FAMILIEBERICHTEN te WOENSDAG 13 OKTOBER 1976 TROUW/KWARTET PS 12d kunnen van maandag tot en mei vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogetijk van 18.00-20.00 uur. 7 oktober 1926 7 oktober 1976 Indien Gij zelf niet meegaat, doe ons van hxer niet optrekken" (Ex. 33:15) Met deze woorden werd het huwelijk van onze ouders en grootouders: J. W. Oostenga en S. D. Oostenga-Haalsira ingezegend. En God ging met hen al deze jaren Blij en dankbaar hebben we dit gouden huwelijksfeest Namens alle kinderen en kleinkinderen: J. FL Oostenga Steenwijk. 10 okt. 76 Doorwerth, Rolandseck 87. Velen zeggen: Wie zal ons hel goede doen zien Verhef Gij over ons het licht Uws aan schijn*, o Heere! Op woensdag 20 oktober a.s. hopen onze ouders en grootouders Hendrik de Vries en Maria de Vries-van Gent Nijkerk, Berkenlaan 14 te gedenken dat zij 40 jaar geleden in het huwelijk traden. U kunt hen feliciteren op deze dag en wel in ..Hel Trefpunt" (bij het station), van 16.30-18.00 uur. Harderwijk: Janny en Gillis Marieke. Ineke. Gillis en Els Zuidlaren: Ina en Jan Marjel. Inez en Kristianne Ermelo: Ans en Jan Mirjam. Jasha en Hinke Vianen: Henk en Anke Margriet en Martijn Wolfheze: Rien In de vroege morgen van de 1 le oktober heeft de Here na een geduldig gedragen lijden van ons weggenomen onze geliefde Zuster. Schoonzuster en Tante Neeltje van Egmond echtgenote van R. van Eerden Sassenheim: A. van Keulen-van Egmond Heemstede: M. J. Alders-van Egmond J. Alders De Kaag: C. van Egmond 's Hertogenbosch: J. van Haastrecht-van Egmond C. van Haastrecht De Kaag: A. J. Biemond-van Egmond P. Biemond neven en nichten. Van ons heengegaan in het geloof, waaruit zij leefde, onze geliefde schoonzusters en tante Neeltje van Eerden-van Egmond in de leeftijd van 62 jaar. Badhoevedorp. B. van Eerden T. van Eerden-Steenbergen Amsterdam: A. van Eerden Eindhoven: J. Ham H. Ham-van Eerden Amsterdam: A. van Eerden T. van Eerden-Heekelaar Neven en nichten. 12 oktober 1976. De Heere nam tot Zich,Zijn kind. op de jeugdige leeftijd van 5 jaar en 6 maanden, ons geliefd kleinzoontje en neefje Bastiaan Vink veilig in Jezus' armen veilig aan Jezus' hart Zijderveld: E M. Vink-v. Harten. Zegveld: A. Vink D. Vink-Voorhof Schoonrewoerd: E. Vink. G. M. Vink-de Gans Hagestein: A. Bassa-Vink J. Bassa Giessenburg: T. Bos Vink G J. Bos Zijderveld: E. M. Vink Leerdam: P W. Vink C. Vink-Kersbergen Zijderveld: J. Vink en verloofde Den Haag: J. Vink Zijderveld: N. Vink en verloofde Nichtjes en neefjes Zijderveld. 9 oktober 1976. Dorpsweg 52. En ik hoorde een start uit den hemel zeggen: Schrijf, zalig de doden, die in den Here sterven, van nu aan. Ja, zegt de Geest, dat zij rusten van hun moeiten, want hrru werken volgen hen na. (Openbaring 14 13) Heden behaagde het de Here plotseling tot zich te nemen onze geliefde en zorgzame Man. Vader en Opa: Willem Star echtgenoot van Marie van den Haak op de leeftijd van 71; jaar. Rijnsburg: M. Star-van den Haak Rotterdam: Wim Star Rijnsburg: Kees Star Louise Star-Glasbergen Wilfred. Martine Bagdad (Irak): Nella van Loo-Star Henk van Loo Leiden: Corrie Star Rijnsburg, 11 oktober 1976 Burgem. Meyboomstraat 16 De samenkomst zal worden gehouden zaterdag 16 oktober om 10 uur in de Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt), Katwijkerweg te Rijnsburg. waar na de begrafenis zal plaatsvinden op de be graafplaats aan de Sandtlaan te Rijnsburg. Gele genheid tot condoleren woensdag en donderdag vanaf 16 uur