Met Philips kom je met iets goeds voorde f~ï-\ dag. PHILIPS *®rnTTiTuil v Philips zorgt graag voor haar. Elke nieuwe Philishave staat voor snel, glad en diep uitscheren. Bij de koffiezetters van Philips is aan alles gedacht. Een Philips strijker scheelt haarde helft van het werk. Uit de handige keuken van Philips. Maakbkj met iets blijvends. Geef iets van Philips. Dit is nu een complete hairstyling-sct. Voorsnel drogen met 800 W vermogen. Voor stylcn en modelleren. Met 4 warmtcstanden. En maar liefst 7 hulpstukken. Zoals bijvoorbeeld de spray-unit voor lastige lokjes. HP 4122 f96,-. Wat zal het zijn dit jaar? Iets helemaal privé voor haar waarmee ze zichzelf goed en heel persoonlijk kan verzorgen. Zoals met die 7-delige hairstyling-set Of met zon fijne, kleine, compacte Ladyshave. Een handige haarkruller om nog gauw even het laatste krulletje te zetten. Of een complete beautyset wellicht? Bij Philips vindt ze keus genoeg. Aan u de koop. Een stille haardroogkap. Om elk kapsel snel en gelijkmatig te drogen. De warmte is in 7 standen te regelen. En door z'n inschuifbare rand bergt u 'm makkelijk weg. HP 4618 f70,50. Zet'm op tafel of hou 'm in de hand. Deze nieuwe lichtgewicht handdrogcr met 1200 W vermogen. Daarmee krijgt-ie zelfs kletsnat haar supersnel droog. Kies uit 4 warmtcstanden gekoppeld aan 2luchtsnelhcden. Compleet met voorzetstuk, modelleerborstel en tafelstandaard. HP4125 f85.-. Philips nieuwste Ladyshave maakt met z'n twee-dubbele tondeuses de makkelijkste manier van ontharen nög prettiger. Neemt lange en korte haartjes in één beweging mee. Snel en zonder irritatie. In elegante cassette. HP2111 f62,95. Doordat deze één-minuutje-haarkruller met stoom werkt, krijgt-ie elk weerbarstig kapsel snel in de krul. HP 4171 f47.50. In deze nieuwe beautyset liggen 11 hulpslukjes rond een Ladyshave. Nu kunt u zelf manicuren, pedicuren, crème en lotion op brengen en inmasseren. In de cassette zit ook nog een spiegel. HP 2122 f131,—. Ook bij deze koffiezetter is aan alles gedacht. Dus met Philips ingebouwde ontkalkingskamer en ideale warmhoud stand. Voor 2 tot 5 kopjes koffie. 1 In donkerbruin en gebroken wit. HD 5140 f74,50. j Een snelle citruspere voor veel vers fruitsap. Moeiteloos persen met een sterke motor. Makkelijk schoon te houden. HR2201 f58,50. Philips heeft het ronde koppen scheersysteem uitgevonden. Philips blijft het perfectioneren. De nieuwe Philishave 90 Super 12 bewijst het. Met zijn 3 x 12 mesjes, zijn nieuwe slanke vorm en schuine scheervlak. Met z'n instelbare scheendiepte Een doordacht scheerapparaat, die nieuwe Philishave. Een veel gevraagd, goed geslaagd cadeau in deze dagen. Nog zo'n snel. glad en diep scherende Philishave 90-Super 12. Met het 3x12 mesjes- systeem en 90 scheer - sieuven.Ook bij dit model is de tondeuse uit- en inklapbaar. HP 1126 f140,- Graag geziene gasten schenk je natuurlijk ook een heerlijk kopje koffie. Moeiteloos gezet met die nieuwe Philips koffiezetter. Dat is nu zo'n cadeau waarvan je meteen al plezier hebt. Aan alles is gedacht. Aan de ideale warmhoudstand van 83° om uw koffie langer lekker te houden. En aan een unieke ingebouwde ontkalkingskamer waardoor het apparaat slechts cén keer per jaar ont- kalkt behoeft te worden. Dat geldt voor alle Philips,koffiezetters. Van groot tot klein. Zelfs met het zwaarste deeg heeft deze keukenmachine niet de minste moeite. Hij kneedt.mengt. roert en klopt echt alles. Compleet met standaard,aangedreven kom, garden, kneedhaken en spatel. H R1187 f 135,-. Slijp zelf ineen wip messen, en scharen met deze messenslijper.] HM 3600 139,95. Voorsnel. glad en diep uitscheren moet je bij Philishave zijn. Met 3 verende scheerkoppen Elk met 90schcersleuvcn en 12 supersnelle mesjes Vandaar zijn naam: Philishave 90-Super 12. De scheerdiepte is instelbaar Geschikt dus voor ieder type baard Met tondeuse HP 1121 f 159. U u hm nu i Goed voor 2-12 koppen lekkere koffie. Zoals elke koffiezetter van Philips met de unieke ingebouwde ontkalkingskamer en ideale warm houdstand. Donkerbruin en gebroken wit. HD 5142 f 123,50. Zonder snoer kom je nog eens ergens. Dat geldt zeker voor deze batterijshaver. Ideaal voor op vakantie of in de auto. Natuurlijk met Philishave's 90-Super schcerhoofden. In Ojn rcisetui.HP 1207 169.50 Philips nieuwste lichtgewicht stoomstrijker. De juiste temperatuur voorelkestof vindt u achterop de strijker En stelt u in met de kiesschijf. Het „tuimcltop- snoer" zit nooit in de weg. lit zwart met groen. HD 1211 I 95,-. Dezeallesslijper is ideaal voor keuken en doe-het-zelver. Hij krijgt alles scherp: messen en scharen, beitels en schroevcdraaiersook. HR2503 f49,50. Frituurpan. Makkelijk zelf patat of loèmpia's maken. Olietcmperatuur is continu regelbaar. Geen bak- i luchtjes meer dank zij speciaal anti-geur deksel. Beveiligd tegen oververhitting. HD4241 1176,50. Een krachtige 3-snelheden-mixer. Een ideale keuken hulp. Met garden en kneedhaken. En ophangbeugel. HR1170 f72,50. Deze electrische répctccrwekkcr heeft een fijn helder geluid. Met 12-uur- weksysteem en sccondenwijzcr. In oranje of wit of zwart. HR5284 142.50. die 't altijd doet En zonder snoer of batterijen! In oranje of wit. HL 3881 f 19,95 Deze lichtgewicht snelst ri jker heeft een handig „tuimcltop-Snocr," een tcmpcratuur-kicsschijf en een indicatie-lampje. HD 1120 f49.50. Een Philips strijker is lichtgewicht, heeft een temperatuurkicsschijfen een „tuimeltopsnoer." Gemakkelijk voor zowel links- als rechtshandig strijken. En, wat gaat u geven? Een sncl-of een stoomstrijker? Batterij wekker met 12-uurs weksysteem en zeer speciale wektoon. Werkt op 1.5V batterij. HR5370 160,-. Keukenklok op batterijen. Kan tegen kookvocht en vettigheid. Handig met secondenwijzer. In oranje of wit. HR 5470 147.50. Alle genoemde prijzen zijn bruto adviesprijzen. U denkt dit jaar aan een nuttig cadeau. Om haar het leven in de keuken lekker makkelijk te malten. Iets waarvan ze nog jaren plezier zal hebben. Dan heeft Philips een boel keus. Van een simpele, maar o zo slimme gasaansteker tot aan een keuken machine aangedreven door een 5-snelheden- mixer toe. En u weet het toch: wat u in deze advertentie misschien niet ziet, vindt u zeker bij de Philips-winkelier.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 16