Van Thijn: Kabinet valt als PPR niet bijdraait FAMILIEBERICHTEN 'n winterzonvakantie naar uw favoriete eilanden DONDERDAG 9 DECEMBER 1976 TROUW/KWARTET PS 10/Fl kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 16.00-20.00 uur. Klaagliederen 3: 22. 23 Op 22 december 1976 hopen onze lieve ouders J. K. Visser en J. P. Visser-Nijman te herdenken dat zij 40 jaar geleden in het huwelijk traden. Dankbaar voor Gods zegen over hun huwelijk hopen wij met hen deze dag te vieren op dinsdag 21 december 1976. Temeuzen: Ad en Adrie Snoodijk-Visser Bram en Martijn Ridderkerk: Jan en Piëta La moré-Visser Petra en Bart-Jan 's-Gravenzande: Klaas en Marijke Visser-Koetsier Sandra en Jeroen Zeist: Ton en Joke van der Velde-Visser Mirjam, Arno en Suzanne Utrecht: Leo en Marian Zeelenberg-Visser Receptie op 21 december 1976 van 17.00-18.30 uur in De Blitse Hoek. De Holle Bilt te De Bilt. Zeist, 9 december 1976 Van Reenenweg 7. De heer en mevrouw C. Dentekom-Sap hebben de eer u kennis te geven van het voorgenomen huwelijk van hun dochter Margaret Christine met Richard Thorne op 18 december 1976. 256 Dundasstreet. Napanee. Ontario Canada. Op 6 december heeft de Heer voor altijd thuisge haald Zijn kind, onze lie ve Broer en Oom Freerk S. de Boer op de leeftijd van 55 jaar. De laatste 20 jaar werd hij liefderijk verzorgd in het Hendrik van Boeyen- oord te Assen. De begrafenis heeft in stilte plaatsgevonden in Sneek. Namens de familie: U. de Boer Sneek. 9 december 1976. Stationsstraat 18. Heden heeft de Heer thuis geroepen onze lieve Vader. Grootvader en Overgrootvader Jan Kisjes weduwnaar van Jantje de Jonge sinds 23 januari 1967. op de leeftijd van 78 jaar Psalm 46 Heemskerk: R. Stoffer-Kisjes Glimmen: A. Venema-Kisjes H. Venema Vreeswijk T Meinen-Kisjes H. Meinen Hoogeveen Z Smit-Kisjes J. Smit Westhem (Fr R. Kisjes E. Kisjes-Lenten Haule J. Kisjes kleinkinderen en achterkleinkinderen Zuidwolde (Dr.), 8 december 1976 Hoofdstraat 132. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 11 d- cember vanuit het Uitvaartcentrum aan de Mepp«'lerweg te Zuidwolde Gelegenheid tot condoleren aldaar van 13.00-13.30 uur. Rouwdienst 13.30 uur waarna de begrafenis zal plaatsvinden Zij die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen worden verzocht om 13.00 uur aanwezig te zijn. Geen bloemen. „Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn" Jes. 43 lb In deze wetenschap is heengegaan naar zijn He melse Vader mijn lieve Man. onze zorgzame Va der. Schoonvader. Groot- en Overgrootvader Aart den Ouden eerder weduwnaar van Maria Kalkman Hij is 85 jaar geworden Uit aller naam. T. den Ouden-Lagerwerf Rotterdam. 7 december 1976 Jaersveltstraat 13a GEEN BLOEMEN Gelegenheid voor condeleance- en rouwbezoek aan woonhuis donderdag en vrijdag van 15.00 tot 17.00 uur en van 19.30 tot 21.00 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden zaterdag 11 december a s. op de begraafplaats Charlois van de Hervormde Gemeente Rotterdam-Zuid. Char- loisse Lagedijk 680. Rotterdam-Zuid om ongeveer 1130 uur Vooraf wordt een dienst gehouden in gebouw „De Vliet Boergoensevliet 18. Rotterdam-Zuid. wel ke begint om 10.30 uur Heden heeft God tot Zich genomen, op 38-jarige leeftijd onze lieve oudste Dochter. Zuster en Tante Mieke geliefde echtgenote van C. M. Keijzer Nu heeft ze rust en vrede. Breda T. Biesma G J. Biesma-Heeringa Eist (Gld Els en Jack Leiderdorp Hedda en Jan Willem neefjes aft ifettjos Breda. 