Gebreid goed,prijs goed. 79.- 27- Lampe PATRIMONIUM te Groningen EEN ECHTPAAR ALGEMENE BOND VAN AMBTENAREN DUBBEL„GEPAKT" Versterkt de ABVA, wordt lid. FAMILIEBERICHTEN DINSDAG 19 OKTOBER 1976 TROUW/KWARTET PS 12 Rl Tricot colpullover met ceintuur. Acryl. In diverse kleuren. Mt. S/M Corduroy broek in verschillende kleuren. Mt. 36 t/m 42. Tricot jurk met Tricot pullover met kleurgarnering. Acryl, kleurgarnering. Acryl, in zwart. Mt. 36 t/m 42. Diverse kleuren. Mt. M. STICHTING BEJAARDENZORG Voor het ontmoetingscentrum en het complex van 142 bejaardenwoningen, gelegen aan de Simon Vestdijklaan 10 te Groningen, vragen wij voor INDIENSTTREDING per 1 februari a.s. dat zal worden belast met het beheer van het Ontmoetingscentrum, het meewerken aan en sti muleren van de hierin te ontplooien aktiviteiten, het toezicht houden op schoonmaakwerkzaamhe- den en het gebruik van gemeenschappelijke ruim- ten. technische installaties enz.; het eventueel verzorgen van de huisvuilafvoer. Ook zal eerste hulp moeten worden geboden aan de bewoners der bejaardenwoningen. die via een oproepinstallatie een noodgeval kunnen melden. Het echtpaar zal goed met mensen moeten kun- nen omgaan en initiatieven kunnen ontwikkelen. Van de bij het ontmoetingscentrum aangebouwde dienstwoning (3 slaapkamers) zal gebruik dienen te worden gemaakt Salaris afhankelijk van bekwaamheden nader overeen te komen. Gegadigden van Prot. Christelijke Levensovertui- j ging dienen hun sollicitaties te richten aan boven- - genoemde stichting. Zwanestraat 1 te Groningen binnen 10 dagen na de verschijning van dit blad. Ds. J. Overduin Vfavkri aJkeen 4MATI Over de geestelijke volwassenheid Over het evangelische ideaal van de geestelij ke volwassenheid in Christus en de conse quenties daarvan voor het persoonlijk en ker kelijk leven. Een werk voor deze tijd. rijk aan inzichten en vol prakti sche levenswijsheid. 3e druk Paperback f 16.50 Verkrijgbaar in de boekhandel De overheid heeft als grootste werkgever honderdduizenden werknemers in dienst. Voorts heeft zij grote invloed op de positie van nog eens honderdduizenden in de sectoren Bejaardenzorg, Volksgezondheid en Welzijn. Op de rechtspositie van dit personeel is haar oog gevallen om uit de financiële problemen te komen. De ABVA verzet zich er tegen, dat het (semi-)overheidspersoneel wordt! Moeten werknemers in het vrije bedrijf de pas inhouden, dan zal het (semi-)overheidspersoneel dat in dezelfde mate doen. Wij gaan er niet mee akkoord, dat onze werkgever - de overheid - ons daarnaast nog eens extra bezuinigingen wil opleggen. Inlichtingen over de aantrekkelijke advertentietarieven van Trouw worden u gaarne verstrekt, tel. advertentie-exploitatie 020-913456 toestel 743 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Cornells Augustinus (Kas) Jannetje Struik- Smitskamp Guus Struik Bruchterveld, 17 oktober 1976 Broekdijk 2. Bezoek tussen 3 en 4 uur. Na een moedig gedragen lijden nam de Here op Zijn dag tot Zich in heerlijkheid onze geliefde Dochter, Zuster, Schoonzuster en Tante Josina Hooijmeijer op de leeftijd van 58 jaar. Slikkerveer: P. Hooijmeijer Vinkeveen: J. v.d. Horst-Hooijmeijer W. C. v.d. Horst Slikkerveer: C. Hooijmeijer Rotterdam: H. Hooijmeijer Rotterdam: A. Baas-Hooijmeijer E. Baas Slikkerveer: A. Hooijmeijer P. Hooijmeijer-de Ruiter Dordrecht: S. H. Kleingeld-Hooijmeijer J A Kleingeld Smithers (B.C.): A. A. v. Rietschoten-Hooijmeijer J. v. Rietschoten Slikkerveer: P. Hooijmeijer L. A. Hooijmeijer-Vermeulen Neven en Nichten Rotterdam. 