M t 1 ulil JüvJ OU u Heldere voorstelling van Voorjaarsontwaken vM sy?' i Parijs koperoktet in de Kleine Zaal Sanders bezorgt Scapino genoeglijke nattigheid Zuidelijk Toneel Globe met stuk van Wedekind t Advocaat Ulrike "Meinhof mocht niet naar Amsterdam r Khaddaffi vraagt Sadat om ontmoeting onder vier ogen Ontslag verwacht van bevelhebber Duitse luchtmacht Rooie vrouwen willen minister vrouwenzaken Twee bedrijven van Nederhorst zelfstandig verder Bemanning van Smit Salvor vrijgelaten „Verlaging van doodscriterium tot twee uur." „Directie van Heidemij moet laan uit" Uitwijzing Dost kan lang duren FAMILIEBERICHTEN MAANDAG 1 NOVEMBER 1976 TROUW/KWARTET PS 6/RH 8 door André Rutten ts K iz «r DEN BOSCH Aan het zuidelijk toneel Globe zijn dit seizoen een aantal goede jonge acteurs verbonden. Met hen en enkele ouderen heeft de jonge Duitse regisseur een heel heldere en zuivere voorstelling gemaakt van Frank Wedekinds „Voorjaarsontwaken" (Frühlings Erwachen, .1891) in de vertaling van Gerrit Kouwenaar. De première ervan was zaterdagavond in de pas voltooide schouwburg van Den Bosch. door Jac. Kort AMSTERDAM Dit weekein de concenrteerde in de Kleine Zaal het Parijs Koperoktet. Een naam, die niet juist is, want het ensemble bestaat uit negen, in plaats van acht spe lers. Hoe dit zij de leden van deze blazers groep komen voort .uit de grote orkesten van de Franse hoofdstad en zij leggen isich toe op het spelen van zo- -jvel werken uit de 16e eeuw, als uit de twintigste. Men begon de avond met de Canzon -duodeciml toni van Giovanni Ga- „brleli (1557-1613) en men besloot het ooncert met Canzon septimi toni nr 2 van dezelfde componist. Verder gin gen er stukken van Purcell, Bach, Praetorius en Sweelinck, Maar er stonden ook werken op het program ma uit onze eigen tijd, zoals Choral varié van Hendrik Andriessen, Kwartet voor trombones van Hendrik Daems, Cassation van Lud- wig Otten en een Suite van Jef Maes. De Kleine Zaal is niet zo erg geschikt voor het spel van vier trompetten, vier trombones en een tuba. Maar al neem ik dit in aanmerking, dan nog is mijn indruk, dat dirigent Marc- Anton Crombeen geen overmatle zorg besteedt aan de nuancerings mogelijkheden, die blazers van dit zeer goede gehalte kunnen laten ho ren. Crombeen beperkte zich tot maatslaan en onder deze omstandig heden is er van verfijning van de klank uiteraard niet zoveel te ver wachten. Erger nog vond ik, dat de onderlinge zuiverheid van stemming niet onberispelijk was en dat mag een dirigent toch zeker niet over zijn kant laten gaan. Hoewel er alleen bij Sweelincks fan tasie vermeld stond, dat het een ar rangement was, gold dit natuurlijk voor meer oude meesters. Aan o.a. de (wat zou willen noemen) Bach- potpourri was te horen, dat de arran geur nogal vrij met de koralen „O Jesulein süss" en „Jesu meine Freu- de" en met de orgelfuga in D kleine terts was omgesprongen. Alles bijeen is. hoewel dit ensemble uit goede krachten is samengesteld, het eindoordeel, dat er zowel aan het spel als aan de keuze van werken nog veel te verbeteren valt. Hoofdpersonen er in zijn een groep gymnasiumleerlingen van rond de veertien Jaar, in het begin van hun pubertijd. In het milieu, waarin zij opgroeien, kan daar niet over wor den gepraat. Onder elkaar doen zij het ook nauwelijks, soms heel schuchter. Met hun ouders? Een meisje probeert het met haar moe der. Echt een goede, keurige vrouw, die tenslotte ook probeert het kind voor te lichten, maar zij krijgt het niet over haar lippen. Hoe krijg je een kind, moeder? Als Je heel erg veel van één man houdt. Glashelder Hoe helder het stuk ook is, het is toch te genuanceerd om het hier in het kort samen te vatten. Bij het verschijnen werd het door velen obsceen gevonden. Een misverstand