6 december 1976 Middachtensfraat 40 A Ik hef mijne oogen op naar de bergen, vanwaar mijne hulp komen zal. Mijne hulp is van den Heere, die Hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 121:1 en 2 Na een arbeidzaam leven nam de Heere van onze zijde weg mijn goede Man. onze zorgzame Vader en lieve Opa Cor Sonneveld Gzn Ridder in de Orde van Oranje Nassau op de leeftijd van 70 jaar. Pijnacker: M. Sonneveld-Hoogerbrugge Goos Sonneveld Til Sonneveld-de Boef Guus, Joost. Emmy Rina Fransoo-Sonneveld Wim Fransoo Mariëlle, Caroline Bennebroek: Rien Sonneveld Riet Sonneveld-Zandbergen Jacqueline. Annemarie Pijnacker: Nel Fransoo-Sonneveld Joop Fransoo Marian, Pieter Cees Sonneveld Anneke Sonneveld-Van Paassen Jasper Flora Kooyman Pijnacker, 8 december 1976 Delftsestraatweg 53 De overledene is thuis opgebaard. Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag en vrijdag van half vier tot half zes en van zeven tot negen uur namiddag. De rouwdienst zal worden gehouden in de Her vormde Kerk te Pijnacker. zaterdag 11 december a.s. om 11 uur, waarna de teraardebestelling in het familiegraf zal plaatshebben op de Hervormde Begraafplaats aldaar om circa 11.30 uur. Geen bloemen Geen toespraken Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de kerk. „Gelijk het gras is ons kortstondig leven" Diep bedroefd geven wij u hiermede kennis dat ten gevolge van een droevig ongeval uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde doch ter, schoondochter, zuster, schoonzuster en tante Hendrika Vos-Vis echtgenote van P. Vos op de leeftijd van 37 jaar Familie H. Vis Familie J. Vos Alphen a.d. Rijn, 7 december 1976 De teraardebestelling zal plaatsvinden vrijdag 10 december op de Oosterbegraafplaats te Alphen a. d. Rijn, aankomst Aula 3.00 uur nam. Vooraf zal er een dienst van Woord en Gebed gehouden worden in de Gereformeerde Kerk van Zwam- merdam, aanvang 1.30 uur nam. Met leedwezen geven wij kennis dat Inge Kornet-Hutteman door een ongeval ons is ontvallen. Bestuur en Personeel Geref. Jeugdhuis 't Slag Rotterdam. 8 december 1976 Gelegenheid voor condoleance- en rouwbe zoek in de rouwkamer van de O.R.V., Goe- reesestraat 10. Rotterdam-zuid, donderdag van 21.00 tot 21.30 uur, vrijdag van 19.00 tot 19.30 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden za terdag 11 december a.s. op de begraafplaats Charlois van de Hervormde Gemeente Rot terdam-Zuid. Charloisse Lagedijk 680, Rot terdam-zuid. De dienst in de aula van de begraafplaats begint om 09.30 uur. Vertrek van Grote Kreek 29 (fam. Hutte- man) om 09.00 uur. Op 4 december is door een verkeersongeval plot seling van ons heengegaan op 43-jarige leeftijd onze jongste Broer en onze Zwager Laurie Theodoor Anton de Regt Zijn Heer, op wie hij vast vertrouwde moge ook zijn vrouw en drie jonge kinderen troosten. Dordrecht: J F de Regt E. C. de Regt-Lantinga Grijpskerke: G. L. J. Gesink-de Regt J. Gesink Brussel: L. de Regt D. de Regt-Lasson Amsterdam: J. de Regt F. G. de Regt-Karsseboom Utrecht: J. J. de Regt W. J. E. C. de Regt-Koper Zeist: A. de Regt De rouwdienst wordt donderdag 9 december om 13.30 uur gehouden in de Ned. Herv. Kerk te Kerk Avezaath (bij Tiel). Om plm. 14.45 uur volgt de begrafenis op de Algemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren direkt na afloop van de begrafenis in het sterfhuis, Dorpsstraat 2. Kerk Avezaath. Heden overleed onverwacht, tot ons leedwezen, onze beste oom. oud-oom, huisgenoot en vriend, Jacques J. Warners, oud-leraar Christelijk Gymnasium „Sorghvliet" in de leefüjd van 77 jaar. Uit aller naam, Utrecht: Ph. A. Warners. s-Gravenhage. 