U kent Tefal van't koken. Maar Tefal maakt ook steeds meer voor 't handige huishouden. FAMILIEBERICHTEN We wii Zw voo an; WOENSDAG 17 NOVEMBER 1976 TROUW/KWARTE1 ENSD De naam Tefal kent u van de pannen, van de Super Friteuse, van vele andere fijne kookapparaten. Maar langzamerhand verovert Tefal steeds meer terrein in het huishouden. Met goede ideeen, die uw werk makkelijk maken. En met een kwaliteit, die u langdurig gebruik garandeert. Elektrisch Mes Supermes, met sterke en veilige 100 Watt motor. Glijdt moeiteloos door kool en knol. alle soorten vlees, gevogelte en brood Roestvrij stalen lemmet is gekarteld en zelfslijpend Ook leverbaar met snijplank en vleesklem KEMA-keur. Tijdelijk van/59,95 voor 149.90. Espresso-apparaat Een betaalbaar Espresso-apparaat m charmante uitvoenng Maakt m enkele minuten 1-4 heerlijke verse kopjes espresso koffie Glazen kannetje en maatschepje worden gratis biigeleverd Adviesprijs f149, - Snelkookpan De ekstra beveiligde snelkookpan voor een aantrekkelijke prijs Geen lange steel, maar twee handvaten voor makkelijk dragen. In Europa bij meer dan 12 miljoen culinair ingestelde huis houdens in gebruik. Stoomstrijkijzer Zeer solide apparaat dat zich uitstekend laat hanteren Uitermate licht 1260 gram. Naast de 12 gaatjes m de zool nog een verstuiver vóór op het handvat Ook voor droogstnjken. Met controlelampje en thermostaat. KEMA-keur Adviesprijs 79,95 F olie-lasapparaat Uitgekiend idee, zo'n lasapparaat voor thuis. En heus niet alleen voor bezitters van een diepvriezer Ook voor het hermetisch verpakken van twaalfuurtjes, restjes en 1001 andere zaKen een uitkomst Incl. rol plastic folie Adviesprijs f59,95. Ga ook over op deze echte tijd- en vitamine- bespaarder Adviesprijs 6 liter model f94,50. Tl VRIJ week J Europi naar a Inde v gladba ropese landsk ren. G van di gaat v het se protes Op 3 i moetii ch-Ai Italias stuurc gische voor e in kon pese l tal mi tellini strijdt werd kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-9134S6. Op zondagavond Is dit alleen.mogelijk van 18.00-20.00 uur. Geboren Lucie Elisabeth Annemarie en Egbert van Veldhuizen- van IJsendoorn Sarah 16 11/76 Arnhem, van Heemstralaan 49 D.V 25 november a.s. hopen wij met onze kinderen en kleinkinderen de dag te herdenken dat wij 40 jaar getrouwd zijn- Cent Haasnoot Dirkje Haasnoot-Parlevliet Zij die ons willen feliciteren zijn van harte welkom op vrijdag 26 november a.s. van 19.30-22.00 uur in Hote! „Savoy", Boulevard 1, Katwijk aan Zee. Katwijk, november 1976 Duinstraat 53 Door Gods genade en zijn bewarende Vaderhan den mogen wij C. de Jong en M. de Jong-Verburg op 19 november 1976 gedenken dat wij 40 jaar geleden getrouwd zijn. Hem zij daarvoor dank en ere' Gaarne hadden wij dit heugelijke feit met familie en vrienden willen gedenken, maar door omstan digheden is het ons niet mogelijk dit te vieren Soest, 17 november 1976 Irenelaan 28 Op 15 november 1976 overleed, na een korte, ernstige ziekte, onze lieve, onvergetelijke moeder, groot- en overgrootmoeder Wilhelmina Van der Vlies weduwe van Jan Willem Meij op de leeftijd van 62 jaar. Wij zijn natuurlijk erg bedroefd dat wij haar moeten missen, maar wij zijn dankbaar, dat zij mocht heengaan in de zekerheid naar Huis te mogen gaan. Amstelveen P. Brandhoff - Meij Th. F. Brandhoff Wim en Marian Bep en Ron; Petra Amsterdam, J.W. Meij