en na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Onverwacht ontviel ons onze beste Zwager Willem Star echtgenoot van Maria van den Haak Hij was 71 jaart ..HERE der heerscharen, welzalig de mens die op U vertrouwt" Ps. 84 13 P. v. d. Haak J. v. d. Haak-v. d. Perk G. v. d. Haak J. v. d. Haak-Verweij A. v. d. Meij-v. d. .Haak A. v. d. Meij Rijnsburg, 11 oktober 1976 Haar Heer en Heiland heeft tot Zich genomen zijn geliefd kind Neeltje Adriana de Putter op de leeftijd van 69 jaar. De Heere is nabij de gebrokenen van hart tn verlost de verslagenen van geest. Psalm 34 De kinderen Amsterdam. 6 oktober 1976 Keverberg 25. Buitcnveldert Naar de wens ran de overledene heeft de begnije- nu in stilte plaats gevonden op de Zuuierhc- graafplaats te Ternenzen. Met grote verslagenheid hebben we kennis geno men van het plotseling overlijden van onze pen ningmeester W. Star Zijn meeleven met de school iS 'altijd hartverwar mend geweest. We hebben in hem verloren een vurig strijder voor het Chr. onderwijs in het algemeen en voor het Tuinbouwonderwijs in het bijzonder. Direkteur en lerarpn van de Chr. Tuinbouwschool te Rijnsburg. Het Bestuur der C.B.T.B.. afd. Etijnsburg geeft met verslagenheid kennis van het plotselinge overlijden van hun mede Bestuurslid, de beer W. Star Met dankbaarheid gedenken wij het vele werk dat hij ruim 30 jaar voor onze verenigipg heeft mogen verrichten. Zijn nagedachtenis Zal bij ons in hoge ere blijven. Namens het Bestuur. P. G. Kralt Tzn., voor*. H. P. van Klaveren, secr. Plotseling werd uit zijn gezin en onze knng wegge nomen ons trouw lid en penningmeester W. Star Zijn inzet voor hetChr.org. werl; en alles wat hij daarvoor deed in opdracht van zijn Heer zal bij ons in dankbare herinnering blijven. God trooste zijn vrouw en kinderen. Bestuur kring Leiden der C.B.T.B. Commissie van Toenicht Chr. Tuinbouwschool te Rijnsburg. De Groenteveiling Rijnsburg eeetft met grote ver slagenheid kennis van het plotseling overlijden van haar oud-voorzitter en enrittd Willem Star op de leeftijd van, 71 jaar. In dankbaarheid gedenken wij het vele werk dat hij voor onze vereniging heeft mogen doen. Moge zijn Heer en Heiland waarvan 'hij ook tijdens zijn vele werk voor onze vereniging dienend getuigde zijn vrouw en kinderen troonten bij dit grote verlies. Rijnsburg. 11 oktober 1976. Namens hel Bestuur G. v.d. Niet. voorz. P. v.d. Haak. secr. Met diep leedwezen vernamen wij van het plotse linge overlijden van ons bestuurslid, de heer W. Star De Here sterke zijn achterblijvende vrouw en kinderen. Het Bestuur van het Groene iKruis te Rijnsburg. Rijnsburg. 11 oktober 1976 Plotseling werd van ons weggenomen ons mede bestuurslid cn onze tweede voorzitter W. SUr Met grille dunk baarheid gedenken wij zijn pal staan voor het christelijk onderwijs. Wij bidden zijn vrouw en kmdcren loc dal zij kracht mogen putten ml tiet/elfde geloof, van waaruit hij geleefd heeft. Namens het Bestuur van de Chrislc lijke M A V O te Itijdkburg L van Tilburg, voorzitter K Kreuze, sectvtaris. Kijnsburg. 12 oktober I!l7# Het bestuur van de Gereformeerde Schoolvereni ging te Rijnsburg geeft met droefheid kennis van het plotseling overlijden van de heer W. Star welke vele jaren lid van ons bestuur was. waar hij in geloof, ijver en vriendschap zijn taak vervulde. God vertrooste zijn vrouw en kinderen. Namens hel bestuur: J. Ravensbergen. voorzitter D. Bouknecht. secretaris Rijnsburg. 