r KOOPJE! MIS NIKS, LEES MIX! n FAMILIEBERICHTEN WomsAfdlaMX&vv-' eneydbywtiii j - f4750 ar?jz..~ =- -amsez - ammm «HAiNMililRU W met het oog op mei Anton Heyboer COUPON: INSDAG 2 NOVEMBER 197R TROUW/KWARTET 15 e indut me voo sins] op hi „Deli nzijdig jerakei 1 om ustriel rkenne (rslag ictivit itrie p nleg I ueld", e op hi Ide, di g uitsti eden eepvaa Möllt ima jarig b Icunnen van maandag tol en mei vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen.mogelijk van 18.00-20.00 uur. Getrouwd J. J. van der Toorn (Wedn. van A. M. van der Zwan) en A. Zuurmond (Wed. van Alb. Verhey) Scheveningen. 28 oktober 1976 Toek. adres: Doornstraat 10 vreze des Heren is het begin der wijsheid" Spreuken 9:10 deze tekst werd 40 jaar geleden op 4 november het •lijk bevestigd van onze ouders en grootouders Wim Hebly Leni Bosman ikbaar en blij hopen wij dit feest te vieren op vrijdag jvember a.s. Winterswijk: Just en Nanny Jan Peter, Jessica Rotterdam: Suze en Ger Monique, Irene Winterswijk: Nelly en Jan Els, Jaap, Annet Hellevoetsluis: Maaike en Leo Liobe, Leo Vries: Ad en Trudy Marjon, Arjen Nijmegen: Ella en Jan Rob Delft: Wim en Anke Noordwijk: Heieen en Guus Bennekom: Ivonne Hollftl fifgenheid tot feliciteren op vrijdag 5 november a.s. denpe 55gn ig.oo en 18.00 uur in gebouw „Irene" aan de l bestraat 72 te Aalten. alonbofeèrswijk, november 1976 rmuidtfanebrink 11 ►ter Onverwacht voor ons. nam God tot Zich onze lieve Man. Vader en Grootvader Rienk Offringa Ridder in de Orde van Oranje Nassau, oud 79 jaar Zuidhorn, 30 oktober 1976 „Eibershof", Flat 81. Zuidhorn: j. Offringa-van Ek Bussum: O. R. Offringa E. W. Offringa-Oosterlaar Anne, Jetje Roden: L. Dekker-Offringa J. C. Dekker Cees, Ike, Rienk Leidschendam: H. Th. Offringa B. Offringa-Sikma Rienk, Remko Curasao: G. Offringa T. Offringa-Beemers Arnt, Ite, Erna Groningen: P. B. Offringa M. J. Offringa-Payne Ginny, Daniel, Thomas Ede: G. J. Meijer-Offringa T. K. E. Meijer Egbert, Sofie, Peter, Karei. Gelegenheid tot condoleren te Zuidhorn in de .Westerburcht", W. C. de Withstraat 1, woensdag avond van 7-8 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden te Haulerwijk op donderdag 4 november, voorafgegaan door een dienst in de Ned. Hervormde Kerk, die begint om 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in het gebouw bij de kerk. Direktie en medewerkers van Buro voor Archi- tektuur en Stedebouw ir. P. B. Offringa b.v. geven met leedwezen kennis van het overlijden van de heer R. Offringa architekt BNA, oud-direkteur en oprichter van het Buro. Groningen. Westersingel 22. Leeuwarden, Nieuwestad 61 B, Kampen, Burgwal 103. oktober 1976. Zalig die in Christus sterven Voor ons onverwacht, maar op Gods tijd is van ons heengegaan onze lieve en zorgzame Man, Vader en Grootvader Johannes Andreas Franciscus Andriessen echtgenoot van Jansje Maas in de ouderdom van 80 jaar Heerenveen: J. Andriessen-Maas Londen: s J. F. Aits-Andriessen M. Aits Zeist: J. A. F. Andriessen G. E. Andriessen-van Herksen Bodegraven: G. F. Ouwehand-Andriessen B. Ouwehand Amersfoort: J. A. Andriessen M. Andriessen-Kamphuis en kleinkinderen Heerenveen. 30 oktober 1976 Verzorgingsflat „Oranjewoud" 701 Gelegenheid tot condoleren op dinsdagavond van 19.30-20.00 uur in de verzorgingsflat ..Oranje woud". en op donderdag na de begrafenis in de aula. De rouwdienst zal worden gehouden op donder dag 4 november a.s. om 14 00 uur in de Geref. Kerk te Heerenveen-Zuid, door ds. P J. S. Ba- rends, waarnf. de teraardebestelling zal plaatsvin den op de begraafplaats te Oudeschoot. ,,Ik hoorde een stem uit de hemel, zeggend: Zalig". Openb. 