dat bij deze heldere voorstelling niet kan ontstaan. Zij tekent heel zuiver, met een trefzekere precisie in een bewust heel rustig gehouden tempo, en in een gelukkige, lichte toonaard, wat er bij die kinderen gebeurt, hoe hun ouders, en hoe hun leraren daar op reageren. De onwakende seksua liteit speelt er een rol in, maar het gaat om meer, om de hele verhou ding tussen kinderen en volwasse nen in een burgerlijke samenleving, beheerst door angstvallige keurig heid zonder enige wezenlijke inspira tie. Daar is het stuk niet eens zozeer een aanklacht tegen, eerder een pre cieze tekening ervan, niet realistisch in de theatrale zin, wel puur werke lijkheidsgetrouw, ook dank zij een verhelderende eerlijke humor. Een groep gymnasiasten in Wedekinds „Voorjaarsontwaken" bij Olobe. Daarop is deze voorstelling geba seerd en dat maakt haar zo verras send goed. De manier van spelen zou je bijna mlnlaturistlsch kunnen noe men. Elke figuur, waar even langer de aandacht op valt. wordt in mi miek en gebaren, in stemgebruik, in pauzes, heel nauwkeurig, heel pre cies, maar zeer ingehouden uitge beeld, telkens ook in de verhouding met een ander. Theu Baermans en Hans Hoes als de twee vrienden, bij voorbeeld, Jennifer Williams en Mart Gevers als dochter en moeder, Theu Boermans en Liesbeth Anders als zoon en moeder, Liesbeth Anders en Lo van Hensbergen als een ouder paar met tegenovergestelde opvat tingen, een glasheldere scène. Dit wordt ondersteund door een ver bluffend eenvoudig toneelbeeld: een driehoekige ruimte, bepaald door twee withouten schuttingen, met in hun raakpunt een straatlantaarn. El ke schutting kan uitgeklapt worden en laat dan een simpel maar goed aangeduid burgerlijk milieu zien. In de eerste scenes spelen fietsen een speelse rol. Vermeldenswaard is nog een aante- Van een verslaggever AMSTERDAM De Westdultse Justitie heeft de voormalige advo caat van Ulrike Meinhof, dr. Klaus Croissant, verboden dit weekeinde in Amsterdam aanwezig te zijn bij de eerste werkbijeenkomst van de onlangs opgerichte „internationale commissie van onderzoek naar de dood van Ulrike Meinhof'. Croissant had relspapleren aange vraagd voor zijn trip naar Amster dam, maar deze werden hem gewei gerd op grond van vluchtgevaar. jCroissant, die enige tijd geleden te gen een borgsom van 80.000 gulden werd vrijgelaten, moet namelijk te- "recht staan wegens steun aan de *Rote Armee Fraktion", beter be kend als de Baader-Meinhofgroep. De Westdultse Justitie eiste onlangs levenslange gevangenisstraffen te gen drie leden van deze groep, te weten Andreas Baader, Guthrun Ensslin en Jan Karl Raspe. Ulrike Meinhof had gelijk met hen terecht moeten staan. Over de oorzaak van haar dood be staat onzekerheid. De Westdultse justitie spreekt van zelfmoord. Het internationale comité ter verdedi ging van politieke gevangenen twij felt aan die lezing. CAIRO (DPA, Reuter) De Li bische leider, kolonel Khaddaffi wil een ontmoeting onder vier ogen met de Egyptische president Anwar Sa- <lat hebben. Voorts heeft Khaddaffi alle in Libië aangehouden Egypte- naren op vrije voet laten stellen. -Khaddaffi maakt dit alles bekend in een vraaggesprek met het Egyp tische weekblad Roes el Joessef. In het vraaggesprek laat Khaddaffi duidelijk weten dat hij in het ge- v sprek met Sadat alle moeilijkheden tussen Egypte en Libië wil oplossen zonder voorwaarden vooraf. Khad- daffi liet verder weten, dat hij zijn regering opdracht heeft gegeven om voedsel aan te bieden aan de Egyp- tische troepen langs de grens met Libië. Deze troepenlegeringen wer den onlangs versterkt na een reeks van bomaanslagen in Egypte, waar van Sadat beweerde dat zij het werk zijn van Libische agenten. i Ondertussen is gisteren bekendge maakt dat - de Egyptische vice- premier