Peek &Cloppenburg FAMILIEBERICHTEN Kaptino is voordeliger 020-9134 070-469445 OIO-115588 DONDERDAG 14 OKTOBER 1976 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alteen mogelijk van 18.00-20.00 uur. ..Hetzij dar wij leven, hetzij dat wij sterven. wij zijn van de Heere" tn zijn Heere en Heiland ontslapen mijn geliefde Man. onze trouwe Vader, onze onvergetelijke Grootvader en Overgrootvader, en mijn lieve Broer Gerrit Hendrik Hoijtink in de gezegende ouderdom van 82 jaar Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Alkmaar M. E. Hoijtink-Rijkers Marknesse: G. C. Gootjes-Hoijtink Heiloo: L. A. Hoijtink A. S. Hoijtink-v.d. Meulen Sheffield G. J. Hoijtink Th. E. J. Hoijtink-Kramer Leeuwarden: N. H. Spanninga-Hoijtink L. Spanninga Bergen (N-H): E. J. Hoijtink Lunteren: J. G. H. Hoijtink G. A. W. Hoijtink-Hol Alkmaar: B. Hoijtink D. Hoijtink-Koopmans P H. Hoekstra-Hoijtink F Hoekstra M. E. Ru iter-Hoi jtink A. Ruiter Th. Hoijtink klein- en achterkleinkinderen Alkmaar. 13 oktober 1976 Van Ostadelaan 4 Geen bloemen. Geen toespraken. De rouwdienst wordt gehouden D.V. op maandag 18 oktober om 14.00 uur in de Vrijheidskerk. Hobbemalaan, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om ongeveer 14.45 uur op de algeme ne begraafplaats te Alkmaar. Gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum van de Associatie Uitvaartverzorging. Westerweg 320, Alkmaar, zaterdagavond van 7 00 tot 7.30 uur én na afloop van de teraardebestelling in de aula op de begraafplaats. Op 13 oktober 1976 is van ons heengegaan mijn lieve Man. onze lieve Vader. Oom. Grootvader en Broer Leendert de Graaf geboren 8 augustus 1886 te Bodegraven, in leven direkteur van de Alphensche Bank N. V., Ridder in de Orde van Oranje Nassau, ereburger van de gemeente Alphen aan den Rijn Alphen aan den Rijn: Rebecca de Graaf-van Gelder Kfar Masarijk (Israël): Theo en Esther de Graaf Ariel en Nili Oss: Joop en Onnie de Graaf David en Rivka Sittard: Ruth en Luc Stranders Daiel 's-Gravenhage. Mart en Joke Cohen Becky. Michèle. Marc en Paul Bodegraven en Leersum: broers en zusters Alphen aan den Rijn. Uranusstraat 206, serviceflat Driehoorne" In zijn jaren is hij voor velen een bron van genegenheid en inspiratie geweest. In zijn persoon verenigde hij de onbevangenheid van het kind met de wijsheid van een groot man; de zekerheid van het geloof in de onzichtbare dingen met het zoeken naar de antwoorden op de vragen van de eeuwigheid. Met koning David zei hij aan het einde van zijn leven: ..En nu. wat verwacht ik. Here? Mijn hoop die is op U." Psalm 39:8 Gelegenheid tot condoleren vrijdag 15 okto ber. "s avonds van 7 tot 8 uur in de rouwka mer van serviceflat „Driehoorne", ingang Sterrenlaan. Er zal een dienst worden gehouden zater dag 16 oktober, 's morgens om 9.30 uur in gebouw „Nabij" aan het Lauraplein te Alphen aan den Rijn. Daarna vindt de teraardebestelling plaats om 11 uur op de Oosterbegraafplaats te Alphen aan den Rijn. Na de teraardebestelling is er eveneens gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Met droefheid geven wij u kennis dat heden is overleden onze zorgzame vader en grootvader Gerard Gabriel Groenewegen weduwnaar van Maaike Luiten op de leeftijd van 81 jaar. Krimpen aan den IJssel: G. G. Groenewegen C. Groenewegen-Brakel Capelle aan den IJssel S. Harms-Groenewegen H. E. Harms Zierikzee A. Groenewegen T. W. M Groenewegen-van Rijn en kleinkinderen Rotterdam, 13 oktober 1976 Corr.