Onder de nieuwe kabine klopt het oude,vertrouwde hart U kent Tefal van't koken. Maar lefal maakt ook steeds meer voor *t handige huishouden. Trouw r X/- h 'n gezonde traktatie! inelkneral SANAL een jongeman/vrouw Algemene Bank Nederland nv Algemene Bank Nederland N.V. VJfrukri aüe&i verpleegkundigen f&PoSlhm Kies het zekere voor het onzekere... kies MERCEDES-BENZ MEHACO WOENSDAG 27 OKTOBER 1976 TROUW/KWAR- De naam Tefal kent u van de pannen, van de Super Friteuse, van vele andere fijne kookapparaten. Maar langzamerhand verovert Tefal ook steeds terrein in het huishouden. Met goede ideeën, die werk makkelijker maken. En met een kwaliteit, die u een langdurig gebruik garandeen Zelfslijpend Mes Een ei van Columbus. Iedere keer wanneer het mes in de speciale kunststof houder wordt gestoken, slijpt het zichzelf vlijmscherp. Een onmisbaar kwaliteits-attnbuut Met wandbevestiging Adviesprijs f29,95. Bakvormen Verkrijgbaar in elke vorm, waann u ooit een cake, taart of koek wilt bakken Het baksel komt er altijd gaaf uit. dankzij anti-aanbaklaag. Met blanke of gezellig oranje PTFE buitenkant. Naadloos geperst. Adviesprijzen b.v. cakevorm va f 13.-. boterkoek/vlavorm v.a. 10,65. gebakvormpjes, set van 4/995 Folie-lasapparaat Uitgekiend idee, zo'n lasapparaat voor thuis En heus niet alleen voor bezitters van een diepvriezer. Ook voor het hermetisch verpakken van twaalfuurtjes, restjes en 1001 andere zaken een uitkomst. Incl. rol plastic folie. Adviesprijs/59,95. Wash Minute Handig voor al die" kleine tussendoorwasjes en zuinig met energie Ideaal als tweede machine bij gewone gezinnen, maar ook voor kamerbewoners (hij past in een gootsteenkastje). Gaat graag mee op vakantie naar weekendhuis of caravan. Leverbaar voor 1 en l'/2 kg droog wasgoed. KEMA keur Adviesprijs v.a f172.-. Gasaansteker Eindelijk de gasaansteker die het altijd doet. Piëzo-elektrische ontsteking zorgt voor jaren van feilloze werking. Moderne, fraaie vormgeving. Adviesprijs 121.25. DOGSANAL voor uw hond Sanal is een welkome aanvulltngop het dagelijks voedsel, bevat hoogwaardige gist en zit boordevol vitaminen, mineralen en kalk, die de konditie van uw hond of poes verbeteren. Sanal helpt tegen haaruitval, diverse huidaandoeningen., ingewandstoornissen en gebrek aan kalk. Bovendien als 'snoegje' 'n heerlijke traktatie Uw dieren zijn er dol op I Ga dus snel naar uw 3 dierenzaak of drogist en haal PROTESTANTS CHRISTELIJK OCHTENDBLAD met kommercieel en kreatief inzicht die in een dynamisch team. waar hard wordt gewerkt, wil meewerken om het medium te versterken; wij verkopen advertenties. Bel Peter op der Heijde en hij nodigt je graag uit voor een vnjblijvend sollicitatiegesprek. Tel. 020- 913456 toestel 711 Verlening handlichting De Kantonrechter te Go- rinchem verleent WILLEM de JONG, geboren te Noordeloos op 8 november 1957, wonende te Noorde loos, Laantje 4, handlich ting tot het uitoefenen van een timmermansbedrijf, welk bedrijf hij. als fir mant, tezamen met zijn va der, Hendrik de Jong. zal gaan uitoefenen, alsmede tot alle rechtshandelingen, welke daartoe vereist of wenselijk zijn. GEMEENTE BUNSCHOTEN PUBLIKATIE NR. 84 De burgemeester der ge meente Bunschoten maakt bekend dat de raad dezer gemeente in zijn vergade ring van 21 oktober 1976 heeft besloten dat een her ziening van het bestem mingsplan „Uitbreidings plan in Onderdelen Bunschoten" wordt voor bereid voor een gebied be grensd door de Veene- straat, de Nijkerkerweg. de Profielstraat, de Lasstraat. de Verlengde Oostsingel en de Paulus Potterstraat Het besluit met de daarbij be horende kaart ligt voor een ieder ter inzage op de afde ling algemene zaken der ge- meentesekretarie. Bunschoten, 27 oktober 1976 De burgemeester voornoemd, P. Kok. Lb. gevestigd te Amsterdam UITGIFTE van nominaal 100.000.000,- 9 pet. obligaties 1976 per 1982/1986 in de vorm van CF-slukken van 1000,- en K-stukken van 10 1000.