Trouw Trouw FAMILIEBERICHTEN Pierson, Heldring Pierson N.V. kredietfunctionaris MUD) WOENSDAG 24 NOVEMBER 1976 TROUW/KWARTET i kunnen van maandag to» en met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 16.00 20.00 uur. Soli Deo Gloria 8 dec 1926 8 dec 1976 Ps 119:173 Dankbaar en blij hopen onze ouders en grootouders Adriaan van den Bos en Araoldina Monster op 8 dcc a s. hun 50-jarig huwelijksfeest te herdenken. Zij hopen dit met hun kinderen en kleinkinderen te vieren Noordwijk Binnen. 24 nov '76 Douzastraat 38 Geheel onverwacht is, in de Hope des Eeuwigen Levens, van ons heengegaan onze lieve zorgzame Moeder. Behuwd- Groot- en Overgrootmoeder Dirkje van den Berg weduwe van Jan Klaver in de ouderdom van 84 jaar Utrecht. G. J. van der Hiel-Klaver A. van der Hiel Zuid Afrika. A. M. Meijer-Klaver G. Meijer Zuid Afrika. D. Klaver E. Klaver-Davis Kampen. E. Haasjes-Klaver S. G. Haasjes Zuid Afrika. G. J Kortenoever-Klaver E. J. Kortenoever Rotterdam. J G. La bots-Klaver J. F. Labots Leiden. J. Klaver R. H. Klaver-Kielema Canada. M. La bots-Klaver C Labots SoesY S. Toorman-Klaver F. I. Toorman Klein- en achterkleinkinderen Bussum, 22 november 1976 Iepenlaan 280 Correspondentie-adres J. Klaver Lammer Schansweg 42 Leiden De overledene is opgebaard in de rouwkamer van De Jager. Brinklaan 132 te Bussum. Condoleance- bezoek aldaar donderdagavond van 7 tot 3 uur. De rouwdienst, geleid door de weleerwaarde heer ds R. Strijker, zal worden gehouden op vrijdag 26 november a.s. 's middags om 1 uur in de Aula van de Algemene Begraafplaats aan de Nieuwe Hil- versurhseweg te Bussum. waarna de begrafenis zal plaatshebben. Thuis geen bezoek. En Hij zal alle tranen van hun ogen a/wissen, en de dood :al niet meer zijn. noch rouw. noch geween, noch moeite zal er meer zijn. want de eerste dingen zijn voorbijgegaan (Openbaringen 21:4) Na een kortstondige ziekte heeft de Heere van ons weggenomen, mijn lieve man. onze zorgzame va der. behuwd-, groot- en overgrootvader Dirk van Maanen in de ouderdom van 86 jaar. Oudewater E van Maanen-de Ruiter Meppcl W A E van Veert-van Maanen H van Veen Zaandam J C D van Maanen C E van Maanen-van Ree Heilo C W. van Maanen J van Maanen-Butler Clinton (U.S.A A G van Maanen C P van Maanen-Reijgers Voorburg E.J.S. Peters-van Maanen F.H Peters Rijnsaterwoude A.G.D de Vries-van Maanen J. Je Vries Oranjestad (N A D J van Maanen G W. van Maanen-Venema Den Helder J M Dam>ma-v»n Maanen P S Damsma Kleinkinderen en achterkleinkinderen Oudewater. 22 november 1976 Zuid-Linschoterkadc 1 Vader is opgebaard in de rouwkamer van „Schuy- Icnburchï". Hekendorperwcg 2 Gelegenheid tot condoleren donderdag 25 novem ber a s van 19.00 tot 20 00 uur in ..Schuylen- burcht" Op vrijdag 26 november zal om 13.00 uur een rouwdienst gehouden worden in de aula van Schuylenburcht". waarna om 14.00 uur de ter aardebestelling zal plaatshebben op de Ned, Herv Begraafplaats alhier Enige kennisgeving De HERE heeft heden tot zich genomen onze lieve tante Cornelia Tazelaar in de ouderdom van 88 jaar Fam Noorman Haarlem 23 november 1976 Lange Herenvest 80d Correspondentie-adres Oosteinderweg 115 Aalsmeer De overledene ligt opgebaard in het mortuarium van hel ziekenhuis ..St Joannes de Deo Maarten van Heemskei kstraat 2 te Haarlem. Bezoekuur aldaar 's middags van 2-3 uur De begrafenis zal D V plaatshebben v rijdag 26 november as 13 00 uur. op de Noorderbe graafplaats aan de