iteen Ziegler ontwikkelt zich ;ot een libero van klasse Manchester-jeugd breekt door Boskov denkt reeds aan volgende ronde Peter Post dunt wielerploeg uit Spaarrente tot Pressievoetbal is Dochterty^s hoop tegen Ajax Djurgarden slechts formaliteit Herman Ponsteen zonder sponsor Makkelijke zege voor Betty Stöve Liverpool pas laat op toeren Philippijnen contra apartheid JNSDAG. 29 SEPTEMBER 1976 SPORT TROUW/KWARTET11 NDHOVEN PSV is niet ontevreden over publieke belangstelling voor de tweede bedstrijd tegen FC Dundalk, die vanavond jrordt gespeeld. In de voorverkoop zijn een peine 10.000 kaarten verkocht. basisopstelling van de landskampioen is [elijk aan de opstelling waarmee PSV de [ompetitiewedstrijd tegen FC Utrecht beëin- ligde. Ondanks de handicap van het ontbre ken van onder meer Jan van Beveren, Nick beacy alsmede reservedoelman Andre van Serven. die door recente blessures niet be- jchikbaar zijn. rekent trainer Kees Rijvers op (en overwinning in de ontmoeting met de [erse Kampioen. De Oostduitse arbiter Rudi pioeckner leidt de ontmoeting. Lau van Ra- rens is waarnemer van de UEFA. De basis opstelling van PSV is: Van Engelen. Poortvliet. Van Kraay, Stevens. Deykers. Wil- k van de Kerkhof. Lubse, Postuma, René van fle Kerkhof, Dahlqvist en Willy van der Kuylen. Geilman (Het meespelen van Roda-doelman Bram Geilman in de wedstrijd tegen Anderlecht in de eerste ronde van het toernooi om de Euro pacup voor bekerwinnaars is uiterst dubieus. Manager Coerver was enigszins pessimis tisch: ..Hij heeft anderhalve week niets ge daan." Pas op het allerlaatste moment zal een beslissing vallen. Gunstiger is de toestand van John Meuser. Gistermiddag zag het er naar uit. dat de middenvelder in ieder geval op tijd fit zal zijn. Kerkrade heeft de caféhou ders al vast toestemming gegeven hun eta blissementen in de nacht van woensdag op donderdag tot vier uur open te houden. Om „het grote succes" van de voetbalclub Roda JC te vieren. Huisorkest Het stadion Kaalheide is reeds lang uitver kocht voor deze wedstrijd. Ruim 23.000 kaar ten gin~en tegen verhoogde prijzen grif van de hand. Zo'n 2500 kaarten werden verkocht aan Belgische supporters. Roda's manager Hans Coerver stelde tevreden vast: „Als het stadion groter was geweest, hadden we op zijn minst nog 15.000 kaarten kunnen ver kopen." Roda—Anderlecht wordt geleid door de Zweed Axel Rid. Hij zal er ook op moeten toezien dat het huisorkest van Roda tijdens de wedstrijd geen clubliederen speelt. Dat is inmiddels via een brief van de KNVB verbo den. Het orkest mag alleen spelen als het spel dood is. Bij Roda-Amsterdam had scheidsrechter Cees de Bruin er geen enkele moeite mee. „Als het spel dood was. speelden ze er lustig op los en toen ik de wedstrijd weer liet vervolgen, stak ik een duim op en hielden die jongens onmiddellijk op met blazen." aldus de Rotterdammer. Het orkest zal in elk geval spelen voor de jarige Dick Advocaat <30). Of echter vanavond ook de „zilvervloot" geblazen zal worden in de cafe's is nog niet zeker. Daarvoor moet eerst nog een wedstrijd gespeeld worden, die Limburg al weken lang bezig houdt, maar die door de nuchtere spits Dick Nanninga. maar hij is dan ook een noorderling, alleen maar „een leuke afwisse ling van de competitie" wordt genoemd. Goethals Pessimisme is zo niet verboden dan toch wel ten zeerste af te raden in de sport. Anderlecht ziet het dan ook wel zitten tegen Roda. De tweede ronde van het Europese bekertoer nooi voor bekerwinnaars moet haalbaar zijn. Het brein van trainer Goethals zal echter nog van vele zorgen vervuld blijven voor het zover is. Hij kent de klasse van zijn eigen ploeg, maar hij weet nu ook welke vechters de Limburgers zijn. De vroegere bondscoach be treurt het daarom des te meer dat hij drie van zijn