J M. Meij-van Raalte Ron en Marijke; Mandy Sandra Jim Peter Hanneke Wouter Amstelveen. P Meij E. Meij-de Gast Jeannette Wimmie Jan-Willem Hans Onno Amstelveen, Verzorgingshuis „De Luwte". Wimbledonpark 1 Correspondentie-adres: J.W. Meij Argonautenstraat 61 Amsterdam Liever geen bloemen. Moeder is opgebaard in het gebouw van de Pro testantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P C B. u.a. Vondelstraat 101 te Amsterdam, waar gelegenheid tot condoleren is donderdagavond 18 november van 19.30-20.15 uur. Op vrijdag 19 november zal Ds R.J. Beukema om 11 uur een rouwdienst leiden, die gehouden wordt in de Handwegkerk te Amstelveen, waarna de begrafenis om 12 uur zal plaatsvinden op de begraafplaats „Zorgvlied" aan de Amsteldijk te Amsterdam. Niemand leeft voor Zichzelf Niemand sterft voor Zichzelf Wij leven en sterven voor God onze Heer aan Hem behoren wij toe Na een langdurig en zeer moedig gedragen lijden is in de Here God ontslapen onze allerliefste Moeder, Oma en Zuster Johanna Frederika Charlotte van der Star Weduwe van Johannes George ter Meer in de ouderdom van 70 jaar Uit aller naam Frits ter Meer Amsterdam, 13 november 1976 Corr adres F ter Meer. Nijmeegsebaan 61, Nijmegen De teraardebestelling zal plaatshebben donder dag 18 november te 11 00 uur op de begraafplaats „Zorgvlied." Amsteldijk te Amsterdam Geen toe spraken Op tragische wijze werd heden uit dit leven weg gerukt mijn innig geliefde man, onze vader Gerhardus Alexander Goldschmeding op de leeftijd van 59 jaar. Gez. 113 4 J. Goldschmeding-Middeldorp Gerard en Ans Jan Caty Amstelveen, 15 november 1976 Kardinaal de Jongstraat 40 Gelegenheid tot condoleantie-bezoek vrijdaga vond van 7-8.30 uur in het gebouw van de Protes- tanse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B. u.a. Vondelstraat 101 te Amsterdam. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdam 20 no vember om 11 uur op de begraafplaats „Zorgvlied". Amsteldijk te Amsterdam. Daaraan voorafgaande wordt een rouwdienst ge houden om 10 uur in de Bankraskerk, Max Have- laarlaan 435, Amstelveen. Thuis voorlopig liever geen bezoek. Op tragische wijze werd heden uit ons midden weggerukt onze geliefde Broeder en Zwager Gerhardus Alexander Goldschmeding op de leeftijd van 59 jaar. Groningen, F. Goldschmeding B. Goldschmeding-Eerkens Kerkrade, L. Combecher-Goldschmeding H. H. Combecher Arnhem, C Goldschmeding P. Goldschmeding-Brouwer Amstelveen, 15 november 1976. Ons ontviel plotseling de heer G. A. Goldschmeding in de leeftijd van 59 jaar, in leven Directeur van onze Vennootschap. Met grote dankbaarheid gedenken wij het vele werk door hem gedurende 35 jaar onafgebroken en vakbekwaam verricht, met grote liefde voor de muziek en voor ons bedrijf. Zakelijke samenwerking en vriendschap bestem pelden de relatie, waarop wij met grote dankbaar heid en veel respect blijven terugzien. Onze gevoelens van hartelijke deelneming gaan uit naar zijn echtgenote en kinderen. Commissarissen en Directie G. A. GOLDSCHMEDING S Piano- en Orgelhandel B.V. Met verslagenheid geven wij kennis van het plot seling overlijden van onze directeur, de heer G.A. Goldschmeding Zijn hoogstaande persoonlijkheid en zijn grote belangstelling voor ieder van ons blijven wij in dankbaarheid gedenken. Amsterdam, 15 november 1976 Het gezamenlijk personeel van G.A. Goldschmeding's