-adres Noorderstraat 76 Krimpen aan den IJssel Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van 7.30 tot 8 uur in de rouwkamer aan de Voorschoter laan 51 en na afloop van de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. De rouwdienst wordt gehouden zaterdag 16 okto ber om 10 uur in de kapel op de begraafplaats ..Oud-Kralingen". Krahngseweg 334, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Vertrek vanaf de rouwkamer circa 9.30 uur. Op Uw heil wacht ik, o Heer In Frankrijk is op 5 oktober onverwacht van ons heengegaan, mijn geliefde man, onze zorgzame vader en grootvader, mijn broer, onze oom Gerrit Herman Luyendijk op de gezegende leeftijd van 74 jaar Wij zijn dankbaar voor het vele dat hij voor ons betekende Veere: G. G. Luyendijk-van der Wal Hendrik Ido Ambacht: M. J. Tonsbeek-Luyendijk C. H T. Tonsbeek Michiel. Maarten Zevenhuizen (Z.H.): L. J. Katus-Luyendijk J. Katus Serjóska. Susanne Baarlo (L): M. A. de Jong-Luyendijk Tj. de Jong Herbert. Karijn. Allard Monster: H. A Halprin-Luyendijk M. R. Halprin Paultje Sassenheim T. A. Drayer-Luyendijk neven en nichten Veere. 13 oktober 1976 De teraardebestelling heeft overeenkomstig de wens van de overledene Heden in stilte te Gapinge plaatsgevonden. Correspondentie-adres Seringenstraat 66. Monster „Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren". (Romeinen 14:8") God nam plotseling tot zich onze beste Broer, Zwager en Oom Willem Star echtgenoot van Maria van den Haak Hij was 71 jaar. Noordwijk: B. Star E. Star-Hoek Oegstgeest: E. van Delft-Star G. van Delft Rijnsburg: G. van Egmond-Star J. van Egmond Leiden: P. Star C. Star-de Cleer Rijnsburg: J. W. van den Eijkel-Star P van den Eijkel Rijnsburg: C. van Starkenburg-Star Rijnsburg: W. van Delft-Star C. van Delft Valkenburg (Z.H.): S. Star H. Star-van den Bosch Canada (B.C.): A. van Delft-Woudenberg Oegstgeest: J. Star M. Star-Mol Rijnsburg: Jac Star G- E. Star-van Voorbergen Oegstgeest G Star W. Star-Mol neven en nichten Rijnsburg. 11-10 "76. De Heer ts mijn Herder Na een kortstondige ziekte is in Jezus ontslapen onze lieve zorgzame Modder en Grootmoeder Elizabeth Jonker weduwe van Fijbe Johan Themmen op de leeftijd van 71 jaar. Hoogeveen, A. Bruning-Themmen Alphen a/d Rijn, M. Pieksma-Themmen P. Pieksma Dieren. J Themmen T. Themmen-Heerding Amsterdam. C. A. Bruinsma-Themmen W. F. Bruinsma en kleinkinderen. Amsterdam, 13 oktober 1976. Bernissestraat 53 I. Correspondentie-adres: J. Themmen. Imboslaan 108, Dieren. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 16 okto ber om 10.00 uur op de begraafplaats „Zorgvlied" Amsteldijk te Amsterdam. Na afloop van de begrafenis gelegenheid tot con doleren in de ontvangkamer van de be graafplaats. De Heer is mij tot hulp en sterkte. Heden nam God tot Zich onze lieve zorgzame Man. Vader. Opa. Broer. Zwager en Oom Gerrit Verhoeven echtgenoot van Wilhelmina de Jong. op de leeftijd van 69 jaar. W. Verhoeven-de Jong J. J. Verhoeven H. G. Verhoeven-van de Lang Gert-Jan en verdere familie Schiedam. 13 oktober 1976 Burg. Knappertlaan 175B Maandag 18 oktober a.s. wordt er te 1.45 uur n.m. een rouwdienst gehouden, geleid door de weleer waarde heer Ds. J. Nieuwsma in de Julianakerk, Burg. Knappertlaan 29 te Schiedam, waarna de bijzetting zal plaatsvinden te 2.30 uur n.m. in het familiegraf op de algemene begraafplaats te Schiedam. Liever geen bezoek - Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren na de bijzetting in de aula van de begraafplaats. Mijn genade is u genoeg 2 Cor. 12:9 Heden ontving ik bericht dat na een langdurig lijden, in de volle zekerheid des geloofs is overle den mijn Zoon. geliefde Echtgenoot van D Ri chardson en der kinderen Vader en Opa Arie Martinus Groen op de leeftijd van 59 jaar Londen. 12 oktober 1976 38. Manhead Green S E 15-3 QF Uit aller naam M. Groen-Letsch Corr. adres: M. Groen-Letsch. Om en Bij 30. Den Haag TROUW/KWARTET PS 16/RH 1f Zit gebreid. Bij B&C. „Rust mijn ziel, mijn God is koning" Heden nam God tot Zich voor ons onverwacht onze lieve Moeder, Behuwdmoeder, Grootmoeder en Overgrootmoeder Cornelia Cato Pijl weduwe van Filippus Bartholomeus van Velzen op de leeftijd van 81 jaar Nunspeet: T. van Velzen Amstelveen: C. B. van Geijtenbeek-van Velzen A C. van Geijtenbeek Nieuw Lekkerland: A. M. E. Schippers-van Velzen M W. L. Schippers klein- en achterkleinkinderen Utrecht. 