coördinerend hoofd Gemeente Rotterdam ES LUKAS ZIEKENHUIS le verpleegkundige verpleegkundige A Hoofd verpleegkundige VERPLEEGKUNDIGE (A of B) intensive care verpleegkundigen STICHTING INTERCONFESSIONEEL ZIEKENHUIS Rode Kruis Ziekenhuis leidinggevende verpleegkundigen A en/of B. leidinggevende ziekenverzorgenden Sfichfing Christelijke Verpleeghuizen >t BOUWHUIS PHILADELPHIA-OVERIJSSEL paviljoenshoofd gediplomeerde groepsleid(st)ers EEN VERPLEEGKUNDIGE A Stichting De Rustenburg Rotterdam eemeroord PAVIU0ENSH00FD WAARNEMEND PAVIU0ENSH00FD praktijk- begeleid(st)er assistent hoofd verzorging (mnl/vrl) ZATERDAG 4 DECEMBER 1976 TROUW/KWARTET 20 HET JELLINEK CENTRUM afdeling khnéek drugs, vraagt een d«e 1. In samertwerVing mei de aanwezige verpleger, de verpleeg- lechmsche zaken regelt en hem fcxj diens afwezigheid vervangt. 2- AJs hoofdtaak heeft om in samenwertung met de groepswer- kers(sters) en de ovenge teamleden de socialisatie van de vifftien opgenomen adolescenten (mannen en vrouwen) te begeleiden, wat betreft budgettering, voeding (voedngsleer. leren inkopen en koken) en persoonlijke hygiene. Inlchtmgen 020-948460 bg de groepswerk er van dienst of de verpleger Armand Kortzorg Sctvrftetyke sollicitaties bi) de directeur Mr. D. B. W. Postma, Postbus 3907, Amsterdam. Het Lukas Ziekenhuis in Apeldoorn heeft voor de begin 1977 te openen intensive care afdeling (6 bedden) vakatures voor reeds opgeleide Afhankelijk van opleiding en ervaring behoort aanstelling en een rang tot de mogelijkheden. Met het oog op de toekomst kunnen ook verpleegkundigen die in deze specifieke ziekenhuistaak geïnteresseerd raakten solliciteren voor een opleidingsplaats. Deze opleiding start in het najaar. Uw sollicitatie kunt u richten aan de afdeling personeelszaken. ALBERT SCHWEITZERLAAN 31 - APELDOORN - TEL. 055-773131 RODE KRUIS ZIEKENHUIS BEVERWIJK Op dc INTERNE AFDELING zijn 2 staff tink ties vakant. De afdeling is groot, namelijk 52 bedden. Het klimaat waann wordt samengewerkt ts van een hoge kwaliteit, open en hartelijk. Aan dc kandidaten die interesse hebben in een van de twee staffunkties, namelijk worden door de staf. die zelf se lek leert, hoge eisen gesteld, in het bijzonder ten aanzien van: - belangstelling voor de veelal oudere patiënt samenwerking op staf-niveau - belangstelling in het leiden en begeleiden van dc leerlingen. Voor een informatief gesprek kunt u een afspraak maken met zr. B. Raaymakcrs. verpleegkundig direktrice. Tel. 025I0- 2 91 31 1st. 20 10. Vondellaan 13, Beverwijk. De Stichting Christelijke Verpleeghuizen te Amsterdam, waarvan uitgaan de verpleeghuizen De Poort en Horizont, zoekt kontakt met voor de funktie van afdelingshoofd in de rang van 1e verpleegkundige A. Een kaderopleiding of de bereid heid deze te volgen is gewenst, voor de funktie van wnd. afdelingshoofd in de rang van 1e verpleegkundige. Wij bieden hen de mogelijkheid een kaderopleiding te volgen. die de patiënten van een unit (20 patiënten) verzorgen van het opstaan tot het naar bed gaan, waarbij het inter menselijke kontakt centraal dient te staan Ook het leiding geven aan leerlingen behoort uiteraard tot hun taak. Verder verwachten wij van hen, dat zij positief staan ten opzichte van de Christelijke grondslag, van waaruit wij in onze huizen werken. Tijdelijke huisvesting in ons personeelswoonhuis is mogelijk. Nadere inlichtingen over de inhoud van de funktie kunnen worden ingewonnen bij zr. P. P. Moorlag. wnd hoofd verpleegdienst en de heer H. Kuiphof (direktie). die u desgewenst ook graag ontvangen voor een vrijblijvend oriënterend gesprek Sollicitaties te richten aan de direktie van de Stichting, Hugo de Grootkade 20, Amsterdam Tetefoon 020 - 82 63 05. 