Betaald voetbal blijft in beroering Boskov en Ivic: toch evenwicht Te voorzichtig gespeeld tie FBO wil (reglementair onjuist?) uitstel van stemming Verschil in karakter bepaalt beeld van topduel in de Kuip Feyenoorder Dick Schneider: Mansveld ST0LICHNAYA Hoe kom je gn aan èehte j 9 Russische H Wodka? K5ii P8/RH ANDAG 15 NOVEMBER 1976 SPORT TROUW/KWARTET P 9/RH 1 - asp< r inli iige opgezet elijk l s wat zeer Vanuit st. en lie gratii liggen, jndankj zo erk. dat jrotestet in aks we! ntie Orki e moei! :t Congi uitkoi En dat el intert :rdagav i boor Peter Onvlee He Pf bf. UTRECHT/AMSTERDAM De ollicleel nog altijd deze week plaatsvindende stemming voor de drie vacatures in het sectiebestuur betaald voetbal voor vrijdag 19 november moeten de stemformu- lleren aan de KNVB in Zeist zijn geretourneerd heeft het afgelo- tn weekeinde opnieuw de nodige iroering gewekt. Niet alleen werd tijdens het spoedberaad van de ln de FBO (Federatie Betaald voetbal Organisaties) verenigde clubs en stichtingen zaterdag in Utrecht met algemene stemmen besloten het sectiebestuur te verzoeken de schriftelijke stemming eerst tij dens de 27ste november staande de vergadering te doen plaatsvinden, maar tevens bleek later dat een dergelijke verschuiving in strijd zou zijn met het algepieen regle ment van de KNVB. In dat regle ment wordt gesteld, dat de verkie zing van een sectiebestuur uiterlijk een maand voor de bondsvergade ring dient plaats te vinden, waar door de datum van 27 november onmogelijk zou worden. „In de tien jaar die ik nu precies (zaterdag) voorzitter van de KNVB ben heb ik een dergelijk iets nog nooit meege maakt." zegt bondsvoorzitter Wim Meuleman. „Ik weet niet of er ont heffing van deze regel gegeven kan worden. Dit is een zaak. die onze juristen maandag direct uit dienen te zoeken." En betaaldvoetbal sec tiebestuurder Dé Stoop: „Ik kan hier niets zinnigs op zeggen. Mr. Max Tripels, medebestuurslid van de sectie, zal het bekijken. Wij ko men als sectiebestuur dinsdaga vond bijeen en zullen hier dan ze ker over spreken. Evenals de overi ge verzoeken van de FBO." De verzoeken van de FBO betref fen behalve bet uitstel van de stem ming zoals bekend droegen vijf clubs. AJax, FC Den Haag. NAC, Wageningen en FC Vlaardingen op het laatste moment tegenkandida ten voor vbor de vacatures van de zich verkiesbaar stellende be stuursleden Zwikstra (Timman). Zon (Van Zanten) en Kernkamp (Hoppenbrouwer) ook het intrek ken van een zinsnede uit de vorige week aan de clubs gerichte brief. Die zinsnede: „In dat geval (indien ook maar één vart de tegenkandi daten wordt gekozen zal het be stuur dit als een motie van wan trouwen zien) zal het thans zitting hebbende bestuut in zijn geheel aftreden. Het ls uiteraard logisch, dat geen van de zeven leden zich dan verkiesbaar zal stellen voor een plaats in het dan te vormen nieuwe bestuur betaald voetbal". Dé Stoop hierover: „Ik kan uiter aard nog geen bestuursstandpunt verkondigen. Maar ikzelf blijf bij dit standpunt. Er zijn tegen de hui dige bestuursleden nooit zakelijke bezwaren aangevoerd. Stemt men dan toch iemand weg. dan be schouw ik dit als een motie van wantrouwen." De zinsnede in de brief werd za terdag door de FBO-vergadering als een ongepaste wijze van beïnvloeding van de stemming ge zien. Mr. Eric Filet, die bij afwezig heid van Guus Couwenberg de ver gadering leidde: „Als verenigingen willen we dat er op de algemene vergadering van