Vergierdeweg te Haarlem Zacht en kalm is in Zijn Heer ontslapen mijn lieve Man. onze zorgzame Vader en Opa Hendrik Heikens in de leeftijd van 80 jaar. Amsterdam C. Heikens-Nieboer G Heikens A. Heikens-Roostee St Laurent De Mure (Fr) 1. Meitrs-Heikens D. Meurs Haarlem H Bosma-Heikens D. Bosma Amsterdam: W. Heikens E. P. Heikens-Eoonstra Amsterdam: H. Heikens jr. I. Heikens-Maas Landsmeer. J. Hille-Heikens B. Hiile en kleinkinderen. De teraardebestelling heeft op 23 november 1976 plaatsgehad op- de Nierwe Oosterbegraafplaats. Amsterdam, 18 november 1976 Derkinderenstraat 5A Met grote droefheid geven wij kennis, dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen mijn geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder, be huwd-, Groot- en Overgrootmoeder Femmigje Kaptein geboren Kamperman in de ouderdom van 82 jaar. Psalm N5:6a berijmd H Kaptein kinderen, klein- en achterkleinkinderen Zwijndrecht, 20 november 1976 Bejaardencentrum ..Nebo". Hoofdtand 1. kamer 206. Geen bloemen De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van bejaardencentrum „Nebo". Bezoek en gele genheid tot condoleren-aldaar woensdag a.s. van 20.00 tot 20.30 uur De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 25 november a.s in de zaal van Huize „Nebo" Aanvang van de dienst om 10.00 uur. waarna de begrafenis in het familiegraf zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zwijndrecht om 11.00 uur. Vertrek vanaf Huize „Nebo" om 10.30 Vandaag nam de Here tot Zich onze lieve Man, Vader. Groot- en Overgrootvader Harmen Pieters Westra Mij heeft de gezegende leeftijd van 87 jaren bereikt. Ken en dertig jaar was hij getrouwd met Antje Bruinsma en zijn laatste zeven en twintig jaren In-leefde hij gelukkig met .Jantsje Wagenaar. Zijn wens om bij de Here te zijn is nu in vervulling gegaan. Sexbierum J. Westra- Wagenaar Emmeloord Pieter Westra Aly Westra-Post Sexbierum: Hilbrand Westra Klazina Westra-Zwart Zwijndrecht: Geb Velthoen-Westra Rien Velthoen Sexbierum: Marikc Post-Westra Piter Post Sarnia (Can r Aly Baarschers-Westra Ger Baarschers Vancouver (CAN): Ans Pel-Westra Amse Pel Augustinusga Reiny Velthoen-Westra Adrianus Velthoen Sexbierum Rients Westra Hilly Westra-van der Ploeg Amsterdam Seerp Westra En klein- en achterkleinkinderen. De begrafenis zal plaatshebben op D.V. donder dag 25 nov. voorafgegaan dooreen rouwdienst in de Gereform kerk aldaar. Vanaf half twee gele genheid tot kondoleren Sexbierum. 22 november 1976 Latsmaleane 2. Thuis liever geen bezoek. Heden is van ons heengegaan in volle zekerheid des geloofs onze lieve Moeder. Groot- en Over grootmoeder Jantje Dijksterhuis-Woltjes in de ouderdom van 79 jaar Sedert 27 december 1971 weduwe van J Dijkster- huis. Leidschendam. 22 november 1976 Huize ..Schoorwijck" Schoorlaan 1 Psalm 1333 ..Waar liefde woont gebiedt de Heer Zijn zegen" Wassenaar .1 Dijksterhuis J Dijkstcrhuis-Theil Roden J J Dijksterhuis C Dijksterhuis-v d Werf Leidschendam: F. W v Rijnswou Dijksterhuis P v. Rijnswou klein en achter kleinkinderen Geen bloemen Condolea ni u-ad r«-i- Boslaan 7. Roden Moeder is opgebaard in Huize „Schoorwijck". waar woensdag 24 november een rouwdienst wordt gehouden, aanvang 14 30 uur Donderdag 25 november is er gelegenheid tot condoleren m de aula Blecksterweg 44 te Roden, ▼an 19 00-20 00 uur De teraardebestelling zal plaats hebben vrijdag 26 november op de begraafplaats te Roden Voorafgegaan door een rouwdienst in de Geref. Kerk te Roden aanvang 13.00 uur De Here nam tot Zich, mijn geliefde Vrouw, onze lieve Moeder en Oma Ellen Afiene Anna Lettinga-Sijpkens op de leeftijd van 78 jaar Houdt Gij mijn handen beide met kracht omvat" Groningen. 