17 oktober 1976 Stadhoudersplein 123 Correspondentie-adres: E. Baas, Prins Bernhardkade 34a, Rotterdam 3012. Geen bloemen De overledene ligt opgebaard in de kapel van ziekenhuis „Eudokia", Bergsingel 215. Gelegen heid tot rouwbezoek aldaar woensdag 20 oktober van 19.00-20.00 uur. De begrafenis is bepaald op donderdag 21 oktober om 1330 uur op de algemene begraafplaats „Crodswijk" te Rotterdam. Vooraf zal een samenkomst worden gehouden in de kapel van ziekenhuis „Eudokia", welkes aan vangt om 12.30 uur. Na de begrafenis zal er nog gelegenheid tot condo leren zijn in de kapel op de begraafplaats. Het bestuur, direktie en alle medewerkers van het ziekenhuis Eudokia te Rotterdam, delen mede dat na een jaar te zijn ziek geweest is heengegaan onze Zuster Jo Hooijmeijer hoofd-verpleegkundige bijna 30 jaar heeft zij haar zorg, toewijding en ijver gegeven voor haar zieke en gezonde naaste. Zij zal ons daarin tot een voorbeeld blijven. Rotterdam, 17 oktober 1976. Heden nam God tot Zich onze lieve Vader Groot- en Overgrootvader Jan Huizinga sinds 14-4-1954 weduwnaar van Martje Noordhoff op de leeftijd van 80 jaar. Baflo, 17 oktober 1976. Woerden: L. Huizinga F. Huizinga-Meima Leens: S. Huizinga D. Huizinga-Broeils Nijverdal: J. Huizinga. T. Huizinga-Arkema Monster: P. Drewes-Huizinga. L. Drewes. Utrecht: J. Huizinga L. Huizinga-Bonjernoor klein- en achterkleinkinderen. Donderdag 21 oktober 1976 zal er om 13.30 uur een rouwdienst worden gehouden in „Concordia" te Baflo aansluitend de teraarde bestelling op de algemene begraafplaats te,Baflo. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in „Concordia". Correspondentieadres: R. Ritzemastraat 16, Leens. „De Heer is mijn herder, mij ontbreekt niets" Psalm 23 Na een langdurig en zeer moedig gedragen lijden, is uit ons midden heengegaan onze geliefde en zorgzame Vrouw, Moeder en Oma Cornelia Jitske Faber Echtgenote van Ariën Knibbe, 59 jaar oud. A. Knibbe, Utrecht Arend en Hetty, Rotterdam Gerard en Elly. Eindhoven Engelbert en Carla, Utrecht Ronnie en Annemie, Canne Hans. Utrecht Ariën. Amstelveen Engel. Utrecht en kleinkinderen Utrecht, 17 oktober 1976 Niftarlakeplantsoen 2 De overledene is opgebaard in de rouwkamer. Schoolstraat 12. Gelegenheid tot condoleren al daar woensdag van 20.00-21.00 uur. Thuis liever geen bezoek. De teraardebestelling zal plaatsheb ben donderdag 21 oktober om 14.00 uur op de begraafplaats „Den en Rust", Frans Halslaan te Bilthoven. Voor ons onverwacht, doch op Gods tijd, werd uit ons midden weggenomen, onze innig geliefde Broer, Zwager, Vriend en Oom Hendrik Wiegman op de leeftijd van 67 jaar. Hebr. 4 10 Ter Apel: J. Wiegman A. Wiegman-Hensums Assen: H. Wiegman G. Wiegman-Van de Valk Renkum: J. Speelman-Wiegman W. L. Speelman Assen: J. Wiegman Wageningen: N. H. Visser neven en nichten. Heelsum, 16 oktober 1976 Carel Beukershof 36-1. Corr.