beste krachten moet missen. Verdediger Thissen staat al twee maanden op non-actief en ook international Gilbert van Binst is nog steeds niet fit genoeg voor wat wel eens een harde strijd zou kunnen worden. Dan is er de afwezigheid van Vercauteren. een van de slachtoffers van het gele-kaarten-festival twee weken geleden in Brussel. De midden velder had in de strijd tegen Bayern München om de supercup ook al geel gezien en is door de UEFA geschorst. ERKRADE Plotseling had Roda JC ook zo'n Deen: Steen iegler, 26 nu, bezig aan zijn derde seizoen als beroeps voetballer Limburg. In augustus '74 maakte de oorspronkelijke midden- »lder van Hvidovre-Kopenhagen zijn opwachting in Kerkrade. iemand had toen eigenlijk ooit van ene Ziegler gehoord. Maar at zei verder niets, want Deense voetballers missen in eigen nd nu eenmaal het internationale podium, waarop ze zich in reder verband aan de massa tonen. De Denen maken pas naam het buitenland. Opmerkelijk is daarbij, dathetzovelen gelukt n ook werkelijk „topper" te worden. Zo ook Steen Ziegler. sinds e bekerwedstrijd van vorig seizoen tegen Feyenoord de klassen- jke libero van Roda JC. oda's oefenmeester Bert Jacobs eft Ziegler onlangs de beste libero in Nederland genoemd. Ofschoon it natuurlijk een boude bewerking ijft zeker in een land. waar een ije verdediger als Ruud Krol zich kwalificatie „internationale >pklasse" mag toemeten is het aar dat Ziegler zich formidabel eeft ontwikkeld. Zelfs in de zeer pgewonden sfeer van het Brusselse stridpark. bleef hij in het eerste uel tegen Anderlecht zo'n beetje als nige het hoofd koel houden en de aken organiseren. Eén dag voor de Europa Cup-retum tegen Anderlecht. praten we met de beminndelijke Ziegler. Over Roda JC, de Europa Cup en vooral ook de Deense voetballers. Het blijft tenslotte eigenaardig dat Denemar ken nog altijd amateurvoetbal kent terwijl het land inmiddels een „we reld-elftal" uit louter „buitenlandse" brofs kan formeren. Het voetbalta- l«nt groei in Denemarken aan de lomen, zo lijkt het. Internationale lopspelers zijn Henning Jensen IReal Madrid). Allan Simonssen (Bo- russia Mönchengladbach), Johnny Hansen (Bayern München). Ulrik Le- fèvre (Club Brugge) en toch ook nog lürgen Kristensen (nu Hertha BSC). In de Nederlandse competitie is het haast Ziegler vooral Kristen Ny- gaard. die aan AZ'67 de nodige fleur geeft. Eerder waren Denen als Ole "Tladsen (de eerste in Nederland, bij Sparta). Ole Fritsen (GVAV). Steen Olsen (FC Utrecht) en Bent Schmidt-Hansen (PSV) eveneens uitblinkers. Tenslotte wordt er van nieuwelingen als Jens Kolding (ook bij Roda JC), Sören Lerby en Frank Amesen (beide Ajax) nog veel ver wacht. Steen Ziegler. in redelijk goed Ne derlands: „Denemarken en Neder land zijn ongeveer hetzelfde soort landen. Het kost ons niet zoveel moeite om ons hier aan te passen. Dat is meteen een groot voordeel". In sportief opzicht, haalt ook hij vervolgens de voordelen van de Deense opleiding aan. „Die oplei ding is inderdaad goed. Het accent ligt van jongensafaan op de techniek. Daar heb je later veel voor deel van. Volgens mij gaat het er in landen, waar men profvoetbal kent. anders aan toe. Daar wordt veel meer op kracht getraind. Dat is be grijpelijk, omdat men de spelers in principe voor het harde profvoetbal opleidt. Denemarken heeft ook al tijd een technisch erg goed UEFA jeugdelftal. Daarna ontbreekt bij ve len de stimulans om door te gaan. De topclubs in Denemarken halen echt niet het niveau van een eredivisie club in Nederland. Toch wordt er in de Europa Cup nooit zo slecht ge speeld. Pas dit jaar verloren enkele clubs met grote cijfers. Köge met 5—0 van Bayern München en Hol- baeck met 7—0 van Eintracht Braunschweig. Met Hvidovre heb ik in de UEFA tegen Borussia Mönchengladbach