22 november 1976 Troelstralaan 84 Jos- Lettinga Apeldoorn: R. Lettinga Haren (Gr.): B. Lettinga C Lettinga-Loomans Ellen en Luuc Jos. Gertrude Brussel: E. A. Rooze-Lettinga W, Rooze Henri, Ger. Rolf. Margriet. Ward. Ellen. Magda. Wim Groningen: M. J H. Lettinga C. P. Lettinga-Renkcma Moeder is opgebaard in één der rouwkamers van het Uitvaartcentrum „Algemeen Belang", Es doornlaan 187. Groningen (wijk SeKverd). Bezoek 's avonds van 7-8 uur De rouwdienst zal worden gehouden op vrijdag 26 november a.s. om 13.00 uur in de aula op de begraafplaats „Sehverderhof" te Groningen, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsyinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de koffiekamer op de begraafplaats. Op 19 november 1976 is in Jezus ontslapen Dieuwke Wijnia weduwe van A.H. Koekoek, op de leeftijd van 76 jaar. Gezang 1 en 2 Wij hielden allen veel van haar. Tweemaal is zij in het aardse Jeruzalem geweest, en nu mag zij genieten in het Hemelse. Namens allen, Amerongen: G. Wijnia Zeist, 23 november 1976 Panweg 54 Corr. adres: Prins Willem Alexanderlaan 11, Amerongen. De begrafenis heeft heden in stilte te Zeist plaatsgehad. Voor ons nog onverwacht, heeft de Here plotse ling tot Zich genomen Zijn kind. onze lieve zorgza me Man en Vader Andries Mol op de leeftijd van 44 jaar. H.R. Mol-Botter Alied Carin Hoogeveen, 22 november 1976 Jan Dekkerstraat 19 De overledene is opgebaard in de aula van het ziekenhuis „Bethesda" te Hoogeveen'. Bezoek don derdag van 19.00—19.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 26 november a.s. om 12.00 uur vanuit de Zuiderkerk, Baarlelaan 1, Hoogeveen. Gelegenheid tot condoleren van 11.00—11.30 uur. Aanvang van de rouwdienst 11.30 uur. Thuis liever geen bezoek Geen bloemen Heden ging van ons heen mijn lieve dappere Vrouw en onze Moeder A. van der Kleij-Sluimer op de leeftijd van 83 jaar. Rom. 38. 39. M.J. van der Kleij J D. Verheijen-van der Kleij P C. Verheijen A P. van der Kleij Voorburg: C W Scheurkogel-van der Kleij A Scheurkogel Zwijndrecht: M.A. Kats-van der Kleij J. Kats kleinkinderen en achterkleinkind Rotterdam, 23 november 1976 „Hoppesteyn". Boezemsingel 100 903. Geen bloemen - Liever geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren woensdag- en donder dagavond van 7.30-8 uur in de rouwkamer N B O.. Dr Zamenhofstraat 19 (v.m. Plantagevveg) Rot terdam-Oost De teraardebestelling zal plaats hebben vrijdag 26 november op de begraafplaats „Oud-Kralingen". Kralingscweg 334. na aankomst in de kapel om 12 30 uur Vertrek vanaf hel woonhuis om 12 uur. Op 21 november overleed onze broer en zwager Johannes Cornelis van Linschoten op de leeftijd van 37 jaar Rotterdam E. van Linschoten - Goudappel Rotterdam J. M. Oudkerk - van Linschoten Capelle a'd IJssel M. C. van Linschoten Rotterdam C. J. Doedens Rotterdam J. H. Bijl - van Linschoten Rotterdam A Meyer - van Linschoten G. P. Meyer 's Gravenhage C Brandenberg - van Linschoten Brazilië M van Linschoten A van Linschoten - Loring ROTTERDAM, november 1976 Corr -adres: A van Linschoten ex. test Roc-rdomplaan 13, Rhoon Geen bezoek Geen bloemen De crematie zal plaatsvinden vrijdag 26 november om 