't Bouwhuis in Enschede is een projekt van de protestants christelijke oudervereni ging Philadelphia en vormt een leefgemeenschap voor diep, ernstig en matig gees telijk gehandicapten. Kinderen zowel als mannen en vrouwen, kunnen hierin worden opgenomen. Zij worden gehuisvest in paviljoens, die elk bestaan uit zeven wooneen heden voor zes of twaalf bewoners. Zo mogelijk nemen zij van daaruit deel aan dag- aktiviteiten. Over 3 paviljoens en 21 wooneenheden verdeeld hebben wij thans ruim 200 pupillen opgenomen. In augustus 1977 openen wij een vierde paviljoen voor 72 bewoners. Kort daarop een paviljoen voor 30 bed-box kinderen. Ons eerste paviljoenshootd zal het komend jaar met de opleiding worden belast. In verband hiermee willen wij graag tijdig in kontakt komen met gegadigden voor de tunktie van vak. 61, 62, 63 Het paviljoenshoofd is een sleutelfiguur in de stafgroep "wonen" en moet samen met de groepsleiding vorm geven aan het woongebeuren. Inzicht in de eisen die in een dergelijke leefgemeenschap worden gesteld aan het welzijn en de ontwikkeling van de bewoners is dan ook essentieel, evenals de bereidheid om daarin de ouders hun plaats te geven. Voor de man of vrouw die deze funktie gaat bekleden stellen wij deze opleidings- voorwaarden: Diploma Z-verpleegkunde en zo mogelijk A, B of verdere kaderopleiding Diploma A-verpleegkunde en zo mogelijk Z of kaderopleiding (vooral voor de bed-box afdeling) Diploma A en B of B-verpleegkunde en eveneens een kaderopleiding HBO-V of HBO-IW. Uiteraard is een goede dosis ervaring, organisatorische en kontaktuele eigenschap pen vereist. Het komend jaar ontstaan er door deze uitbreiding uiteraard ook een aantal vaka tures voor in het bezit van een Z. B, A of, voor een enkele groep, een MBO-IW diploma. Vooral voor de bed-box afdeling zouden wij graag een aantal medewerkers met A-diploma benoemen. Met de leerling Z-verpieegkundigen en de staf geeft de gediplomeerde groeps- leid(st)er inhoud aan het woongebeuren in een groep. Een positief christelijke levensinstelling achten wij voor deze funkties noodzakelijk. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selektieprocedure. Bent u geïnteresseerd in een van deze funkties, dan zenden wij u graag nadere infor maties, vergezeld van een sollicitatieformulier. Deze kunt u onder vermelding van het vakaturenummer schriftelijk aanvragen bij de Stichting Philadelphia Overijssel, 't Bouwhuis, Welnaweg 100 te Enschede. Stichting coor bejaarden huisvesting op Prol. Chr. grondslag te Dordrecht thb& een bejaardencentrum, bestaande uit een verzorgingstehuis met 135 bewoners (een ziekenafdeling van 8 bedden) en 134 bejaardenwoningen. zoekt voor indiensttreding op 1 maart 1977 die grotendeels verantwoordelijk zal zijn voor de medische verzorging van de bewoners. Onze gedachten gaan uit naar een jonge vrouw die a) belangstelt in het welzijn van de bejaarde mens b) contactuele eigenschappen bezit c) graag zelfstandig werkt Geboden wordt: a) een prettige werkomgeving b) ruimte om in teamverband naar eigen inzichten te werken c) honorering en secundaire arbeidsvoorwaarden overeen komstig de CAO voor bejaardentehuizen Voor eventuele interne huisvesting is een riante woongelegenheid aanwezig. Brieven met uitvoerige informaties gelieve U te richten aan de direktie van de stichting. Vreedonklaan 2 te