Friesche Vlag brengt "Echt&Mager" voordekome VJ&ukri ake&i mati écht van melk en met maar één procent vet FAMILIEBERICHTEN Echt&Mager WOENSDAG 29 SEPTEMBER 1976 TROUW/KWARTET kunnen van maandag lot en met vrijdag teletonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 16.00-20.00 uur. Met dank aan God hopen wij, de heer P. Hanemaaijer en mevr. L. A. Hanemaaijer-de Bruijn op zaterdag 9 oktober a.s. ons 40-jarig huwelijksfeest te vieren en tevens het 45-jarig bestaan van de zaak. De Lier, 27 september 1976 Karei Doormanlaan 47 Postbus 4 Receptie voor deze gelegenheid is op 9 oktober a.s. van 16.00 tot 18.00 uur in gebouw „'t Centrum". Hoofdstraat 100 te De Lier. Wij houden zeer veel van bloemen, maar diegenen die ons hiermede willen verblijden, verzoeken wij vriende lijk het geplande bedrag in contanten te geven, daar wij voornemens zijn het bedrag te bestemmen voor kanker en astmabestrijding. Eventuele cadeaus zijn natuurlijk zeer welkom om in later «dagen met plezier op terug te zien. In plaats van kaarten Op 12 oktober herdenken onze ouders groot- en over grootouders Karei de Jong Neeltje de Jong-Verburg de dag waarop zij 60 jaar geleden in het huwelijk traden. Indien God ons met elkaar deze dag wil laten beleven, is er gelegenheid tot feliciteren op Woensdag 13 oktober a.s. in Hotel 's Molenaarsbrug te Alphen a/d Rijn van 19 uur tot 21 uur. Gelieve geen cadeau's en bloemen. Hun dankbare kinderen klein en achterkleinkinderen Bejaarden Centrum „Rhijndaël Koudekerk a/d Rijn Diep geschokt en met leedwezen geven wij U kennis van het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerker, de heer H. Janmaat Gedurende meer dan 40 jaren heeft hij. laatstelijk als chef van de afdeling bevolking, burgerlijke stand en verkiezingen, de gemeente Monster in grote plichtsbetrachting en verantwoordelijkheid gediend. Zijn nagedachtenis zullen wij in hoge ere houden. Monster, 28 september 1976. Burgemeester en wethouders van Monster. G. A. STOLWIJK, burgemeester. H. UITTERHOEVE, loco-secretaris. Met verslagenheid geven wij kennis van het plot seling overlijden van onze collega de heer H. Janmaat Hij zal als een hulpvaardig en bijzonder innemend mens in onze gedachten blijven voortleven. Een fijne collega is van ons heengegaan. Zijn echtgenote en kinderen wensen wij alle sterkte toe. Monster. 28 september 1976. Personeel secretarie, bedrijven en diensten gemeente Monster. Vast vertrouwend op zijn Heer en Heiland, is overleden op de leeftijd van 78 jaar. mijn geliefde Man en onze lieve Vader. Groot- en Overgroot vader Abraham de Wit eerder gehuwd geweest met Jantina Kremer. Groningen. 27 september 1976 J C. Kapteynlaan 4B Groningen: M de Wit-Buist Groningen: F de Wit J G. de Wit-Venema Hoogkerk: G W Vonck-de Wit D Vonck Utrecht: G M. Grasmeyer-Schuringa H. Grasmeyer Wagenborgen: H. T Schunnga Klein- en achterkleinkinderen De overledene is opgebaard Esdoomlaan 187. Bezoek woensdag 29 september van 19.00-20.00 uur De begrafenis zal plaatsvinden op D.V. 1 oktober. 13.30 uur op Selwerderhof. Vooraf zal een samenkomst worden gehouden in de aula van Selwerderhof. welke aanvangt om 13 00 uur. Liever geen bezoek aan huis. In Jezus ontslapen op de leeftijd van 78 jaar onze lieve zwager en oom Abraham de Wit echtgenoot van Martje Buist eerder gehuwd geweest met Jantina Kremer Groningen. 