- aan toonder. De koers van uitgifte zal op maandag 1 november 1976 vóór beurs worden bekend gemaakt en in de Officiële Prijscourant van die dag worden gepubliceerd. Ondergetekende bericht, dat zij de in schrijving op bovengenoemde obligaties openstelt op WOENSDAG 3 NOVEMBER 1976 van des voormiddags 9 uur tot des na middags 3 uur, bij haar kantoren, alsmede bij de kantoren van Bank Mees Hope NV en de Hollandsche Bank-Unie N.V. te Amsterdam, Rotterdam en 's-Gravenhage, voor zover aldaar gevestigd, op de voor waarden van het prospectus d.d. 26 ok tober 1976. Prospectussen en inschrijvingsbiljetten zijn bij de kantoren van inschrijving ver krijgbaar. Amsterdam, 26 oktober 1976. Na 30 jaren ervaring als jeugdlei der, maatschappelijk werker en orthopedagoog heb ik nu een zelfstandige praktijk als psychoterapeut Ds. J. Overduin Over de geestelijke volwassenheid Over het evangelische ideaal van de geestelij ke volwassenheid in Christus en de conse quenties daarvan voor het persoonlijk en ker kelijk leven. Een werk voor deze tijd, rijk aan inzichten en vol prakti sche levenswijsheid. 3e druk Paperback f 16,50 Verkrijgbaar in de voor de afdeling HARTBEWAKING, met enige ervaring op dit gebied. Wij willen graag aan verpleeg kundigen, die de aantekening Hartbewaking nog niet bezitten, de gelegenheid bieden op onze kosten de cursus te volgen. Inlichtingen worden gaarne ver- E strekt door het hoofd verpleging, e telefoon 070-90$700, toestel 629. li Sollicitaties richten aan de afdeling Personeelszaken, Fonteynenburghlaan 5 te Voorbi Troliope's zes Palhser- romans. in e«n bewerking van Michael Hardwick. m een •n _Oe Passers" vmdt u bijeen grandeur, romantiek, intnge, chantage en dramatiek m de boeiende «48 Wr Geb (23.50. peperback I17.50 In de boekhandel L J. Vtts WAGENWGEN Qua uiterlijk is er bij de nieuwe middelzware bedrijfswagens van Mercedes-Benz weinig bij het oude gebleven. De nieuwe kabine is echter geen modieuze verandering, maar een wezenlijk nieuw hoogtepunt in funktionelc vormgeving en konstruktie. Onveranderd is het oude, vertrouwde hart: De door en door, jaar in jaar uit beproefde, eigen 6 cilinder dieselmotor met 130 of 170 DIN pk, waarvan Mercedes-Benz er inmiddels al meer dan 650.000 heeft geproduceerd. En daarnaast heeft ook de van de V8 en V10 afgeleide 192 pk motor zijn waarde ruimschoots bewezen. In totaal staat Mercedes-Benz achter ruim 2 miljoen dieselmotoren. Geen enkele fabrikant kan op een dergelijke know-how bogen. Mercedes-Benz standaardiseert nu ook de onderdelen van haar nieuwe 12, 14 en 16 tons middelzware bedrijfswagens. Door de verregaande standaardisatie van alle vitale onderdelen en aggregaten zoals motoren, kabines, assen en versnellingsbakken, heeft Mercedes-Benz nu ook bij de nieuwe middelzware bedrijfswagens nodeloos wachten op onderdelen tot het absolute minimum beperkt. Hoe meer Mercedes-Benz bedrijfswagens men rijdt, hoe minder onderdelen men op voorraad hoeft te hebben. Het betekent ook dat reparaties sneller kunnen worden uitgevoerd. Bovendien houdt het in dat de onderdelen, en daardoor de bedrijfswagen als geheel, goedkoper kunnen worden gefabriceerd. Standaardisatie van de onderdelen (het "bouw doosprincipe") heeft aldus een drievoudig gunstig effekt op de uiteindelijke ton-kilometerprijs. Maar Mercedes-Benz heeft meer te bieden. Korte kabine, lange laadlengte, grote wendbaarheid. De verhouding tussen kabine- en laadlengte is zeer gunstig. Mercedes-Benz bedrijfswagens in de middenklasse zijn zeer wendbaar en vinden dus ook hun draai in binnensteden. Mercedes-Benz bedriifswagens ziin zuinig. Door een brandstofverbruik dat veelal aanzienlijk lager ligt dan dat van andere bedrijfswagens wordt een gunstige ton-kilometerprijs bereikt. Wat bii anderen extra's zi in, behoort bi j Mercedes-Benz tot de standaarduitrusting. Alle typen (bakwagens, kipper- of trekkerchassis) hebben hydraulische teleskoop- schokbrekers, torsiestaafstabilisatoren, een gesynchroniseerde versnellingsbak en stuurbekrachtiging standaard. Wie Mercedes-Benz koopt, koopt óók de Mercedes-Benz service. Met 2444 steunpunten biedt Mercedes-Benz u zonder enige twijfel het grootste service-net in Europa en Nederland. MEHACO en Mercedes-Benz, uw dubbele garantie. Voor kwaliteit, advies en service staat Nederlands grootste bedrijfswagen- importeur garant. MEHACO bedrijfswagens b.v. Postbus 2074, Utrecht. Telefoon (030) 43 19 22.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 16