en minister van buiten landse zaken, Ismail Fachmy, mor gen in de Bulgaarse hoofdstad een „belangrijke" ontmoeting met zijn Russische collega Andrei Gromyko zal hebben. Fachmy zal voorts met zijn Bulgaar- f. se ambtenoot van gedachten wisse- len over de crisis in het Midden- jf. Oosten en over bilaterale kwesties. Hij zal ook door het Bulgaarse staatshoofd, Todor Zjivkow, worden ontvangen. BONN (DPA) In Bonn wordt ver wacht dat minister van defensie Ge- org Leber vandaag het ontslag zal aankondigen van de opperbevelheb ber van de Westdultse luchtmacht en diens plaatsvervanger. Opperbevelhebber Generaal Walther Krupinski en generaal Karl-Heinz Franke, zijn in opspraak gekomen doordat zij een omstreden optreden van een vroegere onderge schikte met hun autoriteit hadden „gedekt". De voormalige luftwaffe-kolonel Hans-Ulrich Rudel had in een kazer ne van het Westduitse leger deelge nomen aan een bijeenkomst met gezelligheidskarakter, een zogehe ten „traditionstreffen". Rudel is na de oorlog actief geweest bij de wer ving van leden voor enkele extreem rechtse organisaties. Generaal Franke zei dat Rudel net zo goed kon zijn teruggekeerd op de politie ke dwalingen zijns weegs als „voor malige linkse extremisten en com munisten, die vroeger in de Sowjet- Unie gezeten hebben, zoals SPD- fractieleider Herbert Wehner". Kru pinski viel Franke daarin bij. Minister Leber heeft de zaak tot op de bodem uitgezocht, ondermeer door enkele journalisten te horen die bij het gesprek met de twee genraals aanwezig waren. Van een verslaggever UTRECHT De Rooie Vrouwen in de PvdA willen als de socialisten in het volgende kabinet weer van dë partij zijn een minister voor vrou wenzaken. Tijdens het in Utrecht gehouden congres kwamen de Rooie Vrouwen verder tot de conclusie dat „een andere arbeidsverdeling en werktijdverkorting absolute voor waarden zijn voor een grotere in vloed van vrouwen". Ien van de Heuvel, voorzitter van de PvdA waarschuwde er voor dat als de Rooie Vrouwen zich los zouden maken van de partij-, zij de PvdA en zichzelf grote schade zouden toe brengen. „De vrouwen moeten hun horzel-functie in de PvdA blijven behouden". UTRECHT zaterdag zijn de contracten getekend waardoor de tot het failliete Nederhorst-concem behorende bedrijf Ten Cate in Hee renveen en de Holkfrieka-groep met steun van de Noordelijke Ontwikke lingsmaatschappij (NOM) definitief als zelfstandige bedrijven zullen voortbestaan. Dit heeft de heer R. F. van Heusden, presldent^directeur van de Verenigde Bedrijven Neder horst verklaard. Van een verslaggever ROTTERDAM Het sleepschip van Smit internati onale „Smit Salvor" en zijn bemanning zijn door de Cu baanse autoriteiten vrijgela ten. Het vaartuig is onderweg naar Curacao en vaart via Kingston, Jamaica, waar een vertegenwoordiger van het sleep- en bergingsbedrijf in Rotterdam aan boord zal gaan. Sinds 10 oktober werden het schip en de bemanning door Cuba vastgehouden, omdat het zonder toestemming de territoriale wateren van dit land was binnengevaren om een schip in nood te hulp te komen. Het lag in de haven Isabella de Sagna in afwach ting van een berechting. De bemanning maakt het goed. Het sleepbedrijf heeft een boe te van 35.000 gulden betaald. Van een verslaggever UTRECHT Hoewel er op dit ogenblik geen redenen zijn andere criteria aan te leggen bij het consta teren van de dood dan die welke de Gezondheidsraad in 1974 heeft ge publiceerd moet misschien worden nagegaan of de periode waarin een volledig uitvallen van de hersen functie moet worden vastgesteld niet kan worden teruggebracht van zes tot twee uur. Tot deze „persoon lijke mening" komt prof. dr W. Storm van Leeuwen, die indertijd voorzitter was van de commissie doodscriteria van de ge zondheidsraad, in