27 september 1976 Ten Boer E Buist - van Hemmen. Haarlem M Buist - Haan Gnjpskerk J. Buist - Kruizinga Delft J Buist P Buist - Kloosterman Zuidhorn. J Buist Neven en nichten In vast vertrouwen op zijn Heer is na een gelukkig leven ontslapen onze lieve Vader en Grootvader Mr. Arie Schenkeveld weduwnaar van Willemina Cornelia Verburg Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw. oud 80 jaar. Krimpen aan den IJssel: M. J. van der Veen-Schenkeveld S. van der Veen Hidde, Arie Maarten Amsterdam: M. H. Hoekstra-Schenkeveld A. Hoekstra Heiloo: M. H. Schenkeveld H. C. Schenkeveld-Ras Arie Jan. Diederiek. Willemien. Margreet Utrecht: J. A. Schenkeveld Heemstede: D M. Schenkeveld M. A. Schenkeveld-van der Dussen Arie Dirk, Willemien, Amsterdam W. B. de Vries-Schenkeveld H. de Vries Johannes. Mijntje, Arie Willem Bergen (N-H), 27 september 1976 Correspondentieadres: Bayershoffweg 56, Heiloo Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 1 ok tober om 12 uur op de Algemene Begraafplaats Westerweg te Alkmaar. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis. God bracht in zijn heerlijkheid thuis onze Lieve Broer. Zwager en Oom Arie Schenkeveld Koudekerk a d. Rijn: H. A. van der Marel-Schenkeveld Doorn: M. Schenkeveld C.S. Schenkeveld-van der Sijs neven en nichten 27 september 1976. Tot onze droefheid overleed het oud-lid van onze maatschap Mr. A. Schenkeveld ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw. Gedurende 50 jaren heeft hij met grote energie en wijsheid de rechtspraktijk uitgeoefend. Wij verliezen in hem een goede vriend. S.D. Sluis C D Thijs M.H. Schenkeveld M.A.J.N. Schuurman J. van Meil Alkmaar. 27 september 1976 Landbouwhuis Helderseweg 8 Het advocatenkantoor Schenkeveld Sluis 's wegens het overlijden van Mr. A. Schenkeveld vrijdag, I oktober a.s., de gehele dag gesloten. Het bestuur van de Chr. Lagere Techn. School te Gorinchem heeft met leedwezen kennis genomen van het overlijden van hun oud-leraar: Roelof Blancke Hij was van 1 oktober 1969 tot aan zijn pensione ring als leraar aan onze school verbonden. Sterke de Here zijn vrouw en kinderen dit verlies te dragen. Gorinchem. 27 september 1976. Het bestuur en personeel van de school. In plaats van kaarten Heden nam de Here tot Zich, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader. Schoonvader en Grootvader Gerrit Zuijderduijn op de leeftijd van 75 jaar. Katwijk: G. Zuijderduijn-Kramer G. Haasnoot-Zuijderduijn A F. Haasnoot Agatha en Jan-Piet Gerard Rijnsburg: G. Ravensbergen-Zuijderduijn P Ravensbergen Margriet Katwijk: A Piers-Zuijderduijn W J. Piers Katwijk aan den Rijn. 28 september 1976 Zanderijweg 4 De overledene is opgebaard in het rouwcentrum Zuidstraat 103 te Katwijk aan Zee. Bezoek aldaar donderdagavond Van 7-8 uur. Thuis geen bezoek De begrafenis is bepaald op vrijdag 1 oktober a.s. om 3.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerklaan te Katwijk aan den Rijn. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Dorpshuis. „De Meester is daar en Hij roept n" Opgenomen in Heerlijkheid onze geliefde broer, zwager en oom Hendrik van Noort in de ouderdom van 64jaar. echtgenoot van G van Namen. Familie Van Noort Familie Van Namen Zwijndrecht. 