SANAL 398Thrillers in de Bibliotheek. L n FAMILIEBERICHTEN DEHEERH.GEERLING DE HEER W.J. RIJKSEN; Vfovkri ake&n, -mati Méekendje wegwezen gezellig hoor! BON 'n gezonde traktatie! I in elft geval HIHII lllll IK NEEM EEN JAARABONNEMENT. Lees toch watje lekker vindt -ZATERDAG 16 OKTOBER 1976 TROUW/KWARTET iTI kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Geboren: Mirjam Mathilde Anke G. J. van Butselaar M van Butselaar-Visser Michiel en Lourien Butare (Rwanda) B.P. 333. 13 oktober 1976 Marianne C. A. de Leeuw en Th. D. H. Osinga Sneek. 16 oktober 1976. Van harte gefeliciteerd Bien en Hilbrand en nog heel veel gelukkige jaren wensen: Sietze, Rietje. Hilbrand en Reinder. Garmt, Gé. Hilbrand en Peter. Hilde. Jaap en Jacobientje Dinah en Michiel Reinder en Hanneke Baflo, 17 oktober 1976 Dank dan altijd God die met ons wil leven Die ons verblijdt En ons Zijn liefde geeft. Maandag 1 november a.s. hopen onze ouders Ries Roest en Dora Roest-van der Zwan de dag te herdenken dat zij 25 jaar geleden in het huwelijk traden. Wij zullen het leuk vinden u te ontmoeten op de receptie van 17.00-19 00 uur irr gebouw „Irene". Hoofdstraat 82. Leiderdorp, op 27 okt. Hun dankbare kinderen. Leiderdorp. 17 oktober 1976 Achthovenerweg 49 Op maandag 25 oktober D.V. hopen onze ouders H. L. Nap en M. Nap-Bos 25 jaar getrouwd te zijn. Wij zijn erg blij dit met hen te kunnen vieren. Jannie, Sjanie, Anneke, Heieen, Henk Kamerlk, Mijzijde 134 U kunt hen feliciteren vrijdag 22 oktober van 20 tot 21.30 uur in het Dorpshuis „De Schulenburch", Mijzijde F" Kamerik. 1926 1976 Op 20 oktober a.s. hopen onze ouders en grootouders Joh. Boot en E. Boot Blacquière de dag te gedenken dat zij 50 jaar getrouwd zijn. Met dankbaarheid aan God. die hen voor ons al deze jaren gespaard heeft, willen wij dit gouden feest vieren. 's-Gravenzande: Otto en Mieke Boot Joop. Ab Barendrecht: Dick en Arie de Boom Jenneke. Els en Kees. Aart, Joke. Paul Helmond: Ank en Teus van Steenis Ineke. Hans. Els Gouda: Koos en Ank Boot Jan-Jaap, Nelleke, Martin Alexanderstad: Wil en Cees van Steenis Machiel Jan, Linda. Rotterdam. 20 oktober 1976 Catharinastraat 17b pelegenheid tot gelukwensen op woensdag 20 oktober a.s. van 20.00 tot 21.00 uur in de Ontmoetingshal van de Verrijzeniskerk te Alexanderstad. Springerstraat 340. Op 26 oktober 1976 hopen we met onze ouders en grootouders Frits en Tjallie Slomp-ten Kate hun gouden huwelijksjubileum te vieren. Gelegenheid tot gelukwensen op zaterdag 23 oktober van 15.00 tot 17.00 uur in de gereformeerde Tabernakel Kerk, Prins Hendnkweg 6. Vaassen. Ann de Vries-Slomp (London. Canada) Jack de Vries. John Jansen en Joanne Jansen- de Vries; Fred. Marilyn en Edith de Vries. Jan Slomp (Rawalpindi. Pakistan) Iny Slomp-Mobach. Frits. Robert, Wilma en Caroline (Apeldoorn). Op deze manier willen wij een ieder hartelijk danken die het 50-jarig huwelijksfeest van onze ouders R. van Elderen en M. van Elderen-Roos tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt. Rijsenhout, 16 oktober 1976 In Jezus ontslapen onze Heit en Pake Jan IJjes Peerdstra op de leeftijd van 89 jaar. Ridder in de Orde van Oranje Nassau. Schiermonnikoog: Y. Peerdstra T. Peerdstra Ermelo: G. Peerdstra W. Peerdstra-Kuipers Schiermonnikoog: K. Soepboer-Peerdstra A. Soepboer Maassluis: B. Peerdstra H Peerdstra-Swart en kleinkinderen Schiermonnikoog. 