11 oktober 1976 Het Hoofdbestuur van de Industriebond C.N.V. geeft met droefheid kennis van het overlijden van de heer A. R. Smit De heer Smit heeft de Christelijke Metaalbewer- kersbond in Nederland (C.M.B.) gedurende een lange reeks van jaren gediend als bode administrateur. Met dankbaarheid gedenken wij zijn arbeid. De begrafenis zal plaatshebben woensdag 13 ok tober om 15.00 uur op de begraafplaats „Soestber- gen," Gansstraat te Utrecht. Vooraf wordt om 14.00 uur een dienst van Woord en Gebed gehouden in „Tamarinde" Utrecht, 12 oktober 1976 L. van Dijk, voorzitter F. de Vries. alg. secr. Heden nam God tot Zich op de leeftijd van zeven tig jaar mijn lieve Vrouw en onze lieve Moeder Zwaantje Poortinga echtgenote van Izaak Jacobus de Keijzer ..De Here zal uw uitgang cn uw ingang bewaren, van nu aan tol in eeuwigheid" Psalm 121 8 Bergen op Zoom: J. J. de Keijzer Rotterdam: M. E. van Maslrigl-de Keijzer C van Mastrigt Wim. Els. Rob Woerden: C. P. de Keijzer J. de Keijzer-Koster Jolien. Jaco Vlissingen: R. de Keijzer W. de Keijzer-van Haeringen Jacqueline. Arjen. Iso. Joachim Bergen op Zoom: J. de Keijzer S. de Keijzer-Hoek Jos. Annejoke. Eelkje. Nienke Bellevue (USA) E. Hoek-de Keijzer C. Hoek Henk. Hanneke. Jan-Jaap. Mary Middelburg; Y. de Keijzer G. L. de Keijzer-Neleman Ruth. Irene Bergen op Zoom. 11 oktober 1976 Jacquelineflat De rouwdienst, waarin Ds. K. Wolfis ons zal voorgaan, zal plaatshebben opdonderdag 14 okto ber a.s. om 14.00 uur in de aula op de Protestantse begraafplaats. Hierna volgt de teraardebestelling. Samenkomst voor de begrafenis: in de aula. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestel ling. in de aula. Bedroefd maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend heeft de Here Thuis gehaald onze innig geliefde Moeder. Groot- en Overgroot moeder Geesje Dam sinds 5 oktober 1969 weduwe van Harm Lamberts in de gezegende ouderdom van 89 jaar ..Wie gelooft heeft eenwig leven" Joh. 6-46 Uit aller naam. fam. H. Wilting Schoonoord. 11 oktober 1976 Slenerweg 20 De begrafenis zal plaatsvinden D.V. vrijdag 15 oktober om 13.00 uur vanuit de Geref. Kerk te Schoonoord. Zij die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen worden om 12.15 uur in voornoemde kerk verwacht. Na afloop van de begrafenis gelegenheid tot con- doleantie in het jeugdgebouw achter de kerk. Geen bloemen. Hij heeft mij verlost. Ps 116:6 Na oen langdurig lijden is nog onverwachts van ons heengegaan mijn geliefde vrouw cn der kinde ren zorgzame Moeder. onz.c Schoondochter. Zus. Schoonzus en Tante Tona Adriana Janse geboren Slob op de leeftijd van 55 jaar. Tilburg: A. C'. J. Janse Aerdenhoul: Ada en Roel Amsterdam: Kees familie Janse familie Slob Tilburg. 12 oktober 1976 Prof. Gimbrerclaan 91 De begrafenis xal plaatsvinden op vrijdag 15 oklober om 14.39 uur op de begraafplaats ..Vrcdenhof". Gil/.erbann. Vooraf zal een rouw dienst gehouden worden in de „Opstandings- kerkProf. Cobbenhagenlaan welke aanvangt om 14.00 uur De overledene is opgebaard in de Chapcllc arden- te van het Maria /iekenhiiis. Dr. Dcclcntaan 5. waar u afscheid kunt nemen vrijdag van II 12 uur. Condoleren na de begrafenis inde ontmoeting* ruimte van de ..Opslnndingskerk" Liever geen bcz.ock en geen bloemen. Hoe zalig is hel volk dal naar Uw klanken hoort. Na een langdurig lijden overleed zacht en kalm onze lieve moeder en oma Neeltje Bastiaantje den Hollander weduwe van Cornelis Scherpenisse op de leeftijd van 84 jaar. Middelharnis: A. Scherpenisse P. A. Scherpenisse-Nuis Noordwijk: G. A. Scherpenisse W. Scherpenisse A. Scherpenisse-Boudestein Bilthoven: M. Schippers-Scherpenisse A. Schippers Rijen: J. Scherpenisse H. Scherpenisse-Dörr en kleinkinderen Dordrecht 12 oktober 1976 Corr.