f J. DRAKA hoofd verzorging vacatures imle oesMindli HÈA I Het AZU houdt nog open huis t/m zaterdag 9 oktober a.s. verpleegkundige het nieuwe spittaal hoofd late dienst ZIEKENVERZORGENDE streekziekenhuis warnsveld /bijzutphea afdelingshoofd verpleegkundige EMMA KINDERZIEKENHUIS De zuigelingenafdeling verpleegkundige-A. té DIEETKOK afdelingshoofden EMMA KINDERZIEKENHUIS Omdat wij binnenkort een nieuwe afdeling openen, zoeken wij nu alkontaktmetbekwame verpleegkundigen. stafverpleegkundigen SCHAKENBOSCH part/time verpleegkundige A B) nachthoofd >t BOUWHUIS PHILADELPHIA-OVERIJSSEL hoofd van de opleiding bedrijfsverpleger/-verpleegster. ZATERDAG 2 OKTOBER 1976 TROUW/KWARTET 31 Heb je het diploma ZIEKENVERZORGING behaald? Wil je werken in een psychiatrisch ziekenhuis? Werk je vanuit een christelijke overtuiging? Solliciteer dan naar de funktie van in ons ziekenhuis. Wij geven de mogelijkheid eventueel de voortgezette opleiding voor groepsziekenverzorgende te volgen. Je kunt telefonisch een sollicitatieformulier aanvragen bij de afdeling personeelszaken. Ons telefoonnummer is 03417 - 4848. Een sollicitatiebrief schrijven kan ook; richt deze aan de Geneesheer-Direkteur van 'Psychiatrisch Ziekenhuis on i Ermelo PROT PUP BEJAARDENCENTRUM „DE HAVEN- SPAKENBURG-BUNSCHOTEN zoekt verpleegkundige A of B als voor modern tehuis met 105 bejaarden, dichtbij de bossen - aan het IJsselmeer Jonge staf - mooie woonruimte aanwezig. Salariëring conform C.A.O. Bejaardentehuizen. Wenst U meer informatie? Bel tel. 03499-2024 - vraag naar Dhr. van Veen. Schriftelijke sollicitaties richten aan de Direktie van Bejaardencentrum ,,De Haven", Op de ree 161, Bunschoten. Verpleegkundigen met diploma A, B of een specialistische opleiding zün welkom tijdens ons open huis dat t/m zaterdag 9 oktober a.s. duurt van 9-21.30 uur. (behahe zondag 3 oktober) U kunt dan zelf zien hoe een AZU-verpleegkundige in de praktijk werkten u kunt kennis maken met uw wellicht toekomstige collega's. Vrijblijvchd uiteraard. U krijgt dan de AZU-informatie- krantdie vol staat met gegevens over de verplegings dienst. De open-huis-telefoon nummers 030 - 37 33 89 of 37 33 90 zijn tijdens deze periode dag en nacht bereikbaar voor verdere inlichtingen. Tot ziens in ons open huis! Academisch Ziekenhuis Utrecht Catharijnesingel 101 - Utrecht. Telefoon 030-37 91 11 Het Ziekenhuis heeft 350 bedden, verdeeld over 12 ver- pleegafdelingen. Aan het ziekenhuis zijn alle specialismen verbonden. Voor de Verpleegkundige Dienst zoeken wij kontakt met een voor een kinderafdeling van 30 bedden, waar prematuren. zuigelingen en kinderen met algemene ziekten worden verpleegd. De sektor Kindergeneeskunde bestaat uit 2 afdelingen en wordt geleid door een hoofdverpleegkundige. Aanstelling en salariëring geschieden in de rang van 1e verpleegkundige A. Tevens vragen wij een met kinderaantekening. Voor beide (unkties geldt pensioenvoorziening via het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Wij verlenen medewerking bij het verkrijgen van passende huisvesting. Zr. A.C. Slotboom. Hoofd Verplegingsdienst, verstrekt gaarne nadere inlichtingen, tel. 05750-84411. Belangstellenden kunnen hun sollicitatiebrief richten aan het Hoofd Personeelszaken. Ooyerhoekseweg 8. Warns veld 76-43 Amsterdam van ons ziekenhuis heeft een staf van drie personen; hoofdverpleegkundige, eerste verpleegkundige en verpleegkundige A. Op korte termijn zoeken wij voor deze afdeling (32 bedden)een In deze funktie is men ook betrokken bij de prakti sche opleiding van leerlingen alsmede gediplomeer den voor de kinderaantekening. Ervaring op zuigelingen afdeling is gewenst. Het bezit van de kinderaantekening wordt vereist. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de hoofdverpleegkundige van de afdeling, Zr. H.W. Moone telefoon (020) 24 18 42, toestel 34. