O kok psycholoog/ orthopedagoog «mé# Gemeente Rotterdam BUM, operatieverpleegkuodigep operatie assistenten In het Zonnehuis wordt dagelijks bewezen, dat fysiotherapie onmisbaar is. hoofd van de afdeling fysiotherapie fysiotherapeuten (s) HEEREMA MARINE CONTRACTORS VERPLEGER OP ZEE "Bejaardenzorg" hoofd huishouding bejaardentehuis HUIZE HEIMERSTEIN HOOFDLEID(ST)ER Leerling ziekenverzorgenden verpleegkundigen koördinerende hoofden psychiatrisch B)% ziekenhuis "vogelenzang" te bennebroek (n.h.) Mfcacafurcs imlc gediplomeerde ziekenverzorgenden is een dynamisch en expansief offshore bedrijf met als werkterrein de Noordzee. Door uitbreiding van onze vloot, hebben wij op korte termijn plaatsingsmogelijkheden op onze werkschepen voor: Hij zal naast eerste-hulpverlening, ook verantwoordelijk zijn voor de scheepsadministratie. Wij bieden een goed salaris met uitstekende secundaire arbeidsvoor waarden en een gunstige verlofregeling; na drie weken offshore volgt een week verlof. Sollicitaties betreffende bovengenoemde functies te richten aan: Heerema Marine Contractors, c/o Heerema International n.v. Postbus 67, Essen 2190, België. iwiiiir""-1-1 zelfstandig werkend „RONSSEHOF" Bejaardencentrum uitgaande van de Interkerkelijke Stichting Bejaardenwerk - Gouda Ons moderne bejaardencentrum biedt woon- en leefruimte aan 196 bewoners. In ons team voor de keuken is plaats voor een In bezit van dipl. 8.G.P. en bijvoorkeur met dieet-ervaring. Het gaat om een enthousiast actief persoon, die in onze ploeg past, zich helemaal wil inzetten en bereid is éénmaal per twee weken weekend-dienst te verrichten. Leeftijd ca. 22-26 jaar. Indiensttreding zo spoedig mogelijk. Schriftelijke sollicitaties aan de Direktie,Ronsseweg138, Gouda, inlichtingen telefonisch onder nr. 01820-18077. CHRISTELIJK CENTRUM VOOR GEESTESZWAKKEN Apeldoornseweg 60, Wekerom (gem. Ede). De Hartenberg een centrum voor de begeleiding en verzorging van 360 zwakzinnigen zou in contact willen komen met geïnteresseerden voor de functie van (mnl. of vrl.) Zijn/haar werkzaamheden als lid van één van de twee multi-disciplin3ir samengestelde behandelingsteams zullen voornamelijk liggen op de volgende gebieden: het verrichten van diagnostisch onderzoek het als teamlid meedenken bij het zoeken naar de meest juiste aanpak voor iedere pupil het mee-opstellen en begeleiden van gedragsprogramma's het meedenken over de organisatorische zaken in vooral het eigen team. Gedacht wordt aan iemand met ervaring op het gebied van de zwakzinnigenzorg, die zich in teamverband wil inzetten voor de pupil. Christelijke levensovertuiging gewenst. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mevrouw M. R. Berkhof, psychologe, telefoon (08382) 441, toestel 326. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de directie. Postbus 75, Ede. Binnenkort komt in ons ziekenhuis de funktie vrij van hoofd polikliniek Op de polikliniek is ook de Eerste hulp en een afspraakbureau voor de spreek uren van specialisten gevestigd. Het hoofd polikliniek is o.a. belast met de dageli|kse leiding en begeleiding van de medewerkers op de polikliniek, heeft de zorg voor administratieve werkzaamheden en is mede-verant woordelijk voor werving en selektie. Voor deze funktie zijn organisatorisch inzicht, goede kontaktuele eigenschappen en leidinggevende kapaciteiten onontbeerlijk. Inlichtingen worden graag verstrekt