Dordrecht. De Stichting Rotterdamse Verpleeghuizen „De Rustenburg" omvat een modern verpleeghuis voor 126 somatisch zieken. Hiervoor zoeken wij voor de funktie van een verpleegkundige met het diploma Ziekenverpleging A of A en B, die ervaring heeft in het leidinggeven op een verpleegafdeling en met succes een kaderopleiding of opleiding maatschappelijke zorg heeft gevolgd. Gezien de aard van onze Stichting gaat onze voorkeur naar iemand met een protestants christelijke levensovertuiging. Aanstelling en salaris in de rang van hoofdverpleegkundige c.q. hoofdverpleegkundige A. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door Zr. G. C. A. van de Veen. verpleegkundig direktrice. Mathenesserlaan 500, Rotterdam, tel. (010) 77 03 77. aan wie ook schriftelijke sollicitaties gericht kunnen worden. nedertands hervormd centrum voor geestelijk gehandicapten In ons centrum, waar in 1969 de eerste opnamen plaatsvonden, wonen nu 450 pupillen, zowel volwassenen als kinderen. Wij vragen voor één van onze paviljoenen voor volwasse- (rang 1e verpleegkundige) in het bezit van Z- en/of B-diploma met leidinggevende ervan ng Tevens vragen wi| voor een van de paviljoenen voor bedlegerigen een In het bezit van Z-. B- of A-diploma of een combinatie daarvan. Nadere bijzonderheden over deze funkiies bespreken wij graag in een persoonlijk onderhoud. Voor inlichtingen kunt U contact opnemen met mej Spelt, coördinator van de pavil|oenen voor volwassenen (lel. 035-52741toestel 636). ol met de heer F. J. M. Theu- nissen, coördinator van de paviljoenen voor bedlegerigen (toestel 623). Schriftelijke sollicitaties te richten aan de geneesheer- direkteur van eemeroord I Zandheuvelweg 4, Baarn, telefoon 035-52741 ter aanvulling van het uit 3 praktijkbegeleiders bestaande team. De praktijkbegeleiding funktioneert in het kader van de opleiding tot het diploma Ziekenverpleging B en heeft als zodanig o.a. de volgende taken: het op elkaar afstemmen van opleiding en praktijk. de leerlingen de helpende hand bieden bij het zich verwerven van een juiste attitude, inbreng leveren binnen het opleidingsbeleid. Gegadigden dienen in het bezit te zijn van het B-diploma, terwijl onze voorkeur uitgaat naar hen die een op de praktijkbègeleiding gerichte opleiding hebben gevolgd. Gemeentelijke Verzorgingstehuizen: Rotterdam vraagt voor het verzorgingstehuis "Boekholt", dat plaats biedt aan 230 bejaarden en gevestigd is aan de Robert Kochplaats 102 te Rotterdam-Ommoord een Belast met het mede-leidinggeven aan het verzorgingsteam gaat deze man of vrouw zich bezighouden met het koördme- ren en mede-organiseren van ontspanningsaktivitcitcn voor de bewoners. Ervaring in de verzorgende sektor, het diploma bejaarden-, ziekenverzorgende of verpleegkundige en goede kontaktuele eigenschappen behoren tot de vereisten. Het salaris loopt tot f 2.336,- per maand (excl. toelage 1976), afhankelijk van leeftijd, en ervaring. Een psychologisch on derzoek kan tot de selektieprocedure behoren. De te verrich ten avond- en weekenddiensten worden extra beloond. Er is (intern) een 2-kamerflat beschikbaar. Leeftijd minimaal 25 jaar. Inlichtingen worden gegeven door het hoofd van het verzor gingstehuis, de heer J.H. van Waas, telefonisch te bereiken onder nummer 010-211555. Vakaturenummer 76.477a/00400 Stuur een brief met daarin alle inlichtingen onder vermelding van het vakaturenummer binnen 10 dagen aan: hoofd Bureau Personeclvoorziening, Westblaak 220, Rotterdam.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 20