-adres: Hicksweg 20, Renkum. Thuis geen bezoek. De rouwdienst zal worden gehouden op donder dag 21 oktober a.s. om 13.30 uur in de Ned. Herv. Kerk te Heelsum, waarna de teraardebestelling plaatsvindt op de bijzondere begraafplaats aldaar. U wordt verzocht om 13.15 uur aanwezig te zijnir, de kerk. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid oir de familie te condoleren in zaal „Rehoboth", Ko- ninginnelaan 25, Heelsum. Vlaardingen, 17 oktober 1976. Bejaardencentrum „De Wetering". Claudius Civilislaan 40. „Ja, Ik heb u lief gehad met eeuwige liefde, daarom heb Ik u getrokken in goedertie renheid". Jeremia 31:3 Heden ontsliep in haar Heer en Heiland, onze lieve zuster, schoonzuster, tante en vriendin Carolina Cornelia Kuypers oud 90 jaar. Nunspeet: J. M. Zwiers-Kuypers R. Zwiers Alblasserdam: C. Kuypers-van Dam Schiedam: L. Kuypers-Groeneveld neven, nichten en vriendinnen. Geen bloemen. Voorafgaande aan de begrafenis zal een dienst worden gehouden in de aula van „De Wetering op woensdag 20 oktober a.s. om 2.30 uur n.m. 0 3.30 uur n.m. zal de begrafenis plaatsvinden opi Algemene Begraafplaats „Emaus" te Vlaa dingen. Gelegenheid tot condoleren na afloop van begrafenis. Correspondentie-adres: R. Zwiers, Vlierweg 41, Nunspeet. Met droefheid geven wij kennis dat op de leeftijo van 78 jaar plotseling van ons is heengegaan, mijn lieve en zorgzame man, onze lieve vader en groot vader. WILLEM VAN DER WAAL. „Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren". Rom. 14:8. Soest: E. K. C. Van der Waal-Bruyel. Reeuwijk: K. J. E. Van Klaveren-van der WaaL W. G. van Klaveren. Alfred en Ewald. Nijmegen: W. J. J. van der Waal. M. R. K. van der Waal-Monsjou. Elsbeth, Machteld, Willem Matthijs. Soest, 15 oktober 1976. Nassaulaan 13. De rouwdienst zal worden gehouden op woensdag 20 oktober a.s., te 11.15 uur, in de Oude Kerk aan de Torenstraat te Soest, waarna de teraardebe stelling zal plaatsvinden op de algemene be graafplaats aan de Veldweg te Soest. Na afloop van de teraardebestelling is er gelegen heid tot condoleren in de aula van de be graafplaats. Jezus, mijn Verlosser leej Gezang 26 Heden overleed in volle overgave aan haar Hert na een langdurig, geduldig gedragen lijden, mijl innig geliefde Vrouw, onze lieve, zorgzame Moe der. Behuwd- en Grootmoeder Nelletje Huisman echtgenote van M. E. van Kampen op de leeftijd van 56 jaar. Rhoon. M. E. van Kampen Hardinxveld-Giessendam. C. P van Kampen C. M. H. van Kampen-van Ooijen Danielle Nel let je- Hoogvliet. P. C. van Kampen P. van Eysdcn Rotterdam. E. N. Kerkhof-van Kampen A. Kerkhof Rhoon. N. H. van Kampen A. van Kampen-van Driel Greta Rhoon. 18 oktober 1976. Esscndijk 3. Geen bezoek aan huis Geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer va» het Ikazia ziekenhuis te Rotterdam. Gelegenheid lot rouwbezoek aldaar woensdag avond van 7.15 tot 7 45 uur De rouwdienst zal D.V. worden gehouden donder dag 21 oktober a s. om 1.30 uur in de Maranath» kerk aan de Kleidijk 2 te Rhoon. waarna d* begrafenis zal plaatshebben op de algemene be graafplaats te Rhoon. Vertrek vanaf de kerk om 2.00 uur. Na afloop van de begrafenisplechtigheid is in Maranathakerk gelegenheid de familie te conde leren.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 16