de sectie betaald voetbal kan worden gediscussieerd over de kandidaten. Pas wanneer dat is gebeurd, kan er tot stemming worden overgegaan." Met het stellen van de twee eisen aan het sectiebestuur sprak de ver gadering in Utrecht zich overigens nog niet uit voor de ondersteuning van de tegfenkandidatuur van het alternatieve trio Timman-Van Zan- ten-Hoppenbrouwer. „Daarover is niet gesproken", stelde mr. Filet diplomatiek. Desondanks gaan de belangenorganisaties er van uit, dat het betaalde voetbal (beter, de clubs) zich ln dit geval als blok zullen opstellen. Karei Jansen, se cretaris-generaal van de WCS (Vereniging Van Contract Spelers): „Het is belangrijk dat dit zal gebeu ren. Met het huidige sectiebestuur valt niet samen te werken. Dat is onmogelijk. Wil je toe naar een situatie, waarin het goede overleg en de goede samenwerking moge lijk is zoals bijvoorbeeld ook ln het rapport van de Commissie C.hristi- aanse staat aangegeven dan zullen er en het spijt me te moeten zeggen andere sectiebestuurders komen." Een stelling, waarmee niet alle clubs het eens zijn. Peter Step- han, manager van Go Ahead: „Je moet als club ln dit geval niet stem men. Het ls het ene gezicht ruilen tegen het andere. Pas wanneer de herstructurering een feit is. wan neer Je een bestuur gaat krijgen zoals ongetwijfeld ook zal worden voorgesteld door de structurerings commissie met daarin de vertegen woordigers van de belangenorgani saties. met niet clubgebonden be stuurders, met vooral een erg goed secretariaat, dan pas kun Je meer verwachten in het belang van het betaalde voetbaL" Voordat deze situatie bereikt zal zijn. zal er nog een klein Jaar voor bij gaan. Het straks te kiezen sec tiebestuur zal een duidelijk over gangskabinet zijn. Zoals, bij opstappen van het zittende sectie bestuur in zijn totaliteit, ook het nieuw gekozen bestuur nadrukke lijk een interim-bestuur zal zijn. Dr. Wit, voorzitter van Wageningen en met FC Den Haag-voorzitter Her man Choufoer met name genoemd om plaats te nemen ln zo'n college: „Ik wil niet in een sectiebestuur worden gekozen. Wanneer er zich echter de situatie voordoet dat het hele bestuur opstapt, dan ben ik bereid om die moeilijke periode te overbruggen totdat er een werke lijk nieuw bestuur in een nieuwe structuur kan worden gekozen." Voor een eventueel noodzakelijk interim-bestuur zou de FBO op dit moment twe kandidaten tekort ko men. „We hebben", zegt FBO- bestuurder Eugene Lemmens ech ter. „al meerdere personen hiervoor benaderd en ik verwacht niet dat er op dit punt problemen zullen ont staan." Overigens: tijdens de bijeenkomst van de FBO kwamen Herman Choufoer en Jan Masman te rug op de brief, diede leiders van de sectie aan de 37 clubs hebben gericht. Choufoer verklaarde dat het in de brief gestelde niet overeen komt met de waarheid. Masman, voorzitter van FC TMwente. was ontstemd omdat gezegd werd dat hij zich van de kandidaatstelling van Timmanl Hoppenbrouwer en Van Zanten distancieerde. Omdat hij deel uit maakte van de commis sie van drie (Masman-Van Rijn- Choufoer). die namens de FBO met het sectiebestuur heeft gepraat, heeft hij zich niet met de kandi daatstelling beziggehouden. De uitleg ln de brief dat hij zich van het drietal distancieerde. noemde hij volkomen onjuist. In een toelichting zeiden Choufoer en Masman dat zij niet de indruk hebben dat het huidige sectiebes tuur in goed overleg zal kunnen treden met de belangenorganisa