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directrice, Spinozastraat 51 Amsterdam. protchc tehuis voor psychisch gestoorde bejaarden "De Breukelderhof" Bemekom protestants christelijk streekziekenhuis bennekom I Ons ziekenhuiskomplex bestaat uit een algemeen ziekenhuis (320 bedden een verpleegtehuis voor psychisch gestoorde bejaarden "De Breukelderhof" (150 bedden) en een reaktiveringscentrum voor langdurig lichamelijk zieken "De Halderhof" (150 bedden). In onze geheel nieuwe centrale keuken is plaats voor een Zijn taak zal in samenwerking met kollega's bestaan uit: voorbereiden, koken en portioneren van ruim 800 maaltijden, waarvan 50% dieetmaaltijden. Voor de vervulling van deze vakature denken wij aan een kok van ongeveer 25 jaar. in het bezit van het diploma dieetkok met enige jaren praktijkervaring. Inlichtingen worden u graag verstrekt door de heer W.F.K. Sizoo, hoofd van de civiele dienst (9-9101). Uw sollicitatie kunt u richten aan mevrouw T.P. Andeweg van de afdeling personeelszaken. Edese- weg 118, Bennekom. Ons centrum maakt deel uit van het komplex Prot. Chr. Streekziekenhuis Bennekom. "De Breukelderhof" is een moderne laagbouw waar 160 bewoners, verdeeld over vijf afdelingen verzorgd worden. De medewerkers van "De Breukelderhof" proberen gezamenlijk voor haar bewoners een zo prettig mogelijk leefklimaat te scheppen. Doordat twee afdelingshoofden ons gaan verlaten wegens resp. huwelijk en pensionering zoeken wij in de rang van 1e verpleegkundige. Als afdelingshoofd krijgt hij/zij de direkte zorg voor ongeveer 30 bewoners. De taak bestaat uit het plannen van de werkzaamhe den, het opleiden van de leerling-ziekenverzorgen den en het onderhouden van kontakten met de bewoners en hun familie. Gegadigden voor deze funktie dienen te beschikken over het diploma ziekenverpleging A en B en daarnaast de bereidheid te hebben zich vanuit hun Prot. Chr. levensovertuiging in te zetten voor de verpleging van psychisch gestoorde bejaarden. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de Verpleegkundig Direktrice, Zr. DJ. de Knijff, telefoon 08389-9101. Uw sollicitaties kunt u richten aan mevrouw T.P. Andeweg van de afdeling personeelszaken, Edese- weg 118, Bennekom. Amsterdam Binnenkort komt in ons ziekenhuis met 130 bedden, verdeeld over 4 afdelingen, de funktie vrij van De werktijden zijn van 17.00 uur tot 23.00 uir. Het bezit van de knderaantekening wordt vereist. Sollicitaties worden gaarne tegemoet gezien door de directrice, Zr. J. Schoenmakers, Spinozastraat 51 te Amsterdam, telefoon (020) 24 18 42. Ni In maart 1977 zal Schakenbosch zijn uitgebreid met een nieuw paviljoen. ..Larikshof", bestaande uit 6 units van 12 patiënten. ..Larikshofgaat overwegend funktioneren als opnamepaviljoen vanwaar verdere verwijzing plaats vindt. In verband met de voorbereiding op de ingebruikneming van het nieuwe paviljoen, zoeken wij nu reeds met diploma B en bij voorkeur stafopleiding. ned. herv. psychiatrisch centrum teLeidschendam alsmede belangstelling voor groeps- verpleging. Zij gaan een team vormen met 2 artsen en een hoofdverpleegkundige. Een exacte taakverdeling zal in onderling overleg worden bepaald. Daar het paviljoen in voorkomende gevallen ook als krisisinterventiecentrum gaat fungeren, wordt van gegadigden een grote gemotiveerdheid voor dit werk verwacht Belangstellenden voor deze'interessanfe funktie kunnen voor nadere inlichtingen kontakt opnemen met dhr. H. A P, Borsje. hoofd verpleegkundige, tel. (070) 20 92 52 Schriftelijke sollicitaties gaarne te richten aan het hoofd van de afdeling Personeels zaken. Veurse Straatweg 185, Leidschendam De Poort is een verpleeghuis met 220 bedden, uitgaande van de Protestants Christelijke Stichting voor Verpleging van Bejaarden en Langdurig Zieken te Amsterdam. Op korte termijn is er plaats voor een in de funktie van voor drie nachten per veertien dagen. Eventueel in kombinatie met avonddiensten. Salarisgrenzen 2.334,34 en 2.791. 