FAMILIEBERICHTEN WOENSDAG 6 OKTOBER 1976 TROUW/KWARTET kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. 1931 EBEN HAEZER 1976 Psalm 68 7 (nw.ber l' Vervuld met dankbaarheid jegens God, hopen wij met onze kinderen en kleinkin deren op 21 okt. a s. te her denken. dat wij 45 jaar ge leden in het huwelijk wer den verbonden. Wegens ziekte geen recep tie en bever geen bezoek aan huis. Harderwijk. 6 okt. 1976. Vcldkamp 14 B. J. van Maare. A.van Maare-Mulder. Gods goedheid is te groot 2 voor het geluk alleen. zij gaat xn alle nood J door heel het leven heen. DanKbaar berichten wij u dat wij met onze kinde- ren ons 25-jarig huwelijksjubileum en in aanslui- Ufig daarop het zilveren ambtsjubileum van vader gedenken. J H. M. Dercksen J M. M. Dercksen van Nes 'Adrian Bert Annemarie Reinen Gerard J Wij vieren ons feest D.V. in de laatste week van oktober en sluiten het af met een receptie die ons J aangeboden wordt door de Gereformeerde kerk van Ede op zaterdag 30 oktober n.m 16 30 18 30 J uur in ..De Open Haard". Willem de Zwijgerlaan 3 Ede. 3 14 oktober 1976, Detmarlaan 4 Korte tijd na het overlijden van moeder nam de Here tot Zich onze innig geliefde vader en groot vader. broer, zwager en oom WOUTER SLOB iA de leeftijd van 76 jaar. De Here is mijn Herder, mij zal niets ontbreken. Psalm 23 1. T - Zoetermeer M. M. Teeuw-Slob F A Teeuw Delft M. Brouwer-Slob A. Brouwer Gouda B Slob M J. Slob-den Oudsten J H. Slob D C Slob-van Benthem Voorburg A. C Slob H A M Slob-van Wijlen Kleinkinderen en verdere familie Den Haag. 4 oktober 1976 Troelstrakade 667 Geen bloemen. Dp overledene is opgebaard in de rouwkamer van h»-t Diaconessenhuis. Fontevnenburghlaan 5 te Vhorburg Bezoek aldaar donderdag van 15 30 tot 16.30 uur De begrafenis /.al plaatshebben vrijdag 8 oktober .as om 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Sprang Capelle aan de Heistraat. Zij die de rouwdienst wensen bij te wonen worden verzocht om 13 30 uur aanwezig te zijn in de aula vin de begraafplaats Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis plechtigheid in de ontvangkamer van de be graafplaats. N'.i een droevig ongeval heeft God tot Zich geno- i. -men onze lieve Zuster. Schoonzuster en Tante Maart je Jasprina de Fouw 1 op de leeftijd van 67 jaar Uithoorn J C Ponne-de Fouw Adr Ponne Amsterdam C. van Ingcn Schenau-de Fouw E van Ingen Schenau n Goes: H. M. Prummel-de Fouw Johannesburg (Z. Afrika): D de Fouw-Poppe neven en nichten Amsterdam. 4 oktober 1976 Alblasstraat 52 huis Correspondentie-adres F. van Ingen Schenau Moermond 1"". Amsterdam (Buitenveldert) Gelegenheid tot condoleantie-bezoek donderdag avond van 7-8 uur in het gebouw van de Protes tantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P C.B u a Vondelstraat 101 De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 8 oktober om 13.30 uur op de Nieuwe Oosterbegraafplaats L aan de Kruislaan. Tevens gelegenheid tot condoleren na de begrafe- rus in de ontvangkamer van de begraafplaats Met grote droefheid geven wij u kennis dat plotse- ling van ons is weggeroepen mijn lieve man. onze zorgzame vader en opa Jan Hendrik Prins echtgenoot van W H. Boon «op de leeftijd van 65 jaar Uit aller naam WH Prins-Boon ^'/fUidland. 5 oktober 1976 Mr P S Gerbrandystraat 9 JDe overledene ligt thuis opgebaard. i» Rouw- en condoleantiebe/oek woensdag 6 en don- derdag 7 oktober van 19 00 tot 21 00 uur Do rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 8 oktober om ca 13 30 uur in de gereformeerde Kjerk te Zuidland. waarna aansluitend de begrafe nis zal plaats hebben op de Algemene Be graafplaats te Zuidland Algemene kennisgeving In volle vertrouwen heeft de Here tot Zich geno men mijn lieve Man, onze lieve Vader Willem Gorter op de leeftijd van 58 jaar. Assen. 5 oktober 1976 Heemskerkstraat 16 J Gorter-Timmerman Geesje Martha en Bouwe De samenkomst zal plaatsvinden D.V. zaterdag 9 oktober om 11.00 uur in de Marturiakerk. Thor- beckelaan 195 Assen, waarna de begrafenis zal plaatshebben om 12.00 uur op de begraafplaats ..De Boskamp" Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de Marturiakerk In de wetenschap dat Christus ook voor hem is gestorven is van ons heengegaan, onze geliefde Zwager en Oom Wim Gorter echtgenoot van Jacoba Timmerman oud 58 jaar. ..God heeft hem welgedaan" Assen: J van Buerink-Timmerman W van Buerink Hooghalen: J. Timmerman H. Timmerman-Elders J Timmerman M. Timmerman Hoogezand: J W. Zomerman-Timmerman A. Zo merman Beilen: K. Timmerman