ties van het betaalde voetbal door Cees Jansma OTTERDAM Temidden van de talloze vertegenwoordigers an de Nederlandse persmedia viel de equipe van de Joegosla- sche radio en televisie „in het niet"; ze wéren er, meer niet. och illustreert juist de aanwezigheid van deze Joegoslaven, oor wie het topduel Feyenoord-Ajax werd beheerst. Feyenoord, oploper van de Nederlandse eredivisie, wordt geregeerd door fyjadin Boskov, eens onder meer bondscoach van Joegoslavië d Ajax, de runner-up weet het roer in handen van Tomaslav ac, de man die bij Hajduk Split triomfen vierde. list deze editie van Feyenoord- jax (1-1) werd beheerst door het rakter van deze twee toptrainers. oskov, de harde, de man in wie de lelers de Ernst Happel van enkele ren terug herkennen, de onper- onlijke, de waaghals ook. En Ivic, menselijke, de man die Ajax weer ■ug moet brengen naar de top, aar die zélf aan de mogelijkheden n zijn ploeg twijfelt. Dat alles viel rug te vinden in Feyenoord-Ajax. nianks een gebrek aan technische Natelt een thriller. Nwn Feyenoord. Vrijdag, twee da- ga voor het duel, weigerde Boskov iilf gaan op de problematiek die de itentie van Nico Jansen met zich ae zou brengen. „Er staan elf men en in het veld", riep hij alleen uit, tn met die mensen zullen we win- itn". Zo ook voetbalde Feyenoord, iet name in de beginfase. Met Mar- In Vreljsen in de punt van de aanval invaller Jan Verheyen als schicht an de rechterkant. Feyenoord )eelde zonder complexen precies ►als Vujadin Boskov is. eem dan Ajax. Twee dagen voor et duel predikte Ivic, toen al. voor- chtigheid. „Eén punt ls ook ge- oeg", verklapte hij. „Ook zonder ico Jansen is Feyenoord een loeg". Zo ook voetbalde Ajax. Met ohnny Dushaba op Martin Vreljsen, iet Krol en Hulshof! naast elkaar in ft centrum van de verdediging, met echts twee spitsen Ling en eels. Ajax wachtte af. in angstige lanning precies zoals Tomaslav ic is. en kwartier lang verliep de wed- njd zoals te verwachten viel. Het >elpunt van Theo de Jong, door de wezigheld van Nico Jansen erg be- ngrijk geworden als extra spits, ia Johnny Dusbaba) gaf Feyenoord aar het recht op had. De afwach- nde houding van Ajax steunde eyenoord (lees: Boskov) in de ge achte dat zijn tegenstander in prin- pe de beginstand ook als eindstand iu zien, ondanks de achterstand van twee punten (en een aanmerke lijk slechter doelsaldo) waarmee de ploeg van Ivic begon. Zelfs na die 1-0 gaf Ivic niet het verwachte sein: Krol, Hulshoff, Dusbaba. zij bleven achterin, precies zoals Pim van Dordt en de plichtmatig voetballen de Willem Suurbier. Tomaslav Ivic, hij wilde wel. maar hij durfde zijn spelers niet naar voren te sturen. Om precies dezelfde reden hield Boskov het offensieve concept van Feye noord in tact, met alle risico's van dien. Totdat gebeurde waarop Ivic had gehoopt. Eindelijk, na zo een half uur voetbal, waagde Ajax zich uit zijn egostelling. Dusbaba vóelde dat Ajax' greep op Feyenoord spitsen sterker werd, vroeg, nota bene, op het middenveld om de bal, spurtte de diepte in, maakte een één-twee met Ruud Geels en scoorde met een strak schot via de handen van Trey- tel: 1-1. Ivic' taktiek was gered. Want zie: vanaf dat moment verweet niemand Ajax dat het te weinig naar voren kwam. De ploeg groepeerde zich rond Ruud Krol. de schitterende li bero, die. ondanks een blessure, de greep op zijn teamgenoten hield. Dusbaba groeide uit tot ee sterkste verdediger in de wedstrijd. Hulshoff