In welke auto onder de 11 mille krijgt u standaard een achterruitverwarming, automatische rolgordels, mistachterlicht, alarmknipper- licht, ruitewissers met twee snelheden en electrische ruitesproeiers? Simca 1100. 9 modellen tussen zo'nllen 14 mille. FAMILIEBERICHTEN VRIJDAG 22 OKTOBER 1976 TROUW/KWART kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00*19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-9134S6. Op zondagavond Is dit alleen.mogelijk van 18.00-20.00 uur. Want gij zijt gestorven en uw leven is met Christus verborgen »n God. Col. 3.3 Op 31 oktober a.s. zijn onze ouders Sjoerd Laansma en Leny Laansma-Schut 25 jaar getrouwd. j Samen met God zijn zij steeds hun weg gegaan en dit heeft ons allen vreugde gebracht. Voor deze rijke zegen danken wij. hun kinderen, onze hemelse Vader Heiloo, oktober 1976 Termijen 112 Marleen Christien Klaas In familiekring wordt de trouwdag feestelijk herdacht. Op vrijdag 28 oktober D.V. zullen onze lieve Ouders en Grootouders Teun Bouterse Jannle Bouterse-de Waard 40 jaar getrouwd zijn. Wij vinden het een groot voorrecht dit met elkaar te mogen vieren. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen: Capelle a'd IJssel: Ellen en Chris Jeroen. Mirjam. Joost Maassluis: Jaap en Fenneken Annelies. Martine Horsham. Engeland: Lida en Rene- Rachel. Matthijs Rotterdam: Debora Haamstede. Oosterscheldelaan 15. Hetzij dat wij leven, hetzij dat wij sterven, wij zijn van de Heere. Voor ons onverwacht, doch op Gods tijd, werd plotseling uit ons midden weggenomen onze innig geliefde Vrouw, Moeder en Oma Jantje Kamman-Biersteker op de leeftijd van 69 jaar. Amsterdam J. Kamman Nieuw Vennep, W. G. Meijer-Kamman J. A. G. Meijer Amsterdam, G. J. Messtnk-Kamman G. Messink Canada B. C. Advocaat-Kamman J. F. Advocaat en kleinkinderen Amsterdam. 21 oktober 1976 Hugo de Vrieslaan 69* Thuis geen bezoek. Geen Bloemen. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek maandag avond van 8.30-9.30 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B. u.a. Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 26 okto ber om 11 uur op de Nieuwe Oosterbegraafplaats aan de Kruislaan. Vertrek van huis om 10.40. Vandaag 19 oktober 1976 is onze lieve Moeder en Oma gestorven. Johanna Bosch-Meijer De Heere heeft ons veel in haar gegeven. Hij heeft haar tot Zich genomen Zijn Haam zij geprezen. Ton van der Griendt Betty van der Griendt-Bosch Elsje Bart Ernst Berends Anneke Berends-Bosch Hanneke Jeannette Martin Betty LIEVER GEEN BEZOEK Op zaterdag 23 oktober om 11.30 uur zal m „de Ark" Rembrandtlaan te Maassluis een dienst van Woord en Gebed worden gehouden. Daarna zal om 12.15 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats aan de Willem de Zwijgerlaan Na afloop is er eventueel gelegenheid elkaar te ontmoeten en gezamenlijk een broodmaaltijd te gebruiken in gebouw „de Sluis", G. A. Bredero- laan 49. Maassluis. Uit de diepe schemer van haar laatste le vensmaanden. heeft God tot Zich genomen onze lieve Moeder en Oma Maria Margaretha Visser sinds 31 oktober 1961 weduwe van Willem Dirksen, geboren te Leeuwarden 21 augustus 1894, overleden te Hardenberg 20 oktober 1976. Nieuwleusen (Ov.): M. C. Dirksen Arnhem: J. E. Dirksen-Tigchelaar en kinderen Hardenberg'Heemse Clara Feyoenahcem 20 oktober, 1976 Corr. adres: M. C. Dirksen, J. Ph. Backxlaan 77b, Nieuwleusen (Ov.) De begrafenis zal plaatsvinden maandag 25 okto ber a.s. om 14.00 uur op de begraafplaats ..Rust oord" te Nijmegen, voorafgegaan door een rouw dienst Degene die de overledene de laatste eer wenst te bewijzen, wordt om 13.45 uur m de aula van de begraafplaats „Rustoord", Postweg 60, verwacht Bedroefd om zijn heengaan geven wij u kennis dat God tot Zich heeft genomen onze innig gelief de Vader en Grootvader Willem Gerrit Jansen van Doorn Weduwnaar van Geertruida Paulina Baerends, op de leeftijd van 80 jaar. Doodewaard: A. Jansen van