gespeeld. Toen verloren we met 21 en 31". De Deen Steen Ziegler, hier met doelman Bram Geilman: ,,Dat tweede goal van Anderlecht had nooit mogen vallen." Ziegler speelde zelf negentien inter lands. eer hij in Nederland te rechtkwam. Na zijn vertrek werd hij niet meer geselecteerd. Hij vindt dat een erg ongelukkige zaak: „Ik speel graag in het nationale elftal. Maar Rudi Strittich. de vorige bondscoach van Denemarken, keek alleen maar naar de* Denen, die in West- Duitsland of in België speelden. Ik weet. dat er spelers waren, die na een goede wedstrijd zelf de coach gingen opbellen. Er zijn in dat opzicht rare dingen gebeurd. Nu is er pas weer een Deen als bondscoach aange steld". De transfer van Ziegler naar Neder land kwam overigens op een merkwaardige manier tot stand. Hij legt. uit: „Een Jaar of vijf geleden kwam Jacobs eens naar mij kijken. Hij was toen nog trainer bij FC Utrecht. Die club haalde ook Steen Olsen en Jürgen Henriksen bij Hvi dovre weg. Hans Aabech van De Graafschap komt er trouwens ook vandaan. De eerste keer vond Jacobs me geen speler om naar Nederland te halen. Later heeft hij mij nog eens aan het werk gezien en werd het Roda JC. Jacobs' nieuwe club. In Denemarken kende men Roda JC niet. De kranten schreven dat het onbegrijpelijk was. dat ik naar die club ging". Ziegler heeft echter geen spijt van zijn besluit. Hij zegt: „Roda JC is geen topclub in Nederland, althans nog niet. Maar bij zo'n echt top bedrijf als Ajax of Feyenoord zou ik toch niet kunnen wennen. Neem die wedstrijd tegen Anderlecht. De topclubs zouden voor zo'n duel in een trainingskamp gaan. Wij geluk kig niet. Ik vind die afzondering voor een belangrijke wedstrijd geen enke le zin hebben. Er wordt tenslotte alleen maar gekaart, de verveling is groot. Zoals Roda JC naar Ander lecht toeleeft, vind ik prima. We blij ven lekker in de huiselijke kring. Een paar uur voor de wedstrijd komen we bij elkaar. Op die manier wordt de toch al aanwezige spanning in ieder geval niet extra opgevoerd". Ziegler waagt zich niet aan een voor spelling voor de strijd met Ander lecht. Wel noemt hij Anderlecht een „erg goede counter-ploeg". Waarna plots de heenwedstrijd in de Bel gische hoofdstad bij hem naar boven komt. „Ach. die gelijkmaker van An derlecht, dat kon nog gebeuren. Maar de tweede goal. die had nooit mogen vallen. Ik vermoed, dat het bij ons toch een kwestie van gebrek aan routine is geweest." door Richard Matthijsse 1 MANCHESTER „Ajax, geloof me, de naam van onze te genstander is de laatste dagen nog niet over onze lippen geweest. Pas tien minuten voordat de wedstrijd vanavond begint zal ik mijn instructies geven." Tommy Docherty, de 47-jarige manager van Manchester United tovert een brede glimlach op zijn lichtro- se getinte gezicht. De Schot presenteert zich als een echte Brit. Hij is even amusant als arrogant, dient soms nauwelijks serieus genomen te worden, maar geeft er wel blijk van hoe intensief hij zich met zijn vak bezighoudt. „Er zal hier op Old Trafford een ongelooflijke sfeer heersen. Het sta dion is tot de laatste plaats uitver kocht en wat dat betekent is in heel Engeland bekend." Manchester United (b)lijkt weer he lemaal in goede doen na de duidelij ke overwinning van 1-3 bij stadge noot City. Docherty kondigt aan dat hij van zijn formatie tegen Ajax snel en agressief voetbal verwacht. Zijn rechtervuist ballend zegt hij: „We zullen negentig minuten lang pres sievoetbal spelen. Een verdedigend concept ligt ons niet. Wanneer je in de defensie begint kun je verliezen. Bovendien gaat het er in het voetbal om de mensen een plezierige avond te bezorgen. Dat kan nu eenmaal niet vanuit de defensie." Docherty vindt dan ook niet dat het siezoen (5 punten uit 5 duels) te leurstellend is geweest. „In de eerste plaats