14 oktober 1976 De begrafenis zal plaatshebben dinsdag 19 okto ber te Schiermonnikoog. De rouwdienst begint om half twee in de Geref. Kerk. Er vaart dinsdag 19 oktober 1976 een extra boot van Lauwersoog. Vertrek vandaar 11.30 uur. ..Wie in de schuilplaats des Aller- hoogsten is gezeten, verzacht in de scha duw des Almachtigen". Psalm 91 1 (onber.) Slechts 2 maanden na het overlijden van zijn lieve Vrouw en onze Moeder, heeft de Here plotseling tot Zich genomen onze geliefde Vader en Opa Pieter Johannes Stam weduwnaar van Pietje Hagendijk in de ouderdom van 71 jaar. Ontario (Can.): J. T. Stam H. Stam-Kiewit Reina en Jan Nelly en Bert Peter, Evelijn. Richard. Nico. Ronny Schiedam: M. Vink-Stam H. B Vink Mirjam en Peter Maassluis: E. J. van Waardenburg-Stam P. van Waardenburg Annet. Johan. Peter. Jaap Utrecht: N. Stam N. Stam-van der Gugten Elze, Walter, Rudolf. Colette, Marjo lein, Nicole. Oosterhout: N. Post-Stam W Post Wicky Ridderkerk: J. Apon-Stam J. Apon Caroline, Jan Paul Schiedam: A. Uittenbogaard-Stam C. Uittenbogaard Mar en Hans Maassluis. 14 oktober 1976. Corr. adres: P. van Waardenburg. Paulus Pot- terplein 25, Maassluis. De overledene ligt opgebaard in een der zalen van de gereformeerde Immanuelkerk, Lange Boone straat te Maassluis. Gelegenheid tot condoleren aldaar op maandaga vond 18 oktober 1976 van 19.30-20.30 uur. De rouwdienst zal worden geleid door de weleer waarde heer ds F. van den Bos,, in genoemd kerkgebouw op dinsdagavond 19 oktober 1976 om 14 uur. waarna de bijzetting zal plaats vinden op de algemene begraafplaats te Maassluis. Ps. 91:1 Wie in de schuilplaats des Allerhoogsten is geze ten, vernacht in de schaduw des Almachtigen. Op Zijn tijd nam de Heere heden, voor ons toch vrij onverwacht, in de volle Zekerheid des geloofs, tot onze diepe droefheid uit ons midden weg. mijn geliefde Man. onze zorgzame Vader, Schoonvader en Opa, Schoonzoon. Broer, Zwager en Oom Teunis 't Hoen echtgenoot van Alida Kievit, eerder gehuwd geweest met Jannetje Warnaar, op de leeftijd van ruim 58 jaar. Sleeuwijk: A. 't Hoen-Kievit Annette - Corine Vlaardingen: W. H. "t Hoen P. 't Hoen-van Vliet Sandra Delft J. N. 't Hoen E. M. 't Hoen-van der Kruk en verdere familie Sleeuwijk. 14 oktober 1976 Notenlaan 86 De rouwdienst zal gehouden worden D.V. dinsdag 19 oktober a.s. des nam. om 1.30 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats, Kerkeinde te Sleeu wijk. waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 2.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula. Geen bloemen. GEMEENTE WESTERB0RK De burgemeester van Wester- bork maakt ingevolge het be paalde in artikel 22 van de wet op de Ruimtelijke Ordening be kend. dat ter gemeentesecreta rie. afdeling Algemene Zaken, voor een ieder ter inzage is ge legd het besluit van de raad der gemeente Westerbork van 7 ok tober 1976, nr. 5. waarbij is ver klaard. dat voor de op bij ge noemd besluit behorende en als zodanig gewaarmerkte kaarten in rode kleur aangegeven ge bieden een bestemmingsplan wordt voorbereid. Deze gebieden betreffen de percelen Middenraai 64 te Nieuweroord, Balinge 123. Kla- teringerweg 9 te Zwiggelte. Grote Weg 6 te Orvelte. Dorps straat 3 te Orvelte. het perceel sectie C 681 te Orvelte en een perceel nabij de oostelijke par keerplaats te Orvelte. Westerbork. 12 oktober 1976. De burgemeester voornoemd. Lieve. Directeur; Adjunkt-directeur; zullen D.V. vrijdag 5 nov. a.s. afscheid nemen van de Chr. Mavo "De Klaphek" te Ede. Receptie vanaf 21uur in de aula van de school, Klaphekweg 16. Namens het Bestuur, De regelingscommissie. Ds. J. Overduin Over de geestelijke volwassenheid Heden nam God tot Zich mijn lieve, zorgzame vrouw en onze onvergetelijke moeder Cornelia Burggraaf Zij mocht 80 jaar worden „Ik heb de Here lang verwacht en Hij heeft Zich tot mij geneigd en mijn geroep gehoord". Psalm 40:2 Middelburg: G. Sturm Ruinen (Dr.): A. Sturm W. J. S. Sturm-Bakker Middelburg. 