-adres: Van Bossehof 19. Rijen. De overledene ligt opgebaard in Huize Johanna. Groenmarkt 21 te Dordrecht. De teraardebestel ling zal D.V. plaats hebben donderdag 14 oktober a.s. op de begraafplaats a.d. Benedenrij weg te IJsselmonde om 16.15 uur. Vooraf wordt er een rouwdienst gehouden in Huize Johanna, aanvang dienst 14.45 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren op de begraafplaats. „Wat God doet, dat is welgedaan." Gezang 432. Heden nam de Here tot Zich, na een langdurige, geduldig gedragen ziekte, onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder, Zuster en Tante Alida Krins-Verheij weduwe van Simon Krins in de ouderdom van 80 jaar. Mede namens verdere familie: Jozina Krins Naaldwijk, 12 oktober 1976. Correspondentie-adres: Juffrouw Idastraat 13 A, 's-Gravenhage. De overledene is opgebaard in Rouwcentrum Scheveningen ,,'t Statenhuys", Statenlaan 78. Be zoek 's avonds van 78 uur. De bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben vrijdag 15 oktober te 12.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan te 's- Grav.enhage. Vertrek v§naf ,,'t Statenhuys" te 12 uur. Hierbij geven wij U kennis van het overlijden van mijn lieve Man, onze Vader, Schoonvader, Groot- en Overgrootvader Piet Visser echtgenoot van Antoinette C. P. Sluijter voorzien van het heilig sacrament der zieken, op de leeftijd van 78 jaar. A. C. P. Visser-Sluijter Kinderen, klein- en achterkleinkin deren. Amsterdam, 11 oktober 1976. Stadhouderskade 70 H. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het O.L. Vrouwengasthuis 132. Gelegenheid tot afscheid nemen donderdagavond van 7-8 uur. De gezongen heilige requiemmis zal worden opgedra gen vrijdag 15 oktober te 10.30 uur in de parochie kerk H. H. Petrus en Paulus (De Papegaai) Kal- verstraat 58, waarna te 12.00 uur de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben op het R.K. kerkhof, Sint Barbara, Spaarndammerdijk 312. Na de bijzetting gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het kerkhof. Heden nam de Here tot Zich. mijn lieve Man. onze zorgzame Vader. Groot- en Overgrootvader Meint Zwama op de gezegende leeftijd van bijna 93 jaar. Gezang 16 3 (o.b.) Grijpskerk. 10 oktober 1976. ..de Wierde" kamer 112 D. Zwama-Hooghiem Ezinge G. Kits-Zwama Th. Kits Swiflerbant (O.Fl.) T. Zwama A. Zwama-v.d. Zaag Lutjegast J. Zwama J. Zwama-Munstra klein- en achterkleinkinderen Liever geen bezoek aan huis. De rouwdienst wordt gehouden op donderdag 14 oktober a.s. om 13.30 uur in de Aula van ..de Wierde" te Grijpskerk. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats te Grijpskerk om 14.00 uur. Gelegenheid te condoleren op woensdag 13 okto ber a.s van 19.00 tot 20.00 uur in de Aula van „de Wierde". Psalm 103 13-18 Heden nam de Heere tot onze diepe droefheid uit ons midden weg mijn lieve man. onze zeer zorgza me vader en grootvader Gijsbertus Gerrit Bomas op de leeftijd van ruim 72 jaar. De Bilt: J. Bomas-Berendse Kesteren: D. W. van Sijpveld-Bomas W. van Sijpveld Den Ham (Ov.): Balke-Bomas W. Balke Leersum: W. Bomas J. T. Bomas-van de Male Le Can net des Maures (Fr.): M. Bomas Mme M. Th. Bomas en kleinkinderen. De Bilt. 12 oktober 1976 Bilthovenseweg 10 Geen bloemen