Va i:a- va 5a- va 6a- 25.- Peek &Cloppenburg FAMILIEBERICHTEN Centrafarm wint opnieuw rechtzaak tegen fabrikant Boom versplinterd door geheimzinnig projectiel Brandstichter in Leiden hielp met blussen Va 18.- 86?' Va 2a- Va- 3a- Va 3a- TROUW/KWARTET PS 12/RH kunnen van maandag tot en me! vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alteen.moge1ijk van 18.00-20.00 uur. „Er blijft dan een rust over voor het volk van God." Hebreeën 4:9. Heden nam God tot Zich onze geliefde schoonzus ter en tante. Nelia Johanna Wit, in de leeftijd van 79 jaar. Mede namens de familie. A WIT. 's-Gravenhege. 26 september 1976. Bejaardencentrum ..Landscheiding", Isabella- land 1700. Correspondentie-adres: HonthorstKtraat 135. Geen bloemen. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den op donderdag 30 september a.s. om 1.15 uur in Huize „Landscheiding", waarna de teraardebe stelling zal plaatsvinden op de Algemene Be graafplaats ..Westduin", Ockenburghstraat, Loos duinen, om 2.30 uur. O God, die droeg ons voorgeslacht, in nacht en storm gebruis, bewijs ook ons uw trouw en macht, ■wees eeuwig ons tehuis! Heden nam God voor ons onverwacht tot Zich onze gelaefde zwager en oom Willem Albertus van Doorn geboren te Elburg 13—2—1892 echtgenoot van M. W. Schierbeek. Ridder le Klasse in de Huisorde van Oranje. R. Schierbeek G. G. Schierbeek Hopma neven en nichten Bussum, 27 september 1976. Heden overleed op de leeftijd van 87 jaar mijn Vriendin en onze lieve Tante Jeanne Verhoeff-Noordam Ze was ons allemaal heel lief. Nel Keuchenius-van Lonkhuyzen Frans en Ella Kitty Nolly en Henk Jeanne Henk en Riet Doetinchem, 27 september 1976 De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 30 september a.s. om 14.00 uur te Driebergen op de Nieuwe Algemene Begraafplaats aan de Verlenge Traay. In volle zekerheid des geloofs is plotseling heenge gaan mijn geliefde vrouw Catharina Bos-Koetsier op de leeftijd van 82 jaar J. W. Bos. Amstelveen, 27 september 1976, „Huis aan de Poel", Populierenlaan 21 Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdagmorgen van 10.3011.00 in het „Huis aan de Poel". Hierna zal de begrafenis plaats vinden om 12.00 uur op de begraafplaats „Zorgvlied" aan de Amsteldijk te Amsterdam. Na afloop van «je begrafenis is er tevens gelegen heid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van Drs. K. Keuning Tussen 1938 en 1975 leraar en conrector aan het Christelijk Lyceum te Arnhem. In onze scholengemeenschap kenden wij hem als een goede vriend, een uitstekend docent, een hartelijk collega en een gewaardeerd directielid. „Want als wij één zijn geworden met Christus door te sterven zoals Hij, zullen we ook één met Hem zijn door te verrijzen zoals Hij."(Rom. 6:5). Namens het Christelijk Lyceum Arnhem. P. J. Braauw, voorzitter Curatorium. A. H. van den Bijllaardt, rector. m Heden nam de Here tot Zich, voor ons geheel onverwacht, mijn lieve Man, onze zorgzame Va der en Grootvader, Teunis van Ginkel Drager van de Eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau, op de leeftijd van 71 jaar. Psalm 68:10 (oude berijming Hilversum: L. van Ginkel-Wijnbergh Dokkum: J. W. van Ginkel T/"M. van Ginkel-Harkema Jan-Willem Mariska Dokkum: R. van Ginkel M. van Ginkel-Karsemeijer Menno Edwin Hilversum, 27 september 1976 Violenstraat 75. De begrafenis zal plaatshebben op vrijdag 1 okto ber a.s. 's morgens tegen 11.30 uur op de be graafplaats „Zuiderhof" aan de Kolhornseweg te Hilversum. Voorafgaande aan de begrafenis zal door de weleerw.' heer ds. J. O. C. Bouma om 11.00 uur in de Aula van bovengenoemde begraafplaats een korte rouwdienst worden gehouden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ance in de Aula van de Begraafplaats. Geen toespraken Intens bedroefd, maar Gode dankbaar voor wat wij uit zijn hand mochten ontvangen, deel ik u mede, dat na een langdurige ziekte van mijn zijde is weggenomen mijn innig geliefde vrouw Johanna Willemina Bussink Echtgenote van Jan Willem Scholten op de leeftijd van 70 jaar De Here is met mij. ik zal niet vrezen. Ps. 118 6A J. W. Scholten Bredevoort 26 sept. 1976. Kloosterdijk 10 De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 30 september a.s. voorafgegaan dooreen rouwdienst in de Geref. Kerk, Koppelstraat 35 te Bredevoort des n.m. 2 uur. Zij die de overledene de laatste eer willen bewij zen worden hierbij beleefd uitgenodigd. Gelegen heid tot condoleren vanaf 1.30 uur in de