12.15 uur m het crematorium „Rotterdam- Zuid" aan de Maeterlinckweg 101. t Leeuwen-van Steenbergen Tot onze grote droefheid, maar in dankbare herin nering voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij U kennis dat de Here na een moedig gedragen lijden tot Zich heeft genomen mijn geliefde Man. pnze Zorgzame Vader en Groot vader Pieter van Leeuwen Op de leeftijd van 72 jaar. De Here zal het voor mij voleindigen. O Here, Uw goedertierenheid is tot in eeuwig heid. Laat niet varen liet werk Uwer handen. Psalm 138:8 Kamerik: G. v Delfzijl: Aartje Bos-Oskam Jan Bos Floritteke. Henrike. Gertie Hazërswoude: Gé Hoogendoorn-Oskam Klaas Hoogendoorn Floriske, Lieke, Gertrude Leiderdorp: Jannie Koster-van Leeuwen Piet Koster Kamerik: Piet van Leeuwen Hennie van Leeuwen-Hijmissen Gerjanne Utrecht: Gerda van Leeuwen Kamerik: Jochem van Leeuwen Kamerik: I Martin van Leeuwen Kamerik. 22 november 1976 Hallehuis 10 Vader ligt opgebaard in de Geref. Kerk, Hallehuis 4 te Kamerik, alwaar donderdagavond 25 novem ber van 20.00-21.00 uur gelegenheid is tot afscheid nemen. Geen bloemen. De rouwdienst zal worden ge houden in de Geref. Kerk te Kamerik, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Ned.- Herv. Begraafplaats te Kamerik God heeft het aardse leven beëindigd, na 72 jaar, van onze geliefde broer, zwager en oom Pieter van Leeuwen echtgenoot van G. van Steenbergen Hij getuigde van de verwachting, 1 ding tot eeuwig leven. Oude Wetering: G. Roeloffs-van Leeuwen T. van Leeuwen^yan'Vliet Kamerik: M. de Groot-van Leeuwen Bunnik: P. van Hoogendoorn- J. Hoogendoorn Nunspeet: J. van Leeuwen G. van Leeuwen-Van Vliet Hattem: D. van Leeuwen T. van Leeuwen-Splinter neven en nichten Kamerik, 22 november 1976 van Leeuwen Kerkeraad en Gemeente van de Gereformeerde Kerk te Kamerik geven met ontroering kennis van het heengaan van Pieter van Leeuwen op de leeftijd van 72 jaar Met grote dankbaarheid gedenkefï wij, hoe hij vele jareo als ambtsdrager in ons midden zijn dienst verrichtte. De Here, die hem en de zijnen steeds nabij was, sterke zijn vrouw en kinderen ook verder. Namens Kerkeraad en Gemeente Drs. L. J Kofferman. praeses J. O. Verschuur, scriba Kamerik. 22 november 1976 Met leedwezen geven wij u kennis van het plotse ling overlijden van ons zeer gewaardeerd be stuurslid de heer A.H. van Leeuwen Hij bereikte de leeftijd van 42 jaar. Onze deelne ming gaat uit naar zijn vrouw en kinderen Bleiswijk. 22 november 1976. Het Bestuur van de Coöperatieve Vereniging „Veiling Bleiswijk" G A ELKE ZATERDAG IN advertentie; pagina 's voor ONDERWIJZEND- VERPLEGEND- VERZORGEND EN HOGER PERSONEEL Inlichtingen Advertentie exploitatie Tel. 020-913456 Toestel 794 resp. 783 en 750. WINKELEN begint bij ELKE OCHTEND Vrees niet. ibanl Ik ben met a. Heden nam God van ons weg. na een ernstigei ziekte mijn lieve man en onze lieve papa Wilhelm Johan Marie den Duijn op de leeftijd van 60 jaar. W J. den Duyn-van Silfhout Mieke en Hans Jan-Willem Hanneke Marleen Judith Els Utrecht. 