Doorn M. J. C. Jansen- van Doorn-van der Beek Doodewaard: G. Willemsen-Jansen van Doorn J. Willemsen Eist: M. J. van Lingen-Jansen van Doorn H. J. van Lingen Wageningen: E. van der Zwaag-Jansen van Doorn K. van der Zwaag Doodewaard: W. G. Jansen van Doorn Doodewaard: G. P. Jansen van Doorn G. A. Jansen van Doorn-de Witte Herveld: M. C. van Woudenberg-Jansen van Doorn H. van Woudenberg en kleinkinderen. Doodewaard, 21 oktober 1976 Kalkestraat 51 De teraardebestelling zal plaatshebben D.V. maandag 25.oktober a.s. om 1 uur op de algemene begraafplaats te Doodewaard. Gelegenheid tot condoleren zaterdagavond a.s. van 7 tot 8 uur de aula. gelegen op de be graafplaats bij de Kalkestraat. Johannes 21 17b En hij zeide tot Hem. Here Gij weet alles. Gij weet dat ik U liefheb. Na veel lijden door God Thuis gehaald, onze lieve, zorgzame Vader en Opa, Broer, Zwager en Oom Jacob van Dorp weduwnaar van Pleuntje van den Berg in de leeftijd van 81 jaar. Beverwijk: T. Beykirch-van Dorp J. Beykirch Maassluis: L. .Weltevrede-van Dorp W. Weltevrede G. J. van Dorp W. van Dorp-van Dijk Schaesberg: P. van Dorp W. J. van Dorp-Ommert Rockanje: J. van Dorp W. C. van Dorp-Prins en kleinkinderen. Maassluis, 20 oktober 1976 Richard Hollaan 105 (De Schutsluis) Correspondentie-adres: Prinses Julianalaan 4 Gelegenheid tot condoleren zaterdag 23 oktober a.s. in de aula van De Schutsluis, van 19.00 tot 20.00 uur; aldaar zal maandag 25 oktober een dienst van Woord en Gebed gehouden worden, aanvang 15.00 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden. Heden is onverwacht, maar voorbereid door het geloof waaruit hij leefde, door God thuis gehaald, mijn innig geliefde Man, onze lieve zorgzame Vader en Opa Albert Jan Schuitema op de leeftijd van 64 jaar. Winschoten. 20 oktober 1976 Stationsweg 31 Rust mijn ziel. uw God is Koning. Heel de wereld zijn gebied. Alles wisselt op zijn wenken. Maar Hijzelf verandert niet. J. Schuitema-Hartzema Miny en Geuko Bosboom Harold Albert Jan Henk en Joke Schuitema Ilona Arjen Frouke en Jaap Bakker Hendrik Jan Tineke Adward Jan Schuitema Boukje en Herman Haan Janet Margreet Mijn man. onze vader en opa is opgebaard in één der rouwkamers van de Uitvaartver. „Alg. Be lang". Burg. Venemastraat 32. De begrafenis is bepaald op zaterdag 23 oktober a s. op de begraafplaats aan de Acacialaan. Zij, die met ons de rouwdienst willen bijwonen, worden verzocht om 9 30 uur aanwezig te zijn in gebouw „Irene" aan de Venne. De rouwdienst vangt aan om 9.45 uur. Het Vertrek is om 10.15 uur. Gelegenheid te condoleren na afloop van de be grafenis in gebouw „Irene" Liever geen bezoek _..n huis. Geen bloemen. Geen toespraken. Op Zijn tijd nam God tot Zich onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Geertje Dijkema geboren Pastoor op de leeftijd van bijna 86 jaar Het leven is mij Christus en het sterven gewin Ik verlang heen te gaan en met Christus te zijn. Filippenzen 1:21 en 23b Haaksbergen: Ververstraat 16 J. van Eerden-Dijkema G. J van Eerden Jan Willem Den Haag: Brasendaal 27 J. Groen-Dijkema J. G. Groen Jan Hendrik, Annelies en Marije Marjan en Hans Apeldoorn, 20 oktober 1976 Bejaardencentrum „Talma Elim", Wilhelmma- park 13. De begrafenis zal plaats hebben maandag 25 oktober om 13.00 uur op de algemene be graafplaats ..Heidehof' te Ugchelen, waarna gele genheid is tot condoléance in het rouwcentrum „Monuta Stichting". Derk Kamphuisweg 6 te Ugchelen (Apeldoorn). Wij nodigen u uit om 12.15 uur aanwezig te zijn in bovengenoemd rouwcentrum. or it c ut i let pral ste :zi] schi WcïKcrrr zzt. beerd De Simca 1100 is een uiterst complete auto met voorwielaandrijving en een extra achterdeur. Voor een prijs vanaf f 10.981,Om z'n gelijke te vinden zult u een poos moeten zoeken. En zelfs al vindt u "m. dan heeft u nog geen auto die rijdt als een Simca 1100 Want dat is weer een ervaring op zich. Elke Chrysler/Simca dealer zal het u