het jongste num mer van het Tijdschrift voor Ge neeskunde. De commissie waarvan de heer Storm van Leeuwen destijds voor zitter was hield zich met de proble men rond doodscriteria bezig in ver band met de opkomst van de or gaantransplantaties. De ge zondheidsraad kwam in 1974 tot de conclusie dat de ontwikkeling van nieuwe technieken tot andere op vattingen en normen zou kunnen leiden. Professor Storm van Leeu wen is dit laatste thans nagegaan. Volgens hem leidt het in acht nemen van de termijn van zes uur als doodscriterium niet vaak tot verlies van donororganen, maar kost het wel erg veel moeite en inspanning om ze. en dat geldt vooral voor nie ren, al die tijd in redelijke functie te houden. Zelf heeft hij bij donors nooit enig herstel van de hersen functie waargenomen als er na het constateren van de hersendood meer dan een half uur was verlopen. „Het nog eens vijf en een half uur registreren van de hersendood komt alle betrokkenen medisch gezien als zinloos voor." Daarom wil professor Storm van Leeuwen een periode van. twee uur in overweging geven. Voedingsbonden FNV: UTRECHT De Voedingsbonden FNV verlangen het ontslag van di rectie en bestuur van de Neder landse Heidemaatschappij. Dit, om dat de directie al Jaren een wanstal tig beleid voert en de handarbeiders op een ongehoorde wijze discrimi neert ten opzichte van hoger ge schoolden. De voedingsbonden schrijven dit in hun blad „Bondig". Voor de ruim drieduizend werkne mers met een weekloon is nauwe lijks van een beleid sprake. In hun arbeidsvoorwaarden worden zij sterk achtergesteld bij de rest van het personeel. Velen hebben onvol doende rechtszekerheid doordat de Heidemaatschappij op grote schaal met losse dienstverbanden werkt, aldus „Bondig". Zo kan het gebeu ren, dat werknemers voor jaren aan een gemeente worden „uitgeleend", zonder dat deze mensen ook maar een vast dienstverband wordt aan geboden. Een van deze „leenman nen" vierde op die wijze kortgeleden zijn vijfentwintigjarig Jubileum bij een gemeente, zo stelt „Bondig" sar castisch vast. De heer Th. J. van Dijk, lid van de raad van bestuur van de Heide maatschappij, zei desgevraagd, dat de aantijgingen „te onzinnig zijn om veel commentaar aan te besteden". Van achterstelling in de ar beidsvoorwaarden kan volgens hem niet worden gesproken. „Stelselma tig worden niet functionele verschil len in behandeling tussen weeklo- ners en maandsalarianten geëlimi neerd", aldus de heer Van Dijk. De Kon. Nederlandse Heide maatschappij is een grote vereni ging waarvan onder meer gemeente besturen en grondbezitters lid zijn. De vereniging is eigenaresse van een naamloze vennootschap genaamd Heidemij Beheer. Deze op haar beurt heeft weer een groot aantal dochtermaatschappijen. AMSTERDAM De uitwijzing van Harm Dost kan nog geruime tijd op zich laten wachten. Het ministerie van Buitenlandse Zaken schrijft dit aan mr R. B. Hartkamp, één van Dosts advocaten. Nederland heeft afgelopen dinsdag de Westduitse autoriteiten officieel gevraagd om de uitwijzing van Dost. Mr Hartkamp vertelde vrijdag avond in Amsterdam tijdens een manifestatie ten gunste van Dost. dat sommige van diens in de gevan genis te Düsseldorp aan Neder landse vrienden geschreven brieven worden achtergehouden. Dat zou gebeuren op last van de rechtbank in Kleef, die deze brieven beschouwt als een „verstoring van de orde" in de gevangenis, waar Dost verblijft. Volgens mr Hartkamp schrijft Dost in zijn brieven tamelijk kritisch over de Westdultse politie en Justitie. kening in het programma, waarin de vraag gesteld wordt, of de zogenaam de seksuele emancipatie ons zoveel verder gebracht heeft: is zij niet een teken van inhoudsloze betrek kingen? door Hans W. Ledeboer AMSTERDAM In de schei kundeles duid Je „water" aan