hebben we in drie uitwedstrij den 4 punten gehaald, maar be langrijker vind ik dat de mensen op Old Trafford leuke wedstrijden heb ben gezien. Ik kan me ook niet al te druk maken om het vandalisme van een deel van onze supporters. Dat is mijn taak niet. Ik houdt me alleen bezig met de spelers, het veld. het spel enz. Daar word ik voor betaald. En op het spel terug te komen, de derby tegen Manchester City onder streepte de groeiende vorm van mijn elftal dat nu weer verrassend dicht bij de top van de Engelse league is gekomen." Docherty heeft geen twijfels over het meespelen van international Stuart Pearson die zaterdag licht gebles seerd raakte. Volgens de Schot kijkt Stuart huizenhoog op tegen Ruud Krol, de Ajacied die veertien dagen geleden de Amsterdamse ploeg naar de overwinning loodste. „Pearson is een gevoelig type die snel onder de indruk raakt van grote spelers. Om die reden acht ik het ook verstandig mijn team pas kort voor de wedstrijd van instructies te voorzien. Dan hoeft ook niemand zich lang van te voren zenuwachtig te maken." Voor Docherty is het uiteraard geen geheim dat Ajax vanavond met man en macht zal trachten de 1-0 voor sprong te consQlideren, hopend met een enkele uitval de kwetsbare de fensie van Manchester United te overrompelen. Dat de laatste zóne van de Mancunnians niet het sterkste onderdeel van de ploeg is wordt door de Schot glimlachend tegen gesproken met de grap dat niemand zijn team nog ooit echt heeft zien verdedigen. „Dat was niet nodig." En verder: „Als Ajax vana vond scoort zullen wij drie doelpun ten moeten maken. Een simpele zaak is het niet?" Manchester United neemt in het En gelse voetbal sinds Docherty. bijge naamd de Doc. in 1974 de leiding overnam van Frank O'farrel die te vergeefs probeerde het onovertref bare Manchester United van Matt Busby te evenaren, een bijzondere plaats in. Het was O'Farrel slecht vergaan. Manchester maakte een ernstige crisis door. De ploeg raakte in een overgangsfase die te vergelij- STOCKHOLM Voor Vujadin Boskov is de tweede wedstrijd tegen Djurgar den if vanavond in het Rasunsa stadion in Stockholm niet meer dan een Formaliteit. De kleine van voetbal bezeten Joegoslavische trainer van Feye noord denkt reeds aan de tweede ronde van het toernooi om de UEFA-cub. Ik hoop in de tweede ronde op een club uit Spanje, Portugal of Frankrijk. Daar komen ploegen vandaan met een Romaanse mentaliteit. Ze spelen mooi voetbal maar zijn geen echte profs. Zo'n club is voor Feyenoord een veel betere tegenstander dan bijvoorbeeld een club uit West-Duitsland. Dan moeten wij knokken en dat doen we in de Nederlandse competitie al genoeg". Voor Boskov is het duel van komende zondag tegen AZ'67 van veel meer belang. In het frisse Stockholm, waar de temperatuur aan het eind van de middag al ver beneden de tien graden zakte, rekent men niet op een massale belangstelling voor het treffen tussen Djurgarden en Feyenoord. Een bestuurslid van de Stockholmse club verwacht maximaal 10.000 toeschouwers: „Djurgarden heeft een hopeloze achterstand en dan is het voor ons publiek ook niet zd aantrekke lijk". Vujadin Boskov hoopt de komende weken weer verder te kunnen bouwen aan zijn elftal. De joegoslaaf heeft voorde twee weken rust, die zijn ploeg na de competitiewedstrijd tegen AZ'67 wacht, een ontmoeting met zijn oude club Rode Ster Belgrado gearrengeerd. In zo'n wedstrijd kun je jonge spelers ook eens een kans geven. Zij moeten ervaring opdoen om wanneer dat nodig is oudere spelers in de basisopleiding goed te kunnen vervangen. Voor het Nederlandse voetbal is het belangrijk dat nu jongere spelers worden opgeleid. Je kunt wel met veel geld de markt opgaan maar er is eenvoudig geen goede speler te koop. Wanneer je uit de eigen jeugd put, kost dat helemaal