piano- en orgelhandel B.V. Zalig zijn zij, die geroepen zijn tot het avondmaal van de bruiloft des lams Openbaring 19 vers 9 Heden is tot de heerlijkheid van haar Heer inge gaan, onze moeder Christina Johanna Elizabeth Meijnen weduwe van Barend Berends in de leeftijd van 74 jaar. Hilversum: W. C. C Berends Hooge Zwaluwe: D. F. B. Berends L. S. Berends-Klinkhamer Ernst Frans Dordrecht, 15 november 1976 Werkenmondestraat 22 Corr.adres: D F B. Berends Poolsestraat 24 te Hooge Zwaluwe Moeder ligt opgebaard in de rouwkamer van het Refajaziekenhuis, van Steenhovenplein 1, Dordrecht. Gelegenheid tot condoleance- en rouwbezoek: donderdag van 18.30-19.30 uur. Geen bezoek aan huis - Geen bloemen - Geen toespraken De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 19 november a.s. in de Wilhelminakerk, Blekersdijk 41 te Dordrecht om 12.00 uur. waarna de begra fenis zal plaatsvinden op de algemene be graafplaats, Dubbeldamseweg 183 te Dordrecht om ongeveer 13.15 uur. Na afloop van de begrafenis zal er gelegenheid zijn tot condoleren in de kapel van bovengenoem de begraafplaats. Heden nam de Heere toch nog onverwacht uit ons midden weg, onze lieve Zuster en Schoonzuster Christina Johanna Elisabeth Berends-Meijnen Velp: J. Meijnen N. L. Meijnen-Westerhuis Hoevelaken. H. G. Meijnen B. G. Meijnen-v. Veelen 't Harde: W. C. Meijnen M. Meijnen-Schoolwerth Deventer: W. M. A. Wiegman-Meijnen Emmen: J. G. Meijnen A. J. Meijnen-Yntema Dordrecht, 15 november 1976. Gij alleen, o Here, doet mij veilig wonen." Psalm 4 9 Dankbaar voor wat wij in hem mochten bezitten, heeft God, voor ons toch nog onverwacht,Thuisge haald, mijn lieve man, onze zorgzame vader en grootvader. Adrianus Stolk advocaat en procureur op de leeftijd van 80 jaar. Voorhout: H. StolkGoris Scheveningen: J. J. Stolk N. Stolk—De Bakker Mieke en Peter Arjen, Frank, Jurgen, Ilse. Doorn: C. A. van Klinken—Stolk J. van Klinken Gert—Jaap, Erik. Hennëtte, Marga. Rijswijk (Z.-H.): H Stolk J. Kooper Pretoria (Z.-A.): G. L. Stolk B. Stolk—Buiten Adger, Boudewijn Hoogezand: A. A. M Dijkhuis—Stolk L. K. Dijkhuis Sonja. Voorburg: R. Stolk M. Stolk—Kroeze Rutger, Ewout Kaatsheuvel: M. A. Stolk H. D. Stolk—Drogendijk Yoeke, Sung Middelburg: G. J. H. Douwes—Stolk J. A. R. M. Douwes Marije, Sanne Arnhem: A. M. A. Stolk Voorhout, 14 november 1976 „Park Overbosch", Sportlaan 3, Flat 311 De rouwdienst is bepaald op D.V. donderdag 18 november a.s. 10.00 uur, v.m. in Ned. Herv. Kerk te Voorhout, waarin zal voorgaan prof. dr. G. C. Berkouwer te Voorhout, waarna de teraardebe stelling zal plaatshebben op de begraafplaats al daar. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond a.s. van 7.00 tot 8.00 uur in de ontvangkamer van „Park Overbosch". Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Psalm 39 8 Heden overleed tot onze diepe droefheid onze lieve Broer, Zwager Adrianus Stolk echtgenoot van H. Stolk-Goris Leiden: A. M. Stolk Leiden: Ph. N. A. Stolk-Foeken Voorhout, 14 november 1976. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Op 12 november 1976 overleed geheel onverwacht mijn lieve Man, onze lieve Vader en Grootvader Johannes Krijn den Heijer Rustend Arts in de ouderdom van 83 jaar. 's-Gravenhage. I C. den Heijer-Wijnberg J. den Heijer J. B. den Heijer-van Leeuwen Han Peter Eveline Annette. 