door de verpleegkundig direktrice, zr. A.E. J. Knottenbelt en door het huidige hoofd. zr. J.A.T. Dieduksman, telefoon (03404)28422. Wilt u uw schriftelijke sollicitaties richten aan het hoofd personeelszaken? (Prof. Lorentzlaan 76 te Zeist) De Prot. Chr. Stichting Haarlemmermeer heeft een interessante vakature (100 bewoners) De vrouw die deze functie op zich kan nemen weet uit ervaring waar het bij de organisatie en leiding van een huishoudelijke dienst op aan komt. Zij heeft bij voorkeur een huishoudkundige opleiding voltooid en kan goed met personeel en bewoners omgaan. Het bejaardentehuis "Westerkim" is gelegen in Nieuw Vennep, een groeiende landelijke gemeente met rechtstreekse verbindingen naar Haarlem. Leiden, Amsterdam en Utrecht. Bemiddeling t:j woonruimte wordt verleend. Salaris, arbeidsvoorwaarden enz. volgens de CAU voor bejaardeninstellin gen. Sollicitaties gaarne zenden aan het bestuur van de stichting, Kruislaan 54, Hoofddorp. Inlichtingen over de vakature kunnen telefonisch worden gevraagd aan de direktrice, mevr. N.T. den Boer, tel. 02526-2100. Fysiotherapie heeft op een somatisch patiënt niet alleen fysiek een positieve invloed, maar ook psychisch. Daarmee worden wij in ons verpleeghuis met 290 bedden (waarvan 90 voor psychogeratrie) dagelijks geconfronteerd. Daarom ook beschikken wij over de meest moderne apparatuur en hulpmiddelen. Maar helaas is er nog steeds een schrijnend tekort aan fysiotherapeuten. Toch hebben wij die hard en hard nodig. Wij zoeken met spoed een die zo mogelijk een ruime verpleeghuiservaring bezit. belangstelling heeft voor de geriatrische patiënt, in teamverband wil en kan werken met artsen, verpleegkundigen en anderen, een bijdrage kan leveren aan de opleiding van leerling ziekenverzorgenden, kortom in staat is de leiding te geven aan onze moderne afdeling. Verder zoeken wij tenminste nog één of twee die het hoofd van de afdeling op alle mogelijke wijzen terzijde kunnen staan. Aangezien u door uw werkzaamheden vaak in nauw kontakt met onze bewoners staat, is het noodzakelijk dat u instemt met de doelstelling van onze vereniging. Misschien wilt u, alvorens te solliciteren, eens vrijblijvend een kijkje op onze omvangrijke afdeling fysiotherapie komen nemen. Het waarnemend hoofd is gaarne bereid u de afdeling te laten zien. Belt u haar dan voor een afspraak (020'- 458351, toestel 239). Uw brief is welkom bij de geneesheer-direkteur J.H.W. den Drijver. o;i Si- vol Sa' Sc tehuis waar geestelijk gehandicapten worden verzorgd, is wegens reorganisatie een vakature ontstaan voor een nieuw te vormen unit. In verband hiermee zoeken wij een die in het bezit is van het diploma verpleging Z, leeftijd 28-40 jaar. Ervaring in leidinggevende funktie is vereist. Salaris naar opleiding en ervaring. Sollicitaties kunnen gericht worden aan de direktie van tiet tehuis, Cuneraweg 12 te Rhenen, tel. 08376-3841. DR. J.N.VOORHOE VE HUIS UTRECHT Voor de per 16 februari 1977 aanvangende oplei dingscursus tot ziekenverzorgende kunnen in ons verpleeghuis nog geplaatst worden enige De cursus bestaat uit een préklinische periode van 3 maanden en duurt daarna nog 21 maanden, waarbij de leerling reeds dagelijks op de verpleeg- afdelingen in ons huis werkzaam is. Gegadigden dienen tenminste 17 jaar en 7 maan den oud te zijn en één van onderstaande diploma's te bezitten: L.H N O T, I.N.A.S.. M.A.V.O.-3/4 en L.E.A.O.