14 13. In het Vaderhuis met zijn vele woningen, waarvan hij zo dikwijls getuigde, dat daar ook een plaats voor hem was bereid is opgenomen mijn innig geliefde Man. onze Vader, Groot- en Overgroot vader Gerrit Gijsbertus Verwey op de leeftijd van bijna 80 jaar. Drager vart de eremedaille in goud, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. Amsterdam: G. Verwey-van Dommelen Jannie de Vries-Verwey Douwe de Vries Henk, Jannie en Ronnie Trudie. Gerard Gert Landsmeer: Jan Verwey Els Verwey-Goede Gertjan. Marlie, Niek Nijkerk: Henk Verwey Greet Verwey-Keep Gerard. Karin Purmerend: Bep Bakker-Verwey Bert Bakker Marjon, Bert, Roel Correspondentie-adres: Kadoelenweg 105. Amsterdam-N. 1 november 1976. Geen bloemen Voor we vader te ruste leggen op donderdag 4 november, willen we de Here danken in een dienst in „De Voorhof" van de Gereformeerde Kerk, Calkoenstraat, Landsmeer. Aanvang 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren dinsdag- en woensdag avond van 19.30-21.30 uur. Kadoelenweg 103 en na de begrafenis in de aula van de Algemene Begraafplaats te Landsmeer. Gekomen tot eeuwige rust G. G. Verwey drager van de eremedaille in goud verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau. Met grote dankbaarheid gedenken wij wat hij gedurende 50 jaar aan gaven van hart en hand ons gegeven heeft. „Zalig zij, die genodigd zijn tot de bruiloft van het Lam" Opb. 19 9 G. C. Knibbe sr. P. F. Knibbe Amsterdam. 1 november 1976 Vervuld met diepe droefheid, delen wij u mede dat het de Heere behaagde, toch nog onverwacht van ons weg te nemen, mijn lieve, zorgzame Man en onze lieve Vader en Grootvader Dammis de Geus echtgenoot van Maria Hout, op de leeftijd van 61 jaar. Hoek van Holland: M. de Geus W. F. L. de Geus-Schaapman Ingrid, Saskia en Rokert-Jan Schiedam: D. P. de Geus J. M. A. de Geus-de Jong Karen en Yvette Zoetermeer: D. de Geus Th. M. L. de Geus-Matthijssen Maurice Dammis Strijen: J. de Leeuw W. P. de Leeuw-de Geus Claudia en Marieke Rotterdam: P. M. de Geus G. T. Zwanink Pascal Schiedam, 30 oktober 1976. Dieselstraat 76 (Daltonflat) Liever geen bezoek aan huis. - Geen bloemen. Vader is opgebaard in de rouwkamer van de Coöp. Vereniging v. Uitvaartverzorging U.A., Heemraadssingel 278 bij de Nieuwe Binnenweg te Rotterdam. Gelegenheid tot condoleren: dinsdag avond van 19.00-19.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 3 no vember a.s. op de Algemene Begraafplaats, in gang Laan van Spieringshoek te Schiedam, circa 14.00 uur. Tevoren wordt in de kapel van de begraafplaats om 13.30 uur een korte rouwdienst gehouden o.l.v. Ds. M. C. Baart, hervormd predi kant te Schiedam. Vertrek van de rouwkamer'om 13.00 uur. Mijn genade is u genoeg. 2 Cor. 12 9 Na een leven van zorgende liefde heeft God thuis gehaald Zijn kind. onze lieve onvergetelijke Moe der, Zuster en Tante Wietske Huisman-Tuininga Zij werd 73 jaar. Harmeien: Margreet Sinia-Huisman Pier Sinia Antwerpen: T. E. de Wit-Tuininga C. de Wit Bundoora (Austr F. E. Tuininga N. C. Tuininga-van Mourik Nijmegen: G. S. Tuininga F. Tuininga-Kogelman Grand Rapids (U.S.A.): K. Tuininga L. Tuininga-Faber Omaha (U.S.A.): Ph. Tuininga-Bloemendaal nichten en neven Hilversum, 30 oktober 1976. Loosdrechtseweg 209 Moeder is opgebaard in de