met „H20" en zoals dan ook te verwachten heeft het nieuwe ballet, dat Job Sanders maakte voor het Scapino Ballet en dat zondagmiddag ln de Stadsschouwburg ln première ging alles te maken met water. De „bron" van al die nattigheid ls een ln Amsterdam gehouden congres van The International Water Supply Association. On derwerp van dit congres hoe kan het anders de water voorziening. En eveneens zoals te verwachten als tegenwicht tegen de wel eens wat erg droge scheikundelessen op school heeft Job Sanders zijn bal let ln de genoeglijke sfeer van de humor gebracht. Eigenlijk is er een beetje „totaal toneel": er wordt niet alleen gedanst, maar ook ge-acteerd en er wordt zelfs gesproken, al zijn veel van de teksten waarmee allerlei scènes aan elkaar worden gepraat, niet de sterkste punten. Soms zijn ze wat erg didactlsch-verklarend, wat alweer de aandacht vestigt op het feit. dat enkele van die verklarende uiteenzettingen nodig zijn om wat gebrak aan de handellngs- en danshelderheld toe te dekken. Voor de rest ls „Hatweeoh" een aller- genoeglijst bont allerlei met de nodi ge vaart en verve en met ook heel mooi danswerk, zoals een duet van Grada Peskens en Robert Craset en een puntig klassiek-academisch di vertimento van waterlelies, een gaaf gedanst stukje corps-de-ballet. De overgang van dit divertimento naar „Watergate" ls verrassend, daar ga Je echt even voor zitten. Inmiddels heeft Job Sanders wat luchtig de draak gestoken met geëxalteerdheden, zoals de wat hef tige godsdienstbeleving van sommi ge Amerikaanse sekten. Zwakker ls de Indiaanse regendans, de vuur- en brandweerdans ls ronduit een vondst, net als het slot, als het hele ensemble onder een reusachtige douche wordt schoongespoeld. Ver rassend is verder het uitgebreide dans-vocabularium waarvan Job Sanders gebruik maakt: klassiek- academisch, enige jazz-ballet- beweglngen, modernere technieken. En er zit heel wat virtuositeit ln, wat misschien aan velen van het Jeugdi ge publiek waarop Scapino Im mers helemaal ls gericht zal ontgaan. De muziek ls een collage van allerlei bekende melodieën, van klassieke en populalr-klassleke tot luchtlgheidjes toe. En natuurlijk kreeg „Watergate" de onsterfelijk geworden „NOS- deun" mee. Die muzlek-collage ls van Roel Polak, die ook zorgde voor de teksten en de regie. „Hatweeoh" ls opgenomen ln het landelijke cir cuit van schoolvoorstellingen. Ver der komt het zondagmiddag 21 no vember ln de Rotterdamse Schouw burg. kunnen van maandag lot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 16.00-20.00 uur. GEBOREN: Kim dochter van Marius en Sonneke de Gaay Fortman-Droste. Ministry of Agriculture and Fisheries P.O. Box N. 3028, Nassau, Bahamas. Nassau, 30 oktober 1976. GETROUWD: F. J. Dun em. pred. van Hummelo M. S. van der Hout wed. van F. J. W. Juch „De Vossenplaats", Hummelo. Heden nam de Here tot Zich onze innig geliefde, zorgzame Man en Vader Jan Geerts op de leeftijd van 48 jaar. Hij is in geloof heenge gaan. Jesaja 40 29. Hij geeft de moede kracht en de machteloze vermeerdert Hij sterkte. H. F. Geerts-Riezebos Adri en Jogé Annette Hans Jelle Emmen, 28 oktober 1976, Wendeling 96. Vader is opgebaard in het rouwcentrum „de Wolfsbergen", Weerdin- gerstraat 150 te Emmen Condoleantiebezoek maandag 1 november van 19.00-20.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 2 november; aanvang rouwdienst om 13.30 uur de aula van bovenge noemd centrum, waarna de begrafenis zal plaatshebben. Geen bit Want door genade zijt gij behouden, door het geloof, en dat niet uit uzelf; het is een gave van God; Efeze 2 8. Door God Thuis gehaald Zijn kind. onze lieve zorgzame dappere Moeder, onze lieve Oma, Zus ter, Schoonzuster en Tante Pieternella Baan-van den Berg weduwe van Teunis Baan, op de leeftijd van 74 jaar. P. Baan G. M. Baan-Tol C. den Otter-Baan J. den Otter L. Baan D. Baan R. Baan-van der Laan M. S. Baan J. Baan C. Baan-van 't Hof T. Baan M. Baan-Visser S. van der Stoel-Baan G. van der Stoel P. C. Baan Kleinkinderen, achterkleinkind en verdere familie Barendrecht, 29 oktober 1976, Hoefslag 44. Gelegenheid tot condoleren aan huis, maandag avond van 19.30-20.