's-Gravenhage, 16 november 1976 Jan Muschlaan 239. Correspondentie-adres: Laan van Poot 132. Liever geen bezoek aan huis. De begrafenis heeft in alle stilte plaatsgevonden. Weest sterk en uw hart zij onver saagd, gij allen, die op den Here hoopt. Psalm 31:25 Bedroefd geven wij u kennis dat heden, na zeer moeilijke maanden, nog onverwacht van ons is heengegaan mijn zeer geliefde man, onze zorgza me vader en opa Arie in 't Veld echtgenoot van Jaantje van den Boogaard op de leeftijd van 57 jaar. Tuil en 't Waal: J. in 't Veld-van den Boogaard Naarden: L. Telkamp-in 't Veld A. M. A. Telkamp Patrick en Chantal De Bilt: A. Pieneman-in 't Veld H. Pieneman Mathilde en Michiel Utrecht: J. C. in 't Veld Tuil, en 't Waal, 16 november 1976 Strijdweg 15 De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 20 november a.s. om 13.00 uur door ds Sjollema in de Ned. Herv. kerk te Tuil en 't Waal. Waarna de teraardebestelling om 13.45 uur op de Ned. Herv. begraafplaats aldaar plaatsvindt. Ge legenheid de familie te condoleren na de teraarde bestelling in het Vernigingsgebouw aldaar. Liever geen bloemen. Jezus Christus, gistren heden, komt voor eens en komt vborgoed! Na een moedig gedragen ziekte is ingeslapen, onze lieve Moeder en Oma Geertruida Catharina Wilhelmina Ida Mullaart weduwe van A. J. Koelé op de leeftijd van 75 jaar. Eens, als de bazuinen klinken, uit de hoogte, links en rechts, duizend stemmen ons omringen ja en amen wordt gezegd, rest er niets meer dan te zingen, Heer, dan is Uw pleit beslecht. (Gezang 300). 's-Gravenhage: W. F. Koelé H 'Koelé-Goedhart Theo, Astrid, Elsa, Eddie Hilversum: B. Koelé M. M. T. Koelé-Westra Aad, Rob, Ingrid Lelystad: J. A. Lindhout-Koelé J. M. Lindhout Peter, Inge, Frank, Lucia Amersfoort: C. J. Koelé S. Meijer 's-Gravenhage, 16 november 1976 Riddersdreef 87 Correspondentie-adres: Randveen 10 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van Huize „De Lozerhof", Randveen 64 te 's- Gravenhage. Bezoek donderdag en vrijdag van 17-18 uur. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 20 no vember om 11 uur op de algemene begraafplaats „Westduin", Ockenburghstraat 27 te 's- Gravenhage/Loosduinen. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. God heeft in Zijn volkomen rust en zaligheid opgenomen onze onvergetelijke lieve Vader en Opa Hendrik Willem Kramer Sinds 13 juli 1972 weduwnaar van Maria Elizabeth Johanna Wildenberg Hij bereikte de leeftijd van 75 jaar. Vader is heengegaan, in de verwachting van een nieuwe aarde, waar geen zonde is, geen rouw en geen verdriet. Wij hielden allen heel veel van hem. Haarlem: Th. Kramer Naarden: M. P. Rappoldt J. Rappoldt-Boekhoven Veenendaal: P. J. Rappoldt M. Rappoldt-van der Sluis Rotterdam; C. Rappoldt A. C. Rappoldt-Breedveld Apeldoorn: L. M. Rappoldt E. S. Rappoldt-Polderman en kleinkinderen Lisse, 15 november 1976 Marconilaan 33 Corr. adres. Waddenstraat 309, Haarlem De rouwdienst is bepaald op D.V. vrijdag 19 november a.s. 11.00 uur v.m. in de ontvangzaal van Huize „Swaenendreef" Marconilaan te Lisse, waarne de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben op de algemene begraafplaats „Crooswijk" te Rotterdam 1.30 uur n.m. Gelegenheid tot condoleren donderdagavond a.s. van 7.30-8.30 uur in de ontvangzaal van Huize „Swaenendreef," en na de bijzetting in de aula van de begraafplaats. Met droefheid geven