13 oktober 1976 Rauwenhofflaan 88 Correspondentieadres: Meander 577, Amstelveen Maandag 18 oktober a.s. z al er om 13 uur een rouwdienst worden gehouden in het uitvaartcen trum „Den Hoogenkamp" aan de Keppelseweg 40 te Doetinchem. Aansluitend volgt de teraardebestelling op de algemene begraafplaats aan de Loolaan te Doe tinchem. Na afloop van de teraardebestelling is er gelegen heid tot condolere^ in het uitvaartcentrum. Heden overleed in de ouderdom van 87 jaar onze moeder, behuwdmoeder. grootmoeder en over grootmoeder. Christina Oorbeek weduwe van Jan Groot Amsterdam, H. Groot-de Graaf Kaapstad P. Groot M. Groot-Knaap Kaapstad. J. C. Groot G. Groot-Schopping kleinkinderen en achterkleinkin deren Amsterdam. 12 oktober 1976 „Flevohuis" Kramatweg 22 Correspondentie-adres: H. Groot-de Graaf Jisperveldstraat 467 Amsterdam-Nieuwendam Geen bezoek. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 15 oktober om 9.30 uur op de Nieuwe Oosterbegraafplaats aan de Kruislaan. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ontvangkamer van de be graafplaats. Heel plotseling werd uit onze kring weggenomen onze lieve Schoonzuster Bep Bouwes Bavinck van Ameijde Haar warme belangstelling voor ons en onze kin deren zullen wij zeer missen Doorn: H. A. Sillevis Smitt-B avinck Rotterdam: M. J. Bavinck-Sillevis Smitt Bussum: C. B Bavinck C. H. J Bavinck-van Bockel 11 oktober 1976 „Maar 't blij vooruitzicht dat mij streelt. ik zal ontwaakt Uw lof ontvouwen, U in gerechtigheid aanschouwen, verzadigd met Uw Goddelijk beeld." Heden nam de Heere uit ons midden weg onze lieve Schoonzuster en Tante Wilhelmina v.d. Gugten-Vianen Familie v.d. Gugten Rijnsburg, 13 oktober 1976. Ten behoeve van een client bieden «IJ aan enkele aeer tru> smaragden, robijnen en saffieren tegen aantrekkelijke prijzen met Internationaal certificaat van echtheid. Bezichtiging na UM nische afspraak. Evenbllj Edelstenen B.V. Groothandel in kieuredeletenen Poatbus 75 Heüoo tel. 072-32 5 32 Electro nische rekenmachines met strook nu voor slechts 295,- Een KLASSE machine met O E HE U O EN. PROCENTTOn* constante factor, instelbare komma. eto. etc Winkelwaarde 8'» Nu bij KAPTINO voor 295.-. Portable 8CHRIJPMACHW® 107.80. ELECTR SCHRIJFMACHINES vanaf 325.-. V* chroomde 8LEDESTOELEN nu vanaf 68.95 Draaibare TTTi STOELEN vanaf 82.20. DIRECTIEBUREAU8 vanaf 37» i BRANDVEHJOE KASTEN vanaf 350. Stalen OPBEROREKX0 -an af 35.-. Al ome prijzen ezel. B T W. AMSTERDAM: RAADHUISSTRAAT 44. TEL 223SOO Het adree voor die DISCOFTEL die dat zoekt wat hij nergens vindt. Keuze uit 50 OOO stuks klassiek, populair, pop en 30 tot 50% korting Dieoostar. Dam straat 5. Adam. telef 020- 228904 SPIEOELS, geslepen glasplaten, alles op glaagebied Kortljn Olas- be werking. Wenckebach weg 111. A'dam Tel. 924438 Verkoopstandaards reelat*** plays. toonbankmolen*. scherm korventransport*** den. stapelmanden, contain* rooeters. flessenrekken, i* geerbulsrekjee. kranten**-' daard. lek tuur hangers. technische d raad artikelen of kening of model. DRAMlC Coevorden 06240-3710. Belglaobe Baptisten z« n din g-Oenk. België TELEPOONBEANTWOORDÖ verkoop - huurkoop - leek* Pa. Van Hul*, tel 02O-834J» muziekinstrumenten, radio en t.v. Een goede plano of orgel koopt men bij de Fa. Derksen Adm. de Ruyterweg 58-60. tel. 12074O. Shetland streep- V-hals pullover met Shetland pullover met Shetland vest met pullover met ronde aparte streep- Noorse motieven. Noorse motieven, hals. Diverse verwerking. Acryl. In navy iw-n In marine, camel, grijs kleuren. In diverse kleuren- enhavana. Zij en beige. mm 09, kombinaties.^50 55*"

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 18