verrichtte knap werk ln de lucht, waar Feyenoord natuurlijk Nico Johnnie Dusbaba's eerste doelpunt. De door Theo de Jong (rechts) ingeschoten bal plaatst hij hard achter Piet Schrijvers. Jansen miste. Suurbier en Van Dordt schakelden Van Deinsen en Vreijs'sen (naar de vleugel verhuisd) uit. terwijl Piet Schrijvers diverse verbluffende reddingen op zijn naam bracht. En Tomaslav Ivic, denkend aan het duel met AZ '67 toen Ajax met 0-3 won zoals hij dat wilde, gokte op die schaarse te genstoten die kansjes moesten ople veren. Dat gebeurde ook nu. Boskow liet Feyenoord aanvallen, alsof Nico Jansen er gewoon bij was. Verheljen bleek een redelijke remplagant doch Theo de Jong zakte na zijn sterke begin volledig weg. Zoals Feyen oord, ondanks het optisch veldover- wicht. zijn greep op het geheel ver loor. Ook Ajax kreeg kansen: Geels op de lat. Geels van de bal gezet door Rljsbergen. Schoenaker ziet een knal gestuit door Eddie Treytel.' •ERKRADE - In een bijzonder ommelige wedstrijd heeft Roda JC f de laatste minuut tegen FC Den laag een punt uit handen moeten even. Het wanhoopsoffensief van e Hagenaars, noodzakelijk gewor- len omdat Roda negen minuten oor tijd op een voorsprong van 2-1 "as gekomen, werd geleid door Den laags laatste man en aanvoerder ►ad Mansveld. Hij was hetuiteinde- jk ook. die met een bijzonder hard chot in de laatste minuut doelman «eilman geen schijn van kans gaf. Scheidsrechter Mulder had er zijn landen vol mee om de ontmoeting 1 Kerkrade in goede banen te lei- en Hij moest veelvuldig fluiten oor overtredingen. Bovendien deel- hij twee gele kaarten uit Mansveld voor langdurig proteste- tegen grensrechter Waanders en ol voor een zware overtreding te en Vermeulen) en gaf hij beide par- ►len een strafschop. ODA JC— FC DEN HAAG 1—2 (1—1) 30. «nnlnga 1-0, 32. Van Leeuwen 1-1 VtlKhop), 81 Toonstra 2—1 (strafschop». 90. •nsveld 2—2 Scheidsrechter Mulder, ««houwers: 8000 OOA JC: Oetlman. De Wit. Pfeiffer. Ziegler. ««k*. Advocaat, Ehlcn. Toonstra. Holding, 'g*. Van de Lem (Vermeulen» C DEN HAAG: Thle; Korevaar. Van Vliet, "Mveld. Jol. Ouwehand. KUa. Perazlc; Toet. 18 Leeuwen. Swanenburg (Albertsem door Richard Matthijsse ROTTERDAM Het aantal echte individualisten, dat er nog op de Nederlandse velden de hooglijk ge waardeerde. maar in de ogen van de prestatief en vooral op resultaat gerichte trainers verfoeilijke arbeid verricht, is uiterst klein geworden. Bij Feyenoord-Ajax, de topper die voor het eerst sinds vier jaar weer een uitverkocht huis trok met ruim 66.000 toeschouwers, was het eigen lijk soberheid troef. De artistieke inbreng bleef beperkt tot de Ajax- cied Ling en het ontbreken van het bulldozer-type Nico Jansen bena drukte de versobering nog méér. Tcheu la Lings speelse, sterk Indi vidueel gerichte acties dwongen nog wel de nodige bewondering af. Ling is uiteraard niet te vergelijken met het hedendaagse voetbalgenie Johan Cruijff, maar zodra hij aan de bal is verlustigden de toeschou wers zich aan diens fabelachtige techniek en zijn oogstrelende wendbaarheid. Ling is een schitte rende individualist pur sang, maar zijn tragiek is dat zijn rendement gering is. Vujadin Boskov, die Ling destijds bij FC Den Haag onder zijn hoede had haalde gisteren zijn schouders op over de inbreng van Ling. „Ik ken hem al zo lang. ik geloof, hoe wel hij een groot talent is. dat het hem nooit zal gelukken zich onder geschikt aan het geheel te maken. Zijn karakter