graag laten ondervinden. Stap morgen bij hem binnen en vraag een proefrit in zo n complete Simca 1100 Er zijn 9 uitvoeringen, ieder met hun eigen aanvullingen op het standaardpakket. Prijs incl 18% BTW af importeur filn ;ost. grot lan vie frtol Voor informatie, proefritten of gewoon een goed gesprek over auto's bent u altijd welkom bij uw Chrysler/Simca dealer. En omdat er in Nederland meer dan 350 Chrysler/Simca dealers zijn gevestigd, is er altijd wel één in uw buurt. OIRNa fTTÜ Enige en algemene kennisgeving Op 17 oktober 1976 overleed te Aalten op de hoge leeftijd van 92 jaar, onze Vader, Grootvader en Overgrootvader J. M. Lultlngh Jr. weduwnaar van C. M. Mulder eerder weduwnaar van W. B. Werner In alle stilte hebben wij hem naast onze lieve Moeder gelegd. Hartelijk danken wij de staf, het personeel en medebewoners van Bejaardencentrum 't Hoge Veld. en in het bijzonder de Familie Smilda, voor alles wat zij de laatste maanden voor hem gedaan hebben. Fam. Nienaber - Luitingh Fam. Vermeulen - Luitingh Correspondentieadres: Haringvlietstraat 53 Amsterdam 1010 U alleen U loven wij In alle rust en volle verzekerdheid des geloofs is van ons heengegaan onze lieve Schoonzuster en Tante Johanna Meyer sinds 10 mei 1973 weduwe van M. J. Bosch Lethbridge Canada: A. Bosch-Harenberg Hengelo Ov H. Kmgmans J. W. Kingmans-ter Horst Alphen a/d Rijn: A. Bosch M. Veltman Dieren: L. W Bosch D. E Bosch Driebergen: J M Snijder-Bosch K. Snijder Neven en nichten Met droefheid namen wij kennis van het overlij den van ons Erelid, de heer E. Beintema drager van de gouden speld van de Koninklijke Bond van Christelijke Zang- en Oratoriumvereni gingen. Gedurende vele jaren was hij lid van onze muziek- commissie en bestuurslid van de afdeling Fries land. Zijn leven was een zingen voor God. Mogen zijn composities nog velen inspireren. Namens het Bestuur: H F. Brune, voorzitter. E. Roos, secretaris. 's-Gravenhage, 21 oktober 1976 Want uit genade zijt gij zalig gewor den door het geloof, en dat niet uit u, het u Gods gave: niet uit de werken, opdat niemand roeme. Epheze 2:8 eng. Heden heeft de Here thuisgehaald, na een moei lijk, maar geduldig gedragen lijden, mijn geliefde Man. onze Vader en Opa Engelbertus van der Sar op de leeftijd van bijna 70 jaar. Uit aller naam: G. van der Sar-Vis Nieuwkoop, 20 oktober 1976 Waterleliestraat 51 De rouwdienst wordt D.V. gehouden zaterdag 23 oktober om 12.30 uur in de Gereformeerde kerk te Nieuwkoop en geleid door ds. G. P. Nootenboom, waarna dc begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Nieuwkoop. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Gereformeerde kerk. Geen bloemen Heden nam de Here tot Zich onze geliefde 1 der. Grootmoeder en Overgrootmoeder Janna D. Put, weduwe van Egbert de Vries, zij mocht 98 jaar wordeiy Naast droefheid over haar heengaan, is er bij o ,'j dankbaarheid, dat zij zo lang bij ons mocht zi] n Haar lievelingslied was: Ge*. 291:1<$£ Velp: G. J. den Boer-de Vries J. E. den Boer Emmeloord: E. J. de Vries R. de Vries-de Leeuw Vaassen: W. E. van de Vis-de Vries W. van de Vis Kleinkinderen en achterkleinkinderen Arnhem, 20 oktober 1976 Gereformeerd bejaardencentrum „Presikhaif indsi Laan van Presikhaaf 7. Correspondentieadres: Boulevard 16, Velp. Liever geen bezoek ager .'or aats edge m. h kdo ordt left. eeds fron lent: fttoi uidij inos krnij De rouwdienst zal worden gehouden in het c?fcpar formeerd bejaarden centrum „Presikhaaf 9 jp Arnhem op maandag 25 oktober a s. om 11.30u lofdt waarna de teraarde bestelling zal plaatsvinder de algemene begraafplaats te Ermelo om CU 'et 13.30 uur. Part: "fob" Gelegenheid tot condoleren 15 minuten voorjlmei rouwdienst in het Gereformeerd bejaard centrum en na de teraardebestelling in de van de begraafplaats. VERVOLG FAM. BERICHTEN OP PAG.PS2I/ 'ordt dbj' loed kaar tie o. fder *onei

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 12