55 bruto per maand onregelmatigheidstoeslag en 7,8% vakantietoeslag bij een full-time dienstverband. Gezien het karakter van onze verpleeghuizen verwachten wij dat gegadigden kunnen instemmen met onze christelijke levensovertuiging. Sollicitaties en verzoeken om inlichtingen kan men richten aan mevrouw G. A. Frijlink-Otten, verpleegkundig adjunkt- direktrice. Hugo de Groot kade 20. Amsterdam. Telefoon: 020 - 82 63 05. Het Bestuur van het BEJAARDENCENTRUM „HUIZE DE BREEDONK" TE BREDA, plaatsbie'dend aan 190 bejaarden, vraagt met spoed in verband met ziekte van de huidige directrice welke de directrice kan vervangen. Salariëring volgens de C.A.O. Uw sollicitatie kunt U richten tot de secretaris van het bestuur de heer J. Stuurman, Graaf Hendrik m laan 71a te Breda, telefoon 076-138589. 't Bouwhuis te Enschede is een leefgemeenschap voor 300 diep, ernstig en matig geestelijk gehandicapten, uitgaande van de protestants christelijke oudervereniging Philadelphia. Wij zijn nog in opbouw en hebben momenteel 200 bewoners. Wij zijn ook opleidingsinstituut voor Z-verpleegkundigen. Momenteel zijn reeds 89 leerling-verpleegkundigen in op leiding. De funkties van docent, praktijkbegeleidster en hoofd op leidingen. die aanvankelijk door één persoon werden ge- kombineerd. zullen thans worden ontkoppeld, waardoor de vakature ontstaat voor een vak. 58 Hij/zij heeft tot taak om binnen het kader van de landelijke regelingen aan de Z-opleiding gestalte te geven, bijgestaan door de praktijkbegeleidster, de stafleden als part-time docenten en part-time buitendocenten. Het hoofd van de opleiding zal zelf eveneens een aantal lessen verzorgen. Daarnaast dienen ook andere vormings- aktiviteiten zijn/haar aandacht te krijgen, zoals klinische lessen en pauzekursussen. Een leerlingenraad wordt bij het kursusbeleid betrokken. Aan deze tunktie worden de volgende eisen gesteld: het bezit van het diploma Z-verpleegkundige, met daar naast eventueel het A- of B-diploma een voltooide of bijna voltooide docenten enlof staf- opleiding, of een vergelijkbare vervolgopleiding (bijvoorbeeld M.O. pedagogiek) goede persoonlijke eigenschappen met uiteraard de nodige ervaring een positief christelijke levensovertuiging. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selektiepro- cedure. Bent u geïnteresseerd in deze funktie. dan zenden wij u graag nadere informatie, vergezeld van een sollicitatie formulier. Deze kunt u onder vermelding van het vakaturenummer schriftelijk aanvragen bij de Stichting Philadelphia Over ijssel, 't Bouwhuis, Welnaweg 100 te Enschede. DRAKA KABEL B V. mei vestigingen in Amsterdam en Emmen, fabriceert draad en kabel vcor transport van elektriciteit Niet alleen genorma liseerde produkten voor woning- en utiliteitsbouw, huishoudelijk comfort en openbare voorzieningen, maar ook voor speciale doeleinden in de meest uiteenlopende industrieën. Bi) DRAKA KABEL B.V. zijn ca 1600 werknemers in dienst DRAKA KABEL B.V. heeft middels een stichting, waarin een aantal bekende Amsterdamse bedrijven deel nemen, een Bedrijfs geneeskundige Dienst. Er wordt intensief gewerkt aan een verdere samenwerking van deze dienst met de bedrijfsleiding en de personeelafdeling. In verband met de aanstaande pensionering van de huidige funktionaris. zoeken wij een ervaren Deze speelt in bovengenoemd samenwerkingsverband een belangrijke rol. Naast beheer verbandkamer. assistentie bij keuringen en periodiek onderzoek, zal deze funktionaris enige organisatorische taken en medische personeelsadministratieve werkzaamheden uitvoeren Voor de funktie denken wij aan een gekwalificeerd medewerker in het bezit van diploma ziekenverpleging A. Bedrijfservaring, dan wel ervaring in een grotere organisatie achten wij noodzakelijk, evenals gevoel voor- en inzicht in-modeme arbeidsverhoudingen en de problematiek rondom het ziekteverzuim Geboden wordt: een interessante zelfstandige werkknng Sollicitaties kunt u richten aan DRAKA KABEL B.V. afdeling Personeelzaken. de heer Van Leeuwen, postbus 1013. Amsterdam, telefoon (020) 360501. toestel 2303

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 31