rouwkamer van het Diaconessenhuis. Van Riebeeckweg 212 te Hil versum. Bezoek aldaar dinsdag van 19-20 uur. De rouw dienst zal worden geleid door de weleerwaarde heer ds. P. van Oosterhoudt op donderdag 4 november a.s om 13 uur in de Westerkerk aan de Fr van Eedenlaan te Hilversum, waarna de be grafenis omstreeks 14 uur zal plaatsvinden op de Begraafplaats „Zuiderhof" aan de Kolhornseweg te Hilversum. Gelegenheid tot condoleren: een half uur voorde rouwdienst in de Westerkerk. Correspondentieadres: P G. Sinia. Dammolen 88 Harmelo. IFi; hebben 's Vaders Zoon aan boord en 't veilig strand voor 't oog. In vol geloofsvertrouwen in zijn Heer en Heiland ging van ons heen mijn lieve Man. onze zorgzame Vader, Groot- en Overgrootvader Cornelis de Waardt op de leeftijd van bijna 79 jaar. Zwanenburg: M. de Waardt-van Eijk Zwanenburg: N. de Raadt-de Waardt K. de Raadt Jaap en Nora Miriam Cor en Lia Tineke eivMieke Zwanenburg: W. de Waardt H. C. de Waardt-Meinema Mary, Gerda, Ria en Ingrid Zwanenburg: L. de Waardt J. de Waardt-Vuyst Luuk en Suzan Zwanenburg. 1 november 1976 Sparrenlaan 33 Gelegenheid tot afscheidnemen woensdagavond van 7.30-8.30 uur in de rouwkamer van bejaarden tehuis „Eigen Haard", Sparrenlaan 1 te Zwanen burg; ingang achterzijde via Kerkhoflaan. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op donderdag 4 november om 14.00 uur in de aula van de Ned. Herv. begraafplaats te Zwanenburg, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Na de begrafenis nog gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Geen bloemen Heden werd van ons weggenomen, na een langdu rige ziekte, tot onze diepe droefheid, onze lieve en zorgzame moeder, behuwdmoeder, grootmoeder, overgrootmoeder, zuster, behuwdzuster en tante, Maria van der Ende, weduwe van Kornelis Jakob van Seventer, in de ouderdom van 85 jaar. 's-Gravenhage: M. Boode-van Seventer j J. Boode K. van Veluw-van Seventer H. van Veluw M. Verhulst-van Seventer Middelharnis: J. Bijsterbosch-van Seventer J. Bijsterbosch Scheveningen: P. van Seventer D. A. van Seventer-Pronk 's-Gravenhage: D. van Seventer C. van Seventer-van den Brand K. J. v.d. Kroft-van Seventer B. v.d. Kroft A. P. A. van der Zwan-van Seventer M. van der Zwan Soest: J. van Seventer M. C. van Seventer-Binnendijk Rijswijk: K. J. van Seventer N. J. van Seventer-Vooys Voorburg: W. van Seventer G. van Seventer-Altena Kleinkinderen, achterkleinkinderen en verdere familie. 's-Gravenhage, 31 oktober 1976. Weimarstraat 291. Geen bloemen. Geen toespraken. De teraardebestelling zal plaatshebben op vrijdag 5 november 1976 te 11 uur op de Algemene Be graafplaats „Westduin", Ockenburghstraat, Loos duinen, eindpunt bus 19. Vertrek van het sterfhuis te 10.30 uur. Here, Gij zijt haar een toevlucht geweest. Heden nam de Here tot Zich mijn geliefde Vrouw, onze lieve Moeder en Oma, Aaltje van Dijk-van Rietschoten, op de leeftijd van 81 jaar Voorburg: P. W. van Dijk A. van Dijk L. van Dijk 's-Gravenhage: A. van Bochove-van Dijk I. van Bochove Marianne en Hans Ton en Ineke' Rob Richard Voorburg: P. van Dijk A. van Dijk-Pel. Voorburg, 31 oktober 1976. Van Duvenvoordelaan 56. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De teraardebestelling zal plaatshebben donder dag 4 november te 12.30 uur op de begraafplaats „Oud Eik-en-Duinen", Laan van Eik en Duinen 38. 