En tóch en tóch.., Kinder-Ski-mode is bij GA tóch vooidéliger! FAMILIEBERICHTEN Inlichtingen over de aantrekkelijke advertentietarieven van TtOUW worden u gaarne verstrekt tel. advertentie-exploitatie 020-913456 toestel 743 WOENSDAG 27 OKTOBER 1976 TROUW/KWARTE EN! kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Daarom lof zij de Here, in wie ons heil bestaal. Hem die ons toe wou keren zijn liefelijk gelaat. Hij moge ons behoeden, elkander toegewijd, en schenke ons al 't goede nu en in eeuwigheid. Dankbaar en blij delen wij u mede, dat onze ouders, J. A. van de Peppel en R. van de Peppel-Deelstra op 8 november aanstaande 25 jaar getrouwd mogen zijn. Wij willen die dag met naaste familie en vrienden vieren. Op donderdag 18 november biedt de Kerkeraad van de Gereformeerde Kerk van Zeist hun een receptie aan in verband met het 25-jarig huwelijk en het 25-jarig ambtsjubileum van vader. Die receptie zal D.V. plaatsvinden in het Jeugdgebouw achter de Bergwegkerk, Bergweg 92a van 18.00-19.30 ,jiur. Elly en Hans Peter u Hans 1 Lidy u Ingrid Zeist, oktober 1978. Bergweg 92 7 november 1951 7 november 1978 Hand. 839b. Dankbaar en blij hopen onze Ouders en Grootouders P. C. Plug en M. H. Plug-Veger op 7 november a.s. hun 25-jarig huwelijksfeest te vieren Ede: Frans en Anneke Peter, Fransje en Diederik Oud-Beijerland: Rob en Lydia Robert-Jan en Erik-Jan Ede: Loes en Cor Gertje, Piet en Henk Rotterdam: Tom en Tine Patrick, Angelieke, Stefan en Sander Karin en Lieselotte Gelegenheid tot feliciteren op zaterdag 6 november a.s. van 18.30 tot 20 uur in restaurant „Statenhof", Ben- tinckplcin 1-4 te Rotterdam. Heden behaagde het de Heere, na een kortstondig ziekbed, uit ons midden weg te nemen mijn Innig geliefde Man, onze lieve Vader en Opa Adrlanus Boele echtgenoot van Fijtje Marijtje Eikelenboom, op de leeftijd van 73 jaar „De eenvoudigen wil God steeds gadeslaan Lopik: F. M. Boele-Eikelenboom C. Boele R. Boele-Schep Vinkeveen: J. Krulswijk-Boele A. C. Kruiswijk Lopik: C. Verweij-Boele P. O. Verweij Nieuwpoort: J. Boele C. Boele-van Krieken Polsbroek: A. Boele E. Boele-de Ridder Lopik: S. Boele H. Prins J. A. Boele en kleinkinderen Lopik, 25 oktober 1976. Wielsekade 68. Geen bloemen De begrafenis zal plaats hebben D. V. vrijdag 29 oktober 1976 op de algemene begraafplaats te Lopik des namiddags 1.00 uur. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in de Geref. Kerk te Lopik, aanvang van deze dienst om 12.00 uur. Mijn man, onze vader is thuis opgebaard, Wielse kade 68. Condoleantie bezoek thuis, 's avonds na 7.30 uur. Heden is onverwacht van ons heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader en grootvader mr Hendrik Christiaan Sauer in de leeftijd van 62 jaar. Officier in de orde van Oranje Nassau Hij was een oprecht levend mens. Amstelveen. 25 oktober 1976 Zonnestein 13 Amstelveen E E. M. Sauer-Tazelaar Middelburg A. J. Sauer E. J. M. van Hees Berkel en Rodenrijs P. J. J. Sauer H. A. E. Sauer-Bos Hendrik Christiaan Amsterdam Maud Sauer Jan Willem Hekkelman Derk Sauer Antonietta Pinkster De overledene ligt opgebaard in een der rouwka mers van de Coöperatie PC in de P.C. Hooftstraat 171-183, Amsterdam. Aldaar geen bezoek. De crematie zal plaats vinden te Driehuis- - Westerveld op vrijdag 29 oktober 1976 te 12.00 uur, waarna gelegenheid bestaat tot condoleren. Heden is onverwacht van ons heengegaan onze lieve broer mr Hendrik Christiaan Sauer officier in de Orde van Oranje Nassau, oud 62 Laren: A. Sauer A. C. Sauer-Hoeksema Groningen J. A. Sauer Amstelveen. A. A. J. van der Lecuw-Sauer J. R. van der Leeuw Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van mr H. C. Sauer voorzitter van de directie van de Stichting Sociaal Fonds Bouwnijverheid in de leeftijd van ruim 62 jaar. Bijna achttien jaren heeft hij met grote persoon lijke inzet en niet aflatende toewijding de belan gen van onze stichting en haar opdrachtgevende instellingen gediend. Zijn nagedachtenis zullen wij in hoge ere houden. Mede namens de besturen van het Be drijfspensioenfonds voor de Bouwnijverheid de Bedrijfsvereniging voor de Bouwnijver heid Het Vacantiefonds voor de Bouwnijverheid Het Risicofonds voor de Bouwnijverheid BESTUUR EN DIRECTIE VAN DE STICHTING SOCIAAL FONDS BOUW