De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op vrijdag 15 oktober op de Algemene Begraafplaats te Scher- penzecl tGld om 15.00 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condole ren in de aula van de begraafplaats. Na een jarenlang zeer moedig gedragen lijden op 7 oktober 1976 in „Theodotion" overleden or. lieve echtgenoot, broer, zwager en oom Hendrik Arnold Höweler oud-rector van het Gereformeerd Gymnasium Amsterdam, oud-bibliothecaris van de Vrije Universiteit Geboren 27 november 1899. Laren (N.H.): M. A. Höweler-de Bruijn Zaandam: .C. A. Höweler E. H. Höweler-Westenberg Neven en nichten Laren (N.H.), 12 oktober 1976. „Bydorp", Tafelbergweg 41. Liever geen bezoek. De crematie heeft heden in intieme Ier plaatsgevonden. Heden nam God in Zijn ondoorgrondelijke» heid weer tot Zich. onze lieve dappere Joanne Joanne is 6 jaar geworden H. L. Kalsbeek B. W. Kalsbeek-van Veldhuizen Rutger Wassenaar. 11 oktober 1976 Waldeck Pyrmontlaan 5 Liever geen bezoek - Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden dondert 14 oktober a.s. om 15 uur in de Kievitkerk aanl Wilhelminaplein te Wassenaar. De begrafenis zal in familiekring plaatsvindt Mattheus 2634-40 Héden overleed onze lieve, zorgzame, zorgvollt toegewijde vrouw, moeder en oma I-» Annie Roos-van Keeken Hilversum: C. Roos Den Oever: M. H. van Kalsbeek-Roos H. K. van Kalsbeek Dcsircc en Wijnand Jacqueline Sven Arne H. M. Roos t Kampen: A. E. J. Wijchers-Roos J. J. Wijchers Schagerbrug: J. P. H. Roos L. de Haan Roland Hilversum, 8 oktober 1976 Wezellaan 9 De crematie heeft dinsdag 12 oktober j.l. in sd plaatsgevonden in het crematorium „Daelwijd ['W te Utrecht. „Ik heb de goede strijd gestreden, ik heb n loop ten einde gebracht, ik heb het geloi houden;" 2 Tim Na een moedig, geduldig gedragen lijden in geloofsvertrouwen heeft God tot Zich genoi Zijn heerlijkheid. Zijn moegestreden kind, lieve Man en onze zorgzame Vader en Opa Willem de Boer op de leeftijd van 69 jaar. Enkhuizen: B. de Boer-Mazereeuw Bloemendaal: W. Rekvelt-de Boer W. Rekvelt Rhenen: J. de Boer G. de Boer-Wolbers Enkhuizen: F. de Boer E. de Boer-Schonewille Vancouver (Can.): W. de Boer M. de Boer-Kok Amstelveen: A. Koster-de Boer H. C. W. Koster Amsterdam: E. de Boer T. de Boer-Nauta Rotterdam: E. Heydanus-de Boer R. Heydanus Enkhuizen: M. de Boer en kleinkinderen Enkhuizen, 12 oktober 1976 Drie Zalmen 3 IV- De begrafenis zal plaatsvinden D.V. vrijda( vaart i.yj i-n oktober nam. 14.30 uur vanuit het Uitv. trum, Breedstraat 66 te Enkhuizen. Aanvang rouwdienst 14.00 uur. ,.u Gelegenheid tot condoleren donderdagavond ,.j, 19-20 uur in het Uitvaartcentrum. Geen bloemen De stroom van meeleven die ons bereikte bij 1 linge verlies van onzedieve Man. Vader en Gi ds Hendrik van Rhijn heeft ons zeer getroffen en gesterkt Iederccn persoonlijk bedanken is onmogelijk daarom genoegen nemen met deze vorm van dal heid? Hardcnberg. G. J. v. Rhijn-Veltman u Amsterdam. Theo en Edith en hun Izak- bi-u Voor de vele blijken van medeleven ons betoon jj de ziekte en na het overlijden van onze gelicMgiy. II. K. Gb. Joh. de Mooij zeggen wij ii hartelijk dank In het bijzonder - de weleerwaarde Heer Ds. A. J. Damsma. H H jj.t, van Rijnsburg en het verplegend personeel ni-; Diuconessenhuis te Leiden. Bedienaar en medewerkers van ..De Laatste de keurige uitvoering van de begrafenis. Familie de Mooij Rijnsburg. oktober 1976 Trompstraat 53 n-i in.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 14