is daar niet naar." Ook Ling zelf onderkent zijn zwak ke kanten. „Ik heb af en toe naar Het moment waarop Geels gevaarlijk in het strafschopgebied is doorgebroken. Een machteloze (liggende) Rijsbergen maakt een trapbeweging waarop Geels onderuit gaat. Scheidsrechter Derks reageerde niet. mijn gevoel leuke dingen gedaan die de toeschouwers aanspreken, maar ik heb een heleboel foute pas sen gegeven. Ik besef heel goed dat dit moet veranderen, maar omdat Ajax slechts met twee spitsen speelt, ben je wel gedwongen op avontuur te gaan. Als het een paar keer goed uitpakt dan ben je de held" Ajax, dat ook tegen Feyenoord weer zijn geliefd concept (twee centrale verdedigers en een voor stopper) hanteerde, had in aan voerder Ruud Krol'die de afgelo pen dagen wegens een pijnlijke en kelblessure nauwelijks aan de trai ning heeft kunnen deelnemen, weer zijn uitblinker. Hij vond dat het eerder aan Feyenoord dan aan Ajax lag dat er niet meer opwin dende dingen gebeurden. „Feyen oord moest het spel maken, maar er werden nauwelijks initiatieven ln die richting ondernomen. Wij hebben met enkele counters toch enkele prachtige kansen (Geels, Schoenaker) gehad. Ik blijf van me ning dat het voor Ajax met deze taktiek de enige manier is om de weg terug te vinden. Die taktiek ls uit wanhoop geboren. Nu bespeur ik dat we werkelijk vooruit gaan." Een visie die door doelman Plet Schrijvers volledig werd onder schreven. De sluitpost van Ajax greep in de tweede helft tweemaal op fabuleuze wijze ln. nadat eerst de voortreffelijk spelende Dick Schneider hem onder vuur had ge nomen, terwijl hij later een kopbal van de tegenvallende Jan Verheyen met een snelle reactie over de lat tikte. „Ik had van Feyenoord veel meer verwacht. We zijn welgeteld een kwartiertje onder druk gezet. Dat Dusbaba de bal in die periode in eigen doel schoot, mag niemand hem kwalijk nemen. Hij kon er niet meer bij. Als hij de bal niet had aangeraakt, was het schot van Theo de Jong er toch ingevlogen. Ik vond het overigens jammer dat Ni co Jansen niet van de partije was. Het hadden tussen ons leuke duels kunnen worden. Ik vind in zijn to taliteit dat Ajax goed heeft ge speeld." aldus Piet Schrijvers. Feyenoorder Dick Schneider tenslotte: „Er is aan beide zijden te voorzichtig gespeeld. Voor het pu bliek was het beter geweest wan neer de doelpunten in de tweede helft waren gevallen. Je kunt aan het spel van Ajax duidelijk merken dat het moet roeien met de riemen (Jie het heeft. Naar mijn mening heeft de angst van beide partijen om in de Kuip te verliezen het beeld van de wedstrijd pegentlg minuten lang beheerst." Maar doelpunten vielen er niet meer. Vujadin Boskow, de waag hals. zal er toch ook tevreden mee zijn geweest al had hij gehoopt de competitie nu al te kunnen beslis sen. „We zijn voor 60% kampioen", blufte hij na afloop. En Tomaslav Ivic was zeker tevreden, omdat hij het gelijkspel van te voren al als pure winst had gekwalificeerd. „Twee punten achter en Feyenoord komt nog naar Amsterdasm", lachte hij opgelucht. Feyenoord-Ajax, Bos- kov-Ivic, ze hielden elkaar in even wicht. Waardoor de Nederlandse competitie zijn spanning behoudt mede dank zij twee Joegoslaven. FC Ulrechl-FC Twente 1-0 (0-0) 52. Streuer 1-0. Scheidsrechter Corver Toeschouwers 10 500. FC Uirechi: Istatov. Wilschut. Paunovlc. Van Maurik. Cabo. Ooetrom. Van Staa. Sueucr. Hamberg. Van Veen. Hulshorst FC Twenta: Oross. Brugglnk. Van Ierssel. Over weg. Oranen.Van Santen (Van Ooslromi. Van der VaU. Thijssen. Wildschut. Oruter. Pahlplaz Feyenoord-Ajax l-l (M) 9 Dusbaba 1-0 (eigen doel». 