Geref. Kerk Koppelstraat 35 te Bredevoort. Ra Het omstreden boek over de multinationals door Prof CN Parkmsc WOENSDAG 29 SEPTEMBER 1976 Van een verslaggever ROTTERDAM In zijn slepende gevecht met de grote internationale geneesmiddelenfabrikanten heeft de Rotterdamse groothandel Centraf arm opnieuw een overwinning ge boekt. De president van de rechtbank in Rotterdam heeft be paald dat geen Inbreuk wordt ge maakt op de rechten van het Ameri kaanse bedrijf Pfizer wanneer Centrafarm capsules Vlbramycine uit doosjes van vijftig stuks ompakt in doosjes van honderd stuks en die hier onder de merknaam Vlbramyci ne verkoopt Het motief achter deze praktijk is dat die doosjes van vijftig uit Enge, land komen, waar dit anti-bacteriële middel aanmerkelijk voordeliger kan worden gekocht De herverpak king past de hoeveelheid per doosje aan aan de Inhoud van de verpakkin gen die Pfizer hier duurder op de markt brengt. De Amerikanen hielden vol dat het na herverpakking niet meer het produkt was waar zij met hun merknaam voor konden instaan. Rechtbankpresident mr. J. G. L. Reuder wees die redenering af, om dat Centrafarm alleen aan de bui tenste van de drie verpakkingen iets wijzigde. Hij was het ook met Centrafarm eens dat de bezorgdheid van Pfizer een bijsmaakje had: het ging hier in feite om een laatste „wanhopige" poging om de invoer van goedkope merkgeneesmiddelen tegen te houden. Centrafarm heeft daarover in de afgelopen Jaren een reeks processen gewonnen, tot voor het Europese hof van Justitie toe, dat een Algemene maatregel van be stuur van staatssecretaris Hendriks in strijd verklaarde met het EG- verdrag. Die maatregel verplichtte een ge neesmiddelenimporteur, bij inge voerde partijen de originele fabrica- gedocumenten te tonen. En die wil den de fabrikanten uiteraard niet aan Centrafarm geven. Van een verslaggever EINDHOVEN Een geheimzinnige explosie heeft de gemeentepolitie van Eindhoven gisteren voor een raadsel gesteld. Omstreeks half ne gen hoorde een bewoonster van het plaatsje Rlel tussen Eindhoven en Geldrop in de bossen achter haar woning een knal. Gelijktijdig zag zij een grijswitte rookwolk. Toen de politie een onderzoek instel de, werd een totaal versplinterde boom gevonden, verwijl de agenten ook kruitdamp roken. Het is niet waarschijnlijk dat het projectiel uit de lucht is gevallen. Dat laatste werd aanvankelijk ver ondersteld. omdat op het moment van' de klap een vliegtuig overkwam. Dat bleek later een Fokker Friendship van de NLM op weg naar Hamburg te zijn. Dit vliegtuig is grondig onderzocht en bleek niets verloren te hebben. LEIDEN De zeventienjarige Lei- denaar P. N. die gisteren bekende de twee branden te hebben gesticht die onlangs in de Leidse binnenstad woedden, blijkt zelf actief te hebben meegewerkt aan de blussing van beide branden. Eerst werd het Hee renlogement. een monument uit de zeventiende eeuw waar na restaura tie een bibliotheek in zou worden gevestigd, prooi van de vlammen en een week later het daar vlakbij gele gen zalencomplex van de burcht. Omdat de jongeman in de burcht gewerkt heeft, wekten zijn activitei ten bij de blussing geen achter docht. Bij de brand in het Heerenlogement, die omstreeks het middernachtelijk uur ultbrak,"is hij tot zeven uur in de ochtend actief geweest. Hij zbrgde er zelfs voor dat de brandweerlieden van koffie werden voorzien. Kleuterparka. Groen. Mt. 98 t/m 116. 55.- Tricot kleuter broekje. ML 92 (18.-) t/m 122 (23.-). Wollen dekenjas met kapuchon en asymmetrische sluiting. ML 122 (134.-) t/m 170 (169.-). 134.- Corduroy broek met rechte pijp. Mt. 116 (35.-) t/m 167 (43.-). Va' 35.- Wollen melton sportcoaL In zwart en marine. ML 134 (87.50) t/m 176 (99.50). Va- 87.50 Nylon skipak. jk IÊÊÊ Antigliss. Mt. 92 t/m 104. Lange suède jas Denim sportcoat met bontkraag, met bontvoering. Mt. 134 (86.50) t/m 176 ML 128 (170.-) t/m 167 (198.-). (99.50). VA Tinneroy broek met steekzakken. 100% Katoen. Marine. Mt. 116 (29.-) t/m 176 (39.-). Corduroy blouson- jack. Schuttersveld. Mt. 122 (77.-) t/m 158 (95.-). VA 71- Corduroy broekrok. Schuttersveld. Mt. 116 (39.-) t/m 167(49.-). Loden kleuterjasje met afknoopbare kapuchon. In groen en raf. Mt. 92 (59.-) t/m 116(71.-). Corduroy broekje. Mt. 92 (30.-) t/m 128 (39.-). Geruite jopper van wollen Aabéruit. Mt. 122 (69.-) t/m 176 (94.-). Corduroy broek. 100% Katoen. Mt. 116(25.-) t/m 176 (35.-).

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 14