21 november 1976 Petrarcalaan 75 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van de P C. B. Schoolstraat 12 Gelegenheid tot condoleren aldaar woensdag var. 19-21 uur. Thuis beslist geen bezoek. Vrijdag 2ti november wordt om 11 uur een rouwdienst gehou den in de Pnièlkerk. Lessinglaan. waarna om 13 uur de teraardebestelling zal plaats hebben op de Nieuwe AJgemene Begraafplaats te Bennekom. j Met verslagenheid en diep onder de indruk namen wij kennis van het plotselinge overlijden van de heer L. van der Wiel Veel van zijn vrije tijd stelde hij beschikbaar voor het werk binnen ons Gereformeerd jeugdwerk. Wij zullen in hem een actief lid in ons jeugdwerk missen. Moge zijn vrouw en kinderen troost vin den in de Here. Namens de Raad voor Kerk eib Jeugd en Werkgroep G.J.O. W. M. v. Turenhout-Haak Zwijndrecht. november 1976 EU! tèDAC Heden werd uit de kring van Philadelphia en de Prot Chr. Stichting Tehuizen voor verstandelijk gehandicapten plotseling weggenomen, de heer P. A. Roelofsen die enige jaren het voorzitterschap van de ouder- vereniging heeft vervuld en ook als lid van het" Bestuur der Stichting Tehuizen veel heeft gedaan j ten behoeve van hen, die hier hun huis hebben. Wij gedenken met dankbaarheid zijn vele werk en^| willen zijn vrouw en kinderen van harte sterkte e Gods bijstand toewensen. Namens de beide Besturen. Dick Boer De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden op woensdag 24 november om 2 uur op de be-f] graafplaats „Westerveld" te Driehuis. Op verzoek van de familie geen bloemen. Voor de vele blijken van medeleven betoond na 1 overlijden en bij de teraardebestelling van onze lietl man, vader en opa Frederic van der Wal betuigen wij u hiermede onze hartelijke dank. J. van der Wal-Kampstra en kinderen Capelle aan den IJssel Erieastraat 9 Mede namens mijn kinderen dank ik u hartelijk voorhr! V warme meeleven en de grote belangstelling die inj ondervonden na het overlijden van mijn man en hun j43 37» vader 37» ds W. J. 1 Het heeft ons goed gedaan. Musch W. Musch-v. Ingen Schenau 3 3jrt> Hengelo (Ov.) Anninksweg 102 Allen, die tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve Vrouw, Moeder en Oma, NEELTJE VAN EERDEN-VAN EGMOND zo hartelijk en intens hebben meegeleefd, zeggen wij ZJj ió' daarvoor oprecht dank. bijzonder gesterkt en bemoedigd. Mede namens kinderen en kleinkinderen. R. VAN EERDEN Amstelveen, november 1976 Graaf Aelbrechtlaan 147 m e»/. ft-95 8". 7H3IV. IWOOO IV *»-7« 87. Voor uw blijk van deelneming, ondervonden na he) overlijden en bij de begrafenis van mijn innig geliefd. ,f Vrouw, onze lieve, zorgzame Moeder. Behuwd- en Grool i« - moeder Nelletje Huisman echtgenote van M.E. van Kampen betuigen wij u onze oprechte dank uit aller naam M.E. van Kampen Rhoon. november 1976 Esscndijk 3. Op ons kantoor Amsterdam is plaats voor een Zijn taak zal bestaan uit het verzorgen van en toezicht-houden op de administratieve afhandeling van kredietvoorstellen en het beheer van zekeihaidsstukken. Voor deze verantwoordelijke functie gaan onze gedachten, uit naar iemand met krediet- en algemene bankervaring. Goede kennis, in woord en geschrift, der nederlandse en engelse taal is vereist. Opleiding HEAO of gelijkwaardige opleiding, aangevuld met NIBE basis- en krediet- Leeftijd 25 - 35 jaar. Belangstellenden wordt verzocht zich schriftelijk of telefonisch in verbinding te stellen met het Hoofd Personeelszaken kantoor Amsterdam, postbus 243, telefoon 020-21 11 88. toestel 22 91 M» 1M3 7 JI.H.9J V «MI-93 6' 7!-#J «•91 6 V, 1-M 6'/. 'N-9J 6Vi PW-93 67 «I 93 67} '1-93 67. H-93 6', 91 #7, 67. 97-32 6 Kl-90 8 Wl-90 6 «13 57. 99 57. I 90 5 7. P-90 57 IR.U-B4 -11-85 4 «W-IVV8 93 4 JjMi-ms; «'•Hl i W96 IH-93 V'; «8-541-9. «*•9» y SM6 37. W-94 y, «'l-Ht-94 "•95 3 »4S3'

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 12