geen geld. Bovendien kun je de spelers langer en daardoor veel beter beoordelen op trainingsijver en wedstrijdmentaliteit. Voor dat laatste is het dan wel noodza kelijk dat ze ook eens tegen een goede tegenstander een kans krijgen ook al is dat dan in een vriendschappelijke wedstrijd." aldus Boskov. Boskov is van mening dat alleen de wedstrijd tegen Rode Ster. waarin in elk geval de nieuwe Joegoslavische doelman van de Rotterdamse club, Kovacevic, één helft zal spelen te weinig is voor de rustperiode die voor de ere-divisieclubs ontstaat door de eerste ronde van het toernooi om de KNVB-beker. Daarom wil Boskov twee dagen na Belgrado ook nog in Parijs tegen Saint Germain uitkomen. „We zijn daarover nog in onderhandeling. Na Parijs krijgen de spelers dan twee dagen rust." Tommy Docherty (m) op de bank bij zijn Manchester United AMSTELVEEN Voor de grootste en succesvolste wielerploeg van Ne derland. die van ploegleider Peter Post. is het seizoen na Tours—Ver sailles afgelopen. Ondanks overwin ningen in het Nederlands kampi oenschap. de Ronde van Zwitserland en een aantal etappes in de Ronden van Spanje en Frankrijk, is de vroe gere zesdaagse-koning uit Amstel veen aan het einde van een loodzwa re competitie licht teleurgesteld. Post: „De houding van de renners de goeden niet te na gesproken kan ik niet begrijpen. Ik heb het als ploegleider goed willen doen, maar als ik sommige renners dan weer hoorden praten, begon ik toch weer aan mezelf te twijfelen". In het nieuwe seizoen gaat Post in elk geval door met een ploeg. Op grote of kleine schaal. Dit hangt af van de sponsor, die enkele weken geleden aankondigde te willen stop pen. Dat besluit is echter nog niet officieel gevallen. Voor het volgend seizoen blijven van de ploeg van dit jaar Hennie Kuiper. Gerrie Knete- mann. Gerben Karstens. Aad van den Hoek. Piet van Katwijk Bert Pronk. Dietrich Thurau. Günther Haritz en Jose de Cauer over. Dit betekent dat er zes renners zijn afge vallen. te weten Co Hoogendoorn. Jan van Katwijk. Cary van der Eist en Cees van Dongen, die geen nieuw contract aangeboden hebben gekre gen. Over Rene Pijnen is nog geen beslissing genomen en Jan Raas gaat naar een andere ploeg. Raas hierover: „Ik heb dit jaar enkele me ningsverschillen met Post gehad en die wil ik het volgend seizoen niet meer hebben. Door een transfer ben ik daar vanaf. Dat is voor mij erg belangrijk. Financieel ga ik er niet veel op vooruit". Naar welke ploeg de Nederlandse wielerkampioen gaat weet hij nog niet. maar veel zorgen maakt hij zich daar niet over: „Het zal wel in orde komen. Ik moet deze week bij Frisol komen. Mocht het onverhoopt niet doorgaan, .dan rijd ik volgend jaar voor een Belgische ploeg. Ik heb op het ogenblik goede contacten met Maes en Ebo". Herman Ponsteen. winnaar van de zilveren medaille bij de individuele achtervolging tijdens de Olympische Spelen in Montreal, maakt niet lan ger deel uit van de Batavus-ploeg. De firma heeft besloten met de ta- TOKIO Betty Stöve heeft totaal geen moeite gehad om zich te plaat sen voor de tweede ronde van het tennis toernooi in Tokio. In twee sets. 7 5 en 6 2. versloeg zij de negentien Jarige Amerikaanse Betsy Negelsen. Valerie Zlegenfuss. eveneens uit de Verenigde Staten, boekte een verrassende overwinning op de Britse Virginia Wade. De Setstanden waren 6 2 en 6 1. De Indiër Vijay Amritray versloeg in het met 125.000 dollar gedoteerde open tennis toernooi van San Francisco de Amerikaan Jim McManus met 6 7. 