27 september 1976. Ds. J. Overduin Over de geestelijke volwassenheid Over het evangelische ideaal van de geestelij ke volwassenheid in Christus en de conse quenties daarvan voor het persoonlijk en ker kelijk leven. Een werk voor deze tijd. rijk aan inzichten en vol prakti sche levenswijsheid. 3e druk Paperback f16.50 Verkrijgbaar in de boekhandel Voor ons toch nog ge heel onverwacht maar op Zijn tijd nam de He- re tot Zich mijn innig geliefde man, onze lie ve zorgzame vader en opa Hendrik van Noort Op de leeftijd van 63 jaar ..De Heer is mijri Herder" psalm 23. Zwijndrecht: G. van Noort- van Namen Kinderen en kleinkinderen Zwijndrecht, 27 september 1976 Bootjessteeg 18 Gelegenheid tot condo leren donderdagavond 30 september a.s. van 7.00 tot 8.30 uur in de consistorie van de Ko- ningskerk aan de Burg. Jansenlaan 1, Zwijndrecht. De begra fenis zal plaatsvinden vrijdag 1 oktober a.s. om 3.00 uur op de Alge mene Begraafplaats aan de Jeroen Bosch laan te Zwijndrecht. Hieraan zal vooraf gaan een dienst in de Koningskerk welke zal aanvangen om 2.00 uur. Een weiland van verschil met de bestaande coffee-whiteners* In het gebruik zijn ze even gemakkelijk. In de koffie strooien, even roeren, klaar. Het grote verschil zit in de samenstelling. De bestaande coffee-whiteners, zoals u die in potten koopt, hebben nauwelijks iets met melk te maken, bovendien bevatten ze zo'n 35% vet. Er zijn nu ook magere melkprodukten in poedervorm voor de koffie. Wèl echt van melk. Friesche Vlag "Echt Mager" is zo'n produkt. Het bevat maar 1 vet en ca. '/3 minder kalorieën dan coffee-whiteners. Dat vindt Friesche Vlag gezonder en beter voor de lijn. Bovendien geeft "Echt Mager" de koffie een mooie kleur en een fijne smaak. de volgende vetpercentages. Instanta 351 Lkht&Romig 35% Compieta 33% Alsantel 35% Mikromel 33 X Carema 37% ter kennismaking van 3.65 voor 3.49 grote pot van350 gr FRIESCHE VLAG Echt van melk en met maar 1% vet ..De eeuwige God is u een woning en onder u zijn eeuwige armen" Deut. 33:27a In Zijn ondoorgrondelijke wijsheid nam God na een geduldig gedragen ziekte tot Zich. onze lieve moeder Hendrika van Spronsen, geboren van der Sar Zij bereikte de leeftijd van 50 jaar. Els Hanneke Arie Peter Monster, 28 september 1976 Vlotlaan 14 Gelegenheid tot condcrieantie aan het woonhuis van 15.00—17.00 uur en van 19.00—21.00 uur en in de aula van de begraafplaats na de bijzetting. De Dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den op vrijdag 1 oktober a.s. om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk. Burg. Kampschöersstraat 25. waarna de bijzetting in het familiegraf op de algemene begraafplaats te Monster zal plaatsvin den omstreeks 15.00 uur. God is liefde Heden behaagde het God van ons weg te nemen onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en over grootmoeder Neeltje Berghout-Bijl oud 82 jaar. Sedert 1962 weduwe van Hendrikus Berghout A. Berghout J Berghout-de Jong M E. van Dijk-Berghout P. J. van Dijk D. Berghout T. Berghout-Verschoor N. de Winter-Berghout C. de Winter H. Berghout C. Berghout-Meulenberg E. Steffen-Berghout E. Steffen klein- en achterkleinkinderen Pernis. 