's-Gravenhage. Vertrek vanaf Van Duvenvoordelaan 56 te 12 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de wachtkamer van de begraafplaats. Nog vrij plotseling is van ons heengegaan onze lieve zorgzame Moeder en Oma Geesje Timmerman sinds 25 maart 1963 weduwe van Roelof Hummel, op de leeftijd van 58 jaar. Hengelo (O): J. Hummel N. Hummel-de Boer Rudi Hans Warnsveld: R. Hummel H. Hummel-Timmerman Gerald Gerbert Marleen Hoogeveen: A. Hummel J. Hummel-Mulder Lilian Koekange: H. Buikema-Hummel H. J. Buikema Hoogeveen, 30 oktober 1976 Blankenslaan 40 Corr.adres: Veenluydenstraat 177, Hoogeveen. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. woensdag 3 november om 14.30 uur vanuit de Geref. Kerk, Berghuizen. Ruinerwold. Gelegenheid tot condoleren van 13.30-14.00 uur. Aanvang van de rouwdienst om 14.00 uur. „In het Huis mijns Vaders zijn vele woningen, want Ik ga heen om u plaats te bereiden." Joh. 14:2 Heden nam God tot Zich in Zijn Heerlijkheid, onze onderwijzer en collega, op de leeftijd van 44 jaar Jan Soeters Wij werden door dit overlijden diep getroffen. Trooste God zijn vrouw en kinderen. Namens het schoolbestuur: S. Y. Jansen, voorzitter J. Hoogeveen, secretaris. Namens de school „De Wegwijzer" D. Koren, schoolleider. Heerhugowaard, 31 oktober 1976 ENQUÊTEREN VOOR OPINIEONDER ZOEKBUREAU LAGENDIJK BETEKENT MENSEN ONTMOETEN. ER OP UIT TREK KEN EN EEN AARDIGE BIJVERDIENSTE HEBBEN Lijkt u dit wat. schrijft u dan een brief naar Deventerstraat 35. Apeldoorn of belt u, uitsluitend 's middags tussen 4 en 6 uur, nummer 05700-4615. Oudelande: Half vrijst. woning. 600 m2 grond. C.V.. hondenkennel 62.500.- Goes: Half vrijst. woning met uitzicht over park en water 85 000.- Goes: Twee jaar oude eengezinswoning 100 000.- Krabbendijke: Geheel gemodern. woning met leuke tuin I 45 000- Krabbendijke: Vrijst. woning met grote tuin f 47.000,- Ovezande: Bungalow met grote tuin. Beleggingsobject I 60.000,- Kapelle Blezellnge: Vrijst. woning met grote tuin 32 000.- Wolphaartsdijk: Half vrijst. woning met grote tuin 30.000.- Yerseke: Halt vrijst woning, dicht bij de haven 55.000,- Vraag vrijbf. W.: Minnaard Vastgoed, Provlnclaleweg 11, 's-Gravenpolder, Tel. 01103-1463 Een reuzenboek over kamerplanten Door Roy Hay. F. R McQuown, G. en K. Beckett, Schitterende uitvoering. Brede informatie over niet minder dan 1000 soorten en variëteiten, voor kamer en kos Met 500 kleurenfoto's Alles in éen determmeerboek en gids voor de keuze van nieuwe planten en een uitnemende vraagbaak voor de verzorging Wat een rijkdom deze encyclopedie in huis te hebben Omvang 224 bladzijden Verknjabaar in de boekhandel Zomer Keuning - Wagenmgen abwineestguWen Kinderarts zegt: Babies hebben paardemelk nodig Er zijn nog twee Osmonds en die mag niemand zien Ook Aiax vergat het jubileum vanRuudKrcl Anton Heyboer The Osmonds Ruud Krol Howard Hughes Katherine Hepburn Rod McKuen Willy Albcrti Ken Norton George Washington Abraham Lincoln Alexander Curly Keizerin Soraya Angic (Pepper) Dickinson Rosi Mittermaier Niarchos Romy Schneider Jack Nicholson Monique van der Ven en vele anderen. 45-104 Goed idee! Noteer mij voor een abonnement op Mix a f L- per week of f 13,- per kwartaal. Adres:. Plaats: Ik wens Mix als volgt te ontvangen en te betalen Via de bladenman, en regel de beuling met hem Per post, ik betaal f 13,- na ontvangst acceptgirokaart Knip de bon uit en stuur hem in een open envelop naar Mix. Antwoordnummer 383. Haarlem. Hen post/egel is niei nodig.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 15