NIJVERHEID Amsterdam, 25 oktober 1976 Met ontsteltenis ontvingen wij het bericht van het plotseling overlijden van onze directeur en voor zitter van de Ondernemingsraad mr. H. C. Sauer Zijn optreden werd gekenmerkt door reële opvat tingen die waren gericht op constructief overleg. Namens het personeel van de Stichting Sociaal Fonds Bouwnijverheid Jan van der Weide, secretaris ondernemingsraad Amsterdam, 25 oktober 1976. Enige en algemene kennisgeving Op dinsdag 26 oktober 1976 is overleden, de heer Albert de Wit oud-employé van de fa. Sauer te Amsterdam in de ouderdom van 91 jaar. Gemeentelijke Dienst voor Bejaardenver zorging. Kramatweg 20 A. Amsterdam. Amsterdam. „Flevohuls", Kramatweg 20 A. De overledene verblijft in de rouwkamer van Gebr. de Haan. Frans Halsstraat 6 fbij de Stad houderskade) te Amsterdam, aldaar geen bezoek. De crematie zal plaatsvinden vrijdag 29 oktober te 12.20 uur in het crematorium op „Westgaarde", Ookmcerweg 275 (einde Osdorper Ban) te berei ken met bus 23. De Here nam tot Zich onze lieve Man, Vader en Opa Herman Hoftiezer in de gezegende leeftijd van 82 jaar. "Ik zeg tot den Here: „Afijn toevlucht en mijn vesting, mijn God, op wie ik vertrouw". (Psalm 91 2). Voorst: J. G. A. Hoftiezer-Luiten Aalten: Hanna en Jan Houwers Aalten: Johan en Riek Hoftiezer Californië: Jan Hoftiezer Sinderen: Willemlen en Theo Heezen Californië: Harmlen en Elso de Jong Aalten: Herman en Grada Hoftiezer Voorst: Gerry en Carel Seesink Vorden: Ada en Ab Schouten Aal ten: Henny en Johannes Luijmes Dinxperlo: Anny en Henk ter Haar en kleinkinderen Gendringen. 25 oktober 1976 Grensweg 4 De begrafenis zal plaatshebben op vrijdag 29 oktober a.s. op de begraafplaats „Berkenhove", Romienendiek 2a te Aalten. Vooraf wordt om 10.30 uur aldaar een rouwdienst gehouden. Degenen die de overledene de laatste eer willen bewijzen worden hierbij beleefd uitgenodigd. Gelegenheid tot condoleren vanaf 10 uur in het uitvaartcentrum. „Nooit kan 't geloof te veel verwachten...." Gez. 291 1 en 2. Heden nam de Here tot Zich na een moedig gedragen lijden onze geliefde man, vader, groot vader. broer en zwager Aart Vljfvlnkel op de leeftijd van 71 Jaar. Barendrecht: J. E. Vijfvinkel-van den Berg. P. Vijfvinkel G. Vijfvinkel-Zwaal Voorburg: P. H. Vaandrager-Vijfvinkel G. Vaandrager Oegstgeest: L. Vaandrager-Vijfvinkel B. Vaandrager Barendrecht: I. Vijfvinkel G. E. J. R. Vijfvinkel-Borst Barendrecht: E. P. Leenheer-Vijfvinkel T. Leenheer Noordwijk: A. Vijfvinkel kleinkinderen en verdere familie. Barendrecht. 26 oktober 1976 Dorpsstraat 98 Aan huis liever geen bezoek - geen bloemen Gelegenheid tot condoleren donderdagavond van 19.30-20.30 uur in de aula van de begraafplaats te Barendrecht. Schcldestraat De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 30 oktober te Barendrecht plm. 11.45 uur. Vooraf zal een dienst van woord en gebed gehouden worden in de aula. welke aan vangt 11.00 uur. Een skipak voor uw kinderen kan dit jaar wel eens véél voordeliger zijn dan u denkt C&A heeft n u een kollektie leuke skipakken die behagelijk ivarm zitten en heel goed tegen een stootje kunnen. Trouwens de wintermode van C&A is zó leuk, datje er thuis ook mg heel veel plezier aan kunt beleven. Wat 'tl geluk dat C&A 't allemaal véél voordeliger brengt. Met grote verslagenheid geven wij hierbij kennis van het overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerker en sympathieke kollega de Heer J. Koolhaas Ondanks zijn ernstige ziekte bezat hij een le vensblijheid en opgewektheid, die ons allen tot voorbeeld zal strekken. Onze gedachten en innige deelneming gaan uit naar de diepbedroefde familie. Direktie en kollega's Starintex B.V. Voor uw blijk van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man. onze vader en opa Jacob Griffioen betuigen wij onze hartelijke dank. A. Griffioen-Rijlaarsdam en kinderen Hilversum, oktober 1976. Loosdrechtseweg 169. Wij danken u hartelijk voor de belangstelling en het medeleven, ondervonden tijdens de ziekte en bij het overlijden van mijn man en onze vader Abraham de Wit Groningen, oktober 1976 J. C. Kapteynlaan 4» Mede namens de kin deren. M. de Wit-Buist. Vervolg van de Familie- Berfc. ten op pag.12

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 10