7 december 1976. Sweehnckstraat 23. Geen bezoek aan huis. Geen toespraken. De overledene is opgebaard in de rouwkamer, Hooikade 46 Bezoek van 4-6 uur. De crematie zal plaatsvinden op vrijdag 10 decem ber a.s om 3 uur in het crematorium ..Ocken burgh", Ockenburghstraat. s-Gravenhage/Loos - duinen. CsJLutb<Ay)vcïde£^e\! Want wij hebben hier geen blijvende stad. maar wij zoeken de toekomstige. Hebreeën 13 14. God nam in Christus tot Zich in Zijn eeuwige heerlijkheid onze zeer geliefde Moeder en Groot moeder Elisabeth Johanna Brandt weduwe van Adrianus Andries van Kerkhof op de leeftijd van 82 jaar. Amsterdam, J. C. van Kerkhof Amsterdam. A. Stroet-van Kerkhof P. G. Th. Stroet Zevenaar. J. M. F. Meiboom-van Kerkhof D. Meiboom Lies. Ariadne en Daniélle Amsterdam. 5 december 1976 AdmiraaL de Ruijterweg, 64 De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 9 de cember om 12 uur op de Nieuwe Oosterbe graafplaats. Kruislaan te Amsterdam. Vertrek van de Vondelstraat ongeveer 11.15 uur. Sicilië 8 dgn. v.a64S Madeira 8 dgn. v.a665 Kreta 8 dgn. v.a807 Mallorca 6 dgn. v.a311 Can. Eilanden 8 dgn. v.a537 Informatie/Boeking: Wlbautttraat 131 Perscombinatie reizen i Amsterdam Tel. 020-913456 Van onze parlementsredactie DEN HAAG Als de PPR-ministers in verband met uitbreiding van de ultra-centrifugefabriek in Almelo uitfrtij kabinet stappen, betekent dat het einde van het kabinet Uyl. De PvdA is dan op basis van de „samen-uit-samen-tt overeenkomst die de progressieve drie in 1972 sloten, verp met de PPR mee te gaan. Dat schrijft PvdA-fractielelder Ed van Thijn in het partijblad „Roos in de vuist". Hij voegt daar dreigend naar de PPR echter meteen aan toe dat het bij een eventueel opstappen van de PPR meteen gedaan is met de verdere progressieve samenwer king. „De bestaande overeenkomst ligt dan wel mooi aan gruzelemen ten, en over de nieuwe resolutie kan men nog hooguit dagdromen," aldus Van Thijn, die het uiterst onjuist zou vinden als de PPR het punt van de ultra-centrifuge zou laten leiden tot een kabinetscrisis. Van Thijn verwijt de PPR verder met een kabinetscri sis te dreigen zonder daarover „goed overleg in een uiterste poging om tot een gezamenlijke opstelling te ko men" te hebben gepleegd met de partner PvdA. Wrevel Zoals bekend heeft de partijraad van de PPR de bewindslieden van deze partij geadviseerd op te stappen als het kabinet volgende week beslist mee te werken aan de uitbreiding van de fabriek voor uranium verrijking. grondstof voor kernener giecentrales. Van Thijn zegt n:eci die dreiging van de PPR in ij^ kringen veel wrevel heeft tik roepen. Hij zegt dat de gehele Tweed n," merfractie van de PvdA de <«tc centrifuge-kwestie weliswaai langrijk acht. maar dat het niet tot een kabinetscrisis leiden. „Men moet er niet aan denkt dit kabinet met de eindstre zicht door het -uiteenvallen v progressieve partners toch no sneuvelen. Pal voor de c confrontatie moet plaatsvinde de vier hervormingsvoorstel^ tor zo bepalend zijn voor onze kc de volgende kabinetsperiode", J, Van Thijn. die het verder een wel" noemt dat in de afgeloper al erg vaak door individuele ters met Van Agt als absoli cordhouder met een kabinetsc gedreigd. Datzelfde geldt, voei Un Thijn daaraan toe. voor „parti; zonder een behoorlijke samens oi met hun akkoordpartners de ren voor het blok zetten."

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 12