De Euro Kadett van Opel. Veel meerwaard dan u ervoor betaalt. Feest rond de Euro Kadett. Daarom nü bij alle Opel-dealers het SuperStar Festival. FAMILIEBERICHTEN hunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9a0-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-9134s6. Op zondagavond Is dit alleervmogetijk van 18.00-20.00 uur. In Jezus ontslapen Bep Merkelijn-Morks Leusden-Centrum P. J. Merkelijn en Janneke Bandung: Aart, Ada en Aartje Hindeloopen: Bertien en Joop met Jelle en Peter Emmeloord: Rob en Ina Karachi Peter Leusden-Centrum, 7 oktober 1976 Melafier 11. Geen bloemen. Liever geen bezoek aan huis. De begrafenis vindt plaats op maandag 11 okto ber op de Algemene begraafplaats „Rusthof" te Amersfoort. De rouwdienst begint om 14.00 uur in de kapel van de begraafplaats. Daarna is er gelegenheid tot condoleren. Heden mocht onze lieve Zuster en Schoonzuster Bep Merkelijn-Morks naar haar Heer gaan. Oegstgeest: Co Fockens-Merkelijn Jo Fockens Vlissingen: Annie Merkelijn-Flinterman Henk Merkelijn Groningen: Diet Morks Wageningen: Mieke Allaart-Morks Freek Allaart Oberrohrdorf: Joke Morks-Van Sluis Rob Morks Leusden, 7 oktober 1976. Enige kennisgeving Heden nam de Here van ons onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Hendrika Christina Dikken Zwiersen weduwe van Gerrit Derk Dikken in de leeftijd van 81 jaar Uit aller naam: H. C. Gerritse Dikken Utrecht, 6 oktober 1976 „Warande", Neckardreef 10 Corr. adres: Reaumurstraat 3, Badhoevedorp Geen bloemen De teraardebestelling zal plaats hebben maandag 11 oktober om 14.30 uur op de begraafplaats „Daelwijck", Floridadreef. Vooraf wordt om 13.45 uur een rouwdienst gehouden in „Warande" Welzalig hij, die al zijn kracht en hulp alleen van U verwacht. Psalm 84 3 oude berijming. Heden nam de Heere tot Zich onze lieve, zorgzame Vader, Grootvader en Overgrootvader Willem Gerrit de Groot sinds 7 maart 1952 weduwnaar van Gerritje van Vulpen in de gezegende ouderdom van 95 jaar. Utrecht: M. N. Eskes-de Groot J. W. Eskes Hilversum: H. E. Goedhart-de Groot D. Goedhart Loosdrecht: E. de Groot E. J. de Groot-de Groot Lage Vuursche: W. M. van der Kolk-de Groot R. van der Kolk Overschild (Gr.): ,W. G. de Groot C. A. de Groot-van den Bosch Streefkerk: B. Eskes-de Groot G. J. Eskes Tienhoven: G. van Vulpen-de Groot H. van Vulpen Rijs (Fr G. de Groot R. de Groot-van Vliet kleinkinderen en achterkleinkinderen Hilversum, 6 oktober 1976. Hyacintenlaan 61. De rouwdienst, geleid door de weleerwaarde heer 'ds J. W. Maris, zal D.V. worden gehouden op zaterdag 9 oktober a.s., 's middags om 12.30 uur in de zaal van Rehoboth, achter de Hervormde Kerk te Westbroek, waarna de begrafenis zal plaatsheb ben op de begraafplaats te Westbroek. Gelegenheid tot condoleance na de begrafenis in de zaal van Rehoboth. Geen bloemen. Na een rijk, gezegend leven heeft God op Zijn tijd tot Zich genomen onze innig geliefde, zorgzame Moeder en Oma Pauwlina van Wigcheren sedert 17 september 1973 weduwe van Roelof Tinga oud 75 jaar. Leusden-C.: W. R. Tinga E. W. A. Tinga-Ham Roelof en Jeannette Amersfoort: Betty en Tonny