31. Dusbaba I I. Scheidsrechter Dcrks. Toeschouwers: 66 000 Feyenoord: Treytel; 8chnelder. Rljsbergen. Van de Korput. Vos. Kreuz. De Jong. Wim Jansen. Verheyen. Vreysen (Mflui. Van Delnscn Ajax: Schrijvers; Suurbier. Dusbaba. Krol. Hulshoff. Van Dord; Erkent. Notten. Schoena ker; Oeels. Ling (Zuldemai. Eredivisie FC Utrecht-FC Twente 1-9 Telstar-FC VVV 3-1 Go Ahead-NAC 2-2 Feyenoord-Ajax 1-1 PC Amsterdam-Sparta 2-2 ftoda JC-FC Den Haag 2-2 MEC-PSV Ol De Graafschap-Haarlem 2-2 Eindhoven-AZ '67 0-7 Feyenoord 14 u 2 1 24 40-13 Ajax 14 10 2 2 22 27-10 RodaJC 14 7 S 2 19 23-10 AZ'67 14 7 4 3 18 37-17 FC Utrecht 14 8 2 4 18 23-22 PSV 14 7 3 4 17 28-16 Haarlem 14 6 5 3 17 20-17 Sparta 14 S S 4 15 23-23 NAC 14 6 3 S 15 24-25 FC Den Haag 14 4 4 6 12 2S-22 Go Ahead 14 3 6 S 12 19-33 Eindhoven 14 3 5 6 11 13-29 NEC 14 2 5 7 9 21-23 Twente 14 3 3 8 9 15-21 Telstar 14 3 3 8 9 17-29 FC VW 14 3 3 8 9 13-28 Graafschap 14 3 2 8 8 14-28 FC A'dam 14 6 7 8 17-33 Eerste Divisie^ Fortuna SC-Volendam FC Den Bosch-Vecndam SC Amersfoort-SC CAMBUUR Helmond Sport-PEC Wageningen-Vitesse Willem ll-SW Hecren veen-Excelsior FC Groningen-FC Dordrecht Heraclcs-FC Vlaardingen Vitesse 13 9 3 1 21 39-11 MW 13 9 2 2 20 28- 9 PEC 13 7 5 1 19 19-7 Volendam 13 7 4 2 18 18-13 Wageningen 13 5 6 2 16 20-15 FC Groningen 13 6 4 3 16 14- 9 Veendam 13 5 5 3 15 21-16 Willem II 13 6 3 4 15 21-17 Heerenveen 13 6 3 4 15 10-10 Fortuna SC 14 6 3 S 15 23-20 FC Vlaard. 14 4 6 4 14 16-17 FC Den Bosch 14 3 7 4 13 22-19 Excelsior 14 3 6 5 12 15-20 SVV 13 3 4 6 10 10-17 SC Cambunr 13 3 3 7 9 11-21 SC Amersfoort 13 4 0 9 8 10-24 FC Dordrecht 13 2 2 9 6 9-20 Heracles 13 1 3 9 5 7-29 Helmond Sp. 14 1 3 9 5 8-27 Vitesse kampioen eerste periode TWEEDE PERIODE PEC Z 5 4 10 9 16- 1 Vitesse 5 3 2 0 8 14- 6 Veendam 4 2 2 0 6 6- 1 FC Groningen 4 3 0 1 6 5-1 Volendatn 4 2 2 0 6 4-1 Willem 11 5 2 2 1 6 7-4 Wageningen 5 14 0 6 7-5 SVV S 2 2 1 6 5-5 Heerenveen 5 2 2 1 6 5-6 MVV 4 2 115 8-3 Excelsior 5 2 12 5 8-4 FCVIaardingen 5 13 15 3-4 FC Den Bosch 5 12 2 4 8-9 SC Cambuur 5 113 3 4-7 Fortuna SC 5 113 3 5-10 SC Amersfoort 5 10 4 2 2-7 Helmons Sp 5 10 4 2 45-14 Heracles 4 0 13 1 0-6 FCDordrecht 5 0 14 1 3-10 Tweede ronde KNVB beker Zaterdag: FC Twente-Oo Ahead. PSV-Fortuna SC. MVV-De Zwervers. NAC-Heerenveen Zondag: De Oraafschap-NEC. AZ 67 Sparta. FC Utrccht-Ajax. Haarlem-Roda JC. FC Den Hang-FC VVV, Feyenoord-Eindhovrn. Telstar- Vltesse, PEC-FC Dordrecht, 8VV-Wlllem II. Wagenlngen-Oennanlcui. FC Den Bosch-FC Oronlngen. FC Amsterdam-Excelstor Kenia Uaasc: AZ'67-De O raafschap l-0,8parU» NEC 21. P8V-Volendam 3-2. Haarlem-FC Amsterdam 1-2. MVV-Oo Ahead Eagles 4-4. Ajax-Feyenoord 2-2, FC Den Haag-FC Utrecht 0-3, Tweede klasse A: Excelslor-PEC Zwolle 4-0, 8VV-8C Combuur 3-3. Veendam-Heracles 1-3, FC Vlaardlngen-Telstar 1-4. FC Twcnle-8C Amersfoort 2-1. Heerenveen-FC Oronlngen 10. Tweede klasse B: Vltesse-Fortuno SC 1-3. NAC- Eindhoven 5-1. Willem II-Helmond 8port 0-1. FC VVV FC Den Bosch 1-1. EERSTE DIVISIE 1 Bursac (Vitesse) 13.2. proenend Ijk (Wagenin gen) 8. 3 Oldenburger (Veendam). Oerdsen. Veenendaal (belden Vltessei, Brokamp (MVVi. Bakker (Oronlngen) en VUeUtra (Veendami 7 (ADVERTENTIE) Si nds kort bij dc Nederlandse slijter!

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 11