wij kennis dat de Heere u ons midden heeft weggenomen, na een langdurig ziekte, mijn zeer geliefde Dochter, onze lieve, zee zorgzame Zuster, Schoonzuster en Tante Maartje Hoogendijk op de leeftijd van 53 jaar. Capelle a. d. IJssel: C. Hoogendijk-Benard Capelle a. d. IJssel: G. F. Hoogendijk Sliedrecht: A. M. Hoogendijk H. J. P. Hoogendijk-Doornebal Sliedrecht: C. Hoogendijk C. J. Hoogendijk-de Vos Capelle a. d. IJssel: T. Hoogendijk A. Hoogendijk-deReuver Zoetermeer: C. de Rooy-Hoogendijk M. de Rooy Sliedrecht: P. Hoogendijk P. C. Hoogendijk-van der Kooy Nichten en i Capelle a. d. IJssel, 14 november 1976. Piet Heinstraat 14. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren dagelijks van 15.00tl 17.00 uur en na 19.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 1 november a.s. in de zaal van de Elimkerk, Mera laan 346, om 10.00 uur, waarna de begrafenis zj plaatshebben op de begraafplaats Kralingen", Kralingseweg 334, Rotterdam. Vel trek vanaf de kerkzaal om 10.30 uur. Aankomstoj de begraafplaats om plm. 10.45 uur. ntree Heden werd van ons weggenomen onze broer, onflic zwager en oom 3ach leer a lukk laat Sinds 4 januari 1973 weduwnaar van A. C. Vlach- ooit a Dethmers, op de leeftijd van 88 jaar. Pieter Adriaan Vlach nik h .Barmhartig en genadig is de Heer. Lankmoedig en rijk aan goedertie- IT renheid." Haren: J. A. Jongsma-Vlach P. A. Jongsma Drachten: G. M. Pruijs-Dethmers W. M. Pruïjs Laren: J. G. Bakker-Hörchner Sneek: J. Dethmers J. J. Dethmers-Pruijs Sneek: F. G. v. d. Meulen-Dethmers Drachten: F. H. Dijkstra-Dethmers Drachten: H. Huismans-Dethmers Neven en nichten Drachten, 16 november 1976 m a iei üt/ta a ei *rs faent J Is r enwoi i t [clubs United In del gelijk.Fi ophits, kweke ten be II van h van d. Ie we Engels ,,d' Eenvoudigen wil God steeds gadeslaan". Heden mocht, na veel lijden, naar Jezus gaan mijn Zuster en onze Tante Engelbertha Ligteringen op de leeftijd van 86 jaar Uit aller naam, D. W. van der Dussen-Ligteringen 's-Gravenhage, 16 november 1976. Isabellaland 1700. Correspondentie-adres: Theresiastraat 336. De rouwdienst zal worden voorgegaan door Ds.S. Eringa op D.V. vrijdag 19 november om 9.45 uur in het Bejaardencentrum „Landscheiding", Isa bellaland 1700, waarna de teraardebestelling op de begraafplaats „Oud Eik-en-Duinen", Laan van Eik en Duinen 38, omstreeks 11 uur zal plaatsvinden. Geen bloemen een 2-( an b< reinste of zijr Bearze jeweei e her )e oj lijn: Italië; ventu: du (J' Ian), E Milan: "iausii en Be Engel; Cleme Farlar „Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn." Jesaja 43 vers i In alle rust is van ons heengegaan onze lieve Man Vader en Opa Dirk Jan Bosman op de leeftijd van 71 jaar. R. Bosman-Windhorst Ineke en Hans Giny en Wim en kleinkinderen Rotterdam, 12 november 1976. Bergselaan 283a. Geen bezoek. Wij hebben vader samen op dinsdag 16 november ter aarde besteld op de algemene begraafplaats „Crooswijk". Dankbetuiging Hierbij bedanken wij u voor uw medeleven, dat wijk overweldigende mate ondervonden na het overlijd van onze Vader, Grootvader en Vriend Pieter Blokker Schagen: Fam. Blokker Schagerbrug: Fam. Houtenbos November 1976. lah< ploeg toem tweee gewo moet met West- de lei derlai daag legen boei gewie dens Slotei kend in de fen. Ier d van jaar muir draa

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 12