15 oktober 1976 Oude Koudekerkseweg 7. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Gasthuis te Middelburg. Rouwbezoek dage lijks van 17.30-18.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden dinsdag 19 oktober om 14.30 uur op de algemene be graafplaats te Middelburg. Vooraf wordt om 13.30 uur een rouwdienst gehou den in de bovenzaal van de Segeersstraatkerk te Middelburg. Over het evangelische ideaal van de geestelij ke volwassenheid in Christus en de conse quenties daarvan voor het persoonlijk en ker kelijk leven. Een werk voor deze tijd. rijk aan inzichten en vol prakti sche levenswijsheid. 3e druk Paperback f 16.50 Verkrijgbaar in de boekhandel Ingegaan in de vreugde van haar Heer, onze lieve Nicht en Vriendin A. Gratz - de Groot Haar trouw meeleven in de familiekring zullen wij missen. Amsterdam 15 oktober W Nolle J. Nolle-Kooy C. Nolle J. M. Hoekveld- Beekman Gezellig ja! Zo'n paar dagen er helemaal uit deze winter met die be kende land weekend trips van Perscombinatie Reizen. Vrijdag weg, maandag terug. Kost bijna geen vrije dagen. En voor de prijs hoef je 't ook niet te laten. Neem bij voorbeeld die 3-daagse trip naar Londen. Uit en thuis v a. 270.—. Dat is dan inclusief 'n fijn hotel. Of 'n exotisch lang weekend naar Istanbul. Dat regelen wij voor u voor f 540.— (5 dagen). Of (helemaal nieuw dit jaar) de Zuidduitse stad der Rococo. Munchen. Met de Lufthansa-lijndienst plus het comfortabele Penta-hotel bent u voor 356 gulden 4 dagen onder de pannen. Geen geld toch"» Trouwens, de Oosten rijkse hoofdstad Wenen blijft deze win ter ook niet achter. Sfeer en romantiek v?naf 438 gulden, hotel plus zo'n fijne KLM-vlucht. Auto huren in Wenen zon der hotel? Ook dat kan: voor 405 gul den kunt u gaan en staan waar u wilt. Nog verder naar het oosten bren gen wi| u naar Praag (4 dagen v.a. 398) en Budapest (v.a. 425.—). beide bestemmingen vliegt u aan per KLM-lijndienst. Meer zuidelijk (de warme winterzon) hebben wi| ook dit keer weer Rome (4 dagen v.a. f 393.—) en het zonne-ei- land Mallorca. Dat is een 5-daagse reis naar de voortreffelijke appartementen Granada aan de beschutte baai van f anta Ponsa. Prijs v.a. 259.—. Ook weer zeer voordelig dus! En tenslotte van onze vtiegarran- gementen de vertrouwde bestemming Jersey, het Engelse Kanaaleiland waar de warme golfstroom de winter buiten de deur houdt U kunt een keuze ma ken uit 3 5 of 8-daagse reizen Goed koopste prijs f 356 Tussendoor noemen wi| ook nog even Athene, een 8-daagse reis die u in de gelegenheid stelt de Griekse hoofdstad grondig te leren kennen U kunt óók in die week uw verblijf combineren met een klassie ke rondreis van 4 dagen En dan voor de liefhebbers n boot reis per Tor Line naar Gothenburg. Een fantastische relax, zo n reis. Al vanaf 150 gulden (mmitrip van 3 dagen) Geen geld. dus gewoon n keer doen' Lees over dit alles uitgebreider in ons kleurri|ke wmterprogramma 76/77. Gauw gratis bestellen (telefonisch) of door onderstaande bon in.te vullen PERSCOMBINATIE REIZEN, de specialist in korte vakanties!! BOEKINGEN INFORMATIES AMSTERDAM Wibaulstraat 131 telefoon 020-913456 Adres stuur mij gratis het wmterprogramma van Perscombinatie Reizen en Trouw/Kwartet Naam i i i Deze bon invullen, uitknippen en m a