-4. Geïnteresseerden kunnen hun schriftelijke sollicita tie richten tot de adjunct-directrice van het dr. J. N. Voorhoevehuis. van Heuven Goedhartlaan 3, Utrecht. „LICHT FN KRACHT" en „PORT NATAL" Nederlands Hervormd Psychiatrisch Centrum ASSEN Od de verzorgingsafdelingen van ons centrum zijn tu'e vacatures voor Vereist wordt het Staadsdiploma Ziekenverpleging B en/of A. Geïnteresseerden kunnen zich voor verdere infor matie wenden tot de verpleegkundig adjunct-direc trice (tel.. 05920-21777, toestel 2202). Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken, Dennenweg 9 te Assen. De Verplegingsdienst van ons ziekenhuis, bestaande uit 12 paviljoens, is verdeeld in 4 funktieblokken. Voor 2 daarvan zoeken wij op korte termijn Hun taakinhoud zal zich m.n. richten op: het ziekenhuis als totaliteit; middels participatie in plan ning en beleid, het funktieblok; via deel name aan overlegsituaties en samenwerkingsverban den op multidisciplinair ge bied, de paviljoens; waar. door goede inzet van personeel en middelen, mede gestreefd dient te worden naar een op timale patiëntenzorg. Voor deze management-funk- ties zien wij als vereisten: diploma's Ziekenverpleging A en B, Hogere Opleiding, zo mogelijk ervaring in een soortgelijke funktie. Aanstelling kan geschieden in de rang van hoofdverpleegkun dige A. Een eengezinswoning is aan wezig. Voor inlichtingen kunt u tele fonisch kontakt opnemen met de verpleegkundig adjunkt- direkteur Zr. Buré. Sollicitaties te richten aan de adjunkt-direk- teur Personeelszaken, Rijks straatweg 113, Bennebroek. telefoon (02502) 77 41 UITGAANDE VAN DE VERENIGING TOT CHRIS TELIJKE VERZORGING VAN GEESTES- EN ZENUWZIEKEN In verband met het in-bedrijf-stellen van de zesde operatiekamer kunnen op korte termijn geplaatst worden Ook verpleegkundigen die zich willen specialiseren op genoemd terrein kunnen solliciteren. Voor nadere informatie omtrent deze funkties kunt u zich wenden tot de verpleegkundig direkteur, de heer P. Meylis, telefoon 070-264141. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken, Postbus 2900, Bronovolaan 5, Den Haag. onder vermelding van de letters VO. Gemeentelijke Verpleeginrichtingen: Rotterdam vraagt voor dc verpleeginrichtingen aan de Aristotelesstraat en aan de Veenweg Het salaris loopt tot f 1.925,- per maand (excl. toelage 1976), afhankelijk van reeds opgedane ervaring. Verder zijn van kracht de bij de overheid gebruikelijke rechtspositie regelingen. Voor onregelmatige diensten is er een gunstige vergoedingsregeling. De inrichting aan de Aristotelesstraat (beddcnkapaciteit 170) is gelegen in de woonwijk Lombardijcn met uitstekende verbindingen naar dc verschillende stadswijken. De inrichting aan de Veenweg (beddcnkapaciteit 145) is gelegen aan de rand van het Kralingse Bos bij een halte van buslijn 36 (Rotterdam C.S.-Alexanderstad). In beide inrichtingen worden psychisch gestoorde bejaarden verpleegd. De direktrice. zr. J. Braamse, zal belangstellenden gaarne voor een gesprek ontvangen, waarbij alle gelegenheid is de inrichting te bezichtigen, zodat een inzicht kan worden verkregen in dc te verrichten taken. Hiertoe kan schriftelijk dan wel telefonisch, Aristotelesstraat 15. tel. OIO-I985II of Veenweg 33, tel. 010-201011. van maandag t/m vrijdag tussen 9.00 en 17.00 uur kontakt met haar worden opge-

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 24