28 septembr 1976. Correspondentie-adres: Pastoriedijk 277. Moeder ligt opgebaard in de rouwkamer van het verpleeghuis „Sonneburgh". Schulpweg 534, Rot terdam-Zuid. Gelegenheid tot condoleren aldaar woensdag- en donderdagavond van 7.30 tot 8.15 uur en na de teraardebestelling in de aula op de begraafplaats. De teraardebestelling vindt plaats vrijdag 1 okto ber a.s om 11.30 uur op de algemene be graafplaats in Pernis. Vertrek vanaf het Gereformeerd Jeugdgebouw. Burgemeester van Esstraat 34, om 11.00 uur. Het overlijden van Ds D. Ringnalda heeft op de Geref. kerkeraad van Weesp veel indruk gemaakt. Hij heeft onze kerk als predikant gediend in de jaren 1933 tot 1940. De herinnering aan zijn opmerkelijke persoon lijkheid en originaliteit, zijn enthousiasme en daadkracht in dienst van de Heer, leeft na zoveel jaren nog voort in de gemeente. Namens de kerkeraad van de Geref. Kerk van Weesp M. P. v.d. Kruk. praeses Jac. Salomons, scriba Met ontroering lazen wij dat Ds. D. Ringnalda op 27 september j.l. overleden is. Wij denken met dankbaarheid terug aan zijn werkzaamheden van 1944 tot 1950 in onze gemeen te verricht. Ons meeleven gaat uit naar zijn vrouw en faihilie. De kerkeraad van de Gereformeerde Kerk te Amsterdam: Dr. R. Kranenborg, praeses C. Hulstijn, scriba. De kerkeraad van de Gereformeerde Kerk te Leimuiden heeft jpet droefheid kennis genomen van het overlijden van Ds D. Ringnalda Van november 1923 tot april 1928 was hij als predikant aan onze kerk verbonden. Met dankbaarheid gedenken wij het werk dat hij in deze periode in en voor onze gemeente heeft mogen doen. Het gebed om troost voor mevrouw Ringnalda is in ons aller hart. Namens de kerkeraad. J Petter. praeses D.S. Knetsch. scriba 28 september 1976. Bij het overlijden van Ds. D. Ringnalda, emeritus predikant van de kerk van Overveen. gedenken wij met dankbaarheid al het werk dat hij voor onze gemeente mocht doen De Kerkeraad van de gereformeerde kerk van Overveen Overveen. 28 september 1976. In haar Heer en Heiland ontslapen onze lieve zuster, schoonzuster, tante en oud-tante Tine Daniels op de leeftijd van ruim 65 jaar. Winschoten. 27 september 1976 Heerenveen: B. Daniels H. W. Daniels-Bangma St. Catharines (Can.): G. Ketelaar Apeldoorn: J. Daniels G. Daniels-Ozinga neven en nichten Correspondentie-adres: B. Daniels. Burg. Falkenaweg 93. Heerenveen. Onze zuster is opgebaard in een der rouwkamers van de Uitvaartver. Alg. Belang, Burg. Venema- straat 32. De begrafenis is bepaald op vrijdag 1 oktober a.s. op de begraafplaats aan de Acacia laan. Zij. die met ons de rouwdienst wensen bij te wonen, worden om 13.15 uur in gebouw „Irene" achter de Ger. Kerk, Venne, verwacht. Gelegenheid te condoleren op de dag van de begrafenis. Met diepe droefheid geven wij kennis dat de Here op Zijn tijd in de hope des Eeuwigen Levens voor ons toch nog onverwacht heeft weggenomen onze lieve zorgzame moeder en oma Jannigje van de Kamer weduwe van Reijer van de Geer op de leeftijd van bijna 75 jaar. Ik heb de goede strijd gestreden, ik heb mijn loop ten einde gebracht. 2 Timotheüs 4:7 Amerongen: T. W. Ooms-van de Geer P. Ooms Leersum: W. P. van de Geer M. A. van de Geer-van de Knaap Zoetermeer: E. Kooy-van de Geer C. Kooy Leersum: J. Peters-van de Geer H. Peters kleinkinderen en verdere familie Leersum. 27 september 1976 Middelweg 41 Geen bloemen De bijzetting zal plaatsvinden op vrijdag I okto ber op de Oude Begraafplaats te Leersum. Vertrek van het woonhuis 11.45 uur. Gelegenheid tot condoleren op donderdag 30 september van 19.30-21.30 uur aan het woonhuis. Middelweg 41. Vervolg fam.berichten op pag.PS12/RH14

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 10