f open envelop zonder postzegel zenden 5 aan Perscombinatie Reizen. Antwoordnummer 2792 Amsterdam i i I Plaats m CATS AN AL voor uw poes t Sanal is een welkome aanvulling op het dagelijks voedsel, bevat hoogwaardige gist en zit c boordevol vitaminen, mineralen en kalk. die de c konditie van uw hond of poes verbeteren. SanaiLx helpt tegen haaruitval, diverse huidaandoeninget i t ingewandstoornissen en gebrek aan kalk Bovendien als "snoepje" 'n heerlijke traktatie, c Uw dieren zijn er dol opGa dus snel naar uvhll' t dierenzaak of drogist en haal fi KUNST-, ANTIEK- EN INBOEDELVEILING DINSDAG 7 DECEMBER o.m. komen voor JUWELEN EN GOUDEN SIERADEN ANTIEK EN MODERN ZILVERWERK Oude, romantische en moderne schilderijen aquarellen, tekeningen en prenten in r Perzische kleden Antieke wapens en ethnografica ANTIEK EN MODERN MEUBILAIR Kristal, porselein en aardewerk Koper, tin. brons en curiosa Oude effecten, postzegels en boeken gelegenheid tot bijvoeging uiterlijk t/m 10 november De geïllustreerde catalogus is in bewerking Het spaart U en mij moeite en kosten. Wilt U mijn: X) maand/kwartaal-abonnemert peromzetten In een jaarabonnement X) ik haalde door wat niet van toepassing was Naam:.... Adres: Plaats: Handtekening. Datum. Ik adresseer via een open envek) Trouw/Kwartet BV, antwoordnummer 2K Amsterdam. Aan allen, die op een of andere wijze van hun belangstel ling blijk gaven bij de viering van ons gouden huwe lijksfeest, betuigen wij onze zeer hartelijke dank. Het is een echt „gouden" feest geworden, waarvoor we de Here lof en eer toebrengen. Het was alles genade en nog eens genade. A. Bikker F. B. Bikker-Pellikaan Arnhemse Bovenweg 18 Nijenhove 61. ZEIST. Afwezig A. Brummelkamp arts. Haringvlietstraat 25, Amsterdam-Zuid. De praktijk wordt van 18 t/m 22 okt a.s. waargenomen door J. de Cler, arts. De Lairessestraat 52, Amsterdam-Zuid, tel. 734829, spreekuur van 10-11 uur. Publikatie aangeboden door dit blad, in samenwerking met de Stichting Ideële Reclame SIRE- 3 N.V. BANK VOOR NEDERLANDSCHE GEMEENTEN gevestigd Ie 's-Gravenhage emissie 97« 25-jarlge obligaties 1976 per 1987/2001 in stukken van nominaal 1000. naar keuze in CF- of K-obligaties. koers De koers van uitgifte zal uiterlijk woensdag 20 oktober 1976 voorbeurs worden bekendgemaakt en in de OHiciële Prijscourant van de Vereniging voor de Effectenhandel van die dag worden gepubliceerd. bedrag 100.000.000 Bij overlekening wordt het recht voorbehouden het bedrag van de lening te verhogen tot het totaal ingeschreven bedrag of minder, evenwel lot geen hoger bedrag dan 150.000.000. Na toewijzing kunnen desgewenst in de plaats van obligaties schuldregisler-inschrijvingen groot ten minste nominaal 50.000 worden verkregen. inschrijving lot vrijdag 22 oktober 1976 15 uur inschrijvings kantoren 's-Gravenhage. 15 oktober 1976 De kantoren in Amsterdam. Rotterdam. 's-Gravenhage. 's-Hertogenbosch en Utrecht voor zover daar gevestigd van: Amsterdam-Rotterdam Bank N.V. Algemene Bank Nederland N.V. Bank Mees Hope NV Hollandse Koopmansbank N.V. Plerson, Heldring Pierson N.V. N.V. Slavenburg's Bank Nederlandse Credietbank N.V. Nederlandsche Mlddenstandsbank N.V. F. van Lanschot Coöperatieve Centrale Raiffeisen-Boerenleenbank B.A. alsmede ten kantore van de vennootschap. Bij deze kantoren zijn het prospectus van deze lening, inschrijvingsbiljetten en in beperkte mate de statuten en het laatste jaarverslag verkrijgbaar. N.V. Bank voor Nederlandsche Gemeenten

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 16