Drachten: A. P. van der Straten-Tinga H. van der Straten Paulien Kees Ede. 6 oktober 1976. Correspondentieadres Wilgenlaan 10, Leusden-C. Bezoek en gelegenheid tot condoleren zaterdag a.s. van 18.30-19.30 uur Schaapsweg 77 te Ede. De begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Ede op maandag 11 oktober m., alwaar ook de rouwdienst wordt gehouden. Wij zijn blij en dankbaar dat onze ouders en grootouders Jaap Leenheer en Jo Leenheer-de Ruiter d.v. op 21 oktober 1976 40 jaar getrouwd zijn. Ina en Leen van Gelder Gerard en Johan Len en Dick Kerkhove Jorine. Renee en Erik-Jan Lonie en Piet Leenheer Yvonne en Mare Hannie en Arie Struyk Joke en Emmy Nel en Jan Ritman Sacha Ieder die hen wil gelukwensen, is van harte welkom in de hal van de Antwoordkerk. Kruisnetlaan 200 te Hoogvliet, op 16 oktober van 15.00-17.00 uur. Hoogvliet, oktober 1976. Digna Johanna weg 458. olst, 7 oktober 1976 geboren: jan-heiko paul kuiper ina kuiper-wicherts henk maaike schimmelpenninckstraat 12. In plaats van kaarten O Jezus, hoe vertrouwd en goed klinkt mij uw naam in 't oor. als ik van alles scheiden moet gaat nop dié naam mij voor. (Liedboek voor de Kerken, nr. 446) Gedragen door het lied van de Goede Herder ging in tot de rust die er blijft voor het volk van God onze lieve Moeder. Grootmoeder en Overgroot moeder Geertruida Alderdina Hofman-De Vries weduwe van L. Hofman eerder weduwe van Hinkinus Nijenhuis, in de leeftijd van bijna 96 jaar. Rhenen: E. F. Nijenhuis-Kropf t Harde: J. Wagenaar-Nijenhuis Alphen a/d Rijn: D. Nijenhuis-Bakker Middelburg: C. M. Nijenhuis-v. d. Moer Amsterdam: W. G. Gilhuis-Nijenhuis T. M. Gilhuis Kleinkinderen en achterkleinkinderen. Voorburg. 4 oktober 1976. De begrafenis heeft in alle stilte plaats gehad op het kerkhof van Den Helder. Correspondentie-adres: Dennenlaan 8. t Harde. vrijdag 0 oktober 1976 Ook namens onze kinderen zeggen wij u hartelijk dank voor getoonde belangstelling bij ons 25-jarig huwe lijksfeest op 27 september jL J. J. Hindriks R. Hindriks-van Dijk Groningen, Paracelsusstraat 18. „Tot hiertoe heeft Hij hen geleid." 1936 1976 J. F. Wijsma M. H. Wijsma-Streefkerk Vandaag 8 oktober, vieren wij in kleine familiekring het 40-jarig huwelijksfeest van onze lieve vader en moeder en onze fijne opa en oma. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Nuns peet. Jan van Vuurenstraat 23. Het hoofdbestuur van de Industriebond C.N.V. deelt met droefheid mede, dat op woensdag 6 oktober is overleden, de heer R. Slok Hij bereikte de leeftijd van 69 jaar en heeft de Christelijke Vakbeweging nam 35 jaar gediend, laatstelijk als penningmeester van de Neder landse Christelijke Bond van werknemers in de Textiel- en Kledingbedrijven „Unitas". Dankbaar gedenken wij zijn arbeid die met grote toewijding werd verricht De begrafenis zal plaatshebben op maandag 11 oktober a.s. te 15 uur op de begraafplaats „Den en Rust". Frans Halslaan te Bilthoven. Voorafgaande hieraan wordt een rouwdienst ge houden in de Opstandingskerk aan de le Bran- denburgerweg te De BiltDeze dienst begint om 14 uur. Utrecht 7 oktober 1976 C.M van