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 2 novem ber te Barendrecht plm. 15.00 uur. Vooraf zal een dienst van woord en gebed gehouden worden in de aula, welke aanvangt 14.30 uur. Psalm 277 berijmd Na een geduldig gedragen ziekte overleed toch nog onverwacht mijn innig geliefde Man, onze lieve, zeer zorgzame Vader en Opa, Zoon, Schoon zoon, Broer. Zwager en Oom Willem Pieter Schaap op de leeftijd van 56 jaar. Mede namens verdere familie: F. P. Schaap-Plugge Scheveningen, 30 oktober 1976. Pinkstraat 667. Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren in rouwcentrum Scheveningen 't Statenhuys, Statenlaan 78. 's avonds van 7.008.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden woensdag 3 november om 11.00 uur in de aula van de Algeme ne Begraafplaats aan de Kerkhoflaan, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben. Vertrek vanaf 't Statenhuys om 10.30 uur. „God heeft ons geen kalme reis beloofd, maar wel ,een behouden aankomst." Na een moedig gedragen strijd heeft God bij Zich thuisgehaald mijn dochter, onze zuster en tante Janny Veeninga op de leeftijd van 44 jaar. Heiloo, 31 oktober 1976 Uit aller naam: H. Veeninga-Pranger Heiloo, Vierakkers 13. Geroepen tot Nieuw Leven Aagje Meijer-van Heerde geboren 8-10-1927, in volle Vrede gestorven 29-10- 1976. Emmeloord: Jantien, Paul en kleine Ilse Menzo Ingrid Carl Sc hm ale Vollenhove: J. van Heerde-Dragt E. van Heerde B. A. van Heerde-Kuiper J. B. van Heerde G. van Heerde-Mast Emmeloord: M. Meijer A. C. Meijer-Weijs Utrecht: B. Mudde-Meijer Emmeloord, 29 oktober 1976. Donaustraat 19. Kerkdienst op woensdag 3 november om 13.30 uur in „De Ontmoeting" te Emmeloord (Europalaan), waarna graflegging op de Alg. Begraafplaats. Gelegenheid voor condoleance in de aula. Vervuld met diepe droefheid, delen wij u mede dat het de Heere behaagde, toch nog onverwacht van ons weg te nemen, mijn lieve, zorgzame Man en onze lieve Vader en Grootvader Dammis de Geus echtgenoot van Maria Hout, op de leeftijd van 61 jaar. Hoek van Holland: M. de Geus W. F. L. de Geus-Schaapman Ingrid, Saskia en Robert-Jan Schiedam: D. P. de Geus J. M. A. de Geus-de Jong Karen en Yvette Zoe term eer: D. de Geus Th. M. L. de Geus-Matthijssen Strijen: J. de Leeuw W. P. de Leeuw-de Geus Claudia en Marieke Rotterdam: P. M. de Geus G. T. Zwanink Pascal Schiedam, 30 oktober 1976. Dieselstraat 76 (Daltonflat) Liever geen bezoek aan huis. - Geen bloemen. Vader is opgebaard in de rouwkamer van de Coöp. Vereniging v. Uitvaartverzorging U.A., Heemraadssingel 278 bij de Nieuwe Binnenweg te Rotterdam. Gelegenheid tot condoleren: dinsdag avond van 19.00-19.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 3 no vember a.s. op de Algemene Begraafplaats, in gang Laan van Spieringshoek te Schiedam, circa 14.00 uur. Tevoren wordt in de kapel van de begraafplaats om 13.30 uur een korte rouwdienst gehouden o.l.v. Ds. M. C. Baart, hervormd predi kant te Schiedam. Vertrek van de rouwkamer om 13.00 uur. RECTIFICATIE Higrbij delen wij u mede dat de teraardebestelling van Mevrouw Ilona Polyak wegens familie-omstandigheden niet maandag 1 november maar dinsdag 2 november zal plaatsvinden. De rouwdienst zal dan aanvangen om 14.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats te Landsmeer. Vertrek van huis ca. 13.45 uur.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 7