging. vervangen van de Chef Administratie bij diens afwezigheid. Funktie-eisen: opleiding op HAVO-niveau. goede leidinggevende en kontaktuele kwaliteiten. ruime ervaring in de uitvoering van de werkloosheidswet. goede mondelinge en schriftelijke uit drukkingsvaardigheid. diploma sociale verzekering of studie sociale verzekering in vergevorderd stadium. Kandidaten moeten bereid zijn, zonodig,te verhuizen naar AMSTERDAM of omgeving. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectie-procedgre. Naast goede secundaire arbeidsvoorwaarden bieden wij, afhankelijk van leeftijd en ervaring, een salaris tot maximaal f 2.900, bruto per maand. Belangstellenden kunnen hun schrifte/ijKe sollicitatie richten aan het hoofd van onze afdeling personeelszakenDrs. L. Schut. Utrechtseweg30-32, te Zeist.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 26