Dijk, voorzitter. F. de Vries, algemeen secre taris. „God wist alle tranen pan hun wangen. En alles werd zoals het worden moest" Muus Jacobse Bestuur en leden van de Chr. S.G. „Pascal" delen u met droefheid mee dat plotseling is overleden hun medewerkster mevrouw N. A. de Putter Openbaringen 21: 1-5 Namens allen Drs. K. de Jong (rector) Amsterdam, 6 oktober 1976. trouw/kwartet „Wie in Mij gelooft heeft eeuwig leven. Want door genade zijt gij behouden!" Op Zijn tijd tijd nam de HERE uit ons midden weg mijn lieve Man, onze beste Vader en Groot vader Johannes Jacobus Weijers op de leeftijd van 70 jaar. Haarlem: Z. Weijers-Kruiderink Homburg-R'kirchen (Duitsl.): Gerda van der Meulen-Weijers Ed van der Meulen Purmerend: Joke van Beek-Weijers Bert van Beek Bovenkarspel: Dick Weijers Willy Weijers-van Dijk Haarlem: Jan Weijers en kleinkinderen Haarlem, 7 oktober 1976, Centaurusstraat 15. Geen bezoek aan huis. - Geen bloemen. Vader ligt opgebaard in de rouwkamer Parklaan 36 te Haarlem. Bezoekuren aldaar *s middags van 2—3 uur De begrafenis zal D.V. plaats hebben maandag 11 oktober a.s., 15.00 uur, op de begraafplaats „Wes- terveld" te Driehuis-Velsen. Vertrek van huis ca. 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in een der ontvangstzalen van de be graafplaats „Westerveld". „Zalig de barmhartigen". In volle vrede is van ons heengegaan onze geliefde Broer, Zwager en Oom Johannes Jacobus Weijers op de leeftijd van 70 jaar. J. J. van der Werff-Weijers E. A. Weijers C. Weijers-Vlaming neven en nichten. Haarlem, 7 oktober 1976. In het geloof, dat Christus ook voor hem is gestal ven. is van ons heengegaan onze geliefde Zwagö en Oom Johannes Jacobus Weijers echtgenoot van Zwaantje Kruiderink op de leeftijd van 70 jaar. Heemstede: G. J. Kruiderink H. Kruiderink-Schouwstra Aerdenhout: F. Hartsuyker-Kruiderink L. Hartsuyker Kaapstad (Z.-Afrika): G. Kruiderink T. Kruiderink-Rintjema Heemstede: H. Wierda-Kruiderink H. Wierda Boston Bellville (Z.-Afrika): D. Kruiderink T. Kruiderink-De Jong neven en nichten. 7 oktober 1976. Opwindend idee van de Opel-ontwerpers. De Euro Kadett is een auto met Europese allure. Gebaseerd op de populaire Kadett Special, die voor deze gelegenheid met een ruim pakket acces soires werd gekompleteerd. En wat het mooiste is: dat dure pakket accessoires krijgt u met een aanzienlijke Festivalpremie. Zodoende is de Euro Kadett dus niet alleen een zeldzaam mooie en zeldzaam komplete auto, maar hij is bovendien veel meer waard dan u ervoor betaalt. Dit zijn de extra's: - stoere vierspaaks sport- wielen - rechthoekige koplampen - twee halogeen mistlampen - geriefelijke hoofd steunen. Op dit komplete pakket ter waarde van f 649,- geven wij u een Festivalpremie van f 250,-. Ook is deze auto met automatische I versnellingsbak leverbaar. Dan is de Festivalpremie zelfs f 500,-. Bovendien zijn enkele modellen uitgerust met sierlijke sportstrepen op de flanken. Beslist wel een wagen om naar te gaan kijken dus, die Euro Kadett. Maar wacht s.v.p. niet te lang, want het aantal is zeer beperkt.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 8