G. Timmerman-Klaassen en kinderen 5 oktober 1976. Dankbaar voor hetgeen hij voor ons heeft bete kend delen wij met droefheid mede dat op 4 oktober 1976 vredig van ons is heengegaan m de leeftijd van 83 jaar Hendrik Gerrit van Beusekom weduwnaar van C. J. van Tiel Emeritus-hoogleraar aan de technische ho geschool te Delft. Hilversum: D. E. van Beusekom 's-Gravenhage: H. van Beusekom E. Th. van Beusekom-Hoedemakers Voorschoten: W Drop-van Beusekom H. Drop Nelleke. Joop en Hein "s-Gravenhage: J. Th. van Beusekom Hilversum. Graaf Florislaan 2 De overledene is overgebracht naar de rouwka mer ..van Vuure" aan het Melkpad 21a te Hilver sum. Bezoekuren aldaar dagelijks van 16-17 uur en van 19-20 uur. De begrafenis zal plaatshebben vrijdag 8 oktober a s tegen 12 uur op de Noorder begraafplaat te Hilversum. Gelegenheid tot con doleren na de begrafenis in de aula op de be graafplaats. Geen toespraken. Psalm 116 vers 6. Heden nam de Here, voor ons onverwacht, tot Zich onze oudste zuster, schoonzuster, tante en oud-tante Adriana van der Laan in de ouderdom van 79 jaar. Kalamazoo U.S.A P van der Laan F. M van der Laan-Williams Rotterdam: J M van der Laan Kalamazoo U.S.A.: F. van der Laan A. C van der Laan-Teekens en verdere familie Rotterdam. 4 oktober 1976 Frankendaal 121 liever geen bloemen liever geen bezoek aan huis Bezoek en gelegenheid tot condoleren in de rouw kamer aan de Maasdamstraat 4 (bij Mijnsheren- plcin) woensdag en donderdag van 19.30 tot 20.00 De teraardebestelling zal plaatsvinden vrijdag 8 oktober op de begraafplaats van de Herv. Ge meente van Charlois. Charloisse Lagedijk 680 Vertrek vanaf het woonhuis om 12.00 uur. Aan komst in de kapel circa 12.20 uur. ..'k zal gedurig bij U zijn Psalm 73:12. ber. God heeft thuis gehaald Zijn kind. mijn lieve Vrouw, onze lie^e zorgzame Moeder en Oma Elisabeth Neeltje Hogeweg-de Jong op de leeftijd van bijna 77 jaar. Ermelo P Hogewèg Elburg Gerrit en Hennie Picter Bastiaan Barend recht: Jan en Greet Peter. Dirk-Jan en Ronald Aalsmeer Peter en Joke Ellis. Jacco Ermelo. 5 oktober 1976 Kanoweg 67 Gelegenheid tot condoleren vrijdag 8 oktober van 19 30 tot 20.30 uur in de Immanuelkerk. Stations straat 137 te Ermelo. De begrafenis zal D.V plaatsvinden zaterdag 9 oktober om 13 00 uur op de algemene be graafplaats te Ermelo Voorafgaande wordt er een rouwdienst gehouden in het bovengenoemde kerkgebouw aanvang 12.00 ..Afijn Herder is de Here God". Heden heeft het de Here behaagd van ons te nemen onze lieve, zorgzame Vader. Schoonvader. Grootvader. Broer. Zwager en Oom. Maarten Cornelis Groen, weduwnaar van Martina Dijkhuizen. op de leeftijd van 66 jaar. Mede namens verdere familie. G. Groen A A. Groen-Pronk Martin Berdine Scheveningen. 5 oktober 1976 Adriaan Coenenstraat 38. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren woensdagmiddag van 3 30-5 uur en donderdagavond van 7-8.30 uur in de rouwkamer ..Atropos". Van Boetzelaerlaan 292. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 8 oktober om 11 45 uur in wijkgebouw ..Rehoboth". Nieuwe Laantjes 127. waarna bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden op de Algemene Be graafplaats aan de Kerkhoflaan. Aankomst aldaar circa 1 uur Heden heeft de Here plotseling tot Zich genomen, onze lieve Man. Vader en Opa Gerhardus A. Somsen oud 69 jaar Aalten: H. Somsen-Paas Best: G. Somsen J P Somsen-Camper Aernout Jaap Willem Walnut Creek. California: H Capon-Somsen A. Capon Lenise Lisa Aalten. 5 oktober 1976. Jupiter 16. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 9 oktober a s. op de begraafplaats ..Berkenhove" te Aalten. Vooraf wordt om 10.30 uur een rouw dienst gehouden in het Uitvaartcentrum. Romie- nendiek 2A Gelegenheid tot condoleren vanaf 10 uur in het U11 vaarteen tru m. Liever geen bezoek en bloemen. Met grote verslagenheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze directeur Drs. A. H. Schmitz Zijn werkkracht en zijn grote aandacht voor ieder van ons zullen ons motiveren om in zijn geest het werk voort te zetten. Docenten en niet onderwijzend personeel, leerlingen, oudercom missie en bestuur van het Duno College te Doorwerth Doorwerth, 4 oktober 1976. Voor uw blijk van medeleven tijdens de ziekte en na l> overlijden van onze lieve zorgzame Man. Vader en Op Martinus de Vries betuigen wij u onze hartelijke dank. H de Vries-van Veen kinderen en kleinkinderen. Aalsmeer, oktober 1976 Ophelialaan 104

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 12