6 2 en 6 4. De Zuidafrikaan Cliffe Drysdale won van Johnny Ho liday V.S. met 6 2 en 6 0. lentvolle baanrenner te breken in verband met diens „teleurstellende prestatie tijdens de Tour de Lorraine Alsace". Ploegleider Kouwenhoveri beschuldigde Ponsteen ervan dat hij te laat en niet vrij van alcohol in het hotel kwam. Ponsteen ontkende de ze aantijgingen ten stelligste. „Trou wens. als het wel zo zou zijn waarom moet ik dan alleen uit de ploeg? Als er sprake was van een overtreding dan waren er meer renners in over treding. Ik heb de indruk dat ze me kwijt willen. Na mijn medaille in Montreal heb ik niet eens een be dankje gehad. Het zal mij benieuwen of de ploeg bij elkaar blijft. Bert Pronk was zo boos dat hij gezegd heeft dat hij beslist niet langer voor dit merk wil rijden", aldus Herman Ponsteen. BELFAST De Engelse kampioen FC Liverpool heeft zich in Belfast geplaatst voor de tweede ronde van het toernooi om de Europese voet balbeker voor landskampioenen. Li verpool won de tweede wedstrijd voor de eerste ronde tegen het Ierse Crusaders met 5-0, na een ruststand van 1-0. Dme overwinning kwam pas zeer laat tot stand. Tot tien minuten voor tijd was de stand slechts 1-0 door een doelpunt van Keegan. In de laatste tien minuten voerden Johnson (2x). Heighway en McDer- mott de score op tot 5-0. Er waren 10.000 toeschouwers. Liverpool had de eerste wedstrijd met 2-0 ge wonnen. Ook het Finse Turun zpallodeura plaatste zich voor de tweede ronde van de Europacup I. Na een dub- belblanke ruststand wonnen de Fin nen met 1-0 van Sliema Wanderers uit Malta. De doelpuntenmaker was Suhonen en er waren 933 bezoekers. Het eerste duel had Sliema Wander ers met 2-1 gewonnen, maar hier telde het Finse doelpunt dubbel. MANILLA De Philippijnen zal niet meer deelnemen aan sporteve nementen. waaraan ook Zuld-Afrika. Rhodeslë en andere landen, die een apartheidspolitiek voeren, meedoen. Dat heeft een woordvoerder van het Internationaal Olympisch Comité in de Philippijnse hoofdstad Manilla verklaard. Hij bevestigde daarmee geruchten, die al geruime tijd de ronde doen. Hij citeerde Gllberto Duavit. een medewerker van de Philippijnse pre sident. die tijdens een bijeenkomst van sportorganisaties heeft gezegd, dat het de bedoeling is dat de Philip pijnen alle banden met landen als Zuid-Afrika zowel politiek als sportief verbreekt Onlangs trok de dames tennisploeg van het land zich terug uit het toer nooi om de Federation-Cup in Phil- ladelphia, omdat Zuid-Afrika deelnam ken is met die van Ajax nu. Grote sterren denk alleen maar aan de grillige George Best vertrokken. Toen Docherty kwam koos hij on middellijk voor de jeugd De soms ietwat chagrijnige Schot die pas opfleurt als zijn ploeg zich geheel volgens zijn instructies gedraagt gaf Manchester een totaal ander gezicht. Manchester raapte in korte tijd een hoop onbekend talent bijeen: Steve Coppell. Gordon Hill. Stuart Pear son en Gerry Daily Het verjongde team met alleen veteraan doelman Alex Stepney als de laatste van een legende worstelde zich in één seizoen tijd uit de tweede divisie. Terug in de hoogste afdeling mengden de jon kies zich brutaal in de race naar de titel. Pas in de laatste meters viel Manchester met kramp stil. Docherty: „gewoon een kwestie van ervaring." Voor de opening van dit seizoen werd Manchester United unaniem getipt als de onverbiddelij ke favoriet. Docherty had de succe- sploeg op één plaats nog wat ver sterkt. Hij gaf de 19-jarige eigen kweek Jimmy Nicholl een plaats als rechtsachter in het eerste. Hij had weer goud ontdekt. Stilaan zijn de elf van Manchester United groot geworden. Op de nog studerende rechtsbuiten Steve Cop pell na ontvangen ze allemaal gere geld uitnodigingen voor vertegen woordigende ploegen. ADVERTENTIE De rente die wij vergoeden op spaargelden loopt van 4V4% tot gV2%. Vraag bij een van onze kantoren ook eens naar ons spaarpapier aan toonder dat, afhankelijk van de gekozen vormen, een rente geeft van 7% tot 9%. m NEDERLANOSCHE MIDOENSTANDSBANK

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 11